Antidral - wątek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-08, 08:01   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Exclamation

Antidral - wątek zbiorczy


czesc
czytałam wasze stare posty i znalazłam wzmianke o ANTIDRALU. Co to własciwie jest? jak działa? Czy jest skuteczny? Ile kosztuje i gdzie mozna go dostac?
Z gory dziekuje
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-08, 08:07   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: antidral

Jest to płyn antyperspiracyjny w opakowaniu roll-on. Cena ok. 13 zł. Do kupienia w aptekach. Można go stosować na różne części ciała. Wady: długo schnie, może odbarwiać tkaniny (o czym uprzedza producent). Jeśli chodzi o siłę działania, to jest silniejszy niż zwykłe antyperspiranty, również jest "mocneszy" niż inny apteczny antyperspirant Spirial firmy SVR.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-08, 08:11   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: antidral

ja uzywam antidralu juz od dawna. Jest to antyperspirant w kulce, do nabycia w aptece, ok. 13 zł. Jest bardzo skuteczny. Kiedys miałam duże problemy z poceniem się, zaden z dostępnych antyperspirantów mi nie pomógł. Odkąd używam antidralu to problem "mokrych pach" juz poszedł w zapomnienie. Paszki są suche przez cały czas. Należy uważać przy stosowaniu gdyż podrażnia.Najwyżej 3 dni pod rząd potem trzeba zrobić przerwę na 2- 3 dni (ale antidral dalej działa). Nie wolno uzywać po depilacji. Polecam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-08, 08:13   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: antidral

Jesli chodzi o brudzenie czy niszczenie odzieży to ja niczego takiego u siebie nie zauważyłam, choć nosze dopasowane rzeczy.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-08, 08:16   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: antidral

Ja używam Antidralu na stopy i jestem średnio zadowolona, ale może lepsze efekty będą po dłuższym stosowaniu (i tak jest lepszy od preparatów drogeryjnych). Też mi nic nie odbarwił, ale uprzedzam o takiej możliwości.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-11, 08:44   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: antidral

Kurczę, a mi nie pomógł!! Nie wiem może używam go za krótko, jednak nie mam zamiaru dalej eksperymentować bo zabarwił mi parę bluzek!!!Poza tym mam na niego uczulenie, strasznie podrażnił moją skórę. Będę musiała szukać dobrego antyperspirantu dalej...Pozdrawiam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-11, 10:17   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: antidral

Byc może cię uczulił (na ulotce jest napisane, ze moze uczulać) a jeśli chodzi o efekty to nie zalezy od długości stosowania. Ja użyłam pierwszy raz i od razu podziałał. Nie poce sie już wogóle nawet przez te upały jakie mamy ostatnio. Fakt, że podrażnia skórę ale jak się zrobi przerwe na 2 dni to wraca wszystko do normy. Mnie na szczęście, odziezy do tej pory nie zniszczył ani nie odplamił.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-07-11, 10:21   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: antidral

Poza tym jst to środek leczniczy (dla osób z problemami)a nie zwykły dezodorant antyp. więc jego działanie musi byc silniejsze stąd może powodować podrażnienia. Tak czy inaczej dla mnie jest rewelacyjny.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-11, 16:08   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: antidral

Mi za to podrażnił skórę pach okruuuuuuutnie. Zaczerwieniona, swędząca - mimo , ze dokonałam aplikacji antidralu na świeżo umytą skórę . Słowem coś okropnego. Nie mogłam go używac, choć troche, ale podkreślam trochę zminiejszył wydzielanie potu.
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-12, 12:56   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: antidral

Wypróbuj etiaxil. Nie brudzi, choc może podrażnić. Ja raz chyba "przecholowałam" i nie przespałam całej nocy. Teraz wszystko jest ok (tylko troche umiaru). Jest jednak "wersja" dla skóry wrażliwej. Naprawdę gorąco polecam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-28, 23:56   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: antidral

Antidral stosowalam jako nastolatka, jako zie sie wprostu okrutnie pocilam; dziala super, zero pout, ale ma jedna ale, poniewaz w jego sklad wchodzi formalina, potrafi on wypalic dziry w ubraniach, szczegolnie tych cienszych, jak podkoszulki itp; innym super preparatem jest nowy dezodorant pod pachy VICHY- ANTI-PERSPIRANT TREATMEN, effective 7 days.... polecam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-01-31, 15:41   #12
Bogini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 126
Polfa Kutno, Antidral

chcialam kupic mojemu facetowi ten antyperspirat gdyz ma problemy z potliwosca wlasciwie calego ciala - zastanawiam sie czy zadziala na faceta? ma dobre opinie na KW ale sa to jedynie opinie kobiet. pozatym chcialabym wiedziec czy mozna stosownac jedno opakowanie jednoczescie pod pachami i np do stop? czy to higieniczne itd?
jezeli ktos zna jakies dobre preparaty przeciw poceniu sie bardzo prosze o rady [img]icons/icon7.gif[/img]
aha -zastanawiam sie tez np nad specjalnym mydlem (np.Kostka do mycia SPIRIAL - Laboratoires SVR )
Bogini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-01, 00:30   #13
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Polfa Kutno, Antidral

Bogini napisał(a):
> chcialam kupic mojemu facetowi ten antyperspirat gdyz ma problemy z potliwosca wlasciwie calego ciala - zastanawiam sie czy zadziala na faceta?
tak
>pozatym chcialabym wiedziec czy mozna stosownac jedno opakowanie jednoczescie pod pachami i np do stop? czy to higieniczne itd?
jeśli będzie nakładany na umyte stopy i na umyte pachy, to nie widzę problemu z zachowaniem higieny
> jezeli ktos zna jakies dobre preparaty przeciw poceniu sie bardzo prosze o rady
Etiaxil, żel Scholl do stóp- oba droższe, lepiej zacząć od antidralu
> aha -zastanawiam sie tez np nad specjalnym mydlem (np.Kostka do mycia SPIRIAL - Laboratoires SVR )
To mydło (svr) jes nieszczególnie skuteczne. Lepszy jest żel pod prysznic z tej seri- działa antybakteryjnie (nieprzyjemny zapach potu pojawia się dopiero, gdy zaczna go rozkładać bakterie), ale nie redukuje pocenia
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-07, 14:31   #14
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170
Kto używał ANTIDRAL ???

BUUUU... zachęcona opiniamii na KW oraz tym co przeczytałam na temat potliwości kupiłam sobie antidral.Ale on zupełnie nie działa!!!Nienormalna jestem czy co?A może są jakieś specjalne zasady stosowania?A może jest jeszcze jakiś drugi?A może to nie działa od razu?Nawet zzrobiłam eksperyment:jedna pacha AWON,druga ANTIDRAL i co?TA z antidralem była cały czas lepka,no i pociła się!!!Ten mój antidral to chlorek glinowy a WASZ?Jestem skłonna kupić jeszcze ETIAXIL ale może ktoś powie mi co on ma w swoim składzie i czy jest lepszy od antidralu?.Jeszcze jedno czy wasz antidral też tak fatalnie się wchłania czy też wysycha??PORADZCIEE
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-07, 20:43   #15
Shiva
Raczkowanie
 
Avatar Shiva
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 197
Re: Kto używał ANTIDRAL ???

CZESC [img]icons/icon7.gif[/img]
Ja uzywam antidral i jestem bardzo zadowolona, faktycznie bardzo dlugo sie wchlania ale dlatego zalecane jest stosowanie na noc. Poczatkowo uzywalam go codziennie wieczorem teraz tylko co kilka dni. Dla mnie jest rewelacyjny i bardzo skuteczny
Pozdrawiam
Shiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-07, 22:06   #16
minio
Raczkowanie
 
Avatar minio
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 390
Re: Kto używał ANTIDRAL ???

ja rowniez jestem zadowolona z antidralu. jesli chodzi o sklad w porownaniu do etiaxilu to etiaxil ma wieksze stezenie chlorku glinu i moze Tobie pomoc. stosowanie na noc jest bardzo dobrym rozwiazaniem - nie myslisz o tym ze sie wchlania jeszcze. ja rano zmywam dokladnie to co pozostalo po nocy. stosuje co 2-3 dni i jest w porzadku.
__________________
Potrafił nieraz siebie się wyrzec, aby innych wspierać,
Nie litość go jednak wiodła ni sumienie,
Lecz myśli jakieś dziwne zwyrodnienie
Kazało mu, podobne zwykłej dumie,
Czynić, czego nikt lub mało kto umie;
I za tymże impulsem w pokus chwilach,
Duch jego takoż ku złu się nachylał.

Byron "Lara"
minio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-08, 01:26   #17
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Kto używał ANTIDRAL ???

Ja używam ANTIDRALU od roku. Na początku bardzo mi pomagał, ale potem już nie. Widocznie moje ciało za bardzo przyzwyczaiło się do niego. Kiedyś był bardzo fajny dezodorant pudrowy Secret. Niestety zniknął z pólek, a był bardzo skuteczny.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-08, 07:28   #18
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Re: Kto używał ANTIDRAL ???

Ja też używam antidralu od ponad roku. Na początku używałam 3 x w tyg (tylko na noc)i z tego co pamiętam działał od razu po pierwszym użyciu. Teraz wystarczy mi tylko raz w tyg. i wszystko jest Ok. Ostatnio oprócz antidralu codziennie rano używam kremu DERMEDIC Anty Persp C.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-13, 14:38   #19
wirka
Przyczajenie
 
Avatar wirka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Looblyn
Wiadomości: 24
GG do wirka
Antidral swędzenie, podrażnienie, pieczenie

No więc kierując się wspaniałymi recenzjami Wizażystek, śmignęłam do apteki i zakupiłam owe cudeńko. Zastosowałam rano i faktycznie (po długim wyschnięciu i szczypaniu) nie spociłam się nic a nic w ponad 30 stopniowym upale... myślę sobie - gicior, następnego dnia nie użyłam i też nieźle, choć nie idealnie... Kolejna aplikacja odbyła się na noc i tu,,, myślałam że padnę - nie wiem czy za dużo się "smarnęłam" płynem czy co, ale myślałam że mi poparzy pachy... najpierw niesamowite szczypańsko, a później czułam jak mnie wypala... szybka pomoc chusteczek nawilżających i wody termalnej dała rezultat w postaci ukojenia. No ale fakt, że nie spociłam się przez cały dzień nic a nic,,, i co zrobić z tym fantem?? Aha, dodam że paszki golę nie depiluję, a czynność tą wykonałam 1 dzień przed ową fatalną nocą... jakieś rady drogie Wizażanki??
__________________
Pozdrawiam_Kasia.
wirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-13, 14:45   #20
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Re: Kłopot z antyperpirantem zwanym Antidral...

Ach, nie strasz, właśnie wczoraj też kupiłam Antidral ale wygoliłam się i poczekam z tym chyba jednak do jutra mam nadzieję, że nie będzie piekł, a może jeszcze jeden dzień poczekać z aplikacją!
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-13, 15:13   #21
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Re: Kłopot z antyperpirantem zwanym Antidral...

dziewczyny nie zrażajcie się, ja też tam miałam przez kilkanaście dni, strasznie piekło, szczypało i nie dało się znieść. Raz aż musiałam iść umyć pachy bo myślałam, ze umrę . Ale po jakimś czasie wszystko minęło - jak ręką odjął (nie wiem czy skóra się przyzwyczaiła czy co)a paszki są suchutkie, bez zaczerwienienia. Nie stosujcie go na ogolną skórę.trzeba przynajmniej 3 dni czekać.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-14, 09:09   #22
wirka
Przyczajenie
 
Avatar wirka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Looblyn
Wiadomości: 24
GG do wirka
Re: Kłopot z antyperpirantem zwanym Antidral...

Hej, dzięki za odpowiedzi, może rzeczywiście należy poczekać,,, sam środek jest jednak niesamowity, ponieważ poleciłam go mojemu bratu, który strasznie się pocił i jest nim po prostu zachwycony, ciągle pyta gdzie takie cudeńko znalazłam , a moje prawie poparzenie z pewnością było skutkiem obfitością płynu na moich paszkach, teraz będę ostrożniejsza
__________________
Pozdrawiam_Kasia.
wirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-27, 16:01   #23
AshaNtti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 6
GG do AshaNtti
Re: Kto używał ANTIDRAL ???

Hej!
KURCie! Przeczytałam opinie o Antidralu i go użyłam.. OD 3 lat sie poce bardzo intensywnie i jak pierwszy raz użyłam to byłam taaak bardzo szczęśliwa! Ale po 3 użyciu Antidral załamałam sie... Nic mnie nie chroni NIC! Dalej są te okropne plamki pod pachami Ja chyba jestem też jakaś dziwna...Co mam używać ?!?! Pomóżcie
AshaNtti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-27, 18:28   #24
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Re: Kto używał ANTIDRAL ???

Ja też okropnie się pocę, uzywałam Antidralu, ale mi wogole nie pomagal, bo nic mi nie pomaga. Chyba nie ma na to rady. Zastanawialm sie nawet nad zabiegiem blokowania gruczołów potowych u chirurga, ale to jest strasznie drogie i działa jakiś 6 miesięcy, może dlużej. Jak wynajdą taki środek, który mi pomożę to chyba będę najszczęśliwsza na świecie. Na razie nic takiego nie ma.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-28, 15:00   #25
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Re: Kto używał ANTIDRAL ???

A jak go używasz? Antidral należy użyć tylko na noc. Wiem po sobie bo jak "zaczynałam" z antidralem to uzywałam codziennie!! rano przed wyjściemm i też nie dział, tzn, miałam mokre pachy, poza tym strasznie mnie piekł. Dopiero po jakimś czasie przeszłan na używanie tylko na noc po kąpieli i najwyżej 2 x w tygodniu. Do teraz jest wszytko ok, suche paszki mam juz chyba ponad 1,5 roku.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-29, 13:29   #26
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Re: Kto używał ANTIDRAL ???

Ja używałam Antidralu i na noc i na dzień, ale nie dało się tego szczerze mówiąc długo wytrzymać, bo pod pachami zrobiły mi się... strupy. Antidral po prostu spalił mi skorę i tyle. Nie mogłam znieść tego okropnego alkoholowego zapachu, a także wylewającej i ciągle lepkiej butelki.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-29, 14:22   #27
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170
Re: Kto używał ANTIDRAL ???

Piszę jeszcze raz.Już nauczylam się go używać.Tylko na noc,na wysyszone pachy,na niepodrażnioną skórę,jeszcze podsyszyć/suszarką albą gazetką/Mnie wystarcza 2 razy pod rząd raz na dwa tygodnie.Na dzień nic nieużywam.
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-30, 11:05   #28
AshaNtti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 6
GG do AshaNtti
Re: Kto używał ANTIDRAL ???/do misia

Dziekuje za odpowiedź i radę Ja Antidral stosowałam rano i ewentualnie wieczorem jak wychodziłąm.No i efekty były beznadziejne.Teraz zaczne go używać tylko na noc.Ale czy to starczy na noc i jeszcze na cały dzień?! Starczy na tyle godzin?! POzdrawiam
AshaNtti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-30, 11:30   #29
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170
Re: Kto używał ANTIDRAL ???/do misia

Tak,wystarczy.Czasem trzeba 2,3 noce pod rząd-potem przerwa na jakiś czas,sama zobaczysz jak długo.Antidral podobnie jak Etiaxil to są wLaściwie leki a nie dezodoranty.Najpierw jednak niech paszki się wygoją.Ja też musiałam się nauczyć,teraz to cudowna sprawa.Powodzenia
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 00:21   #30
tan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 19
pytanie o antidral

Witam.
Mam pytanko, czy antyperspirant Antidral jest dostępny w osobnych wersjach do ciała, stpo i dloni? Czy jest uniwersalny-do wszystkiego jeden.
Dziekuje i pozdrawiam wszystkich
tan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.