Praca Przez Internet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-02-11, 14:23   #1
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty

Praca Przez Internet


Witajcie

Od jakiegoś czasu interesuję się pracą przez internet. Otóż planuję niedługo dziecko i chciałabym podczas ciąży i później będąc na macierzyńskim, zarobić coś siedząc w domu. Czy znacie może jakieś dochodowe zajęcie, może znacie godne polecenia oferty? Przeglądając net natknęłam się na mnóstwo propozycji dotyczących kilkania w reklamy, czytania maili itp. Proponują też tzw. programy partnerskie. Ale jakoś nie wydaje mi się, żeby na tym można było zarobić jakieś godziwe pieniądze...A może się mylę?
Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie w tym temacie lub słyszał coś na ten temat?
Bardzo proszę o pomoc. Zależy mi ogromnie na tej sprawie

Z góry dziękuję i pozdrawiam,
Ivi
Twitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-11, 15:28   #2
kamuha
Zakorzenienie
 
Avatar kamuha
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 29 164
GG do kamuha
Re: PRACA PRZEZ INTERNET - Wasze opinie, spostrzeżenia, porady.

Ja słyszałam o takim programie wysyłania maili. Ogólnie rozsyła się 4 raporty każdy za 20 złotych i to tak sobie krąży (ktoś wysyła do Ciebie 20 złotych, Ty wysyłasz mu raport o który mu chodzi)
Dostałam kiedyś maila z taką propozycją, niestety nie skorzystałam ( nia mialam tej wkładowej kasy-za 4 raporty 80 złotych i troszke nie byłam przekonana do tego czy ten system działa).
Co do czytania maili to raczej to nie jest zbyt dochodowe przesyłaja podobno kasę po jakims czasie i to nie sa kokosy.
pozdrawiam
kamuha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-11, 16:02   #3
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: PRACA PRZEZ INTERNET - Wasze opinie, spostrzeżenia, porady.

kamuha napisał(a):
> Ja słyszałam o takim programie wysyłania maili. Ogólnie rozsyła się 4 raporty każdy za 20 złotych i to tak sobie krąży (ktoś wysyła do Ciebie 20 złotych, Ty wysyłasz mu raport o który mu chodzi)
> Dostałam kiedyś maila z taką propozycją, niestety nie skorzystałam ( nia mialam tej wkładowej kasy-za 4 raporty 80 złotych i troszke nie byłam przekonana do tego czy ten system działa).
> Co do czytania maili to raczej to nie jest zbyt dochodowe przesyłaja podobno kasę po jakims czasie i to nie sa kokosy.
> pozdrawiam

To, o czym piszesz jest przykładem "łańcuszka szczęścia". Szczęście mają Ci, którzy go zaczynają, gorzej nieco z tymi na końcu.
Ogólnie jest to karalne w Polsce i większości krajów europejskich.

Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-11, 16:04   #4
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: PRACA PRZEZ INTERNET - Wasze opinie, spostrzeżenia, porady.

Ivi

Jest to obecnie działka w 99% opanowana przez oszustów, w internecie znajdziesz wiele publikacji oszukanych osób i firm. Szczerze odradzam wszelką taką działalność, a już szczególnie jeśli (tzw. znamiona oszusta):

- nie podpisujesz umowy o pracę z polskim pracodawcą
- musisz wpłacać pieniądze komuś na konto

Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-11, 17:18   #5
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Re: PRACA PRZEZ INTERNET - Wasze opinie, spostrzeżenia, porady.

Kiedys też się tym interesowałam, zapisałam się gdzieś, miałam za pieniądze wypełniać ankiety czy coś Ale jakoś nic z tego nie wyszło, nie było żadnych ankiet, nie bylo pieniędzy. To była jakaś agencja/organizacja (?) z Polski.
Potem zainteresowałam się zagranicznym "programem do zarabiania pieniedzy". Miałam sobie ściągnąć jakiegoś ludzika, na którego miałam klikać I dodatkowo miałam mieć zawsze na ekranie wyświetlony jakiś pasek reklamowy czy coś. Było to dobrze płatne (w dolarach przysyłanych do domciu ), ale to tylko puste obietnice. Sama co prawda nie zainstalowałam tego programu, ale napisałam e-maila do gościa, który miał o tym stronę internetową. Pytałam jak to działa itp. Dostałam od niego odpowiedz, że to w ogóle nie działa. Nic nie zarobił. Polecił mi jakiś tam inny program czy coś w tym stylu, mówiąc, że "własnie czeka na pierwsze pieniądze" od tej firmy/organizacji czy czegoś.
W tym momencie powiedziałam "dziękuję bardzo, ale nie". I zakończyłam swoja przygodę z zarabianiem przez internet I wcale tego nie żałuję Coś mi sie zdaje, że większość takich ofert to po prostu ściema
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-11, 17:46   #6
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty
Re: PRACA PRZEZ INTERNET - Wasze opinie, spostrzeżenia, porady.

Widzę, że jednak moja ostrożność w tej sprawie była uzasadniona...Wolałam jeszcze zapytać Was o radę, bo przecież kto pyta nie błądzi i tak też się stało Dzięki opiniom innych możemy podjąć właściwą decyzję. A co do wpłaty pieniędzy za różne rzeczy oferowane w necie, to nie jestem taka szybka Ogłoszenia tego typu omijałam z daleka. Interesowało mnie poważne zarabianie przez internet, coś na czym ktoś faktycznie się dorobił normalnej pensji, ale nie siedząc z założonymi rękami, tylko dając coś z siebie - tyle, że w domu, a nie wychodząc do biura. Myślałam, że ktoś z Was ma jakieś pozytywne doświadczenia w tej dziedzinie. Jednak widzę, że w necie mamy do czynienia z samymi ściemami, a brakuje prawdziwych, poważnych ofert pracy.
Serdeczne dzięki i pozdrawiam
Twitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-09, 10:18   #7
-monia-
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 9
Praca Przez Internet

Chcialabym zajac sie dodatkowa praca przy komputerze,przez internet.Czy ktoras z Was zajmuje sie taka praca,chcialabym jakies informacje na ten temat i linki do konkretnych firm.
-monia- jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-14, 23:42   #8
mikola
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2
Dot.: Praca Przez Internet

usunięte - reklama (zarabianie w necie)

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2006-06-04 o 19:01
mikola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-15, 00:04   #9
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Praca Przez Internet

Tak, przez Logomedia, musiałabyś namówić jeszcze 15 osób, które logując się podałyby Twój ID, zanim zaczęłabyś zarabiać kasę! Jak zarobisz za dużo lub za mało, to jej nie zobaczysz (obiecują ok. 200 zł na miesiąc).
Dopiero co "przeryłam" net i sporo się naczytałam o tym - dałam sobie spokój, ale jak chcesz.

Mikola - to nie jest forum o pracy, a szczególnie o takiej.
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 15:49   #10
mikola
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2
Dot.: Praca Przez Internet

TO JEST akurat forum o takiej pracy Laura.....:/ To fakt, ze trzeba zwerbować 15 osób, ale nie jest to takie trudne, a potem naprawdę wypłacają kasę. Pozdrawiam
mikola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 16:06   #11
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Thumbs down Dot.: Praca Przez Internet

W ciągu 2 tygodni dostałam 2 maile,rzeczywiście kopalnia pieniędzy Może ja podam swój nr na logomedii co??
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-16, 17:16   #12
becia-ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 85
Dot.: Praca Przez Internet

a ja sie tam zalogowalam ze 2 miesiace temu i do tej pory przyszledl do mnie tylko jeden e-mail...
wiec na moim koncie jest zaledwie pare groszy...
a ci mikola na poczatku tez tak malo przysylali ? a ile tak wogole zarabisz z tego (i ile masz osob zwerbowanych)?
becia-ziom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 17:51   #13
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Praca Przez Internet

Nie będę się kłócić, chociaż mnie to nie przekonuje... ale może przekona...
Teraz mam serio pytanie, bez złośliwości, po prostu ciekawa jestem: skoro masz już te 15 osób i dostajesz kasę, to dlaczego ktoś ma się logować na Twój ID? Czy tych osób może być więcej niż 15?
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 18:22   #14
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Smile Dot.: Praca Przez Internet

Trochę się tym zainteresowałam,ale nadal nie wiem zabardzo ,o co chodzi
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 18:31   #15
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Praca Przez Internet

Cytat:
Napisane przez Laura2112
Nie będę się kłócić, chociaż mnie to nie przekonuje... ale może przekona...
Teraz mam serio pytanie, bez złośliwości, po prostu ciekawa jestem: skoro masz już te 15 osób i dostajesz kasę, to dlaczego ktoś ma się logować na Twój ID? Czy tych osób może być więcej niż 15?
Można nie mieć wcale tych 15 osób,a można mieć więcej Za wypełnione przez kogoś kto podał nasz nr ankietę czy przez to,że ten ktoś dostał maila dostajemy na konto 2 lub 3 razy więcej kasy.

PS.Nie lubię ludzi,którzy dopiero co zaczynają stawiać kroki na Wizażu i już robią takie przekręty tj.podają swój nr szukając naiwnych dzieki,którym kasę zarobią .....
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 18:45   #16
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Praca Przez Internet

Natii >> też o to mi chodziło, ale co będę się przyczyniać do kolejnej burzy
Nadal nie wiem, co sądzić o tym, dużo widziałam niepochlebnych opinii, np. czyjaś strona reklamująca tą firmę i na górze wielki czerwony napis informujący, że autor strony został właśnie wyrolowany przez Logomedia i nie poleca... A od ogłoszeń aż się roi, ludzie zachwalają pod niebiosa, dodając oczywiście swój ID
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 18:48   #17
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Praca Przez Internet

Cytat:
Napisane przez Laura2112
Natii >> też o to mi chodziło, ale co będę się przyczyniać do kolejnej burzy
Nadal nie wiem, co sądzić o tym, dużo widziałam niepochlebnych opinii, np. czyjaś strona reklamująca tą firmę i na górze wielki czerwony napis informujący, że autor strony został właśnie wyrolowany przez Logomedia i nie poleca... A od ogłoszeń aż się roi, ludzie zachwalają pod niebiosa, dodając oczywiście swój ID
Ja się mam zamiar odpisać,bo pewnie te 50 zł zarobię za rok,bo oni wypłacają dopiero jak ma się na koncie 50 zł
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-12, 12:27   #18
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Praca Przez Internet

1.Mówisz,że wypłata jest od 10 zł to jakim cudem na stronie głównej pisze,że od 30 zł
2. 1. Uczestnikiem Programu może być każdy kto na ukończone 18 lat i wypełnił formularz dostępny w dziale Zapisz się.

Ty masz 16 lat,a tu jest niby zapisywanie od 18
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-12, 20:26   #19
aisza89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4
Dot.: Praca Przez Internet

ale ja nie mowie ze od 10 zl. tylko od 10 euro. Bo to nie jest polska strona (mowie o prizee) A to chyba kazdy umie czytac ze od 18 lat prawda?
aisza89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-12, 20:33   #20
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Praca Przez Internet

Cytat:
Napisane przez aisza89
ale ja nie mowie ze od 10 zl. tylko od 10 euro. Bo to nie jest polska strona (mowie o prizee) A to chyba kazdy umie czytac ze od 18 lat prawda?

To,że każdy umie czytać,że od 18 to widać,ale ja przecież nie o to pytałam.Tylko o to jak ty,mając 16 lat,możesz tam być zapisana Skoro od 18 to co zrobili dla Ciebie wyjątek
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-12, 21:20   #21
aisza89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4
Dot.: Praca Przez Internet

heh zadnego wyjatku nie bylo. Normalnie sie zapisalam, bez problemow. Nie zawsze wiek jest przeszkadą. Trzeba sobie radzic.
Pozdro
aisza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-12, 21:33   #22
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Praca Przez Internet


Ciekawe czy będą tacy chętni do wypłacenia Ci pieniędzy,bo teraz może być tak,że pracujesz dla nich,a potem jak przyjdzie do wypłaty to powiedzą,że jesteś nieletnia i nie dostaniesz kasy.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-12, 21:36   #23
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Praca Przez Internet

Natii, na wielu stronach po prostu wpisujesz swój rok urodzenia, oni tego nie sprawdzają, więc można wpisać wszystko.

Co do zarabiania przez Internet wypełniając ankiety, czytając reklamy i Bóg wie co jeszcze robiąc - nie zamierzam podejmować takiej formy zarabiania. Może jestem pesymistką, a może realistką, ale jakoś nie wyobrażam sobie, żeby to wychodziło więcej niż 10 zł rocznie, a i tak pewnie większość z tego to oszusci.

Ale za to na stronie butik.pl mam swój sklep I jak narazie 10 zł na koncie (wysyłają od 50 zł). Mnie najbardziej cieszy ta świadomość, że gdzieś w Polsce ktoś piję kawkę z kubeczka z moim rysunkiem, lub nosi torbę z obrazkiem, który wykonałam Ale strasznie mnie śmieszy, że po pierwsze raz na ruski rok ktoś u mnie zamawia, po drugie zawsze z tym samym obrazkiem
Joey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-12, 21:38   #24
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Praca Przez Internet

Cytat:
Napisane przez natii4

Ciekawe czy będą tacy chętni do wypłacenia Ci pieniędzy,bo teraz może być tak,że pracujesz dla nich,a potem jak przyjdzie do wypłaty to powiedzą,że jesteś nieletnia i nie dostaniesz kasy.
Oni chyba po prostu wysyłają na podany adres, a jak listonosz coś przynosi to zatwierdzenie ja np. podpisywałam jak mialam 10 lat chociaz nie zdziwiłabym się, gdyby w ostatnim moemncie się wycofali - kazda wymówka jest dobra.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-12, 21:41   #25
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Praca Przez Internet

Wiem,że oni tego nie sprawdzają,ale myślę,że w taki sposób mogą bardzo łatwo kogoś nabić w butelkę,czyli ty pracujesz dla nich,a w momencie jak masz już ileś tam kasy na koncie to oni Ci powiedzą,że nie przestrzegasz ich regulaminu i nie należy się wypłata.

Poza tym jak widzę napis o tym jak szybko i łatwo zarobić kasę to nawet na to nie patrzę,bo niestety to jest nabijanie nieświadomych ludzi,tak jak np. wszystkie prace chałupnicze typu składanie długopisów,robienie bransoletek.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 14:26   #26
Jaronir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4
Dot.: Praca Przez Internet

Mikola(?) ściemniaro, dajesz radę z Logomedią

Wszystkim zainteresowanych Logonędzą polecam ten artykuł koniecznie:

http://www.zarabiaj.net/felietony/logomedia.html
Jaronir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-24, 18:08   #27
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Post internet a szmal

no właśnie
czy Wy znacie jakieś ciekawe i opłacalne sposoby zarabiania przez internet?
może same zbijacie kokosy dzięki stałemu łączu? jeśli tak to powiedzcie w jaki sposób,a może zamiast zarabiać to bierzecie regularnie udział w konkursach internetowych,dostajeci kosmetyki,ciuchy,próbki za friko

P.S-czy któraś z Was zarabia na pisaniu dzięki tej stronce www.shvoong.pl


P.S.2-zainspirował mnie pewien artykuł i dlatego takie pytanie ,a nie inne

pozdrawiam
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-24, 18:24   #28
martaa65
Rozeznanie
 
Avatar martaa65
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dziura
Wiadomości: 661
Dot.: internet a szmal

Ja osobiscie nie probowalam w ten sposob zarabiac. Slyszalam opinie, ze to wszystko to jedna wielka sciema Ostatnio na forum gry byl watek o grze w ktorej mozna zbierac pieniadze a potem wymieniac na drobne upominki. Wydaje mi sie, ze byl kiedys watek o pracy przez neta i bylo tam duzo informacji, ale niestety nie moge znalezc Zajrzyj jeszcze do tego watku ----->http://www.wizaz.pl/forum/showthread...przez+internet

pzdr
__________________
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-24, 18:27   #29
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: internet a szmal

Nie spotkałem jeszcze ani jednej osoby, której wypłacono pieniądze za udział w jakiś tam łańcuszkach lub czytaniach maili.
Znam za to sporo, którym nie wypłacono ani grosza...

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-24, 18:28   #30
martaa65
Rozeznanie
 
Avatar martaa65
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dziura
Wiadomości: 661
Dot.: internet a szmal

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=zarabianie
znalazlam
__________________
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.