kabaretki do czego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2003-05-05, 14:06   #1
minio
Raczkowanie
 
Avatar minio
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 390

kabaretki do czego?


no wlasnie [img]icons/icon7.gif[/img] przyznam, ze podobaja mi sie takie rajstopki, ale raczej na wybiegu lub dawnych fotografiach maja ten swoj urok [img]icons/icon7.gif[/img] jak na co dzien sie ubierac? stylizacja na pierwsze dekady 20 wieku? czy jako dodatek do sportowych zestawow? co w ogole sadzicie o nich? czy nie sa za bardzo wyzywajace lub wywolujace jednoznaczne skojarzenia? no na pewno w nieodpowiednim zestwieniu [img]icons/icon7.gif[/img] pytam sie o Wasze opinie [img]icons/icon7.gif[/img] jaki stroj do kabaretek?
pozdrawiam
__________________
Potrafił nieraz siebie się wyrzec, aby innych wspierać,
Nie litość go jednak wiodła ni sumienie,
Lecz myśli jakieś dziwne zwyrodnienie
Kazało mu, podobne zwykłej dumie,
Czynić, czego nikt lub mało kto umie;
I za tymże impulsem w pokus chwilach,
Duch jego takoż ku złu się nachylał.

Byron "Lara"
minio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-05, 14:24   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: kabaretki do czego?

witam
ja nosze kabaretki-podkolanówki w róznych kolorachi z różną wielkościa dziurek do spodni powinietych do polowy lydki i butów na plaskim podeszwie lekko sportowych sznurowanych ale nie są to buty typu Adidas,nosze tez kabaretki na imprezy do bardzo krótkich spódniczek.
zycze odwagi i wyczucia z zabawa z kabaretkami.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-05, 14:36   #3
anna28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 57
Re: kabaretki do czego?

Witam,
Ja znów mam klasyczne rajstopy-kabaretki. Kupiłam je na wesele koleżanki, do klasycznej sukienki w bardzo drobe biało-czarne pepitko. Do tego buty na obcasie, czarny szal i czarna róża na aksamitce na szyji. Zestaw kasyczny, ale z pieprzykiem. Mój Chłopak stwierdził, że sexu dodały właśnie kabaretki, bez nich byłoby nudno.
Niestety w/w zestaw jest raczej wieczorowy, na codzień się nie nadaje.
anna28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-05, 14:46   #4
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: kabaretki do czego?

ja baaaardzo lubię kabaretki. beżowe albo czarne. klasyczna siateczka [tj. małe oczka]. przykładowe stroje... hmmm...

granatowa dżinsowa spódnica za kolano, czarna bluza z dzianiny bez rękawków, czarne kabaretki i czarne klapki skórzane z zakrytymi palcami.. albo..

biało-czarna sukienka z kołnierzykiem [dopasowana] za kolano, beżowe kabaretki, buty z odkrytym palcem na obcasie.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-05, 21:29   #5
Biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 30
Re: kabaretki do czego?

Ooo super pytanko !!!
Chętnie też czegoś sie dowiem.
Hmmm... a może jakieś fotki z kabaretkami zwłaszcza w wydaniu tym bardziej sportowym???
Poprosu nie wiem jak zakładać te kolorowe, żeby nie wyglądały "kiczowato" : [img]icons/icon7.gif[/img]
Biedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-05, 21:47   #6
Krenciolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 29
Re: kabaretki do czego?

W PAryzu co druga dziewczyna nosi kabaretki do czerwonych trampek . Wyglada to suuuper. Trampki w sumie nie musza byyc takiego koloru, mi sie podoba jeden tegoroczny model adidasa(biale z czerwonymi paskami) . Co ciekawe te dziewczyny nosza to do np. spodni rybaczek- bojowek, lub spodniczek i nie patrza jaka maja figure. Super, bardzo mi sie to podoba. Wyglada wyjatkowo sexy i bardzo ekstrawagancko. POstaram sie wkleic pozniej pare fotek z katalogu jednej francuskiej fimry(ale tam sie nosi kabaretki do wszystkiego).
Krenciolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-05, 22:30   #7
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: kabaretki do czego?

I urocze są na lato kabaretki jasne : białe, beżowe, niebieskie - troszkę z lolitki, troszkę z pensjonarki niby grzeczne a...

Pozdrawiam
Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-05, 22:59   #8
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: kabaretki do czego?

Jak dla mnie to kaberetki do kabaretu ewentualnie do zaspakajania wysublimowanych fantazji partnera
Nie ubrałabym kabaretek na dzień, na wieczór chyba tylko na bal przebierańców [img]icons/icon7.gif[/img] W ogóle nie wyobrażam sobie nieprzejmowania sie swoja figura i noszenia wszystkiego co popadnie - ale ja w ogóle mam dość skostniałe podejście do mody i najchętniej wbilabym wszystkie kobiety w gorsety [img]icons/icon7.gif[/img] Na razie staram się opanowywac i nie rzucać kamieniami w dojrzałą 50-tke o posturze hipopotama w mini ledwo przykrywającym majtki))
Jesli będziesz się dobrze czuła w niebieskich kabaretkach do czerwonych trampek to je noś - moda jest ostatnio bardzo tolerancyjna
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-06, 00:15   #9
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: kabaretki do czego?

Ja ostatnio nosilam do sukieni(czarnej za kolano, z kolnierzykiem, rozpinana)) czarne kabaretki z malutkimi oczkami, do tego buciki zawiazywane na kostce, a na ramiona mialam sweterek zielony [img]icons/icon7.gif[/img] super wygladalo, a mezczyni owijali sie w kolo tulowia aby zerknac [img]icons/icon12.gif[/img]
Do czego jeszcze? do rybaczek, ale proponuje wtedy podkolanowki [img]icons/icon12.gif[/img]
Pieknie wygladaja cieliste kabaretki do spodniczek i sukieneczek, tak bardzo kobieco [img]icons/icon7.gif[/img]
Chili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-06, 08:21   #10
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: kabaretki do czego?

[b] <font color=1E90FF> i dobrze, że każdemu podoba się co innego, bo inaczej wszyscy chodziliby ubrani w stroje o tym samym kroju i kolorze.

ja lubię kabaretki od dość dawna - hmm.. oj jeszcze nie tak dawno dość ciężko było je dostać. a teraz! o tempora! o mores! [img]icons/icon12.gif[/img]

wydaje mi się, że są osoby, które "potrafią je nosić" [tj. dobrze wpleść w swój styl nie robiąc z siebie kurtyzany czy przebierańca].

co do uwagi Dominiki na temat postury hipopotama i mini to muszę podpisać się pod jej słowami.

z jednej strony tolerancja: niech każdy nosi co chce,
a z drugiej strony:
a) co z moimi wrażeniami estetycznymi!!!!????
b) ważne jest to, aby ubrać się tak, aby nie narazić się na śmieszność i aby uwypuklić swoje zalety.

znam pewną panią, która będąc przez 50tką nosi skórzane spódniczki przysłaniające jej ledwo pupę. dość często - jak się spódniczka lekko uniesie widać koronkę na jej pończochach.. bynajmniej nie wygląda to sexy i przynosi odwrotny rezultat do oczekiwanego. czasami powinniśmy mieć więcej samokrytycyzmu.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-06, 10:30   #11
Kaśka
Raczkowanie
 
Avatar Kaśka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 56
Re: kabaretki do czego? do bojówek

Wiecie jak ja lubię nsic kabaretki ? W dosyc ekstrawagancki sposób. Mam takie "eleganckie" czarne bojówki (duzo kieszeni z boku, cyrkonie [img]icons/icon10.gif[/img]), są super i do tego mozna je "ściagnąć" na dole specjalnymi sznureczkami. Tak "zwęzone" nogawki podciągam przed kostkę ubieram czarne kabaretki i czarne szpilki z długim czubkiem. Coś a la J.Lo [img]icons/icon7.gif[/img] Może to nie najlepsze porównanie ale faktycznie widziałam ja gdzies w podobnym stroju. Wydaje mi się,że to bardzo modny zestaw w tym sezonie.
Chili napisał(a):
> Ja ostatnio nosilam do sukieni(czarnej za kolano, z kolnierzykiem, rozpinana)) czarne kabaretki z malutkimi oczkami, do tego buciki zawiazywane na kostce, a na ramiona mialam sweterek zielony [img]icons/icon7.gif[/img] super wygladalo, a mezczyni owijali sie w kolo tulowia aby zerknac [img]icons/icon12.gif[/img]
> Do czego jeszcze? do rybaczek, ale proponuje wtedy podkolanowki [img]icons/icon12.gif[/img]
> Pieknie wygladaja cieliste kabaretki do spodniczek i sukieneczek, tak bardzo kobieco [img]icons/icon7.gif[/img]
Kaśka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-06, 10:38   #12
asinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 219
Re: kabaretki do czego?

Kabaretki? Przede wszystkim z dużym wyczuciem i klasą. No i na pewno nie do pracy.
asinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-06, 10:53   #13
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: kabaretki do czego?

hmm. zależy do jakiej pracy. no, bo jeśli ktoś jest tancerką rewiową [img]icons/icon7.gif[/img], albo kreatywną w agencji reklamowej... [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-06, 11:16   #14
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: kabaretki do czego?

Ja jestem jednak konserwatystką w tych sprawach i sama noszę kabaretki jedynie do małej czarnej za kolanko. Do tego buciki na wysokim obcasie, jako dodatki perełki albo dyskretne srebro, ( lubię tez połączenie srebra, rzemyków i bursztynu w artystycznej biżuterii) i ładna niewielka torebeczka. Dyskretny makijaż, z dużym naciskiem na podkreślenie oczu [img]icons/icon7.gif[/img] Uwielbiam tak się ubrać [img]icons/icon10.gif[/img] Ale niestety okazji ostatnio miałam do tego typu wyjść trochę za mało [img]icons/icon9.gif[/img]

Cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-06, 11:22   #15
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: kabaretki do czego?

sarenka napisał(a):
> hmm. zależy do jakiej pracy. no, bo jeśli ktoś jest tancerką rewiową [img]icons/icon7.gif[/img], albo kreatywną w agencji reklamowej... [img]icons/icon7.gif[/img]


[img]icons/icon28.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] Jelon [img]icons/icon10.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-06, 20:55   #16
Biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 30
Re: kabaretki do czego?

Super [img]icons/icon7.gif[/img]
Bardzo mi sie podobają takie troche zwariowane z kabaretkami zestawienia, z niecierpliwością czekam na jakieś fotki.

Papa Biedronka [img]icons/icon7.gif[/img]
Biedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-06, 21:26   #17
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: kabaretki do czego?/fotki ?

Dziewczyny jak znajdziecie jakies fajne fotki z kabaretkami- jakies ciekawe zestawienia [img]icons/icon7.gif[/img] wrzucajcie tu [img]icons/icon7.gif[/img] tez bym chetnie zobaczyla.. bo granica jest dosyc plynna, a przekraczajac ja efekt moze byc odwrotny do zamierzonego i mozna wygladac nieladnie mowiac delikatnie [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
aggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-06, 22:18   #18
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: kabaretki do czego?

U nas na takie rajstopy mówi się "burdelówy". Kiedyś właśnie kojarzyły mi się z takim miejscem, a obecnie sama je noszę. Ostatnio poluję na beżowe, ale nigdzie nie mogę takich dostać. Ja kabaretki ubieram do wieczorowej sukienki albo do brązowej spódniczki sztruksowej.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-06, 22:27   #19
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: kabaretki do czego?--> gdzie?

jesli jestes z 3citi to powiem Ci gdzie je znalezc.. ponczoszki i rajstopki [img]icons/icon12.gif[/img]

Kakusia napisał(a):
>Ostatnio poluję na beżowe, ale nigdzie nie mogę takich dostać.
Chili jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-06, 22:43   #20
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: kabaretki do czego?--> gdzie?

Jestem ze Śląska. Szukałam też w supermarketach, ale nie znalazłam.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-06, 23:03   #21
be_be
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 89
GG do be_be
Re: kabaretki do czego?--> gdzie?

a ja mam bezowe kabaretkowe podkolanowki z adlera [img]icons/icon7.gif[/img] nosze je aktualnie do podwinietych do polowy lydki ciemnych, wytartych dzinsow i czarnych sandalkow na szpilce.
be_be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-06, 23:09   #22
cobrakl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
GG do cobrakl
Re: kabaretki do czego?

no wlasnie..apropos tych podkolanowek< bo normalne kabaretki mam i nosze i sa suuuper>...podkolanowkoka baretki po jednym zalozeniu pruja mi sie na piecie;<, oczko leci i po podkolanowkach...znacie jakas firme,ktora wyprodukowala takie ktore sa trwale???..albo czym sie kierowac, jak sobie je bede zakupowywac
pozdrufka
cobrakl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-06, 23:22   #23
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: kabaretki do czego?/ do cobrakl

np. Gatta
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-07, 12:25   #24
asinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 219
Re: kabaretki do czego?

No tak Sarenko, tych zawodów faktycznie nie wzięłam pod uwagę, ale pisząc o pracy miałam na myśli takie bardziej tradycyjne, że tak to ujmę, jej rodzaje. Osobiście wydaje mi się nie na miejscu gdy widzę np. urzędniczkę w kabaretkach, to samo dotyczy zresztą cekinów, przezroczystości itp.Pod tym względem jestem konserwatystką.
asinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-07, 12:38   #25
Krenciolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 29
Re: kabaretki do czego?--> gdzie?

lol, super!
Krenciolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 11:47   #26
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Re: kabaretki do czego?--> gdzie?

ja uwlebiam kabaretki nosze co codziennych strojow, na imprezy, na randki pasuja wg mnie (do mojeog stylu do wszystkiego. Kocham nozki w kabaretkach i czolenkach na szpilce kiedys na urodziny dostalam od kolezanek zestaw kabaretek- ponczoch, rajstop, podkolanowek w przeroznych kolorkach jeden z milej wspominanych przeze mnie prezentow
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 13:02   #27
jola26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 127
Dot.: Re: kabaretki do czego?

Cytat:
Napisane przez paula78
witam
ja nosze kabaretki-podkolanówki w róznych kolorachi z różną wielkościa dziurek do spodni powinietych do polowy lydki i butów na plaskim podeszwie lekko sportowych sznurowanych ale nie są to buty typu Adidas,nosze tez kabaretki na imprezy do bardzo krótkich spódniczek.
zycze odwagi i wyczucia z zabawa z kabaretkami.
paula
Ja podobnie. Uwielbiam "dziurkowane" skarpetki i rajstopy. Podwijam spodnie, albo zakładam rybaczki i jest super. Fajnie wyglądają do sportowego stroju jak i do eleganckiej sukienki
jola26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 01:16   #28
asiawabinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 59
Dot.: kabaretki do czego?

zgadzam sie kabaretki pasuja do kazdego stroju bardzo je lubie i przy tym nie zaciagają sie tak jak zwykle rajstopki bardzo je lubie
asiawabinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.