Coś na biedne pazurki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-10, 07:08   #1
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Unhappy

Coś na biedne pazurki


Mam naprawdę kiepskie pzaurki(bardzo miękkie,łamliwe,rozdwajaj a się tak mocna,że na całej długości potrafią),używałam już masy róznych praparatów,odżywek tych drogich i tanich i pomiędzy,tabletek,kremów. ..wszystkiego.To nie jest narzekanie,to jest prawdziwy problem Nic nie pomaga,muszę nakładać odżywakę codziennie bo właściwie zaraz po pomalowaniu schodzi,nie mogę stosować ojelków itp bo moje paznkocie są za słabe,że nie mogę pozostawić ich bez lakieru.Dodam tylko,że nigdy nie obgryzałam paznokci,nie mam chorób paznokciowych żadnych(przynajmnniej nic o tym nie wiem).Błagam pomóżcie-marzą mi się ładne pazurki,które nadadzą się do pomalowaniu czymś innym niż w kółko tylko odżywakami.
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 07:14   #2
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Coś na biedne pazurki

Przepraszam a jakich konkretnie odżywek używałaś????? Bo wizażanki zachwalają tanią z Killys- bomba witaminowa lub nail tek ale to już podobno strasznie droga, ale jakby miała pomóc to warto zainwestować. Z tego co piszesz to podłoże moze być własnie w braku jakis witamin , moze warto się wybrać do lekarza bo to niemożliwe aby nic nie pomogło.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 08:15   #3
Annake
Raczkowanie
 
Avatar Annake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 302
Dot.: Coś na biedne pazurki

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=paznokcie

To jest podobny wątek Ewunia2 ma rację, powinnaś zażywać jakieś tabletki poprawiające wygląd paznokci, jest ich mnóstwo w aptekach
Annake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 08:20   #4
Dorotka1
Raczkowanie
 
Avatar Dorotka1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 56
Dot.: Coś na biedne pazurki

Szczerze współczuję.Miałam ten sam problem, tez próbowałam różnych odżywek i nic nie pomagało.Odkąd pamiętam paznokcie miałam brzydkie. Jakieś 3 miesiące temu zaczełam kurację tabletkami ze skrzypem(z powodu wypadających włosów).O dziwo dopiero po 3 miesiącach kuracja zadziałała, a nie bardzo w nia wierzyłam.Paznokcie mam dużo mocniejsze, wogóle się nie rozdwajają i włosy też są mocniejsze! Długo musiałam czekać na efekt ale się opłaciło. Pozdrawiam.
Dorotka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 08:22   #5
Dorotka1
Raczkowanie
 
Avatar Dorotka1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 56
Dot.: Coś na biedne pazurki

acha- nie zapominaj o rękawiczkach przy pracach domowych
Dorotka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 08:38   #6
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Coś na biedne pazurki

Nalezy pamiętać że własnie wszystkie tabletki naturalne w tym skrzyp polny pewnie i pomagają ale właśnie ze względu na to , że są na bazie składników naturalnych nalezy troszkę poczekać na rezultaty.To samo dotyczy różnego rodzaju ziółek.Także dobry i bardzo podobny w działaniu jest polski Drovit kosztuje ok7 zł. Jednak mnie zawsze brakowało cierpliwości i po miesiącu rezygnowałam, ale naprawdę ceny nie są wygórowane więc warto dać im szansę
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 11:36   #7
yuk-ka
Raczkowanie
 
Avatar yuk-ka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: w okolicy stolicy
Wiadomości: 219
Dot.: Coś na biedne pazurki

Polecam codziennie wieczorkiem moczyć paznokcie w podgrzanej oliwie z oliwek lub olejku rycynowym z dodatkiem soku z cytryny.

Pomogła mi też odżywka Inglota z jedwabiem.
Kupiłam też szklany pilnik i nie używam już żadnych innych.
__________________
Yuk-ka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bo ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy
yuk-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-10, 16:52   #8
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Coś na biedne pazurki

Uzupelnię moją wypowiedź:
Brałam ostatnio długi czas kompleks witamin a+b z zupełnie innego powodu,wcześniej brałam skrzyp przez dłuższy czas,a także merz special(czy jakoś tak) a teraz biorę silicę.Używałam odzywek wszystkich firmy Killys,różnych Sally Hansen,Oriflame,Manhattan a także dużej ilości innych.Dzięki za rady tej z oliwą jeszcze nie znam-muszę wypróbować.Może zanacie jeszczec jakies sposoby?
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 18:52   #9
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Coś na biedne pazurki

Nie mialam ostatnio coprawda zadnych problemow z pazurkami ale bardzo ladnie wzmacnia i nablyszcza je odzywka killys zel wapniowy do tego znalazlam zmywac po ktorym wcale nie niszcza mi sie paznokcie. Jest to chyba sensique czy jakos w podobie, taki rozowy bezacetonowy. Pazurki sa po nim pieknie nablyszczone i wogole nie wysuszone. I jest naprawde bezacetonowy a nie jak w innych przypadkach wolami napis BEZACETONOWY a w skladzie na pierwszym miejscu ACETON
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 19:00   #10
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Coś na biedne pazurki

Ja polecam odzywke do paznokci aVonu, nie pamietam jej nazwy dokladnie, stosuje sie ja dwa razy dziennie przez tydzien i w tym czasie nie mozna malowac pazurkow.Szybko sie wchlania.Ma ladny, migdalkowy zapach i dziala.Mialam tez kiedys slabe paznokcie i obczailam ten specyfik u kolezanki.Dla wiekszego efektu nakladalam podczas tygodniowej kuracji za kazdym razem ( rano i wieczorem ) podwojna warstewka, czekalam az pierwsza wyschnie i dawalam druga.Eefekty przyszly bardzo szybko.Stosowalam jom tak raz w miesiacu az wkoncu przestala mi byc potrzebna ale cos czuje ze bede musiala do niej powrocic bo lakier Inglota zniszczyl mi pazurki Kosztuje w promocji 13.9 a poza ok 20zl
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 21:28   #11
gercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 107
Dot.: Coś na biedne pazurki

Nie chcę Cię martwić ,ale idż do dermatologa.Ja też wydałam fortunę na odżywki do paznokci a okazało się ,że mam pleśnie.Nie wiem skąd-jestem bardzo zadbaną i czystą kobietą...jak widać każdego może złapać .
Trzeba zrobić badanie mykologiczne na które skieruje Cię dermatolog.Mi dała dla świętego spokoju,bo mówiła ,że na grzyba to nie wygląda-ot rozdwajające się ,kruche paznokcie.Warto to sprawdzić.
Do tego polecam wyciąg ze skrzypu polnego z witaminami -dla wzmocnienia.
Niestety na efekty trzeba czakać długo-ok.6 miesięcy,ale czym prędzej zaczniesz tym prędzej pozbędziesz się tego..
gercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-10, 21:42   #12
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Coś na biedne pazurki

Z dermatologiem kontakt miałam już,a do tego moja własne mama jest lekarzem.Ona także ma duże problemy z paznokciami(ale mniejsze niż moje),ale w przeciwieństwie do niej ja miałam problemy z pazurkami "od zawsze"Jak dotąd moja mama znalazła tylko jedną rzecz która jej pomaga-balsam krzemowy.Niestety na mnie nie działa....
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 22:04   #13
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Coś na biedne pazurki

Acha popędziłam dziś czymprędzej do apteki i kupiłam olejek rycynowy.Będę stosować-mam nadzieję ,ze pomoże i ,że moje paznkocie wytrzymają niepomalowane odżywką
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 22:25   #14
d0da
Raczkowanie
 
Avatar d0da
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 56
GG do d0da Send a message via Skype™ to d0da
Smile Dot.: Coś na biedne pazurki

burn-it-up jakiej firmy jest ten balsam krzemowy? i gdzie go mozna dostac?
d0da jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 22:40   #15
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Coś na biedne pazurki

Niestety nie wiem jak to firma ale ma takie szklane opakowanko z pompką,jest niewielkich rozmiarów,ma około 30ml i etykietkę granatową z napisem balsam krzemowy.Coś mi świta że ta firma chyba nazywa się Eclusive czy coś takiego ale głowy nie dam.Balsam był kupiony w drogerii we Wrocławiu,ale myślę że jakby dobrze poszukać to powinnaś ją w jakimś innym sklepie dostaćPowodzenia w poszukiwaniach...
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 23:29   #16
sylvia29
Przyczajenie
 
Avatar sylvia29
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 22
Dot.: Coś na biedne pazurki

witaj burn-it-up!
..ja tez mialam ten problem przez wiele lat..odzywki, lakiery, kremy, olejki, pastylki (chyba wszystko co bylo na rynku bez wzgledu na cene), nawet bylam u dermatologa..w sieci dowiedzialam sie o nail tek´u i kupilam przez internet w stanach zestaw do paznokci miekkich i rozdwajajacych sie (II)..jest tam baza, olejek do wcierania w macierz paznokcia i ten wlasciwy lakier..stosuje sie go w ten sposob:2xbaz+lakier, potem przez tydzien codziennie lakier, po tygodniu zmywa sie wszystko i to samo od nowa..oprocz tego codziennie na noc wcieram olejek w skorki..paznokcie byly w okropnym stanie (porozdwajane, popekane, roznej dlugosci), wiec pozwolilam im odrosnac, a pozniej obcielam wszystkie rowniutko, tak ze plytka byla na calej dlugosci zdrowa i gladka..teraz stosuje raz na tydzien 2xbaze, lakier nail teka, swoj lakier i na to 2 warstwy nail teka..paznokcie sa twarde i lakier nie odpryskuje! koszt to ok.40$ z przesylka i dostalam wspanialy krem do rak, ichniejszy hit (uaktywnia sie po kontakcie z woda-naprawde swietny)..zaluje, ze tyle kasy wczesniej wydalam bez zadnego dlugoterminowego efektu (bo nawet merz-special pomagaly w trakcie zazywania)..pozdrowienia
sylvia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 23:53   #17
d0da
Raczkowanie
 
Avatar d0da
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 56
GG do d0da Send a message via Skype™ to d0da
Smile Dot.: Coś na biedne pazurki

dzięki
d0da jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 07:54   #18
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Coś na biedne pazurki

ja uzywam Killys Witaminowej Bomby i utwardzacza tej firmy, przy regularnym stosowaniu naprawde daje efekty, wczesniej na noc przekłuwałam kapsyłke Capivit A+E i to tez dobrze działa, ale brak mi cierpliwości
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 10:05   #19
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Red face Dot.: Coś na biedne pazurki

O nail tek`u słyszałam już od kilku osób i zobaczyłam,że jest dostępny na allegro,więc chyba się skuszę ale cena jest dość wysoka więc musze to przemyśleć.Witaminową bombę stosowałam,niestety nic nie pomogła,wolę aktywny utwardzacz Killys.Puki co wczoraj wieczorkiem zaczęłam "olejkową kurację" o.rycynowym a dziś wybieram się do miasta kupić olejek do pazurków Killys(bo taki na KWC zachwalany a jest nie drogi) i poszukać tego balsamu Herba Studio.Będę stosować,jeśli nic a nic nie pomorze zainwastuję w nail tek
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-11, 10:31   #20
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Coś na biedne pazurki

a ten utwardzac killys to jest do paznokci czy do lakieru ? moze troszke glupie pytanko ale nie wiem z waszych wypowiedzi wymyslilam sobie ze do paznokci a wydawalo mi sie ze ma wlasnie lakier utwardzac.

Aha a ta witaminowa bombe to sie zmywa czy tez zostawia na pazurkach? bo zel wapniowy jest bardzo dobry, ladnie sie pazurki trzymaja i sa twarde jak jest nalozony ale obawiam sie ze to zmywanie zmywaczem nie jest najlepsza metoda na dluzsza mete a tez nie chce lazic z poobrywana odzywa albo 10 warstwami

A tego olejku killys to nie widzialam. Wiecie moze gdzie jest dostepny w lodzi? Czy to jest taki pomaranczowy?
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 15:19   #21
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Coś na biedne pazurki

Cytat:
Napisane przez burn-it-up
Mam naprawdę kiepskie pzaurki(bardzo miękkie,łamliwe,rozdwajaj a się tak mocna,że na całej długości potrafią),używałam już masy róznych praparatów,odżywek tych drogich i tanich i pomiędzy,tabletek,kremów. ..wszystkiego.To nie jest narzekanie,to jest prawdziwy problem Nic nie pomaga,muszę nakładać odżywakę codziennie bo właściwie zaraz po pomalowaniu schodzi,nie mogę stosować ojelków itp bo moje paznkocie są za słabe,że nie mogę pozostawić ich bez lakieru.Dodam tylko,że nigdy nie obgryzałam paznokci,nie mam chorób paznokciowych żadnych(przynajmnniej nic o tym nie wiem).Błagam pomóżcie-marzą mi się ładne pazurki,które nadadzą się do pomalowaniu czymś innym niż w kółko tylko odżywakami.
ja sie moze powtarzam,ale juz komus radzilam.
Ja mam pazurki zniszczone po tipsach i musze powiedziec ze 3 produkty uzywam i jestem baaaaaardzo zadowolona
pierwsze to:
http://www.esentia.pl/servlet/SNFPro...858821dc60dd9a
olejek ten pozwala na pomalowanie potem lakierem, lakier nie odpryskuje i dobrze sie trzyma. Niestey poza esentia nie wiem gdzie to kupic.
druga sprawa to odzywka: http://kosmetikon.pl/cgibin/shop?inf...R&sid=16afe33c
i tez nie wiem czy mozna to kupic w jakiejs drogerii.
Jest dobra, zabezpieczna paznokcie, a pozatym to co zniszczone juz sie nie odratuje, za to odrastaja w lepszym stanie, a ja nigdy nie mialam mocnych pazurkow.
A pozatym krem z avonu do skorek. Bo jednak ten preparat bardzo niszczy skorki - utwardza je.

I musze powiedziec ze jak bylam zalamana po zdjeciu tipsow to minelo juz 5 tygodni i paznokcie wygladaja coraz lepiej. Szybciej rosna niz normlanie u mnie.

Polecam.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 15:22   #22
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Coś na biedne pazurki

Cytat:
Napisane przez lalesia
Nie mialam ostatnio coprawda zadnych problemow z pazurkami ale bardzo ladnie wzmacnia i nablyszcza je odzywka killys zel wapniowy do tego znalazlam zmywac po ktorym wcale nie niszcza mi sie paznokcie. Jest to chyba sensique czy jakos w podobie, taki rozowy bezacetonowy. Pazurki sa po nim pieknie nablyszczone i wogole nie wysuszone. I jest naprawde bezacetonowy a nie jak w innych przypadkach wolami napis BEZACETONOWY a w skladzie na pierwszym miejscu ACETON
o przypomnialas mi.
faktycznie strasznie klamia producenci zmywaczy, ale w rossmannie mozna kupic ich firmowy zmywacz jest BEZACETONOWY. sprawdzilam dokaldnie i sie zgadza. w skladzie zadnego acetonu, przy wyborze kierowac sie nalezy kolorem zmywacza - ma byc rozowy. Ten drugi ma odzywki i aceton.
Kosztuje za mala butle chyba 2 zł. Duza to wydatek jakies 5 zł. Nie pamietam pojemnosci. Ale jest ok.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 18:09   #23
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Coś na biedne pazurki

Podobny watek byl niedawno. Zainspirowana nim poszlam do apteki i chcialm kupic sobie tez jakies tabletki (taki sam problem, nie moge sie nawet podrapac bo paznokcie takie miekkie) ze skrzypu. Farmaceutka mi polecila talbetki REVALID. Biore je od tygodnia (3 razy dziennie po tabletce), i nie moge poznac swoich paznokci. Co dziwne, nie maja w swoim skladzie skrzypu, ale za to 2 najistotniejsze aminokwasy (metionina i cystyna) ktore buduja paznokcie i wlosy (mam nadzieje ze na wlosy wypadające garsciami tez pomoga). Maja bogaty sklad bo takze drożdże, zelazo, cynk,miedz, krzem, wyciag z prosa i kielkow pszenicy, wit B1 I B6. Czyli optymalne skladniki ktore potrzebne sa w leczeniu niedoborow aminokwasow siarkowych (stad miekkie paznokcie i wypadajace wlosy) Polecam gorąco.

Oprocz tego kupilam OLEJEK INGLOTA (Cuticle Oil) z wyciagiem z Jojoby i moreli +wit.E. Rewelacyjnie sie wchlania i pachnie, stosuje go tez wokol paznokci-na skorki. Dla mnie bomba. W ogole jestem z siebie dumna ze w koncu sie za siebie wzielam

Dzis np. mam zamiar na superjedynkach posiedziec z rekami w misce z podgrzanym olejem i cytryna


Pozdrawiam
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 19:13   #24
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Wink Dot.: Coś na biedne pazurki

Witaminowa bomba jest taką normalna odżywką,zmywa się ją a ten utwardzacz służy do utwardzania pazurków nie lakier.Ja kupiłam dziś olejek Killys i już raz nałożyłam na paznokcie i narazie mi się podoba-ślicznie pachnieTo jest ten pomarańczowy i myślę że napewno jest w łodzi(poszukaj go w sklepie super pharma jeśli jest taki sklep u Was,albo poprostu w supermarkiecie,wiem że w Geancie sąa w innych sieciach pewnie też niestety nie wiem jakie sieci są w Łodzi).Kupiłam też odżywkę Killys z wapniem w pisaku(takie nowe teraz weszły w 3 rodzjach ja mam tą za 22,9zł w kolorze zielonym,jest jeszcze do skórek samych i jakiś jeszcze droższy do pazurków)zobaczymy jak się sprawdzi,ale jak narzie to bardzo podoba mi się jej forma-bardzo poręczna!
Ja mam skolei pytanko do kogoś z Wrocka(jesli taka osoba jest tu):
Gdzie można dostac ten balsam herba studio,bo ja byłam w super pharmie w części aptecznej,ale tam mają dopiero sprowadzić.Może wiecie gdzie mogę go dostać szybciej?Z góry dzięki
Acha i jeszcze jedno:a gliceryne w płynie tak jak olejek rycynowy się podgrzewa,czy na zimno smarować pazurki?
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 20:06   #25
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Coś na biedne pazurki

Cytat:
Napisane przez lalesia
a ten utwardzac killys to jest do paznokci czy do lakieru ? moze troszke glupie pytanko ale nie wiem z waszych wypowiedzi wymyslilam sobie ze do paznokci a wydawalo mi sie ze ma wlasnie lakier utwardzac.
Aktywny utwardzacz KillyS (ten fioletowy) w zamierzeniu jest do tego i tego. Tzn. ma utwardzać paznokcie, ale też można go stosować do utwardzania lakieru. W praktyce jednak u mnie się zupełnie nie sprawdził- złaził z paznokci całymi płatami na drugi dzień, więc szybko się go pozbyłam.
Cytat:
Napisane przez lalesia
Aha a ta witaminowa bombe to sie zmywa czy tez zostawia na pazurkach? bo zel wapniowy jest bardzo dobry, ladnie sie pazurki trzymaja i sa twarde jak jest nalozony ale obawiam sie ze to zmywanie zmywaczem nie jest najlepsza metoda na dluzsza mete a tez nie chce lazic z poobrywana odzywa albo 10 warstwami
A Witaminową Bombę najlepiej nakładać codziennie przez kilka dni (bez zmywania, nie będzie schodziła płatami), a potem zmyć (oczywiście bezacetonowym zmywaczem) i zacząć zabawę od nowa Po kilku takich akcjach powinna być widoczna poprawa.

Cytat:
Napisane przez lalesia
A tego olejku killys to nie widzialam. Wiecie moze gdzie jest dostepny w lodzi? Czy to jest taki pomaranczowy?
Tak, to taki pomarańczowy Ślicznie pachnie, więc stosowanie go to sama przyjemność. Ja jak już stosuję, to nawet kilka razy dziennie i szybko daje widoczne rezultaty Polecam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 12:04   #26
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Coś na biedne pazurki

Hej, niedawno bylam u dermatologa dosyc dobrego w swoim miescie, z problemem suchych rak i lekarka zauwazyla stan moich paznokci. Tez mam rozdwojone, slabe i wogle jak posmaruje rano paznokcie to wieczorem juz mi lakier schodzi przez to ze mi sie rozdwaja prawie do polowy dlugosci paznokcie. No i lekarka zaproponowala mi na to branie skrzypu lub Multisal, a na paznokcie to polecial mi odzywke, jakas nowosc do kupienia w aptece tylko i ponoc dosyc dobra, tym ktorym polecila nie narzekali. W mojej aptece takie cos kosztuje ok 37zl i jest na zamowienie a nazywa sie: Si-Nails-Si nie wiem jakiej firmy bo nie moge sie rozczytac Aktualnie polykam skrzyp, obcielam paznokcie do miejsca gdzie sie nie rozdwajaja, uzywam odzywki diamentowej do paznokci z Avonu i jak skoncza mi sie oba preparaty i efektu nie bedzie to sprobuje tej odzywki.
Uzywalam wczesniej odzywki Witaminowa Bomba ale widze,ze kazda odzywka w lakierze mi nie pomaga bo odchodzi od paznokci w tym samym dniu i musze czesto zmywac ja zmywaczem a to w sumie zaprzecza jedno drugiemu.
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 16:36   #27
gercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 107
Dot.: Coś na biedne pazurki

Dziewczyny ale zróbcie sobie badanie mykologiczne to będziecie pewne,ze warto wydawać pieniądze na odżywki,sprawa jest prosta małym nożykiem zeskrobuje się trochę paznokcia-nic nie boli,trwa krótko,a często grzybica jest kiedy nawet lekarze na oko mówią ,że to na pewno nie.Ja tak miałam .Zapewniała mnie ,że to nie wygląda a grzybicę,ale dla świętego spokoju dała skierowanie i co? miałam.
gercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 14:05   #28
A_g_a
Przyczajenie
 
Avatar A_g_a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8
Dot.: Coś na biedne pazurki

Dorotka a jakiego konkretnie preparatu uzywałas? Dzięki
__________________
A_g_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 20:04   #29
Kasandra79
Raczkowanie
 
Avatar Kasandra79
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 232
Dot.: Coś na biedne pazurki

Czesc dziewczyny napisze wam jak w miesiac zapusciłam zdrowe i twarde paznokcie. Dodam, ze wczesniej łamały sie ,rozdwajały i były brzydkie. Kupiłam w aptece capivit a+e , na paznokcie stosowałam odzywke inglota i starałam sie malowac paznokcie ciemnymi lakierami ( to pomaga) , rano kremowałam rece kremem do rak i paznokci, no i obowiazkowo rekawiczki przy pracach domowych. Minoł miesiac, a ja jestem w szoku jakie mam piekne i długie paznokcie.
Kasandra79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 20:09   #30
babcia ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2
cos na biale kropki na nogach i rekach pleasr!!!!!!!11111

biale kropki
babcia ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.