Jean Louis David - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-09, 15:06   #1
Ewcia1111
Raczkowanie
 
Avatar Ewcia1111
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 61

Jean Louis David


Hej!! Mam pytanie czy któraś z Was była moze w tym salonie fryzjerskim...jakie wrazenia?? dobrze tną?? Całuski!!
__________________
Ewcia
Ewcia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 06:56   #2
krysia.26
Raczkowanie
 
Avatar krysia.26
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 34
Dot.: Jean Louis David

cześć,
ja tam byłam i nawet jestem zadowolona.trochę zdziwiłam mnie technika cięcia, ale robni wrażenie(zamiast nożyczek-maszynka do włosów, chociaż zdaje mi się, że niszczy włosy)
__________________
piękno jest w oczach patrzącego
krysia.26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 09:49   #3
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: Jean Louis David

ja byłam i jestem bardzoi niezadwowolona:-(
Nie polecam:-(
Oczywiście w każdym zakładzie trafiają się dobrzy i źli fryzjerzyAle technika stosowana w JLD mi osobiście nie odpowiada;-)

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 06:52   #4
Irysekk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 790
Dot.: Jean Louis David

byłam 2 razy tam za pierwszym razem byłam bardzo zadowolona bo miałam dokładnie taką jaką chciałam fryzurke natomiast za drugim razem była katastrofa może dlatego że cieła mnie inna fryzjerka ale ogólnie jest ok chociaż za cenny które oni proponują możesz mieć dwa wyjścia do innego salonu i być też zadowolona
__________________


Irysekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 07:50   #5
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: Jean Louis David

Ja chodziłam przez 2, a może nawet 3 lata, aleteraz powiedziałam definitywnie KONIEC! Na początku byłam bardzo zadowolona, włosy świetnie się układały, miały akurat taki kształt o jakim marzyłam... Oczywiście najważniejszą kwestią są właśnie umiejętności danego fryzjera.
Ja jestem posiadaczką cieniutkich, delikatnych włosów, po ich cieniowaniu na głowie zamiast 100% włosów mam jakieś 35% . Ostatnio inna fryzjerka mi powiedziała, że włosy są wprawdzie cienkie, ale bardzo gęste, niestety przy ich technice strzyżenia wygląda, że jest ich mniej, bo jest mniej.
Teraz intensywnie zapuszczam te wyszarpane przy skórze biedaki. Fakt, brak cieniowania utrudnia układanie włosów, ale może nie będę na zdjęciach oglądać siebie prawie łysej, a tak się czułam im dłużej tam chodziałam.
Także JLD - ŻEGNAM
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 08:16   #6
niandra
Raczkowanie
 
Avatar niandra
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 93
Dot.: Jean Louis David

ja byłam 2 razy i chyba na tym poprzestanę. metoda cięcia maszynką rzeczywiście dziwna, za pierwszym razem mi odpowiadała, bo fryzjerka cieniując scięła mi wszystkie zniszczone włosy, zostawiając te zdrowe. za drgim razem nie byłam tak zadowolona, mimo, że obcinała mnie ta sama kobieta. włosy zaczęły się jakoś dziwnie układać i niemal cały czas nosiłam je związane :/
myslę, że lepiej popytac znajomych o jakiegos dobrego fryzjera, niż iść do salonu kierując się tylko i wyłącznie marką. teraz chodzę do fryzjerki poleconej przez koleżanke, jeżdżę do niej na drugi koniec mista, do mieszkania, płacę ok. 30 zł i naprawdę jestem zadowolona
pozdrawiam
niandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 08:24   #7
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Jean Louis David

Joanno, a skad jesteś? Bo je też chodziłam do JLD, ale faktycznie za tą cene to żadna rewelacja Wiec szukam dobrego fryziera. Może Twoja fryzierka mieszka we Wrocławiu? Pozdrawiam
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-16, 08:34   #8
niandra
Raczkowanie
 
Avatar niandra
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 93
Dot.: Jean Louis David

niestety, jestem z Warszawy. ale możesz przyjechać
niandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 08:44   #9
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Jean Louis David

to ile kosztu tam podstawowa wizyta ? ja u moje fryzjerki place 30zł kobietka zna wszystkie trendy (i moje wlosy) szybciej od mnie i zawsze wychodze z swietną modną fryzurka
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 09:23   #10
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Jean Louis David

Joanno, chyba trosze za daleko Dziewczyny a może poleciłybyście mi jakiegoś dobrego fryziera we Wrocławiu? Z góry bardzo dziekuje
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 13:53   #11
Isahra
Raczkowanie
 
Avatar Isahra
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 147
Dot.: Jean Louis David

Ja bylam tam raz i nigdy wiecej Wyszlam od fryzjera to bylam zachwycona, piekny kolor.. ladne sciecie.. cud miod. Przez 4 dni. Farba sie calkowicie splukala, wlosy zrobily sianowate, totalna awaria. A dodam ze zaplacilam ok. 200 zl wiec jednak liczylam na cos trwalszego i lepszego.
W sobote ide do Trendy, zobacze co oni mi na glowie wyczaruja..
Isahra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-16, 14:33   #12
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Jean Louis David

Ja przez chwilkę nawet byłam zadowolona. Przez chwilkę, dopóki nie zobaczyłam tragicznie (!) wyciętego tyłu O jakimkolwiek przyzwoitym układaniu się włosów nawet nie było mowy NIE POLECAM!
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 14:41   #13
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Jean Louis David

A co sadzicie o tym JLD w Gdansku ??? Chcialam se wybrac (na balejaz + ciecie), ale teraz to juz nie wiem :-(, bo strasznie nie lubie jak fryzjerki uzywaja maszynek (ale np. slyszlam, ze bardzo ladnie kolorzuja wlosy)
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 14:48   #14
Hypnotic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 56
Dot.: Jean Louis David

Niandra, moglabys podać mi jakies namiary na tą fryzjerkę, nr telefonu?
Ooliwka, jestes z Warszawy??
Hypnotic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 15:17   #15
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Jean Louis David

Ja byłam w krk w paru salonach, ogólnie również po pierwszej wizycie ok, ale na dłuższą metę to nie służyło moim włosom ,pozatym imo bardzo nierówny poziom osób tam pracujących i wszystko zależy jak się trafi..dla mnie to taki supermarket fryzjerski..szybko, tak samo i masowo.
Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 15:49   #16
natasha18
Raczkowanie
 
Avatar natasha18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 407
Dot.: Jean Louis David

A był ktoś w LUBLINIE??
__________________
bloguję
The Mystery Bag
http://themysterybag.blogspot.com
natasha18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 17:12   #17
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Jean Louis David

jestem z 3miasta wiec nie moge Ci polecic mojej fryzjerki
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 18:56   #18
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Jean Louis David

Ja chodze do JLD w Krakowie, raz jest lepiej raz ciut gorzej ale ogolnie jestem zadowolona. Polecam pania Bozene - teraz ja przerzucili na Szewska. Bardzo mila i swietnie mnie obcina juz od roku - ale i tak najlepiej pokazac konkretme zdjecie i pilnowac, czy jest tak jak chcemy. Mam karte stalego klienta i za 3cie strzyzenie zaplacilam 26 zl, wiec nie tak zle A! I ostatnio maszynki im wymienili na cichsze!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 20:07   #19
Hypnotic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 56
Dot.: Jean Louis David

Szkoda ooliwko
Niandra, moze ty podzielisz sie numerem do tej pani...
Hypnotic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-16, 20:25   #20
Kasia**
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 74
Dot.: Jean Louis David

Zdecydowanie nie polecam strzyzenia, gdyż jest nieprecyzyjnie. Miałam dwie rózne długości :/ Jeśli chodzi o farbowanie nie jest najgorzej.
Kasia** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 20:44   #21
niandra
Raczkowanie
 
Avatar niandra
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 93
Dot.: Jean Louis David

heheh, wiecie co? ja sama nie mam do niej numeru teraz się zorientowałam, bo zawsze umawiała mnie koleżanka i najczęściej chodziłyśmy razem ale postaram się załatwic
pozdrawiam!
niandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 06:44   #22
Ewcia1111
Raczkowanie
 
Avatar Ewcia1111
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 61
Unhappy Dot.: Jean Louis David

Hej!! Postanowiłam sie jednak wybrać do JLD -->chociaż przez dłuższy czas nie mogłam sie zdecydować :/ ... Zazycznyłam sobie grzywke na bok i wycieniowanie. Powiem szczerze ze jestem nawet zadowolona, ale myślałam ze cieniowanie odbywa sie za pomocą nożyczek...a cieniowała mnie maszynką :/:/ Naszczęście nie zniszczyła mi włosów, ale mam wciąż wrażenie że jest ich bardzo malutko no nic-->odrosną
__________________
Ewcia
Ewcia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 11:19   #23
Katherine11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jean Louis David

Hej! Była 2 dni temu w Salonie Jean Louis David w RENOMIE we Wrocławiu, zwykłe mycie, strzyżenie i modelowanie. Moja wizyta przez fryzjerkę ( niskiej, o rudych włosach spiętych w koczek) trwała maksymalnie pół godziny, z tego najdłużej trwało mycie włosów. Strzyżenie-dwa razy cięcie nożyczkami, I JUŻ? NEVER, EVER więcej do tego salonu!! A zapłaciłam sporo! Myślałby kto, że taki renomowany fryzjer w centrum Wrocławia, a tu taka LIPA! Znam lepszych fryzjerów za niższą cenę, ale którym zależy, by przyciągnąć Klienta i się starają. PRZEREKLAMOWANE. Najkrótsza moja wizyta w życiu! NIE POLECAM!
Katherine11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 23:28   #24
ameliamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław/Gliwice
Wiadomości: 103
GG do ameliamaj
Cool Dot.: Jean Louis David

Cytat:
Napisane przez Katherine11 Pokaż wiadomość
Hej! Była 2 dni temu w Salonie Jean Louis David w RENOMIE we Wrocławiu, zwykłe mycie, strzyżenie i modelowanie. Moja wizyta przez fryzjerkę ( niskiej, o rudych włosach spiętych w koczek) trwała maksymalnie pół godziny, z tego najdłużej trwało mycie włosów. Strzyżenie-dwa razy cięcie nożyczkami, I JUŻ? NEVER, EVER więcej do tego salonu!! A zapłaciłam sporo! Myślałby kto, że taki renomowany fryzjer w centrum Wrocławia, a tu taka LIPA! Znam lepszych fryzjerów za niższą cenę, ale którym zależy, by przyciągnąć Klienta i się starają. PRZEREKLAMOWANE. Najkrótsza moja wizyta w życiu! NIE POLECAM!
Zalezy, co chcialas- jesli podciecie wlosow to ilez mozna je podcinac? Dla wprawnego fryzjera to 10 min jak nie 5.Jesli chcialas totalnej zmiany fryzury i bylaby ona dosc skomplikowana, to, ok mozna dyskutowac.

Ja chodze do JLD w Renomie od ponad roku regularnie- podciecie i farbowanie kreconych wlosow.Za kazdym razem widzialam fajne metamorfozy roznych dziewczyn ktore tam przychodzily. Ja sama jestem zadowolona z fachowosci i profesjonalizmu (zwykle chodze do Teresy).
Nic mi tam nie spierniczono (pardon) jak w wielu innych "salonach".
Uwazam ze warto.W razie watpliwosci warto tez podyskutowac i zapytac sie o rade fryzjerow tam pracujacych.Ja polecam, lecz jest to moja osobista opinia.
Co do cen- uwazam ze sa przystepne,wrecz tanio w porownaniu z niektorymi salonami. Przy tym, wole zaplacic 30% wiecej i nie stracic wlosow.
ameliamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 07:39   #25
Femilonek
Raczkowanie
 
Avatar Femilonek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 33
Dot.: Jean Louis David

Cytat:
Napisane przez ameliamaj Pokaż wiadomość
Zalezy, co chcialas- jesli podciecie wlosow to ilez mozna je podcinac? Dla wprawnego fryzjera to 10 min jak nie 5.Jesli chcialas totalnej zmiany fryzury i bylaby ona dosc skomplikowana, to, ok mozna dyskutowac.

Ja chodze do JLD w Renomie od ponad roku regularnie- podciecie i farbowanie kreconych wlosow.Za kazdym razem widzialam fajne metamorfozy roznych dziewczyn ktore tam przychodzily. Ja sama jestem zadowolona z fachowosci i profesjonalizmu (zwykle chodze do Teresy).
Nic mi tam nie spierniczono (pardon) jak w wielu innych "salonach".
Uwazam ze warto.W razie watpliwosci warto tez podyskutowac i zapytac sie o rade fryzjerow tam pracujacych.Ja polecam, lecz jest to moja osobista opinia.
Co do cen- uwazam ze sa przystepne,wrecz tanio w porownaniu z niektorymi salonami. Przy tym, wole zaplacic 30% wiecej i nie stracic wlosow.

Teresa już odeszła z JLD (Jean Louis David) w Renomie, teraz pracuje w saloniku dla Pań i Panów na placu Kościuszki (za bankiem ING Śląski). Wiem bo byłam , a już się bałam, że Jej nie znajdę poza JLD...uffff.
Femilonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.