najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe wyliczanki

Notka

Wizażowe wyliczanki Wizażowe wyliczanki, to miejsce gdzie porozmawiasz o pogodzie, jedzeniu, twoim samopoczuciu lub o tym co ostatnio dostałaś od swojego ukochanego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-12, 19:57   #1
zgagunia
Raczkowanie
 
Avatar zgagunia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 173

najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci


Na pewno miałyście jakies delikatnie mówiąc "nietrafione "zakupy moje to ziaja - krem aloesowy - okropny zapach! do tego dostałam uczulenia wygladałam jakbym była wręcz poparzona! chciałam podreperowac włosy i wczoraj kupiłam balsam do włosów Seboradin z azulenem;-) nie spodziwałam sie super zapachu ale to co poczułam przekroczyło moje najśmielsze oczekiwania ohh trzeba cierpiec by byc piekną i na koniec lakier do włosów taft silk ...zapach dla mnie koszmar a co najgorsze dozownik popsuł sie po tygodniu uzywania i musiałam wyrzucic do kosza prawie cały lakier...
zgagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 20:03   #2
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

Waniliowy balsam do ciała z Avonu-zapach nie jest wart mojego drapania,a po tym jestem cała czerwona i zaczynam się drapać jak dzika
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 20:04   #3
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

Błyszczyk diadem- o ile sam kosmetyk jest w porządku, to opakowanie fatalne! Rozpuściło się i błyszczyk wylał mi sie do torebki
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 20:19   #4
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

moje typy to:
1.spray przedłużający świeżość włosów firmy Avon,
2. płyn do demakijażu oczu tej samej firmy (taki w zielonej butelce)
3.balsam opóźnający odrastanie włosków po depilacji oczywiście firmy Avon
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 20:25   #5
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Angry Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

1. Szampon przeciwłupieżowy Nizorelle [nie mylić z Nizoralem]. Kupiłam kiedyś gazete z fryzurami i była do niej dołączona butelka tegoż szamponu [było też napisane, że jest rekomendowany przez firmę Nizoral własnie] Myślę sobie - no, jak Nizoral rekomenduje, to musi być dobre. Taa, jasne. Miałam troszkę łupieżu, tylko na czubku głowy. Po umyciu tym paskudztwem zrobiło się dwa razy wiecej i to na całej głowie. Koszmar!
2. Podkład matujący Lumene. W życiu nie miałam takiego okropnego podkładu. Przy nakładaniu wałkował sie i zostawiał plamy, nierówno się nakładał. Po ok. godzinie spływał z twarzy, feee.
3. Tusz do rzęs Maybelline Volume express turbo boost. Najgorszy tusz na świecie! Skleja rzęsy, nie pogrubia, nie wydłuża, a jeżeli wcześniej były podkręcone zalotką, to skutecznie je prostuje [!!!]. Szkoda gadać.
4. Szminka Oriflame hydra comfort. Kolory inne niż w katalogu, ciężko sie nakłada, źle rozprowadza, wysusza usta, choć miała nawilżać, po jakimś czasie na wewnetrznej linii ust pojawia się biała krecha [już pisałam o tym w innych wątkach].
5. Lakier do paznokci Constance Caroll. Jest bardzo tani, więc trudno oczekiwac po nim czegokoliwek. Odpryskuje po jednym dniu, matowieje.
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 20:26   #6
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
moje typy to:
3.balsam opóźnający odrastanie włosków po depilacji oczywiście firmy Avon
Taaaaa i kulka opóźniająca odrastanie włosków z Avonu i do tego spray po opalaniu z Avonu po,którym człowiek się niemiłosiernie klei
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 20:57   #7
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

Cień w sztyfcie Avon - tak twardy, że można nim sobie oko wybić
Mascara Volume Express Curved Brush - dzięki tej mascarze miałam jedną wielką tłustą rzęse, blah
Krem Dr Scheller, do bardzo suchej skóry, nie pamiętam jaki, ale śmierdzial tak, że nawet do stóp się nie nadawał, po prostu odrzucal na kilometr.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-12, 21:46   #8
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

Mało co mnie uczula,z reguły mogę stosować wszystko.Dlatego w szoku byłam gdy wysypało mnie i wysuszyło (miałam suche placki na twarzy) po stosowaniu toniku Eris z tej nowej i zachwalanej serii Young(i coś tam jeszcze).Lubię te kosmetyki, więc nie wiem,skąd taka reakcja.
Szampony Frutis,najlepsze przyspiszacze tłuszczu na włosach, wyglądałam jakbym się nasmarowała kostką smalcu,ble...
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 21:47   #9
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

Dla mnie największą porażką kosmetyczną, z jaką miałam "przyjemność" się zetknąć, jest balsam brązujący Sopot firmy Ziaja. Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek używała czegoś tak śmierdzącego. Efekt brązujący może i nie najgorszy, ale nie jest w stanie zrekompensować tego "zapachu". Nawet użyty na noc dał mi się we znaki, bo kiedy raz w ramach eksperymentu postanowiłam się z nim przespać, (żeby nie straszyć od rana ludzi, którzy się do mnie zbliżą ) pościel przeszła mi tym smrodem i przez kilka dni nie mogłam w niej spać. Być może naraże się fankom tego kosmetyku (wiem, że takich jest wiele), ale ja po prostu nie trawię go i już
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 22:20   #10
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

hihi-ziaja-zapach tygodniowych skarpet, skąd ja to znam... rodzina chciała mnie wygnac z domu, jak go używałam
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 23:22   #11
Blondie19
Raczkowanie
 
Avatar Blondie19
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 54
Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

* cienie avonu w sztyfcie - twarde, srednie kolory, trudne w nalozeniu, roluja sie
* podklad rimmel nie pamietam dokladnie ktory, bo tylko raz go uzylam, byl do cery mieszanej - okropnie tlusty, szybko schodzil, nie dalo sie go rowno nalozyc - nie mam zbyt dobrego zdania o podkladach tej firmy (uzywalam tez paru probek i zawsze bylo podobnie)
*szminka sensique - czego oczekiwac za 4zł??? brzydki zapach, zle sie rozprowadza, i nieladnie wyglada na ustach
* mini lakiery do paznokci golden rose - bardzo, bardzo szybko gestnieja
narazie chyba tyle )
Blondie19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-12, 23:32   #12
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

* moisture surge clinique pod oczy - mimo skapstwa nie moglam za nic zuzyc
* dior no age essentiel yeux - oddalam mamie, ktora tez go nie moze zmeczyc
* vipery puder brazujacy - meczylam i meczylam, az w koncu popekal wiec wreszcie mialam pretekst by wyrzucic.
* yves rocher samoopalajacy krem nawilzajaco przeciwzmarszczkowy. smierdziuch i robil ze mnie marchewke, do tego za gesty.. nie wytrzymalam i wyrzucilam.
* sporo kosmetykow z avonu (dezodoranty i balsamy) - takie smierdziuchy ze nie moglam uzywac, mimo, ze nie jestem wrazliwa na zapachy.
* no i erisu zel pod oczy dotleniajacy + 25, szkoda ze nie mieszkam w polsce, bo wiem, ze sporo dziewczyn lubi, moglabym sie wymienic na cos, a tak to tylko miejsce zajmuje w szafce
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 23:40   #13
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

Taaa... tusz Magicils Lancome... jak dla mnie bubel stulecia, do tej pory zastanawiam sie, jak moglam sie skusic na takie cos.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 00:08   #14
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

1. Kiedyś wygrałam zestaw kosmetyków Guinot i strasznie swędziała mnie skóra po ich zastosowaniu.
2. Krem Milk Comfort z Avonu, który strasznie się wałkował. Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło.
3. Balsamy brązujące i samoopalacze - zawsze mam smugi.
4. Szampon Szamtu.
5. Pudry Ruby Rose - robią mi maskę na twarzy.
6. Cerruti 1881 - okropny smród
7. Balsamy z Avonu do ciała - wysuszają albo nie da się ich wmasować
8. Podwójny tusz Paloma - biała baza jest super, ale czarna do niczego.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 02:27   #15
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

Mam sporo takich
Krem Dove z SPF-wysyp pryszczy
Krem Burts Bees Beswax do twarzy-wysyp pryszczy na twarzy,stosuje do rak ale powoli mi to idzie....
Loreal pure zone tonic-okropnosc wysuszenie twarzy
Serum derma e-za nic nie da sie makijazu nalozyc walkuje sie na twarzy i sciaga skore
Maseczka Alba Botanica czy jakos tak- pieczenie twarzy po nalozeniu
Peeling Juice Beauty-napewno nie bylam Beauty ,wygladalam jakby ktos podpalil mi twarz
Tonik Avalon-wysyp krost,sciagniecie skory twarzy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 08:05   #16
libra.a
Raczkowanie
 
Avatar libra.a
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

Znajdzie się kilka takich kwiatków:
-krem matujący Garnier Pure - efekt maski, twarz prawie taka zielona, jak i kolor kremu
-podkład matująco-odświeżający Maybelline - wysuszał, uwypuklał niespodzianki na twarzy
-podkład matujący Joko - miałam uczucie, że się masłem wypaćkałam
-cień w sztyfcie Avon - rozprowadzenie tego graniczyło z cudem - taki twardy
libra.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 08:09   #17
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

PureZone żel z peelingiem, tak mi twarz wysuszył, że skóra mi schodziła...!
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 08:41   #18
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

Seria color trend Avonu, czyli cienie, podkład, mascara i lakier do paznokci - totalna beznadzieja!!
Aloesowy Tonik Ziaji, mojej tłustej cery dotąd nic nie ruszało, z wyjątkiem tego toniki, pieczenie, swędzenie, odchodzący płatkami naskórek (a miał być do cery normalnej i suchej), twarz praktycznie mi wypalił
Krem nabłysczający do włosów Oriflamu- co to w ogóle jest? Nie dość, że włosów nie dało się po tym rozczesać, to jeszcze ułożyć i w dodatku były one oblepioną jakąś warstewką, nie musze chyba dodawać, że włosy w ogóle nie błyszczały się.
Puder w kamieniu Lentheric (dawny Yardlej), miał dużo pozytywnych opinii na KWC, ale mi nie podpasował, okropnie ciemniał mi na twarzy
I tak mi się jeszcze przypomniało z czasów liceum, żel do mycia twarzy Manhattan, z serii przeciwtrądzikowej,miałam po nim liszaje na twarzy
Więcej nie potrafie sobie przypomnieć, generalnie rzadko kiedy trafiam na tzw. buble, a moja cera nie jest też mocno problematyczna, tak samo jak skóra na ciele..
Pozdrawiam
Kamila
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 08:44   #19
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

Sporo tego będzie:
- lash Architect L'Oreala - gęsty, kruszący się tusz ze szczotą z drutu
- korektor Bourjois (buteleczka z mini pędzelkiem) Coup d' un cośtam ... (jak dla mnie mógłby się nazywać "kurdupel") jak daam mało to nie krył, jak więcej od razu było go widać
- balsamy i mleczka do ciała Nivea (zapach!!! )
- szampony Mrs Potters (kiedyś były lepsze, teraz strasznie wysuszają mi włosy i skórę)
- lakiery Bourjois Very Vernis (zmieniają kolor po nałożeniu na paznokcie... a ja wariatka kupiłam jeszcze dwa... )
- woda do demakijażu YR (Pur Calmille) nie zmywa i zostawia lepka warstwę
- generalnie cała pielęgnacja Garnier/L'Oreal (uczulają mnie a od kremów dostaję pryszczy)
- wody do ciała Coty (kiedy zapaszek się już ulotni, smrodek zostaje)

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-13, 09:16   #20
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

- Sunsilk fioletowy odżywka i szampon...bfeee
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 09:37   #21
zgagunia
Raczkowanie
 
Avatar zgagunia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 173
Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

Cytat:
Napisane przez Camilla
Seria color trend Avonu, czyli cienie, podkład, mascara i lakier do paznokci - totalna beznadzieja!!
Aloesowy Tonik Ziaji, mojej tłustej cery dotąd nic nie ruszało, z wyjątkiem tego toniki, pieczenie, swędzenie, odchodzący płatkami naskórek (a miał być do cery normalnej i suchej), twarz praktycznie mi wypalił
Krem nabłysczający do włosów Oriflamu- co to w ogóle jest? Nie dość, że włosów nie dało się po tym rozczesać, to jeszcze ułożyć i w dodatku były one oblepioną jakąś warstewką, nie musze chyba dodawać, że włosy w ogóle nie błyszczały się.
Puder w kamieniu Lentheric (dawny Yardlej), miał dużo pozytywnych opinii na KWC, ale mi nie podpasował, okropnie ciemniał mi na twarzy
I tak mi się jeszcze przypomniało z czasów liceum, żel do mycia twarzy Manhattan, z serii przeciwtrądzikowej,miałam po nim liszaje na twarzy
Więcej nie potrafie sobie przypomnieć, generalnie rzadko kiedy trafiam na tzw. buble, a moja cera nie jest też mocno problematyczna, tak samo jak skóra na ciele..
Pozdrawiam
Kamila
Kamila coś chyba jest nie tak z ta aloesowa seria ziaji , bo miałaysmy dokładnie te same objawy ;(
zgagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 09:37   #22
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

wszystkie kosmetyki Avonu!! moja mama swego czasu byla konsultantka i mialam okazje wyprobowac wiele produktow tej firmy no i zaden mi nie podpasowal
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 09:38   #23
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

Mój faworyt w tej kwestii to krem Eris Lirene do cery tłustej i mieszanej matująco nawilżający - straszliwy wysyp pryszczy, z którym walczyłam przez kolejny miesiąc
Kolejny kandydat to krem Ziaji HerbikaPlant go skóry tłustej i mieszanej z zieloną herbata. Kolejny wysyp, spowodowany, jak sie okazało po przeczytaniu składu, zawartością Isopropyl Myristate (kto daje taki składnik do kremu dla skóry problemowej????)
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 09:46   #24
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

Łomatko tyle tego było, że aż wolę się nie wypowiadać bo mnie zaraz szlag trafi oczywiście słynne już tusze Magicils Lancome i Lash Architect balsam St Yves Gładkie Nogi niby zmniejszający potrzebę depilacji - u mnie faktycznie zmniejszył w sposób niespodziewany - dostałam tak koszmarnego uczulenia, które trzeba było likwidować maściami, że o depilacji zapomniałam na jakiś czas! Bardzo drogi samoopalacz do twarzy Heleny Rubinstein, który podstępnie uczulił mnie tak, że wyglądałam jak ofiara jakiegoś trądu - wręcz rany na twarzy. To tak na szybcika mi się przypomniało
Dużo bubli zaliczyłam, z wysokiej i niskiej półki, apteczne i supermarketowe
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 10:22   #25
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Talking Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

Paskuda nad paskudami to dla mnie samoopalacz Decleor Aroma Sun - gęsta , biała maź , która po kilku godzinach tworzy na jasnej skórze brązowo pomarańczową skorupę , plamy i smugi , schodzi ze skóry plackami. Trzyma się to na twarzy 4 dni i nie chce zejść. Okropieństwo , wysmarowano mnie tym parę tygodni temu w gabinecie kosmetycznym Decleora aby mnie zachęcić do zakupu , tfu tfu

Lakiery do paznokci i podkłady Estee Lauder , te pierwsze robią okropne smugi , a drugie są ciemne , maskujące , widoczne z daleka , same kryjące , ciemniejące w ciągu dnia jeszcze bardziej , po prostu skorupy , już nigdy !!!!

I nastepny fuj fuj - czyli czekoladowy krem Daxa w pudełeczku - pozostawia na mojej skórze powłoczkę jak wosk , łokropne , nawet stópek tym nie maznęłam .

Balsamy do ciała Ireny Eris i jej żele pod prysznic , dla mojej skóry to koszmar .

I błyszczyki Yogurt Inglota - po aplikacji nie czuję nawet zapachu swoich perfum , spod nosa wydobywa się mega zapach kisielu i słodzika

To takie najświeższe najpaskudniejsze kosmetyki , które przychodzą mi na myśl .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 10:33   #26
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

Mało jest takich kosmetyków, które mnie nie zadowalają . Zawsze jestem jakoś (chociażby względnie) uszczęśliwiona zakupem Móje kosmetyki anty to wszystkie żele do golenia Gilette (mam straszliwie uczulenie) i krem do depilacji Veet (usuwa mi 5 włosków na 100 )
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 10:42   #27
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

Najnowszy bubel- błyszczyk Daxa ptasie mleczko, nosze tego typu błyszczki po kieszeniach, jako nawilżacze, gubie maniakalnie, a na gubienie JT nie mogę sobie pozwolić , więc kupuje coraz to nowe, do tej poty były AA, teraz kupiłam tego śmierdziela. Ma tak strsznie chemiczny smak, że po aplikacji mam wrażenie, jakbym przypadkiem napiła się perfum może go szybko zgubie-jedyna nadzieja
Buble starsze- wymieniony już wcześniej Moisture surge pod oczy Clinique, nigdy więcej! Zaliczył kosz, bo tak okropnie ściągał mi skórę a miał nawilżać...
Mimi bubelki- cienie Clarins, zawiodłam się strasznie, taki Inglot tylko że za stówę.
Krem czekoladowy Daxa- okropnie sztuczny zapach i kiepskie nawilżenie.
Mgiełka waniliowa do ciała z Avonu- czułam sie jakbym się żytnią bądź wyborową polała, tak wsciekle czuć w niej alkohol. Z tym że znalazłam inne zostosowaniej- znakomicie sprawdza sie jako spray do pomieszczeń, psikam nią firanki i czuć tylko słodką wanilię
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 10:48   #28
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

1. krem apteczny sebaderm do twarzy - miesieczne uczulenie
2. krem garnier czysta skora - kolejne uczulenie
3. balsam fenjal - smrod niemilosierny, zero efektu nawilzenia
4. szampon elseve odbudowujacy (pomaranczowe opakowanie) - mylam po nim 8 razy wlosy roznymi oczyszczaczami zeby pozbyc sie tlustej skorupy od razu po wysuszeniu wlosow jeszcze nigdy mi sie cos takiego nie przytrafilo!
5. clairol herbal essences volume - rozczesywalam wlosy pol godziny
6. blyszczyk paloma kokosowy - na ustach efekt jak po zrobieniu loda , smierdzi na pewno nie kokosem, jest plynny, rozwalila sie tubeczka i wszystko mi zalal
7. tusz maybelline volume express curved brusz - nic jeszcze nie dawalo tak nienaturalnego i posklejanego efektu
8. perfumy c-thru czarne - robi mi sie niedobrze jak tylko przypomne sobie ten smrod
9. puder loreal - skora wysuszona jak jeszcze nigdy w zyciu
10. balsam j&j opozniajacy odrost wlosow - smrod i megauczulenie
11. cienie do powiek miss sporty, szczegolnie blyszczyk do powiek - NIC!!! od razu schodza, osypuja sie i wlaza w zakamarki
12. cien loreal hollographic - koszmar, po pierwsze wcale go nie widac a jak sie wiecej dowali to jest tylko w zakamarkach :P
13. cien astor, z brokatem - brokat z tego cienia wyciagal mi z oka okulista
14. cien sephora, tez z brokatem - mialam go wszedzie tylko nie na twarzy
15. krem tonujacy nivea - co to w ogole ma byc???
16. blyszczyk waniliowy z kulka yves rocher - wyplywa, smierdzi i straszliwie wysusza usta
17. podklad yves rocher - niesamowity smrod, wyglada jakbym nierowno nalozyla puder
18. antyperspirant w kulce z nowej serii adidas niby szybkoschnacy - czekalam 15 min az zaschnie, zalozylam bluzke i po prostu sie od niej przykleilam
19. kremy brzoskwiniowe, aloesowe, winogronowe itd avonu do twarzy - po zadnym kremie jeszcze nie wyskoczyly mi syfy, zadnym...oprocz tego
20. neutrogena sztyft do ust - smierdzi!!! dodatkowo jest przerazliwie twardy i wysusza usta

no to taka 20 na dobry poczatek na pewno sobie jeszcze sporo przypone. wtedy z pewnoscia dodam nowych "faworytow"
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 10:57   #29
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

Świetny wątek Może jak troche ponarzekamy na buble to nam się lżej na sercu zrobi A oto moje kochane bubelki, które już nigdy u mnie nie zagoszczą :
* Kolastyna emulsja do opalania w sprayu - mimo psikania się nią co godzinę na plaży i tak miałam potworne podrażnienia
* Netrgonega krem do mycia twarzy - pozapychane pory, zaczerwienienia i dodatkowo wysuszenie (nie wiem jak on to zrobił?
* Apotheker Dr Scheler fluid do ciała pomarańczowy (nie wchłania sięi strasznie smierdzi
* Soraya złocista pielęgnacja krem do twarzy z drobinkami (drobinki w stylu pokruszona bombka :d
I jeszcze pewnie wiele kosmetyków, ktorych na chwilę obecną nie pamiętam
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 11:04   #30
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Thumbs down Dot.: najpaskudniejsze kosmetyki ;-) wasi anty -faworyci

-Ziaja i jej SOPOT -koszmarny zapach,efekt też poniżej przeciętnej,podrażnił,poz apychał
-seria CZYSTA SKÓRA Garniera-nieporozumienie
-karmel Daxa-uczulił (mam wysyp właśnie po nim) i ten zapach (czułam się jak gigantyczne ciastko)
-pielęgnacja twarzy i ciała Ziaji (pozapychane pory i wysypka gotowe)
-nie lubię cieni Inglota
-rozczarowały mnie podwójne tusze z L'oeal i Bourjois
-wosk w sprayu Avonu (nie do długich włosów,koszmarnie skleja)
-Elseve wygładzający (obciąża strasznie i natłuszcza włosy)
-balsam pomarańczowy Garniera INTENSYWNA PIELĘGNACJ SUCHEJ SKÓRYhttp://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=536
-żel-krem NIVEA YOUNG
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe wyliczanki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-19 01:19:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.