prostowanie i kosmetyki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-06, 07:45   #1
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839

prostowanie i kosmetyki?


dziewczyny ma prosbe wpiszcie kosmetyki jakie uzywacie podczas stosowania prostownicy ,a także te do ochrony włosów przed wysuszeniem.

poprosze o dokładna nazwe i ew. krótka ocene jelsi nei ma tego kosmetyku w KWC.
dzięki.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 12:27   #2
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Cool Dot.: prostowanie i kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez paula78
dziewczyny ma prosbe wpiszcie kosmetyki jakie uzywacie podczas stosowania prostownicy ,a także te do ochrony włosów przed wysuszeniem.

poprosze o dokładna nazwe i ew. krótka ocene jelsi nei ma tego kosmetyku w KWC.
dzięki.
Stosowalam juz dwufazowy lotion Wella high hair flat iron czy jakos tak - dobry, jest w KWC Potem byl Osis Flatliner Schwarzkopf - tez dobry, patrz KWC Teraz stosuje Tigi - Spritz & Shine i ten spisuje sie chyba najlepiej, bo nadaje polysk i nie obciaza ich tak bardzo jak wyzej wymienione. Oprocz tego wspomagam sie pomada Moon Shine Wella, ktora nadaje pieeeeekny polysk wlosom.
Jesli masz wlosy geste, mozesz zainwestowac we fluid zamiast sprayu. Calkiem niezle oceny ma preparat Goldwell, a jesli uda Ci sie znalezc fluid Tigi Fashionista Smooth and Shine to koniecznie wyprobuj. Ma swietne oceny na makeupalley. Do cienkich wlosow najlepiej nadaje sie spray.
Dobrze chronia rowniez wszelkie kosmetyki "olejkowe", na przyklad Renee Blanche czy fluid Oleo Relax Kerastase. I jesli wlosy sa dluzsze, to koniecznie preparat na koncowki - tu rowniez sprawdza L'oreal Professionnel, Gloss Eugene Perma, Kerastase Nutritive czy Schwarzkopf bonacure.
Jesli chodzi o ochrone przed wysuszeniem, to zainwestowalabym przede wszystkim w jakies fajne maski nawilzajace, np. Matrix czy L'oreal Professionnel i stosowalabym je 2 razy w tygodniu. No i na slonce zawsze z nakryciem glowy trzeba wylazic
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 14:14   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: prostowanie i kosmetyki?

dzieki za info

mam z natury włosy proste i takie do połowy szyji i wlasnie wlosy po bokach mi sie dziwnie pusza i skręcaja stąd moje pytania o kosmetyki
a wygladały idealnie po wyjsciu od fryzjera ,na szczescie grzywka jest idealna

czy kosmetyki te mozna dostac w sklepach czy w sklepach dla fryzjerów? u fryzjera?
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 14:25   #4
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: prostowanie i kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez paula78
dzieki za info

mam z natury włosy proste i takie do połowy szyji i wlasnie wlosy po bokach mi sie dziwnie pusza i skręcaja stąd moje pytania o kosmetyki
a wygladały idealnie po wyjsciu od fryzjera ,na szczescie grzywka jest idealna

czy kosmetyki te mozna dostac w sklepach czy w sklepach dla fryzjerów? u fryzjera?
Mysle, ze najlepszy bylby dla Ciebie wlasnie jakis olejek, seria Matrix Sleek Look tez podobno dobra. A gdzie mozna dostac kosmetyki? Allegro Twoim przyjacielem, zawsze tam kupuje Polecam stosowanie kosmetykow profesjonalnych, wiekszosc z nich jakoscia przewyzsza te z drogerii, a wcale tak drogo nie wychodzi, bo na allegro sprzedawane sa kosmetyki w ogromnych opakowaniach
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 15:05   #5
xolkaax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 25
Dot.: prostowanie i kosmetyki?

Mam naturale kręcone włosy:/ Po umyciu wcieram w nie balsam prostujący włosy z welli, następnie pozostawiam aby same wyschły(suszarka okropnie niszczy włoski i w dodatku po niej nie ładnie mi sie ukladają), gdy już są idealnie suche zabieram sie za prostowanie. Spryskuje je ochrona z Avonu i wcieram niewielką ilość naturalnego jedwabiu(włoski są po nim booskie) na koniec spryskuje je żelem w sprayu(Gel Spray jest super. Niestety moje wloski sa dosyc zniszczone i efekt idealnie wyprostowanych jest bardzo krociutki;( Szukam nadal kosmetyków ktore przedluza efekt prostowania... Pozdrawiam
xolkaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.