depilacja okolic bikini u brunetki !! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-20, 12:21   #181
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez senna24 Pokaż wiadomość
depilujecie się w miejscu gdzie jest paseczek stringów?? bo mnie ten temat ciągle irytuje . prosze o odpowiedzi .goraco pozdrawiam
wszystko, nic nie zostawiam
moj facet jest zadowolony
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 16:09   #182
zahara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 44
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Tez mnie to irytuje ale chyba zostawie je w spokoju. Skoro tam wyrosly, to niech sobie tam sa. Chociaz zastanawiam sie nad jakims kremem do depilacji tych miejsc, ja juz sama nie wiem kurdee My baby to mamy jednym slowem przerąbane
zahara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 17:35   #183
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Ja golę się raz maszynką jednorazową a raz kremem.Włoski szybko odrastają no ale cóż,nie znoszę tam włosów
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 18:02   #184
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez zahara Pokaż wiadomość
Tez mnie to irytuje ale chyba zostawie je w spokoju. Skoro tam wyrosly, to niech sobie tam sa. Chociaz zastanawiam sie nad jakims kremem do depilacji tych miejsc, ja juz sama nie wiem kurdee My baby to mamy jednym slowem przerąbane
hmm no rownie dorbze mozna powiedziec ze skoro sa wlosy na nogach to niech sobie rosna bo jakis cel w tym maja

nie zyjemy w czasach kamienia lupanego kiedy to wlosy miay jakis cel chronic nasza kasie przed bakteriami czy innymi brudami. teraz kazda sie myje, i nosi bielizne i przy normlanej codzennej pielegnacji wlosy sa zbedne. wrecz nieestetyczne i nieapetyczne. fuj
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 18:15   #185
hitsuji
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 4
GG do hitsuji
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Heh... A ja myślałam, ze tylko ja jestem jakaś taka nietypowa... Blondynki w kwestii depilacji mają zdecydowanie lepiej! MOje włoski nie dosyć, ze odrastają szybko to są b. gęste... I za każdym razem boli tak samo... Jak często stosujecie plastry?
hitsuji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 18:41   #186
zahara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 44
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
hmm no rownie dorbze mozna powiedziec ze skoro sa wlosy na nogach to niech sobie rosna bo jakis cel w tym maja

nie zyjemy w czasach kamienia lupanego kiedy to wlosy miay jakis cel chronic nasza kasie przed bakteriami czy innymi brudami. teraz kazda sie myje, i nosi bielizne i przy normlanej codzennej pielegnacji wlosy sa zbedne. wrecz nieestetyczne i nieapetyczne. fuj
no tak wiem, tylko chodzi o to, ze usuwanie wloskow z tamtej okolicy nie nalezy do łatwych i przyjemnych, wiem ze nie wyglada to apetycznie ale ta okolice w przeciwienstwie do nog "oglada" wylacznie nasz partner, wiec niech akceptuje to co ma. Sama zle sie z tym czuje, ale do kosmetyczki nie zamierzam sie wybierac, woskiem dojsc w tamto miejsce i jeszcze pociagnac to jest wyczyn, a traktowac golarka ta okolice to dla mnie makabra. Wiec rozwazam jeszcze kupno kremu, albo zostawie je w spokoju,bo innego rozwiazania nie widze..
P.s nie chodzi mi o nasza "Kasie" tylko wloski za nasza kasia idace w str drugiej dziurki, kurde ale to zabrzmialo
zahara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 18:47   #187
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

haha no tak, ale sprobuj kreme, zawsze mozna przeciez golarka, ja traktuje depilatorem, bolalao napoczatku teraz jest znosnie, natomiast moj partner jest zachwycony ;]
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-22, 18:59   #188
the-scarlet-garden
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 232
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Ja golę wszystko zokolic bikini, zarówno miejsca przy "Kasi", jak i okolice odbytu. Traktuje te miejsca kremem do depilacji. Choć zamierzm kupic na dnaich wosk. Jedyna niedogodnosc to to, jak musze siedziec, a raczej kucac w łazience i być przez 15-20 min rozkraczona żeby krem zebrał te włosiska.
the-scarlet-garden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 21:41   #189
seeker
Raczkowanie
 
Avatar seeker
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 137
Thumbs up Brunetki , Blondynki...ja Wszystkie Was Dziewczynki!!

Witajcie,

Znam Ten Ból... Włosy W Okolicach Bikini... A Mój Tż Za Nic Nie Chce Pojechac W Góry... Ciągle To Morze I Morze...
Wiadomo... Kostium Kąpielowy I Bikini ... Mój Sposób? Penseta... Wyrywam Włosy.trwa To Dwa Wieczory, Ale Włosów Nie Mam. Mało Tego - Są Coraz Słabsze. Jesli Bedziecie Miały Dobrą Pensetę To Ból Jest Naprawdę Mały. Dla Porównania Wosk Jest Tysiąc Razy Bardziej Bolesny.

Dla Cierpliwych - Ale Polecam...
seeker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 21:51   #190
panterka214
Raczkowanie
 
Avatar panterka214
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 353
Dot.: Brunetki , Blondynki...ja Wszystkie Was Dziewczynki!!

nie wyobrażam sobie wyrywania tych włosów pensetą :/ wolałam iść do kosmetyczki a i tak nie "poszłam na całość" :P nie byłam w stanie ...
panterka214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 22:12   #191
the-scarlet-garden
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 232
Dot.: Brunetki , Blondynki...ja Wszystkie Was Dziewczynki!!

Ja tez nie wyobrażam sobie golenia tychże okolic pęsetą. Nawet gdy depiluję pęsetką brwi to mnie doprowadza do szału, a co dopiero całe bikini, uch ....

A czy golenie depilatorem boli? Moja mama ma depilator SAtinelle Philips i nie wiem czy spróbowac się ogolić tam... :/ Moze leipej zostać przy kremie?
the-scarlet-garden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-22, 22:24   #192
juiceBlonndi1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5
GG do juiceBlonndi1990
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Dziewczyny zastanowcie sie ...na ulotce z kremem do depilacji jest napisane ze nie mozna depilowac okolic odbytu..
juiceBlonndi1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 08:58   #193
panterka214
Raczkowanie
 
Avatar panterka214
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 353
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

ja już pozostane chyba wierna kosmetyczce :P bo sama plastrów bym nie oderwała a po kremach zostają mi czarne kropki o goleniu nie wspomne
panterka214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 09:42   #194
the-scarlet-garden
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 232
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez juiceBlonndi1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zastanowcie sie ...na ulotce z kremem do depilacji jest napisane ze nie mozna depilowac okolic odbytu..

Taaak? Jakoś na moim kremie nic nie pisze na ten temat.
the-scarlet-garden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 09:13   #195
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez panterka214 Pokaż wiadomość
ja już pozostane chyba wierna kosmetyczce :P bo sama plastrów bym nie oderwała a po kremach zostają mi czarne kropki o goleniu nie wspomne
Kosmetyczka,ok?Ale co z dalszą partią bikini?Tam głębiej?Bo jak dla mnie to jest to krępująca sprawa i nie dałabym się tam głębiej jej wydepilować.
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 12:27   #196
urocza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 18
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

ja sama depiluję TE miejsca woskiem w plastrach-tak mi łatwiej bo zwykłym woskiem wszystko ciapię na około. ja mam wosk w plastrach veet taki żółty nie specjalny do bikini tylko zwykły. no i ostatnio wypróbwałam na wrastające włoski tonik aspirynowy a raz zrobiłam maseczkę aspirynową i efekt był dobry wysuszyła krostki i złuszczyła naskórek tak że niektóre włoski powychodziły na wierzch. te włoski które zostaną po wosku wyrywam pęsętką. nie powiem że to sposób bezbolesny ale skuteczny. bo w moim przypadku golenie odpada-chyba bym się zadrapała.
urocza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 17:47   #197
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Wosk jest skuteczny, ale włoski szybko odrastają, więc trzeba by było wydac fortunę na regularne depilacje... Ja uzywam gdzie niegdzie maszynki np. tak koło nóg, a już gdzie indziej pincety, co trwa dosyc długo. W niedalekiej przyszlości zamierzam sobie sprawic krem do depilacji bikini.
Takie pytanie, jak zlikwidować 'krwiaczki' powstałe w wyniku depilacji?! :/
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 18:03   #198
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Ja uzywam zwyklego kremu do depilacji Bielendy, kosztowal mnie 8 z groszami a od poczatku wakacji ciagle wystarcza. Tylko ta depilacja to jakby maszynką jezdzic, po dwóch dniach juz wszystko powoli odrasta...:/
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 18:05   #199
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Ale pewnei nie tak, jak po maszynce - grube, kujące wlosy.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-24, 19:13   #200
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Nigdy sie nie golilam maszynka w okolicach bikini bo jestem ciapa i pewnie bym sie pociela cala...
Ale wloski sa takie normalne, miekkie czy slabe to one nie sa...
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 15:50   #201
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Mam pytanie: czy pastą cukrową mogę wydepilować całą strefe intymną?
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 12:54   #202
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

niepozorna oj to by bolało. Ja pastą depilowalam tylko okolice bikini i musze przyznać, że to najbardziej bolesny z sposobów depilacji. Do tego wszystko poklejone cukrem... Obrzydliwstwo... Guj juz nigdy tej całej pasy cukrowej nie uzyję, a uzywalam przez rok!
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 17:17   #203
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

właśnie zastanawiałam sie nad pastą cukrową bo jak robiłam ją poraz pierwszy to wyszła idealnie i depilując nią nogi nie czułam żadnego bólu więc wydaje mi się że do "tamtych" miejsc też byłaby delikatniejsza. próbował ktoś jeszcze?
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 08:10   #204
kati81
Raczkowanie
 
Avatar kati81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ღ♥ღLUBLINღ♥ღ
Wiadomości: 484
Thumbs up Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość
Mam pytanie: czy pastą cukrową mogę wydepilować całą strefe intymną?
Możesz, ja tak robię i polecam za pierwszym razem trochę boli - ja pierwszy raz depilowałam na raty przez 2 dni ale potem jest już z górki - mnie już w tej chwili taka depilacji nie boli prawie w ogóle. Uważam że to najlepszy sposób na bikini - po depilacji skóra jest gładziutka jak przysłowiowa pupcia niemowlęcia, no i jest spokój z depilacją na jakieś 2 tygodnie !!
kati81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 14:32   #205
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

kati81 a czy depilowałaś "tam" wszystko? no i jakim sposobem( formowałaś z pasty kulke czy zorprowadzałaś z zrywałaś jak wosk)?
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 23:30   #206
rOzGaDaNa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

mam problemik chciala bym sie wydepilowac "tam" ale to jest pierwsy raz i nie mam pojecia w ogole jak sie za to zabrac mam wydepilowac albo zgolic albo cos wszystko czy tylko troche? i co zrobic z "trojkacikiem" z przodu? prosze o odpowiedz
rOzGaDaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 10:42   #207
kati81
Raczkowanie
 
Avatar kati81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ღ♥ღLUBLINღ♥ღ
Wiadomości: 484
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość
kati81 a czy depilowałaś "tam" wszystko? no i jakim sposobem( formowałaś z pasty kulke czy zorprowadzałaś z zrywałaś jak wosk)?
Czasem wszystko (łącznie z okolicami "drugiej dziurki" ), czasem zostawiam tylko paseczek z przodu (właśnie jego wyrywanie mnie najbardziej boli, bo tutaj włosy mam bardzo twarde i mocne).
Robię pastę w takiej konsystencji, żeby dało się z niej uformować elastyczną i niezbyt twardą kulkę, do której włosy łatwo się przyklejają, ale i łatwo ją potem oderwać bez użycia jakichkolwiek dodatkowych sprzętów poza dłońmi.
Gotuję ok. 1,5 kg cukru, 3/4 zaprawy cytrynowej (tzw. cytrynki), bo nie chce mi się wyciskać cytryn, 1/4 wody, szczypty soli (nie wiem po co, ale znalazłam na jakimś forum anglojęzycznym). Gotuje dopóki nie zmieni koloru na ciemno-bursztynowy i nie nabierze charakterystycznego mocnego, karmelowego zapachu. Cały czas trzeba pilnować, bo niestety lubi wykipieć. Po odstawieniu z ognia dodają odrobinę oliwy z oliwek, dzięki czemu pasta ma lepszą konsystencję.
Pozdrawiam
kati81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 13:04   #208
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

dzięki kati ja zamierzam pozbyć się wszystkiego. pastę już przygotowałam teraz muszę się tylko zdobyć na odwagę. jednak ja spróbuję sposobem takim jakim się depiluje woskiem, czyli rozprowadzam warstwę masy na skórze, czekam chwilkę, przykładam pasek z materiału, a na koniec jeszcze coś b. zimnego z zamrażalnika (masa przez to ztwardnieje a zimno delikatnie znieczuli) potem zdecydowany ruch ręą i... mam nadzieje że wyjdzie mi to tak jak poprzednim razem kiedy depilowałam nogi
AHA A MOŻE KTOŚ JESZCZE DEPILOWAŁ "TAM" WSZYSTKO WŁAŚNIE PASTĄ??
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 14:38   #209
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

kiedys wydepilowałamw szystko własnie pastą. I musze przyznac że tam na dole bolało mnie o wieeeeele mniej niż tam na górze. To było dość dawno i o ile pamietam to paste robiłam z 1 szklanki cukru, połowki cytryny, i jakiejs 1/4 szklanki wody. Wszystko podgrzałam w rondelku mieszjac czekałam az zmieni barwe ciemnego bursztynu i nabierze tego charakterystycznego karmelowego zapachu. Po ostygnieciu i przybraniu konsystencji kamienia podgrzałam suszarka formowałam kwałek pasty tak aby była podobna do plasteliny i jechałam.
Ostatnio kupiłam plastry do depilacji ciała z Nair i musze powiedziec ze sie super sprawdziły i mniej babrania niz z pastą
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 21:47   #210
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

ja NIENAWIDZE tej pasty cukrowej!! Przez rok jej stosowalam, 1,5 h spędzonych na gotowaniu tego paskudztwa. Do tego to sie zdażyło, ze za gęsta, to, że za rzadka... uhh już mam tego dosc! Potem wszystko poklejone tym swiństwem a podczas nabierania łamią mi sie paznokcie, niemówiąc już o zejściu lakieru z połowy plytki!
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-17 22:23:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.