Bukiet ślubny - wiem, ze to juz bylo, ale proszę doradźcie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-28, 23:57   #1
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807

Bukiet ślubny - wiem, ze to juz bylo, ale proszę doradźcie :)


Wiem, że ten wątek się pojawia co jakiś czas, więc z góry przepraszam za powtórkę [img]icons/icon7.gif[/img] Przeglądnęłam te wątki i strony z bukietami, ale... No wiecie, jak to jest [img]icons/icon12.gif[/img] Do lipca coraz mniej czasu i jak widać nocami też o tym myślę [img]icons/icon7.gif[/img] Poza tym, co kilka glow, to nie moja jedna biedna [img]icons/icon12.gif[/img]

Zacznę od informacji niezbędnych:
Suknia i welon w kolorze ecru, Pan Mlody - ciemnoszary garnitur, biala koszula, bardzo ciemne wisniowe buty (z kilku metrow wygladaja na czarne), krawat jeszcze nie jest dobrany (ale tez bedzie ciemna wisnia). Jesli to pomoze, to jestem bardzo blada i tak bedzie na slubie [img]icons/icon7.gif[/img]

Pierwsze pytanie, czy skoro Pan Mlody ma takie walsnie wisniowe buty i krawat, to w bukiecie koniecznie musza byc wisniowe (bordowe) kwiatuszki? Wiem, ze to powinno byc zgrane i tak powinno byc, ale... raczej preferuję jasne kolory kwiatow. Jesli juz tak musi byc [img]icons/icon7.gif[/img], to bukiet nie powinien byc zdominowany przez ten kolor, ale powtykany tu i owdzie. No i w ogole, jakie kolory kwiatow pasuja do ecru???

I druga kwestia- na spodnicy i gorsecie jest motyw rozy, łącznie 2 różyczki [img]icons/icon7.gif[/img] (z materialu jak suknia i w kolorze ecru). Czyli rozyczki mile widziane, ale tez nie chcialabym bukietu z samych roz, bo az tak nie kocham tych kwiatow [img]icons/tongue.gif[/img]

Wlasnie przeczytalam, co napisalam i zastanawiam sie, czy ja za wiele nie wymagam [img]icons/icon12.gif[/img] Motam jak zwykle [img]icons/icon41.gif[/img]

Gdyby ktos mial jakies propozycje, to bardzo dziekuje juz teraz.
[img]icons/1roza.gif[/img]
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 06:05   #2
juliett
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 32
Re: Bukiet ślubny - wiem, ze to juz bylo, ale proszę doradźcie :)

Hej Komi przede wszystkim gratulacje z okazji zblizającego się ślubu!
Nie jestem ekspertką w tej dziedzinie ale ostatnio przeglądałam zdjęcia na onecie ze ślubu Kasi Skrzyneckiej i baaaardzo spodobał mi się jej bukiet. Może Tobie tez się spodoba??? [img]icons/icon7.gif[/img]
Nie jest regułą "dopasowywanie" [img]icons/icon12.gif[/img] Pana Młodego do kreacji Panny Młodej, ale jeśli planujecie w jego butonierce jakiś kwiat dobrze byłoby aby współgrało z całością.
Mogłabys np. zamiast tych pomarańczy dodać jakieś akcenty bordo (mysle że pasuje do ecri)- najlepiej pogadaj z babkami w kwiaciarni doradzą Ci jakie kwiaty będą dostępne w tym miesiącu.

ps. tylko nie przesadź z solarium bo p.Kasia spaliła się jak kurczak z rożna [img]icons/icon7.gif[/img]
juliett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 08:16   #3
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: Bukiet ślubny - wiem, ze to juz bylo, ale proszę doradźcie :)

Rzeczywiscie ladny bukiecik i co mi sie jeszcze bardziej podoba, to zielone akcenty w nim [img]icons/icon7.gif[/img]

PS. Nie cierpie samoopalaczy, od solarium i lezenia na sloncu mnie odrzuca, wiec bede naturalnie blada [img]icons/icon28.gif[/img] Z tego tez wzgledu wybralam ecru, bo blada twarz w bialej sukni...Fuj fuj [img]icons/icon10.gif[/img]
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 08:27   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Bukiet ślubny - wiem, ze to juz bylo, ale proszę doradźcie :)

Bukiet jest śliczny, i sorrki za komentarz, ale aż się ciśnie na usta. Kasia Skrzynecka wygląda tu jak pomarszczona skwarka. To tak ku przestrodze, dla tych wszystkich pań, które koniecznie na ślub chcą być opalone [img]icons/icon9.gif[/img]

Droga Komanko, mądra z Ciebie Laseczka [img]icons/icon10.gif[/img]

Cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 11:14   #5
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Bukiet ślubny - wybierz sama ;-)

Komi, Skarbie, znalazłam sporo pięknych bukietów, obejrzyj... Kolorystyką się nie sugeruj, zawsze możesz zamówić wybrany kształt w odcieniach ecru, kremowych [img]icons/icon10.gif[/img] Śliczne sa zwłaszcza te z odcieniami lawendy... A strojem ukochanego się nie sugeruj, możecie dać mu, ja pisze Julka, kwiat do butonierki w tonacji bukietu i już będzie chłop pasował [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

Mnie najbardziej podobają się te, w których nie ma róż, np. ten z cudownych, strzępiastych tulipanów [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

A Kasica Skrzynecka tym opalaniem postarza sie o 10 lat... Chyba jest uzależniona [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 11:20   #6
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Bukiet ślubny - wybierz sama ;-)

Tutaj

http://www.wizaz.pl/linki/phplinks/index.php?PID=24

znajdziesz 26 witryn z kwiatami na rozne okazje [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 11:43   #7
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: Bukiet ślubny - wybierz sama ;-)

Jejq! Jakie CUDEŃKA!!! [img]icons/icon20.gif[/img]
Dlaczego ja się Was nie poradziłam przed swoim ślubem? [img]icons/icon9.gif[/img]
Ale w sumie kościelny jeszcze przede mną, więc nic straconego. [img]icons/icon10.gif[/img]
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-29, 12:06   #8
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Bukiet ślubny - wybierz sama ;-)

Trzecia i piąta są przepiękne [img]icons/icon7.gif[/img]

Buniu skąd Ty takie cudeńka wyszukałaś [img]icons/icon10.gif[/img]

Cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 12:08   #9
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: Bukiet ślubny - wybierz sama ;-) wybiorę :)

Jestescie po prostu cudowni! Dziekuję wszystkim za rady i bukieciki [img]icons/icon7.gif[/img] Wszystkie mają to "coś" i mam juz kilku faworytów [img]icons/icon12.gif[/img]

Zło, dzieki za podrzucenie watku [img]icons/icon7.gif[/img]

Jesli mozna, to po slubie pozwole sobie wkleic tu moj bukiecik [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-05, 18:29   #10
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: Bukiet ślubny - wybierz sama ;-) wybrałam :)

Oto moj bukiecik Co prawda wkleilam go juz w watku na plotkowym, ale tutaj obiecalam Zeby nie bylo, ze jestem nieslowna

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Imageb.jpg (57,4 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (16,8 KB, 46 załadowań)
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.