Depilacja włosów(u faceta) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-05, 22:35   #1
karol1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3

Depilacja włosów(u faceta)


No więc sprawa jest niecodzienna ale poproszony o to, zgodzilem sie na pomoc... Mój znajomy trenuje kulturystyke i niedlugo chce gdzies tam występowac, ale musi sobie wydepilowac wszystkie włosy, poniewaz takie wymagania są(głownie chodzi o klatke piersiową





i brzuch)Proponowalem mu depilacje woskiem, bo raz, ciach i po sprawie, ale on powiedzial ze nigdy nie da sobie wydepilowac woskiem bo umrze z bólu No ale przejdzmy do rzeczy... Zobaczyl ostatnio reklame depilatora PHILIPS SATIN ICE i prosił mnie zebym sie spytal, czy tym depilatorem mozna równiez depilować inne miejsca na ciele prócz nóg...chodzi mu właśnie o włosy na klatce i brzuchu. Z tego co wiem to włosy ma dosc gęste i mocne. Czy moze ktos tu poradzic, czy kolega moze kupic ten depilator i on zadziała? bo żadną

przyjemnością

jest wydanie 400zł zeby potem leżało...

pozdrawiam

A tak przy okazji to teraz cos dla mnie... :P
Mam jasną



karnacje i chcialbym byc brą

zowy, czy ktos moze mi polecic jakies dobre olejki lub cos?
karol1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 22:52   #2
Kasiulka__
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka__
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: PL-NO
Wiadomości: 5 993
Dot.: Depilacja włosów(u faceta)

Hej
Mój kolega trenuje również kulturystykę, włosy z klatki piersiowej (z tego co się przed chwilką specjalnie dla Ciebie dowiedziałam )usuwa woskiem - ale nigdy sam - oddaje się w ręce kosmetyczki która to robi sprawnie i szybko

Pozdr Kasia
Kasiulka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 08:25   #3
Marzusia
Raczkowanie
 
Avatar Marzusia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 414
Dot.: Depilacja włosów(u faceta)

Tak, chyba wosk u kosmetyczki jest najbezpiezniejszy. Bo depilator to na pewno będą wyrzucone pieniądze, w szczególności, że to nie tak króciutkie włosy jak na ngach, prawda?
Marzusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 11:52   #4
karol1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja włosów(u faceta)

ja np. wiem, ze wosk to najlepsze rozwiązanie, on tez sobie zdaje z tego sprawe, ale nie da sie namówic na to powiedzial, ze moze nawet ogolic wszystko jednorazowo a jak beda krótkie włoski to wydepiluje maszynką... zadziała?
karol1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 11:54   #5
karol1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja włosów(u faceta)

on wie, ze depilacja woskiem jest skuteczna i najlepsza, ale juz pisalem ze sie boi tego powiedzial, ze moze ogolic jednorazowo wszystko i jak bedzie odrastac to wydepiluje jak beda krotkie wloski, zadziała?
karol1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 19:07   #6
poziomka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 35
Dot.: Depilacja włosów(u faceta)

ja bym radziła kupić zwyczajny krem do depilacji bo nie boli i usunie włoski na jakiś czas albo zwyczajnie ogolić. bo wosk cholernie boli depilator tez strasznie. poza tym takie włoski na klacie u faceta sa po prostu śliczne i szkoda na stałe usuwać
a względem koloru cery to najlepiej kup dobry krem z filtrem np nivea i jedź nad morze się opalać najlepiej nad jakies cieplejsze morze albo na wieś.
poziomka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 22:15   #7
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Depilacja włosów(u faceta)

taaa i ten krem do depilacji usunie meskie grube wlosy skoro z moimi sobie nie radzi ? watpie

powiedz koledze, ze depilator boli O WIELE BARDZIEJ NIZ WOSK - a mowi to dziewczyna ktora przykladala sobie depilator do nog 3 razy w zyciu i za kazdym razem miala lzy w oczach (4 okazji juz nie bedzie ).
Co do wosku to depilowalam sie mnostwo razy - i bol minimalny. Poza tym depilacja woskiem jest szybsza i dokladniejsza - sekunda oderwania paska i po sprawie a depilatorem musialby sobie sam przejechac po klatce ... bosz.... jak sobie to w ogole wyobraze....ten bol...no tragedia.
niech idzie do salonu - nie dosc ze oplaci mu to sie $, bedzie go bolalo o wiele wiele mniej to jeszcze bedzie nadskakiwac kolo niego kilka pieknych dziewczyn

moze ten argument go przekona
ano i powodzenia na zawodach

a co do to zbrazowienia - poprzegladaj kwc (kosmetyk wszechczasow na stronie glownej)
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-07, 12:08   #8
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Depilacja włosów(u faceta)

Cytat:
Napisane przez karol1988

A tak przy okazji to teraz cos dla mnie... :P
Mam jasną karnacje i chcialbym byc brązowy, czy ktos moze mi polecic jakies dobre olejki lub cos?
Jeżeli chcesz się lekko zbrązowić to polecam tabletki z beta-karotenem, albo eksperymenty z balsamami samoopalającymi, tylko pamiętaj, aby dobrze go zorprowadzić,bo chyba nie chciałbyś chodzic w smugach

Mogę Ci polecić balsam, który leciutko brązuje wiec nie zrobisz sobie nim krzywdy.Karmel brązujący Dax Cosmetics:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10355
Jak już dojdziesz do wprawy i będziesz chcial mocniej sie zbrązowić możesz wypróbować balsam Ziaji Sopot:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=182
Pozdrawiam
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 13:45   #9
coxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 46
Dot.: Depilacja włosów(u faceta)

Odświeżam dziewczyny temat bo ostatnio zaczełam zastanawiać się nad tym trochę mocniej. Zwykła depilacja klatki piersiowej u facetów już nie dziwi, a co sądzicie o depilacji laserowej? Bo ja na przykład nie przepadam za mega zarośniętymi na klacie facetami. Szczerze to np. wolałabym żeby mój facet sobie wydepilował klatę. Ale z kolei jak goli ją golarką to potem okropnie to odrasta i jest jeszce gorsze. Dlatego też laser zostaje.. Znacie jakiegoś faceta, który się temu poddał? Jak tak, to jak wrażenia?
coxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.