Białe spodnie !!! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-06, 19:29   #1
nikusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 200

Białe spodnie !!! :)


Zbliżają się wakacje i upalne dzionki więc miałam w planie kupić sobie białe spodnie ale słyszałam, że ten kolor optycznie dodaje kilogramów a ja mam kilka zbędnych centymetrów w górnej części ud i odjęła bym sobie też troszkę w pupie No i teraz mam pytanie do was drogie wizażanki, czy biały kolorek faktycznie pogrubia i czy waszym zdaniem takie spodnie to dobre rozwiązanie ???
nikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 19:33   #2
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Białe spodnie !!! :)

Tak nikusiu biały optycznie powiększa ale z tym pytaniem możesz spokojnie przejść na forum MODA i tam dostaniesz na pewno odpowiedż i może jakies propozycje. Bo my na tym forum to raczej sie paćkamy

Pozdrowienia
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 19:42   #3
tarakatatula
Rozeznanie
 
Avatar tarakatatula
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 511
Dot.: Białe spodnie !!! :)

przejdz na mode
__________________
xyz
tarakatatula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 20:37   #4
nikusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 200
Białe spodnie !!! :)

Zbliżają się wakacje i upalne dzionki więc miałam w planie kupić sobie białe spodnie ale słyszałam, że ten kolor optycznie dodaje kilogramów a ja mam kilka zbędnych centymetrów w górnej części ud i odjęła bym sobie też troszkę w pupie No i teraz mam pytanie do was drogie wizażanki, czy biały kolorek faktycznie pogrubia i czy waszym zdaniem takie spodnie to dobre rozwiązanie ???
nikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 20:42   #5
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Białe spodnie !!! :)

Wszystkie dziewczyny chodzą w białych spodniach, są strasznie oklepane! A na dodatek te żałosne stringi :p

Może ecru chociaż?
Rzeczywiście jasny kolor nie wyszczupla...
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 21:12   #6
szczesciarka
Raczkowanie
 
Avatar szczesciarka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 254
Wink Dot.: Białe spodnie !!! :)

Ja kupiłam rok temu jak byłam na wakacjach za granicą białe spodnie.Bardzo fajnie się je nosi i ładnie wyglądają ale na tym plusy się kończą cały czas trzeba uważać żeby gdzieś na brudnym nie usiąść(najlepiej to w ogóle nie siadać )albo się nie oprzeć bo zaraz wszystko na nich widać.A czy pogrubiają hmm...raczej nie zauważyłam a jak je ubieram to mój chłopak oczu nie może oderwać ode mnie to jeszcze jeden plus .
szczesciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 21:17   #7
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Białe spodnie !!! :)

Cytat:
Napisane przez wersta
Wszystkie dziewczyny chodzą w białych spodniach, są strasznie oklepane! A na dodatek te żałosne stringi :p

Może ecru chociaż?
Rzeczywiście jasny kolor nie wyszczupla...
Zalezy jaki fason.
To tak, jakby powiedziec, ze wszystcy chodza w dżinsach i to takie oklepane.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-06, 21:45   #8
Marzusia
Raczkowanie
 
Avatar Marzusia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 414
Dot.: Białe spodnie !!! :)

Tak, zależy dużo od fasonu. Ja np. mam białe i nawet wydaje mi się, że mnie wyszczuplają
A co do stringów do białych spodni - wera innych nie założę, wydaje mi się, że nie wyglądam wtedy kobieco I u innych dziewczyn także mi się nie podoba jakpod jasnymi spodniami kształtują się pięknie wrzynające się w pośladki pełne majtki, które nie wyglądają apetycznie...
Ale każdy ma swój gust.

Tak poza tym to uważam, że białe spodnie to świetne wyjście na lato, szczególnie biorąc pod uwagę, że teraz większość z nas chodzi często w spodniach. A gdybym miala zrezygnować z bialych spodni, na rzecz grzejących ciemnych, ze względu tylko na to, że są oklepane - nic z tego

Edytowane przez Marzusia
Czas edycji: 2005-06-06 o 21:49
Marzusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 22:16   #9
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Białe spodnie !!! :)

Ja mam dwie pary prawie białych spodni. Jedne są bardziej eleganckie, szersze nie opinają mi się na nogach, drugie sportowe z masą marszczeń i kieszonek. I obie pary mnie wyszczuplają a na pewno nie dodają mi kilogramów. Myślę,że to sprawa odpowiednio dobranego fasonu. Co do stringów. Przestałam je nosić jakiś czas temu bo dla mnie są bardzo niewygodne. Do jasnych spodni zakładam figi mocno wycięte, ale nie stringi. I bardzo ładnie to wygląda i myśle,że optycznie zwęża pupę
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 22:32   #10
marsta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1
Dot.: Białe spodnie !!! :)

no a ja mam big problema w piątek ide na 18nastke i nie mam pojęcia jak sie ubrać. myślałam o białych spodniach ale to impreza na dworzu i boję się że nie będę się dobrze bawić. Jest tam oczywiście hatka ale nie będę przecież tam cały czas siedzieć. Wogle to nie wiecie jak sie teraz należy ubrać na 18nastke
marsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 12:18   #11
szczesciarka
Raczkowanie
 
Avatar szczesciarka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 254
Dot.: Białe spodnie !!! :)

Najlepiej to załóż coś w czym czujesz się dobrze i żeby było ci wygodnie to chyba najważniejsze bo nie można się dobrze bawić gdy ciągle myśli się "Po co ja założyłam te niewygodne buty?". Ja bym założyła jeansy i jakaś fajną bluzkę.Nie wiem jaki masz styl ubierania się ,więc...miłej zabawy
szczesciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-07, 12:52   #12
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Dot.: Białe spodnie !!! :)

ja tam bardzo lubie biale spodnie sama mam ich dwie pary i trzecia bym sobie kupila uwazam ze an lato sa bardzo fajne a to ze oklepane to samo moge o jeansach powiedziec, sztruksach czy czarnych spodniach powiedziec
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 13:02   #13
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Białe spodnie !!! :)

Cytat:
Napisane przez Marzusia
Tak, zależy dużo od fasonu. Ja np. mam białe i nawet wydaje mi się, że mnie wyszczuplają
A co do stringów do białych spodni - wera innych nie założę, wydaje mi się, że nie wyglądam wtedy kobieco I u innych dziewczyn także mi się nie podoba jakpod jasnymi spodniami kształtują się pięknie wrzynające się w pośladki pełne majtki, które nie wyglądają apetycznie...
Ale każdy ma swój gust.

Tak poza tym to uważam, że białe spodnie to świetne wyjście na lato, szczególnie biorąc pod uwagę, że teraz większość z nas chodzi często w spodniach. A gdybym miala zrezygnować z bialych spodni, na rzecz grzejących ciemnych, ze względu tylko na to, że są oklepane - nic z tego
Dokładnie Sama mam trzy pary białych spodni - jedne eleganckie, drugie białe jeansy Wranglera, trzecie - wąskie dzinsy przed kostkę. Ani jedne, ani drugie, ani trzecie nie dodają mi kilogramów.
Bielizna przebijająca spod białych spodni nie wygląda zbyt estetycznie, dlatego kupując spodnie zwracałam uwagę na materiał.I pod te spodnie nosże stringi, lae nic mi nie przebija Z jeansami nie miałam takiego problemu - bo wogóle nie prześwitują, ale też nosze pod nie stringi albo figi, które nie odznaczają sie na ciele, bo spodnie są dopasowane i nie chciałabym aby coś mi sie odznaczało na pupie(np. grube gumki od bielizny).
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 13:18   #14
Kaśka:):)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 68
Dot.: Białe spodnie !!! :)

Hje dziewczyny a ja mam takie pytanko co można zalozyc do białych spodni materiałowych zeby nie wyglądało to bardzo eleganco z góry thx za ospiwedz
Kaśka:):) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 15:14   #15
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Białe spodnie !!! :)

bialy (generalnie) pogrubia, podobnie jak czarny wyszczupla.
za to super wygladaja biale spodnie opinajace sie na ladnej pupie po prostu ekstra.
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 15:20   #16
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: Białe spodnie !!! :)

Przyjęło się, że biały kolor pogrubia, a ciemny głównie czarny wyszczupla. Ale tak jak dziewczyny napisały wszystko zależy od fasonu.
Białe spodnie są fajne na lato i ladnie się komponują z letnimi topami .
Tylko szkoda, że tak szybko się brudzą .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 18:16   #17
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Białe spodnie !!! :)

Cytat:
Napisane przez Kaśka:):)
Hje dziewczyny a ja mam takie pytanko co można zalozyc do białych spodni materiałowych zeby nie wyglądało to bardzo eleganco z góry thx za ospiwedz
Wszystko!
Na lato polecam kolorowe koszulki i topy: niebieskie, błekitne, turkusowe, różowe, zielone, pistacjowe, czerwone, żółte.
Dowolność jest wielka.

Wklejam kilka przykładów
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 18:53   #18
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: Białe spodnie !!! :)

Ja tam mam zamiar chodzić w bialych spodniach ile się da. Uwielbiam ten kolor i nie po to czekam 3/4 roku na lato, żeby przejmować się jakimiś "optycznymi kilogramami".
Pozdrawiam
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 19:47   #19
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Białe spodnie !!! :)

Tez uwielbiam bialy kolor i mam pewne obawy zwiazane z bialymi spodniami. Mam nieco za szerokie biodra i uda, i jakos nie moge sobie dobrac odpowiedniego fasonu :/. Poza tym mam wrazenie, ze na bialych obcislych spodniach wszystko sie bardziej odznacza . Chyba bede musiala kupic luzne, bo w obcislych wygladam nieco smiesznie .
Najgorszy jest ciagly strach o pobrudzenie... brrr
A pasuja one do wszystkiego. Bialy kolor jest szalenie kobiecy i seksowny.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-12, 19:54   #20
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Białe spodnie !!! :)

Wcale nie musi być tak, że biały lub inny jasny kolor pogrubia, a czarny wyszczupla. Wszystko zależy od kroju.Jeśli rzeczywiście masz te "kilka zbędnych centymetrów", które chcesz zatuszować to proponuje biodrówki z luźno puszczonymi nogawkami (nie przylegającymi), np. z cienkiego, zwiewnego lnu, nie prześwitującego, albo innego zwiewnego materiału, mogą być w pasie regulowane sznureczkami lub ze zwykłym guziczkiem i rozporkiem.
Ja również najczęściej nosze stringi, ponieważ większośc spodni i spódniczek mam dopasowanych, a moim zdaniem źle wyglądają oznaczające się majtki pod takimi ciuchami, najlepsze do takich ciuchów są właśnie stringi .
Pozdrawiam
Kamila
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 20:12   #21
ZielonookaJ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Białe spodnie !!! :)

Ja również mam nieco za dużo w biodrach i udach ale wcale nie uważam abym w białych spodniach wyglądała bardziej grubo. Wszystko zależy od fasonu spodni. Ostatnio kupiłam sobie właśnie białe spodnie 3/4, nie są ani obcisłe ani szerokie tylko takie w sam raz .
No i oczywiście pod spodnie obowiązkowo stringi
ZielonookaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 20:23   #22
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Białe spodnie !!! :)

Wydaje mi sie ze wiele zalezy tez od faktury spodni i od materialu z jakiego sa wykonane. Cienke, bardzo obcisle nadaja sie tylko dla osob o nienagannej figurze . Dla osob "z dodatkowymi atrybutami" albo z gruszego materialu i obcisle, albo odwrotnie .
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 07:14   #23
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Białe spodnie !!! :)

no pewnie, ze stringi, ale czemu tyle dziewczyn w bialch spodniach nosi snieznobiale stringi ktore idealnie widac, niemal rownie dobrze jak na nagiej pupie?
dziewcyzny, pod biale ubrania nosi sie bielizne cielista, a nie biala!
sorry jesli to juz wiedzialyscie, ale w razie czego pisze, bo czasem chodzac po ulicy i olgadajac co dziewcyzny maja ubrane mam wrazenie, ze nie wszystkie zdaja sobie z tego sprawe
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 09:27   #24
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Białe spodnie !!! :)

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
no pewnie, ze stringi, ale czemu tyle dziewczyn w bialch spodniach nosi snieznobiale stringi ktore idealnie widac, niemal rownie dobrze jak na nagiej pupie?
dziewcyzny, pod biale ubrania nosi sie bielizne cielista, a nie biala!
sorry jesli to juz wiedzialyscie, ale w razie czego pisze, bo czasem chodzac po ulicy i olgadajac co dziewcyzny maja ubrane mam wrazenie, ze nie wszystkie zdaja sobie z tego sprawe
Vanilko, ŚWIĘTA PRAWDA - pod białe ubrania zakładamy cielistą bieliznę. Wygląda to estetycznie i elegancko . No chyba, że ktoś chce wyeksponować właśnie bieliznę .

Co zaś do białych spodni - ja do chudych nie należę, ale mam białe, sportowe spodnie, dobrze się w nich czuję i podobno fajnie wyglądam . Zakładam pod nie cieliste szorty-biodrówki z microfibry (bez nogawek - taki rodzaj majtek zwie się chyba "hipster") i nic mi się nie wrzyna .

Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że jasne kolory są zarezerwowane tylko dla szczupłych osób. Równie ważny jest fason, materiał - puszysta osóbka w dobrze skrojonym jansym ubraniu może wyglądać baaardzo atrakcyjnie .

Edytowane przez demonik
Czas edycji: 2005-06-15 o 10:07
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 09:55   #25
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Białe spodnie !!! :)

jasne ubrania wyglądają pięknie do wyzłoconej słońcem skóry. ja pod bałe spodnie noszę cielste stringi - wygląda to super. poza tym kocham rodzaj majteczek o jakich pisze demonik - "hipsters", noszę pod spódniczki
Nie jestem szczupła ale bardzo lubię jasne spodnie, szczególnie moje białe sztruksy mustang rocznik 1976, które nosiła moja mama. Cudownym sposobem nadają sie jeszcze do noszenia Mustang robi najmocniejsze sztruksy, nie przecierają się! Smoczyca i Madlaine mogą to zaświadczyć.
pozdrawiam
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 12:52   #26
Irysekk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 790
Dot.: Białe spodnie !!! :)

Niestety biały pogrubia Zamiast białych spodni które na marginesie sa strasznie oklepane już i co druga dziewczyna je ma kup sobie jakieś w odcieniu beżu , cappucino albo jakiś inny kolor w którym sie bedziesz dobrze czuła
__________________


Irysekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 12:50   #27
Kas!a_Kati
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 26
Dot.: Białe spodnie !!! :)

Może i troche pogróbia ale ja kocham lniane białe spodnie.................s ą idealne na upalne dni i do tego jak się prezentują........ah:roll eyes:
Kas!a_Kati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 12:58   #28
Mumi=]
Tymczasowo zablokowana
 
Avatar Mumi=]
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 60
Dot.: Białe spodnie !!! :)

.

Edytowane przez Mumi=]
Czas edycji: 2007-04-08 o 20:42
Mumi=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 13:07   #29
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Białe spodnie !!! :)

Mimu bez sensu jest odświeżanie tak starych wątków
zadane pytania są już nieaktualne jak np. twoja odpowiedz na pytanie o kolor paznokci dobrany do sukienki
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 13:19   #30
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: Białe spodnie !!! :)

Cytat:
Napisane przez Marzusia Pokaż wiadomość
A co do stringów do białych spodni - wera innych nie założę, wydaje mi się, że nie wyglądam wtedy kobieco I u innych dziewczyn także mi się nie podoba jakpod jasnymi spodniami kształtują się pięknie wrzynające się w pośladki pełne majtki, które nie wyglądają apetycznie...
Ale każdy ma swój gust.
myśle że wera miała na myśli styl "wiejskie disco" [vel. "barbie dresiara"] tzn białe, mega-obcisłe biodrówki spuszczone jak najniżej i do tego różowe stringi podciągnięte prawie pod pachy... takie coś też mnie odrzuca, a wręcz doprowadza do śmiechu za to zwykłe, białe stringi noszone do białych spodni właśnie w celu uniknięcia widocznej lini majtek są moim zdaniem ok

EDIT: kurcze, przecież to wątek z 2005.... nawet nie popatrzyłam na datę jak odpisywałam... xD widze że Mumi postawiła sobie za punkt honoru odświeżyć wszystkie stare wątki... :/
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.