FARBOWANIE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-27, 15:50   #1
Mijka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8

FARBOWANIE


Chciałabym zmienić kolor włosów. Teraz mam ciemny brąz, a chciałabym stać się blondynką, czy jest to możliwe, jeśli aktualnie się farbuje na ciemno. Czy jestem w stanie uzyskać blond??
Mijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-27, 16:18   #2
Kasiarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 348
GG do Kasiarzyna
Re: FARBOWANIE

Oczywiscie.Luknij przeciez na Shakire.Byla kiedys brunetką(!)a teraz ma kolor bląd.Jesli chcesz sama zafarbowac na blond uzyj najpierw rozjasniacza a potem dopiero uzyj farby.Nie obiecuje ze wyjdzie ale mozesz sprobowac.Jesli cos nie wyszlo lub nie chcesz ryzykowac idź do fryzjera.
Jak zafarbujesz juz te wloski to powiedz czy ci wyszedl ten bląd.
Kasiarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-27, 17:13   #3
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480
Re: FARBOWANIE

Kasiarzyno kolor włosów o jaki tutaj chodzi to BLOND!!! [img]icons/icon7.gif[/img]
(a nie bląd) [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010
basiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-27, 17:33   #4
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: FARBOWANIE

Eee, a ja bym samodzielnych eksperymentów nie polecała... Farbowanie z ciemnego na blONd jest trudne, nawet w zakladzie i i tak nigdy nie ma pewności, że się uda... A do tego strrrasznie niszczy włosy, ale jak bardzo chcesz, jest to mozliwe.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 17:13   #5
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: FARBOWANIE

[b] <font color=red> wszystko zalezy od włosów i od tego jak dobrze znasz ich możliwości. ja tam sama się przefarbowałam z czerni na jasną marchewkę. z czerni!!! zapytajcie się fryzjerów czy to możliwe domowym sposobem [img]icons/icon7.gif[/img] - niewielu z nich uwierzy [img]icons/icon7.gif[/img] a już zupełnie nie chcieli mi wierzyć dotykając moich włosów [zupełnie nie zniszczone]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 00:22   #6
AnusiaMyszka
Przyczajenie
 
Avatar AnusiaMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: Re: FARBOWANIE

Witam wszystkie kobietki!

Mam pytanko... mam nadzieję, że mi pomożecie. Jeszcze rok temu miałam włosy koloru ciemny brąz. Przez ten rok farbowalam włosy, a dokładniej robiłam pasemka w kolorze blond. W ciągu roku 3 razy. Jestem zadowolona z takiego koloru i dobrze się w nim czuję. Zdecydowałam się, że chcę zostać już blondynką. Chciałabym mieć całe włosy pofarbowane. Chodziłam do fryzjera najlepszego w mojej okolicy, bulił mi trochę pieniażków... a z efektów końcowych byłam w miarę zadowolona. Teraz mam już sporo pasemek i chodzi mi o to... czy sama mogę kupić sobie farbę np: platynowy blond i samej zrobić sobie operacje farbowanie. Czy moje naturalne odrosty pokryje tak samo jak całość włosów? Wyjdzie mi ten kolor? Po farbowaniu u fryzjera lekko zniszczyły się moje włosy, to chyba od tego rozjaśniacza, który mi nakładał (pasemka robione na folię). Czy farby w sklepie nie niszczą aż tak włosków? I jaką polecacie? Chciałabym kupić sama farbę (wyjdzie taniej), i samej się ofarbować. Czy wyjdzie mi blond na całych włosach? Pokryje moje odrosty? Czy lepiej iść do fryzjera? Pomóżcie, bo nie wiem co robić. Proszę. Piszcie na maila: ania.chuda@wp.pl lub g-g 9353699.

Pozdrawiam.

Pomocy!
AnusiaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.