Pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-30, 21:23   #1
Eluśka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 16

Pytanie


Dzień dobry
Cieszę sie ze proponujecie fachowe porady [img]icons/icon7.gif[/img]Troche mi głupio wysyłać zdjecie, ale dla wyższych celów zaryzykuję [img]icons/icon7.gif[/img]
Mam 18 lat, rude kręcone włosy, jasną cerę i szaroniebieskie oczy. Czy może mi Pani poradzić, jak mam się malować( jakich używać cieni, jak nakładać róż) i czy według Pani moja fryzura pasuje do kształtu twarzy? Bardzo proszę o dyskrecję. Pozdrawiam. Eluśka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ela.JPG (70,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Elka.JPG (53,0 KB, 11 załadowań)
Eluśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-30, 23:30   #2
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: Pytanie

Bosh!
Jak laleczka!!! [img]icons/icon29.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-30, 23:32   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Pytanie

Witaj Eluśka [img]icons/icon7.gif[/img]
Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej urody. Masz idealne proporcje. Owal ma idealny kształt, oczy, czoło i usta jak z klasycznych kanonów urody [img]icons/icon7.gif[/img] No i jeszcze ten kolor włosów. Jesteś naprawdę piękna i nie jest to z moje strony komplement, ale stwierdzenie fachowca.

Masz się malować dokładnie jak na zdjęciu. Dyskretnie i z wyczuciem. Tobie nie trzeba ani więcej koloru, ani ożywienia cery. Co do kolorów cieni to możesz malować oczy: kością słoniową, beżem, złotym beżem w połączeniu z brązami; morelowym, miedzianym, złotym; stonowanymi kolorami turkusu, ametystem, khaki, ciemnozielonym, oliwkowym.
Sama widzisz, że możliwości masz bardzo dużo.

Co do różu to polecam delikatny morelowy róż.

Pomadki to mogą być kolory miodu i karmelu, stonowane pomarańcze i mandarynki, koralowa czerwień.

Tak na marginesie. Myślałaś może o tym żeby wykorzystać swoje atuty urody jako modelka albo aktorka?? Masz warunki i jesteś bardzo fotogeniczna.

Goraco Cię pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-30, 23:48   #4
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Pytanie

Troszkę moim zdaniem masz coś z Jolanty Fraszyńskiej [img]icons/icon7.gif[/img] Ale tylko troszkę bo jesteś o niebo śliczniejsza [img]icons/icon7.gif[/img]
Jak z obrazów Boticciellego [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon36.gif[/img]
Nie znam się na czole, oczach i ustach klasycznych [img]icons/icon12.gif[/img] ale wszystko masz takie akuratne [img]icons/icon7.gif[/img]
Ja też tak chcę [img]icons/icon22.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img]

A co urody to zgadzam się z Agnieszką: rozpropaguj ją , a przy okazji siebie [img]icons/icon28.gif[/img]

Prawdziwa pięknisia z Ciebie [img]icons/icon7.gif[/img]
Tylko patrzeć i zazdrościć [img]icons/icon10.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-01, 06:38   #5
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Pytanie

Rany... Jaka śliczna... Naprawdę, zgadzam się z Agą, spróbuj jako modelka, koniecznie!!!!!!
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-01, 08:39   #6
Eluśka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 16
Dzięki

Dziękuję wam za rady [img]icons/icon7.gif[/img]
Myslalam kiedys o aktorstwie i zdarzalo sie ze poszlam na jakis casting dla modelek, ale raczej nie traktowalam tego powaznie. a teraz to juz raczaj jestem za stara [img]icons/icon12.gif[/img]
Eluśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-01, 09:03   #7
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Dzięki

Chyba podpięło się nie tu gdzie trza. [img]icons/icon7.gif[/img] A myślałaś o umieszczeniu zdjęcia w banku twarzy?
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-01, 19:12   #8
Eluśka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 16
Re: Pytanie: a co z włosami

Dziekuje za rady [img]icons/icon7.gif[/img] Mam jeszcze jedno pytanko. jako kobieta odczuwam wielką potrzebę zmiany. Czy myslicie,że dobrze by mi było w krótkich wlosach? myslalam takze kiedys o zmianie koloru (jakis blond). Co o tym sądzicie?
Eluśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-01, 19:35   #9
Pysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 95
Re: Pytanie

1. jesteś ślicznotka, że zazdrość mnie ściska [img]icons/icon7.gif[/img]
2. błagam nie ścinaj włosów...te są piękna, krótkie nie będą się tak ślicznie kręcić..
3. z kolorem się nie wypowiem, nie znam się na kolorystyce..
4. jesteś jak z obrazka...piękność...
Pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-01, 20:49   #10
Alice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1
Re: Pytanie

hm... co do włosów... lekko wycieniowałabym końcówki i po umyciu suszyła głową w dół (fryzura będzie bardziej puszysta - to taki domowy sposób na kręcone włosy, który z powodzeniem stosuję), suszarką z dyfuzorem (nie "zburzy" loków), poza tym nie zmieniałabym nic! Pozdrawiam
Alice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-02, 08:26   #11
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Pytanie: a co z włosami

Eluśka !!!
Jak mi się obetniesz i przemalujesz na blond to nie chcę Cię znać. I nie żartuję.

Kobieto zrozum, że Twoja uroda czyni Cię intrygującą. Jak zaczniesz eksperymentować z włosami to możesz juz na zawsze stracić te loki. ( bardzo często się zdarza, że włosy nie chcą odrastać już kręcone, albo częsć jest nadal kręcona a część rośnie sztywna jak drut )

Mam nadziję, że Twoje pytanie to czysta teoria.

Cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-02, 09:39   #12
Hepi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 133
Re: Pytanie: a co z włosami

Eluśka!!!!
NIE OBCINAJ!!!!!!
Ja miałam identyczne kudełki jak Ty, no może troszkę dłuższe [img]icons/icon7.gif[/img] obcięłam (tak do trochę dłuższej [img]icons/icon12.gif[/img] brody [img]icons/icon7.gif[/img] )i baaaaardzo żałuję [img]icons/icon9.gif[/img]. Na prawdę, takie włoski nie wyglądają najlepiej w wersji krótszej (tworzą coś na wzór kupki siana/loczków stojących każdy w inną stronę [img]icons/icon9.gif[/img] ).
Ja kudły ;-E mam bardzo gęste i dosyć grube i po obcięciu raz,że jest ich o wiele za dużo ;( i dwa, nijak nie mogę sobie z nimi poradzić [img]icons/icon9.gif[/img]. Nio, to tyle narzekania [img]icons/icon7.gif[/img].
mimo to powtórzę jescze raz: NIE OBCINAĆ, jest super [img]icons/icon7.gif[/img].
Pozdrawiam
Hepi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-04, 08:47   #13
Eluśka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 16
Re: Pytanie: a co z włosami

Dziękuję Wam za wszystkie rady. Nie będę się na siłę zmieniać, jesli mówicie ze tak jest najlepiej. [img]icons/icon7.gif[/img]
Buziaki
Eluśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-04, 12:29   #14
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Pytanie: a co z włosami

Elunia [img]icons/icon7.gif[/img] jak królewna jestes [img]icons/icon7.gif[/img] sliczna [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] cudowna [img]icons/icon7.gif[/img] nie zmieniaj włosków, ani koloru ani długosci [img]icons/icon7.gif[/img] Wygladasz IDENTYCZNIE JAK MÓJ UKOCHANY RUDZIAK [img]icons/icon7.gif[/img] znaczy moja najdrozsza przyjaciółka [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img] slicznie jest i tak ma zostac Kochanie [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img] macham juz prawie z roweru [img]icons/icon10.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-04, 13:59   #15
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170
Re: Pytanie

Zgadzam się z tym co napisały dziewczyny,ale rozumiem też Twoją chęć zmiany.Spróbój farb czy raczej szamponów koloryzujących takich 'ton w ton'.Koloru nie zmienią raczej pogłębią i nadadzą połysk.W blądzie zblaknie,rozmyje sie Twoja uroda-a mówi to farbowana mysia blondynka.podsumowanie:po głebiać kolor/nie znaczy przyciemniać!!/ i loki+połysk.
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 23:10   #16
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480
Re: Pytanie

Czy to jest Twój naturalny kolor włosów???
Jeśli tak to naprawde jest piękny, a jeśli nie to powiedz prosze jaki to kolor farby [img]icons/icon7.gif[/img]
Bardzo bym była wdzieczna bo kolor jest naprawde super, a ja mam podobny typ urody, więc napewno by do mnie pasował [img]icons/icon7.gif[/img]
Dzięki [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010
basiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-10, 21:52   #17
Eluśka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 16
Re: Pytanie

Droga Basiak
kolor niestety nie calkiem naturalny
wloski podkolorowuje farba naturalna w kolorze chny
Eluśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-11, 08:35   #18
M.M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8
Re: Pytanie

dołączam się do wszystkich koleżanek i zachwycam się
Twoją urodą [img]icons/icon7.gif[/img]Ja tez mam czasem ochote poeksperymentowac z kolorem.Mam ciemne wlosy i niewiele moge z nimi zrobic.
Jezeli zmiana -to drastyczna-trzeba rozjasniac.
W Twoim przypadku-jak juz tak bardzo chcesz-moze spróbuj zimne brązy,moze tez jakies ciemniejsze odcienie,ale tylko szampony koloryzujące!!! [img]icons/icon7.gif[/img]Co o tym myslicie?
M.M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.