jak szukać pracy na wakacje?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-02, 18:21   #1
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453

jak szukać pracy na wakacje??


chciałabym popracowac przez wakacje tylko nie wiem jak szukac.nie mam w tej materii żadnego doświadczenia. dodam, ze mam 19 lat(własnie skonczyłam liceum), więc na nic poważnego nie mogę liczyć. czego szukać, jak szukać?? może coś mi doradzicie
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 18:24   #2
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

A nie myslałaś o stażu? dużo łatwiej znaleźć kogoś kto chce przyjąć pracownika, który nei będzie go kosztował ani złotowki...
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 18:28   #3
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Sylwóniu ale ja nawet nie wiem co to jest staż (wiem...wstyd, wstyd). na czym to polega i gdzie szukać??
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 18:47   #4
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Już tłumaczę, bo ostatnio żyję tylko tym tematem Najpierw musisz się zarejestrowac w biurze pracy w swoim mieście jako bezrobotna. To Ci się rpzyda zarówno jeśli zechcesz podjąć staż jak i normalną pracę. Bierzesz świadectwo ukończenia szkoły oraz dowód i idziesz do urzędu pracy. Tam wpisują Cię do komputera i otrzymujesz decyzję, że uznano Cię za bezrobotną. W U rzędzie Pracy wisi tablica z ofertami zatrudnienia, możesz spojrzeć , anuż będzie coś interesującego? Jeśli chodzi o staż to musisz odbyć także spotkanie informacyjne ( szkolenie czy jakoś tak) równeiż w Urzędzie Pracy, spytaj w informacji na pewno Ci powiedzą kiedy się odbędzie najbliższe. Później zostaje CI pytanie w różnych instytucjach czy nie potrzebują pracownika do pomocy, pracownika zupełnie darmowego ( ja na to kładę nacisk ;D ) . No i trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia, nie jest tak trudno- mnie się już chyba dzisiaj udało

P.S. Jesli jeszcze masz jakieś wątpliwości to pytaj , pytaj, pytaj- zawsze do usług
P.S.2 WYnagrodzenie za staż otrzymujesz w Urzędzie Pracy- jeste to wysokość 100% zasiłku- ok.452 złote netto.
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 19:25   #5
FAZeteSKa
Przyczajenie
 
Avatar FAZeteSKa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 29
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

a jak ma się to do osób które jeszcze nie ukończyły szkoły?

...do matury mam jeszcze roczek, a przydałoby się coś na wakacje
FAZeteSKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 19:40   #6
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Sylwóniu ale nie wiem czy to się tyczy mnie bo ja tak tylko na wakacje..od paxdziernika studia
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 20:56   #7
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Fazeteska- na staż jeszcze za wcześnie- musisz być absolwentką
Martiq- możesz wykorzystać 4 miesiące stażu (wtedy już nigdy nie będzie IC przysługiwal) lub zrezygnowac po 2 miesiącach (NIE PÓŹNIEJ) wtedy będziesz mogła jeszcze kiedyś wykorzystać pozostałe miesiące
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-02, 21:09   #8
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

ja też się wybieram na staż, ale nic nie słyszałam o żadnych spotkaniach informacyjnych
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 08:51   #9
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Hmmm... no nie wiem u mnie w mieście coś takiego jest obowiązkowe- jeśli nie odbędziesz to nie możesz podjąć stażu. Myślałam , że wszędzie tak jest... To jest takie spotkanie , na którym udzielają Ci informacji jakie są dokładnie warunki stażu, a poza tym mówią jak należy szukać pracy, jak rozmawiać z pracodawcą , jak pisać CV, itp
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 09:07   #10
Basiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 330
Wyślij wiadomość przez ICQ do Basiula
Smile Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Takze jestem absolwentka liceum i szukalam pracy od ponad 2 miesiecy iii nic az do wczoraj i okazalo sie ze cosik znalazlam mianowicie -jest to praca chalupnicza czyli robienie kartek okolicznosciowych (wiecie takich z wypuklymi elementami )wlasnie z gotowych lub niegotowych czesci ,jest to zajecie baardzo zmudne i placa 40 gr od kartki.Juz dostalam 5 kartek na probe -ciesze sie ze to niedaleko mojego miejsca zamieszkania bo przynajmniej dostarczam osobiscie i mnie nie oszukaja.Zobaczymy co dalej ale w obliczu takiej sytuacji skoro nie moge znalezc innej pracy to musze sie tym bawic
Basiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 09:26   #11
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Sama przeglądam od jakiegoś czasu ogłoszenia w gazetach i musze przyznać, że jest sporo typu "praca chałupnicza" np. skręcanie długopisów, breloczków, jakieś wydawnictwa też poszukują ludzi do chałupniczej pracy. Zastanawia mnie tylko ile prawdy jest w ofertach tych pracodawców... bo w ogłoszenia w stylu "praca chałupnicza, min. 3100 miesiecznie!!" nie chce mi sie wierzyć i dla mnie pachnie to naciągactwem...
A mnie to chyba pozostaje pójść w pole na ogórki bądź do sadu na wiśnie bo staż mi nie przysługuje.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-03, 10:05   #12
haima
Rozeznanie
 
Avatar haima
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 576
GG do haima
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Ja także radzę zarejestrować się w UP, bo to doliczają do emerytury (o ile dobrze pamietam). Możesz się też spytać czy nie mają adresów tzw. pośredniaków. Tam rónież radzę się udać i zostawić swoje dane. Jak będą mieli jakąś prackę dla Ciebie, to sami się do Ciebie odezwą Przeważnie jest to praca na umowe- zlecenie. Ale zawsze będziesz mieć jakieś pieniążki i co wpisać do CV
haima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 10:24   #13
Marzusia
Raczkowanie
 
Avatar Marzusia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 414
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Dl tych co ie ukończyli szkoły na wakację radzę pracę dorywczą. Np. w promocjach, roznoszenie ulotek, itp. W moim mieście np. jest takie biuro przy OHP, które nazywa się Centrum Edukacji i Pracy. Tam mają oferty dorywcze, z których można skorzystać. Takie biuro pośrednictwa pracy dla uczących się przede wszystkim
Marzusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 20:17   #14
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Ja ostatnio sie bawie w cos w rodzaju pracy hcalupniczej tyle ze klikam w bannerki...poweim tak: pieneidzy duzych za to nie ma i jest to raczej dlugo terminowe (w jedej firmie jestem jakies 2 tygodnie i zarobilam 1,30zl hehehe) ale da sie wyciagnac wiecej tyle ze sie trzeba "nauczyc"

http://kasiorka-szybko.blog.onet.pl/
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 21:47   #15
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

dziewczyny znalazłam pracę!!za mna już 5 dni pracy jestem zadowolona i szef też mnie chwali. a jak znalazłam?? przeczytałam ogłoszenia w gazecie i to była pierwsza rozmowa na jakiej byłam- i dostałam od razu prace
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 22:02   #16
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Cytat:
Napisane przez Martiq:)
dziewczyny znalazłam pracę!!za mna już 5 dni pracy jestem zadowolona i szef też mnie chwali. a jak znalazłam?? przeczytałam ogłoszenia w gazecie i to była pierwsza rozmowa na jakiej byłam- i dostałam od razu prace
Mertiq
A jaka to praca? Dużo zarobisz?
To fajnie, ze udało Ci sie tak szybko, miałaś szczęście!
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 22:11   #17
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Lexie pracuje w jednej z 4 filii firmy, gdzie wykonuje się: zaproszenia, wizytówki, pieczątki, xero, bindowanie, laminowanie, oprawianie prac, zdjęcia ( wlasnie to robię przede wszytskim- robie ludziom zdjęcia i potem obrabiam je w photoshopie i drukuje-zdjęcia do dokumentów), no i sprzedaż materialów biurowych. prawda jest taka, ze mam ręce pełne roboty- przez 3 dni nic w pracy nawet nie zjadłam bo nie miałam czasu. ale jestem zadowolona. zarobię dośc sporo. zresztą nie moge też mieć duuuużych wymagań bo narazie jestem dopiero po liceum. ale z zarobków jestem jak najbardziej usatysfakcjonowana
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 09:35   #18
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

niedługo znowu wakacje i ten sam problem. W zeszłe wakacje leniuchowałam ile się da, niedawno skończyłam półroczny staż, teraz znów szukam pracy. Tylko gdzie ją znajdę ? wielkie poszukiwania czas zacząć
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 08:30   #19
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

a jeśli chodzi o roznoszenie ulotek...ekhem..podobno można sporo na tym przez miesiąc zarobic..muszę się wybrac z koleżanką do leader price'a, ale boję się, że odmówią współpracy :| znaczy, że nie bede mogła roznosic ulotek, no bo przecie nie każdemu dadzą roznosic, nie ?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=461849 ciuchy na wymiane
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-04, 08:43   #20
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Cytat:
Napisane przez aniad61
a jeśli chodzi o roznoszenie ulotek...ekhem..podobno można sporo na tym przez miesiąc zarobic..muszę się wybrac z koleżanką do leader price'a, ale boję się, że odmówią współpracy :| znaczy, że nie bede mogła roznosic ulotek, no bo przecie nie każdemu dadzą roznosic, nie ?
Wiesz, nie wszędzie mają wolne miejsca, u mnie w mieście na ulotki jest raczej duży popyt Raczej proponuje szukać w gazetach ogłoszeń, lub w biurach karier.

Ja od listopada pracuję dorywczo, roznoszę gazety do domów prenumeratorów, pieniążki niewielkie, ale zawsze to swoje własne grosze. Pracuje od 5 do 6.30 rano, więc praca mi nie koliduje z zajęciami na uczelni, a na wakacje mogę sobie poszukać jakiejś drugiej małej pracki
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 11:44   #21
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

no tak to spoko ale mnie jakoś nie bawi roznoszenie ulotek, choć wiadomo lepsze to niż nic
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 12:09   #22
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

a ja sie zastanawiala nad roznoszeniem ulotek.. ale okazalo sie ze moja siostra potrzebuje kogos do opieki nad dzieckiem wiec sierpien mam juz zaplanowany.. dzis juz sie nim opiekowalam i jutro tez bede bo mam wolne
co prawda to tylko 3,5 za godzine ale nie musze sie ruszac z domu, jednoczesnie moge sobie posprzatac, poprac, poczytać coś..

moze porozgladaj sie czy ktos z rodziny, sasiadow nie ma malego dziecka i nie szuka kogos do opieki?
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 13:14   #23
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Cytat:
Napisane przez Atram
a ja sie zastanawiala nad roznoszeniem ulotek.. ale okazalo sie ze moja siostra potrzebuje kogos do opieki nad dzieckiem wiec sierpien mam juz zaplanowany.. dzis juz sie nim opiekowalam i jutro tez bede bo mam wolne
co prawda to tylko 3,5 za godzine ale nie musze sie ruszac z domu, jednoczesnie moge sobie posprzatac, poprac, poczytać coś..

moze porozgladaj sie czy ktos z rodziny, sasiadow nie ma malego dziecka i nie szuka kogos do opieki?
siostra Ci płaci ? fajnie się masz
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 20:48   #24
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Pracuje w hipremarkecie i wiem ze na wakacje zawsze przyjmuja duzo uczniów i studentów do pracy i na promocje moze podej jezeli masz jakis u siebie wypełnij podanie czy zanies CV napewno cos sie tam znajdzie
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 13:33   #25
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Up
Nie orientujecie się, czy osoba niepełnoletnia ma szansę znaleźć coś na wakacje?
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 13:47   #26
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Cytat:
Napisane przez beoneself
Up
Nie orientujecie się, czy osoba niepełnoletnia ma szansę znaleźć coś na wakacje?
u mnie w mieście już za czasów liceum, czyli wiek jakieś 17-19 lat kumpelki pracowały w Kauflandzie na umowę zlecenie
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 13:56   #27
morella
Rozeznanie
 
Avatar morella
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 775
GG do morella
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Ja juz co prawda mam stałą prace, ale pamiętam jak ja kombinowałam jak chciałam sobie troche dorobic. Oczywiscie promocje w supermarketach i ulotki tu nie mają za duzych wymagan, ale trzeba duzo stac i bolą nogi. Przejsc sie po centrach handlowych tam często wywieszane są ogłoszenia że potrzebuja pomocy (tu jest troche cięzej bo moga chciec doswiadczene) . Gdy jest cieplo bary i puby otwierają letnie ogródki i potrzebują kelnerki i barmanki (to tez cięzka praca i raczej mało płatna) Jakis czas temu byłam zapisana do takiego testowania produktów. dostawałam do spróbowania kilka produktów,w anonimowych opakowaniach tak ze nie znałam firmy (serki, jogurty, budynie, mój TZ był na testowaniu piwa) i odpowiadałam na pytania czy mi smakują i takie tam, za godzinę takiego testowania dostawałam 20zł do łapki niby niedużo ale wychodziłam najedzona i szczęsliwa z pieniązkami w kieszonce
__________________
Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail
morella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 14:05   #28
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

fajna praca ja wczoraj byłam w urzędzie pracy popatrzeć na oferty, ale nic ciekawego nie znalazłam. Dodam, że jestem zainteresowana tylko pracą w godz. do 15.00 - 16.00, więc wszelkie sklepy odpadają. No i chciałabym pracę w jakimś biurze ach, te wymagania
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 11:36   #29
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Praca na wakacje: prośba o rady i opinię.

Szukałam, szukałam i nie znalazłam wątku na ten temat..

Chciałabym zapytać wszystkie Wizażanki o ich doświadczenie związane z pracą wakacyjną.

Ja w tym roku chciałabym podjąć ją po raz pierwszy i stąd też szereg pytań i wątpliwości.
W tym roku skończę 18 lat (niestety dopiero w listopadzie) więc czy mogę podjąć pracę już w wakacje? Interesowałaby mnie praca w jakiejś kawiarnii, sklepie z ubraniami. Jestem z Warszawy więc możliwości teoretycznie duże ale jak to wygląda w praktyce? Od czego zacząć? Jak szukać? Jakie są szanse na znalezie czegoś ciekawego tylko na okres wakacji? Czy bez znajomości jest to wogóle możliwe?

Może macie jakieś doświadczenie związane stricte z pracą wakacyjną. Co możecie polecić, co odradzić?
Będe wdzięczna za wszelkie wskazówki .

Pozdrawiam serdecznie
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 11:58   #30
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Praca na wakacje: prośba o rady i opinię.

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Szukałam, szukałam i nie znalazłam wątku na ten temat..
A dziwne. Jak byk przypięty jest temat z mnóstwem wątków dotyczących poszukiwania pracy. Nawet szukać nie trzeba
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=164666
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.