Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2001-12-14, 12:46   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Arrow

Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY.


Proszę mi poradzić, jak zlikwidować rozszerzone pory (cera tłusta) na zawsze. Ceny zabiegów, kremów czy maseczek bez znaczenia. Dziękuję
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-16, 01:56   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: rozszerzone pory

Czy pory Twojej skóry są rozszerzone i zanieczyszczone ( są w nich zaskórniki)?Jeśli tak to trzeba częściej oczyszczać cerę w gabinecie kosmetycznym. Jeśli pory skóry są czyste , ale duże to prawdopodobnie taką masz właśnie skórę (o wyraźnych porach).Najszybciej pomogą zabiegi wykonywane przez kosmetyczkę – nie licz na to ,że wystarczy jeden zabieg. Możesz także sama w domu w odpowiedni sposób pielęgnować cerę: kosmetyki muszą być właściwie dobrane do rodzaju cery, stosuj maseczki ściągające, wygładzające (rewelacyjna jest glinka z firmy Argiletz), dokładnie zmywaj makijaż wieczorem.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-10, 19:18   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
jak zamknac pory?

w jaki sposob mozna zamknac zbyt rozszerzone pory? czy konieczny jest jakis specjalistyczny zabieg czy moze jakies kosmetyki pomoga?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-10, 19:18   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
jak zamknac pory?

w jaki sposob mozna zamknac zbyt rozszerzone pory? czy konieczny jest jakis specjalistyczny zabieg czy moze jakies kosmetyki pomoga?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-20, 18:29   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Pory na nosie... Błagam o pomoc!!!

Mam ogromny problem - strasznie duze pory na nosie i wyglada to okropnie.. Zupelnie nie wiem jak sobie z tym poradzic [img]icons/icon9.gif[/img] Moze wizyta u kosmetyczki cos pomoze??
Porsze o pomoc.

Marcin
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-20, 18:29   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Pory na nosie... Błagam o pomoc!!!

Mam ogromny problem - strasznie duze pory na nosie i wyglada to okropnie.. Zupelnie nie wiem jak sobie z tym poradzic [img]icons/icon9.gif[/img] Moze wizyta u kosmetyczki cos pomoze??
Porsze o pomoc.

Marcin
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-22, 21:37   #7
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Pory na nosie... Błagam o pomoc!!!

Powinieneś wybrać się do kosmetyczki . Są zabiegi , które zmniejszają troszkę pory skóry - jeśli skóra jest zanieczyszczona to pory skóry są jeszcze bardziej widoczne - kosmetyczka na pewno doradzi Ci jakim zabiegom możesz się poddać. Nie napisałeś dokładnie jaki masz rodzaj skóry więc nie mogę polecić Ci konkretnych zabiegów.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-03-22, 21:37   #8
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Pory na nosie... Błagam o pomoc!!!

Powinieneś wybrać się do kosmetyczki . Są zabiegi , które zmniejszają troszkę pory skóry - jeśli skóra jest zanieczyszczona to pory skóry są jeszcze bardziej widoczne - kosmetyczka na pewno doradzi Ci jakim zabiegom możesz się poddać. Nie napisałeś dokładnie jaki masz rodzaj skóry więc nie mogę polecić Ci konkretnych zabiegów.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-22, 22:45   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pory na nosie... Błagam o pomoc!!!

Dziekuje za odpowiedz. Mam cere tradzikowa (chyba). Mozesz mi polecic jakis salon kosmetyczny w Wawie - dobry i niedrogi i taki, w ktorym na faceta nie patrza jak na ufo [img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-22, 22:45   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pory na nosie... Błagam o pomoc!!!

Dziekuje za odpowiedz. Mam cere tradzikowa (chyba). Mozesz mi polecic jakis salon kosmetyczny w Wawie - dobry i niedrogi i taki, w ktorym na faceta nie patrza jak na ufo [img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-24, 12:16   #11
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Pory na nosie... Błagam o pomoc!!!

Mam nadzieję ,że w wielu gabinetach kosmetycznych panowie są traktowani tak samo jak panie. Kosmetyczki (przynajmniej te z mojego pokolenia ) są przyzwyczajone do wizyt mężczyzn w gabinecie. Panowie też chcą mieć zadbaną skórę. Przeczytaj moje porady dot. cery trądzikowej i tłustej (Kosmetyczne ABC) i wybierz się do gabinetu kosmetycznego. Na pewno masz wiele koleżanek , które odwiedzają kosmetyczkę - może któraś poleci Ci sprawdzony gabinet - ja niestety nie często bywam w Warszawie i nie mogę polecać gabinetu ,którego nie sprawdziłam. Nie wstydź się popytać wśród znajomych kobiet - na pewno chętnie Ci doradzą i wierz mi , nie będą zdziwione ,że mężczyzna szuka pomocy kosmetyczki. Do mnie często dziewczyny przyprowadzają swoich chłopców na zabiegi kosmetyczne - każda chce mieć zadbanego chłopaka.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-03-24, 12:16   #12
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Pory na nosie... Błagam o pomoc!!!

Mam nadzieję ,że w wielu gabinetach kosmetycznych panowie są traktowani tak samo jak panie. Kosmetyczki (przynajmniej te z mojego pokolenia ) są przyzwyczajone do wizyt mężczyzn w gabinecie. Panowie też chcą mieć zadbaną skórę. Przeczytaj moje porady dot. cery trądzikowej i tłustej (Kosmetyczne ABC) i wybierz się do gabinetu kosmetycznego. Na pewno masz wiele koleżanek , które odwiedzają kosmetyczkę - może któraś poleci Ci sprawdzony gabinet - ja niestety nie często bywam w Warszawie i nie mogę polecać gabinetu ,którego nie sprawdziłam. Nie wstydź się popytać wśród znajomych kobiet - na pewno chętnie Ci doradzą i wierz mi , nie będą zdziwione ,że mężczyzna szuka pomocy kosmetyczki. Do mnie często dziewczyny przyprowadzają swoich chłopców na zabiegi kosmetyczne - każda chce mieć zadbanego chłopaka.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-24, 12:59   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pory na nosie... Błagam o pomoc!!!

Tez mam taka nadzieje [img]icons/icon12.gif[/img] Porady przeczytałem. O gabinet popytam wsrod kolezanek. Dzieki.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-24, 12:59   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pory na nosie... Błagam o pomoc!!!

Tez mam taka nadzieje [img]icons/icon12.gif[/img] Porady przeczytałem. O gabinet popytam wsrod kolezanek. Dzieki.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-22, 15:22   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Pory

Bardzo prosze o pomoc .Moja buzia to mnustwo malenkich dziureczek czy jest na to jakis sposub laser operacja plastyczna a moze jakis inny zabieg .Prosze o szczegoly
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-23, 07:17   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pory

Nie wwien czy w tym przypadku pomagają operacje plastyczne i lasery (choć może się mylę) ale myśle,że przy cerze z rozszerzonymi porami pomagają maseczki ściągające.Oczyszczają one pory a przy tym ściągają je tak , ze są mniej widoczne.Dobrą maskę tego typu ma Avon oraz Eris z serii NORMAMAT.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-23, 09:46   #17
ania.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 83
Re: Pory

Agna, a może udaj się do kosmetyczki, ona na pewno coś pomoże. Może zamykanie porów wykona czy coś jeszcze innego.
ania.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-06, 20:30   #18
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
PORY

Nie wiem już co robić-mam na policzkach i nosie bardzo duże pory, jak nakładam podkład to często jeszcze bardziej stają się widoczne, stosowałam kiedyś serię Pure Synergie, ale bardzo wysuszała mi skórę, od tego momentu używan tylko kosmetyków bez alkoholu. Może macie jakieś sposoby na te okropne rozszerzone pory?????
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-07, 08:16   #19
Faraonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 11
Re: PORY

Witaj!
Myślę że jeszcze nie wszystko stracone, najpierw umyj buzię żelem oczyszczającym, następnie zastosuj peeling do cery mieszanej lub tłustej, a na koniec przemyj twarz tonikiem bezalkoholowym, najlepiej do cery trądzikowej. Te wszystkie czynności wykonaj 2 razy w tygodniu, możesz jeszcze raz w tygodniu zastosować maseczkę głęboko oczyszczającą. Moim zdaniem powinno Ci pomóc, mi pomaga [img]icons/icon7.gif[/img]
Życzę powodzenia !!!
P.S. o kosmetykach, które wymieniłam można znaleźć informacje w "Kosmetyku Wszechczasów" ... pozdrawiam
Faraonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-06-07, 12:29   #20
anikka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 110
Re: PORY

A probowałaś Effecler K La Roche Possey?
anikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-07, 14:59   #21
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: PORY

Rozumiem, że nie chodzi Ci o kosztowne zabiegi kosmetyczne ?
Zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami koleżanek -
podstawa to dobre oczyszczanie skóry; ja dodatkowo poleciłabym
Ci maseczki ściągająco wygładzające - wypróbuj sobie maskę
Erisu z serii Normamatt lub wygładzającą Ziaji z serii AretinaQ [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-07, 22:32   #22
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: PORY

Polecam maseczkę z glinki (różne rodzaje glinek w zależności od typu cery)- firma Argiletz . Pisałam już dużo i tych maseczkach na forum. Poza tym wybierz się do gabinetu kosmetycznego - kosmetyczka obejrzy dokładnie Twoją cerę i podpowie Ci jakie zabiegi można robić w gabinecie aby pory troszkę się zmniejszyły (świetna jest np. maska jonowa).Musisz liczyć się z tym ,że rozszerzone pory zawsze już będą większe niż na pozostałych partiach twarzy.Można jednak przez odpowiednią pielęgnację troszkę je zwęźić.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-24, 13:57   #23
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
pory jak wulkany-uhuhuhu!!!

Może któraś z Was (któryś?) zna jakiś skuteczny specyfik do mycia buzi, który pomaga oczyszczać i zmnijszać pory???
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-24, 14:33   #24
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: pory jak wulkany-uhuhuhu!!!

Sam specyfik do mycia twarzy, przez swe krotkotrwale dzialanie, nie rozwiaze problemu rozszerzonych porow. Wazne jest dobre, ale delikatne oczyszczenie. Skoro masz rozszerzone pory - to zapewne rowniez tendencje do przetluszczania sie skory twarzy? W takim przypadku nie wolno agresywnie czyscic, bo wtedy pobudzone gruczoly lojowe pracuja ze zdwojona sila. Polecam kosmetyki La Roche Posay (sama je stosuje, mam tlusta cere z nie najmniejszymi porami [img]icons/icon12.gif[/img] )- zel czyszczacy Effaclar, krem Effaclar K (w zaleznosci od wieku i stanu cery - razem z przeciwzmarszczkowym Active C). Doradzam na slepo, bo poza rozszerzonymi porami nie podalas zadnej informacji o swojej skorze [img]icons/icon9.gif[/img]. Pozdroweczko. [img]icons/icon7.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-24, 16:48   #25
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pory jak wulkany-uhuhuhu!!!

a może Synergie PURE- żel do mycia, poczytaj na KW.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-13, 16:24   #26
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
rozszerzone pory skóry

Mam na policzkach duże rozszerzone pory jak z tym sobie poradzić i czy jest to możliwe.Jeśli ktoś ma jakieś rady na ten temat proszę o odpowiedz.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-13, 21:47   #27
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rozszerzone pory skóry

Spróbuj Effeclar K La Roche - do kupienia w aptece. Powinno pomóc. Dobry jest także Seburegulator Dermiki, wyrażnie zmniejsza pory.No i cera przestaje się świecić - jeśli z tym też masz kłopoty.Przydatne szczególnie latem, ale trzeba systematycznie używać. Potem zrobic przerwę i znów wg. potrzeb.
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-14, 19:46   #28
tomiten
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 2
roszerzone pory

mam roszerzone pory na policzkach koło nos i na czole nad brwiami . czy idzie je jakos zlikwidowac czy chociaz leczyc i w jaki sposob czy piliing i maseczki pomagaja i w jaki sposob z gory dziekuje za podpowiedzi
tomiten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-14, 20:01   #29
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: roszerzone pory

wiem ze cos takiego pomaga mi na lekko poszerzone pory mozesz spróbowac u siebie :
białko jajka ubite na sztywną pianę i do tego dodac sok wyciśnięty z cytryny. Mnie fajnie odświerza cerę, mam nadzieję, że i tobie pomoże [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-15, 16:50   #30
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rozszerzone pory skóry

Możesz też używać kremu na dzień (ma filtr 15) oraz kremu na noc z serii Visibly Refined Neutrogeny- zawierają złuszczające AHA i retinol, są przeznaczone specjalnie do zwężania porów skóry.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-20 12:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.