chciałabym miec kręcone włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-24, 14:59   #1
maja101
Rozeznanie
 
Avatar maja101
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 534

chciałabym miec kręcone włosy


Czy znacie może jakąś odżywkę lub szampon które sprawłyby że włosy się będą naturalnie zawijać? Są przecież takie które prostują włosy, więc może są też takie od których by się kręciły? Mam włosy proste jak druty i wkurza mnie ciągłe zawijanie na wałki czy lokówkę.
[img]icons/1pomocy.gif[/img]
maja101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 15:27   #2
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: chciałabym miec kręcone włosy

są produkty, gł. profesjonalnych firm fryzjerskich, które wspomagają skręt, ale trzeba mieć naturalne loki lub trwałą.
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 21:54   #3
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: chciałabym miec kręcone włosy

Jesli wkurza Cie ciągłe zawijanie włosów to zostaje Ci trwała. Teraz masz ogromny wybór rodzajów , które już tak mocno nie uszkadzają włosa. Jeśli będziesz do tego mieć odpowiednie produkty pielęgnujące włosy po trwałej to nie będziesz miec z nimi problemów ( końcówki trzeba jednak wtedy regularnie podcinać).
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-25, 10:18   #4
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: chciałabym miec kręcone włosy

A na włosy raczej cienkie, delikatne i troche rozdwajające się też można zrobić trwałą?...
Poniewa bardzo bym chciała, ale obawiam się że trwała jeszcze bardziej zniszczy moje włosy.
Jest trwała która kręci włosy tylko 2 miesiące?
Dziękuje za odpowiedź
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-25, 11:05   #5
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: chciałabym miec kręcone włosy

Myślę, że w tym wypadku będzie najlepiej jak zapytasz o to dobrego fryzjera, to on powinien stwierdzić przyjrzawszy się Twoim włosom czy ich kondycja i stan "nadaje" się do trwałej. Jeśli chodzi o trwałą, która trzyma się na włosach ok. 2 miesięcy, to z tego co mi wiadomo (od mojej fryzjerki, która zawsze mi ją robi), to najkrócej, ok. 2-3 miesiące trzyma się trwała zrobiona na najgrubszych wałkach, kiedyś chciałam taką zrobić, ale po tej informacji zrezygnowałam,zależy też od tego jakim preparatem zostanie ona zrobiona. Myślę jednak że wszelkich niezbędnych i dokładnych informacji powinien Ci też udzielić fryzjer.
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-25, 23:32   #6
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: chciałabym miec kręcone włosy

Jesli chodzi o włosy kręcone to bardzo fajną ale niestety droga serią do włosów kręconych ale też i prostych żeby sie kreciły lekko sa kosmetyki do włosów kręconych Kerastese, niestety kupisz ja albo w sklepie fryzjerskim albo u fryzjera.Bardzo dobra jest pianka z tej serii.
Jeśli chodzi o trwałą to na 2-3 miesiące starcza trwała robiona w salonach Welli albo tam gdzie pracują na ich produktach i ona nazywa się Hedlajn, napisałam tak jak się czyta [img]icons/icon7.gif[/img]
Ale o tym wszystkim i tak powinien zdecydować fryzjer [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-27, 23:52   #7
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: Iwonalodz

Mam pztanie co do tych produktów Karastese. Czy na prwadę skręcają włosy proste? Sama je testowałaś, czy też to czyjaś opinia?
Pozdrawiam serdecznie!
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-28, 00:08   #8
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Iwonalodz

Wiesz ja mam włosy miekkie podatne na układanie i lekko kręcone, a osobiście uzywałam pianki z tej serii, kosztowała 75 zł. Bardzo dobra. A wpisałam to zdanie dlatego, że jak kupowałam to pani powiedziała, że testowała na swoich ( a miała takie do końca szyi proste) włosach i jej też się skręciły. Kupuję u niej często różne preparaty więc nie ma powodu mnie oszukiwać, bo bym przyszła z awanturą w końcu to nie są małe pieniądze. Ale produkt był super [img]icons/icon7.gif[/img] To tyle ode mnie, hmmm nie wiem czy Ci pomogłam...
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-28, 00:14   #9
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: Iwonalodz

jasne, że tak! dziękuję bardzo. myślę, że wypróbuję też na sobie, bo nie mam takich bardzo prostych. jeszcze raz dziękuję.
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-28, 06:33   #10
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
Re: Iwonalodz

Iwonko a mogłabyś porównać tę piankę z pianką goldwella do włosków kręconych,bo mam narazie tę a przymierzam się do kupienia kerastese.Włosy chyba mamy podobne,bo też mam delikatne, kręcone ,cienkie.
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-28, 10:12   #11
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Re: Iwonalodz - odnosnie do pianki

Iwonko! ja mam miekkie wlosy ,ktore podwijaja sie do srodka, czy ta pianka Kerastese daje efekt leciutkich fal nawet na niekreconych wlosach bez uzywania walkow,czy lokowki? nie mam teraz totalnie czasu na ukladanie wlosow bo mam 3-miesieczna coreczke i w dodoatku studiuje prawo dziennie, wiec sama rozumiesz.. a wlosy przezedzily mi sie po porodzie a jak je pokrece to wyglada ze jest ich wiecej. ogolnie to warto ja kupic? jak ja nakldac zeby wlasy sie pofalowaly? jak ta pianka dokladnie sie nazywa?
pozdrawiam
[img]icons/icon40.gif[/img]
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-28, 10:51   #12
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Iwonalodz - odnosnie do pianki

Hehehe... widzę ,że teraz "robię" za specjalistkę od włosów kręconych [img]icons/icon12.gif[/img] Czuję ten ciężar odpowiedzialności i aż się boje, że nie sprostam oczekiwaniom...

No więc powiem wszystko co wiem i co zaobserwowałam na moich włosach :
Pianka Goldwell do kręconych włosów jest delikatna i ani nie obciąża włosów ani za bardzo ich nie skręca, ot taka bardzo dobra odżywka z pianką pielęgnująco- lekko skręcająca. Lubię ją latem bo doskonale chroni włosy. Opisałam moje wrażenia na temat tej pianki w KW.
Kerastese ma za zadanie głównie pielęgnację włosów kręconych naturalnie lub po trwałej i bardziej skręca, są bardziej widoczne loki, tzn.podkreslone i jest jakby w moim odczuciu więcej włosków, ale pewnie wszystko zależy Dziewczyny od włosów, żeby potem nie było na mnie... [img]icons/icon12.gif[/img]
Bardzo dobra jest ta pianka jak i pewnie cała seria do takich włosów Kerastese, ale nazwy nie pamiętam, używałam czas jakiś temu, opakowanie w koszu i nawet nie mogę ocenić na KW, chyba muszę jak troszkę nazbieram pieniążków, kupić ją drugi raz. Pamiętam, że była bodajże pomarańczowa albo żółta albo jakoś takie połączenie. Ale najlepiej jak w salonie fryzjerskim poprosicie o piankę z tej linii do włosów kręconych. Jak pamiętam był jeszcze szampon, odżywka i ta pianka. Drogie to diabelstwo strasznie 75-80 zł [img]icons/icon9.gif[/img]
Ale proszę po tej piance efektu super trwałej albo "mokrej włoszki" nie oczekiwać, bo chyba trzeba mieć wtedy albo trwałą albo bardzo kręcone włoski.

Ja przy swoich w sumie delikatnych i raczej cienkich włoskach nie używam żadnych fluidów do włosów, a podobno one pięknie podkreślają skręt i włoski się po nich bardziej kręcą. Ja używałam kiedyś Schwarzkopf'a serii Osis- to jest seria do włosów kręconych, tez się ją kupuje w salonie albo sklepie fryzjerskim, ceny ok.40 zł, maja fluid, mnie niestety on sklejał włosy ale podobno jest bardzo dobry.

Generalnie wszystkie produkty jakich używałam do włosów ( za wyjątkiem tej pianki Kerastese) oceniłam na KW.

Ponadto prawdę powiedziawszy ja najbardziej lubię produkty w spray'u bo one świetnie podkreslają lekki skręt i nie obciążają, a rano wolę sobie spsikać włoski niż wcierać piankę [img]icons/icon7.gif[/img]
I najlepiej jak po umyciu włosków poczekam aż będą lekko wilgotne spsikuję je a potem lekko podsuszam ale nie do pełnej suchości głową w dół i potem np. jak już wyschną w 90% to dopiero rozczesuję i jeszcze dopsikuję leciuśko albo podkreslam końce i boki włosków gel waxem Goldwella z serii profesjonalnej (tez go oceniłam w KW), on niby do krótkich włosków ale pięknie nabłyszcza i podkresla końce włosków i się pięknie kręcą i błyszczą [img]icons/icon7.gif[/img] Bardzo lubię [img]icons/icon7.gif[/img] A jego trzeba bardzo maluteńko, bo inaczej ma się na głowie smalec [img]icons/icon12.gif[/img] Więc taki łepek od szpilki na końcówki włosów do ramion w zupełności wystarczy, a produkt starcza na baaaaardzo długo [img]icons/icon7.gif[/img]

Beliczku witaj w klubie też jestem po prawie [img]icons/icon7.gif[/img]

Uff... ale się napisałam, nie wiem czy to coś pomoże bo tak jak mówię każdy ma inne włoski [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-28, 11:08   #13
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Re: Iwonalodz - odnosnie do pianki

to tak miedzy nami prawnikami mowiac to Iwonko wlasnie ucze sie do edzaminu z prawa pracy. a na ta pianke to chyba sie skusze, bo mam wlosy podatne, latem skreca je nawet zwykly zel do wlosow, tylko jeden warunek, musie byc wilgoc w powietrzu. coz ta pianka brzmi jak zachecajaco ( co ja pisze jak pianka moze "brzmiec"...)
pozdrawiam
[img]icons/icon7.gif[/img]
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-28, 11:22   #14
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
kosmetyki skręcające włosy

dziewczyny fajnie by bylo gdyby istnialy kosmetyki skrecajace wlosy prosty - tak jak sa prostujace do kreconych. a moze sa takie, tylko ze o nich nie wiem... Iwonalodz pisala o piance kerastese, moze sie na nia skusze. tymczasem moze ktoras z was zna jakis kosmetyk po ktorym proste, ale podatne wlosy skrecaly by sie lekko bez walkow ani lokowki.!! pozdrawiam serdecznie !
[img]icons/icon40.gif[/img]
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-30, 22:35   #15
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: Iwonalodz - odnosnie do pianki

he he he a ja chciałam właśnie cię zapytać czy używałaś osis'a...
ale dziwi mnie, że ci sklejał włoski. W związku z tym, powiedz jakiej masz długości włoski i ile kosmetyku jednorazowo używałaś. To dla mnie ważne, żeby lepiej sobie wuobrazić dziłanie karaste.
dziękuję z góry za odpowiedź
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-31, 00:15   #16
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Iwonalodz - odnosnie do pianki

Hmm no włoski to mi będzie tak trudno opisać [img]icons/icon7.gif[/img] Mam takie za łopatki ale mam je wystopniowane, wycieniowane i obcięte na okrągło [img]icons/icon7.gif[/img] Są delikatne, puszyste, lekko kręcone (hehe jaki opisik [img]icons/icon28.gif[/img] ). Najbardziej ja i moje włosięta lubią spraye , następnie pianki [img]icons/icon7.gif[/img] Innych produktów nie lubimy [img]icons/icon12.gif[/img] Chodzi o to, że ten fluid osis Schw. może nie tyle sklejał włosy ile mi je przylizywał i obciążał, a tego nie znoszę [img]icons/icon7.gif[/img] Ja suszę włosy albo naturalnie albo głową w dół i on niestety niektóre pasemka mi sklejał, a na niektórych w miejscu sklejenia był biały osad, bleee, ja jestem brunetka więc koszmar [img]icons/icon12.gif[/img] I tego typu preparaty są nie dla moich włosów, a stosowałam ich sporo, fluidów różnych też. Nie wiem może chcesz mieć efekt mokrej włoszki, ale ja lubię puszyste lekko podkręcone włoski, a pofalowane na całości i takiego efektu po fluidach nie mam. A jesli chcę podkreslic skręt włosa to stosuję gel wax Goldwella [img]icons/icon7.gif[/img] A brałam tego fluidu mało, generalnie mało biorę preparatów na włosy. Potem oddałam go siostrze, która też oddała komuś ten fluid, więc to wszystko zależy naprawdę od włosów i tego, co chcesz osiągnąć [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-31, 09:35   #17
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: Iwonalodz - odnosnie do pianki

bo widzisz - strasznie się zdziwiłam tym sklejaniem. ja używam go od roku i jestem zadowolona. mam długie włosy (prawie do talii) i używam mniej niż piszą na opakowaniu, czyli mniej niż orzech włoski. może za dużo nakładałaś? poza tym zauważyłam, że trzeba bardzo równomiernie tego osisa rozprowadzić. jak w jednym miejscu trochę za dużo dasz - to faktycznie sklei.
do całej dyskusji weszłam przed pójściem do fryzjera. wtedy myślałąm, że trwała wraz z obcięciem końcówek zejdzie. teraz jestem po wizycie w salonie i nadal mam kręcone włoski. jak skończy mi się osis, to spróbuję tej karaste. może rzeczywiście jest lepsza. ale będę mogła ocenić tylko to, czy ładnie podkreśla loki, a nie czy skręca włoski proste.
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-31, 11:47   #18
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Iwonalodz - odnosnie do pianki

No to właśnie to jest tak, jak ze wszystkim [img]icons/icon7.gif[/img] Każdemu co innego odpowiada i pasuje [img]icons/icon7.gif[/img] I każdy co innego lubi [img]icons/icon7.gif[/img] Nie ma jednej recepty na wszystko...chyba na szczęście [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-31, 12:46   #19
doniczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 287
Re: kosmetyki skręcające włosy

Miałam kiedyś fluid-żel do włosów kręconych z Clinique i efekt był rewelacyjny [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] Moje włoski kręca sie pod wpływe wilgoci a produkt ten skręcał jes nawet przy wietrznej pogodzie. Ale tak jak zostało juz napisane, wszystko to bardzo indywidualna sprawa [img]icons/1cmok.gif[/img]
doniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-12, 14:11   #20
kasiorek13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Question Dot.: chciałabym miec kręcone włosy

Witam wszystkich! Jestem na tym forum zaledwie od kilku dni. Strasznie chciałabym miec kręcone włosy ... i nie wiem za bardzo jak do tego podejść. Mam dość gęste i długie włosy i nie chciałabym ich zbytnio zniszczyć, a z tego co słyszałam trwała niszczy ... Niedawno słyszałam o czymś zupełnie innym, ale nie wiem dokładnie na czym to polega, trwała ondulacja ... czytałam ze jest do rodzajem trwałej, który tak bardzo włosów nie niszczy ... Mam prawie 17 lat i chciałabym, żeby to był w miare trwały zabieg i tak szybko włosy sie nie prostowały. Jeżeli udzielicie mi jakiś interesujących porad bede bardzo wdzięczna pozdrawiam
kasiorek13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 13:42   #21
lucyna.ot.tak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: chciałabym miec kręcone włosy

A ja za to mam inny problem, oczywiście związany z tematem.
Kiedy byłam mała (3-6 lat) miałam śliczne kręcone anielskie włosy.
Potem zaczęłam z mamą chodzić do fryzjera, regularnie je podcinać i tak loki " sobie poszły ". Została mi tylko dokuczliwie kręcona grzywka i fale po umyciu włosów, które potem sie prostują.
Jak mam wrócić do kręconych włosów? Jak pomóc naturze urządzić wielki come back?
Papiloty co wieczór odpadają, tym bardziej, że po 4 godzinach noszenia zostaje tylko szopa.

Może zadam inne pytania pomocniecze, takie jak np.: jak czesać odpowiednio włosy, jakich produktów do stylizacji i pielęgnacji używać, czy po dłużyszm używaniu lokówki włosy zaczną się same kręcić? Przecież kiedy kobieta dłuższy czas prostuje włosy, nawet kręcone, może je wyprostować na stałe...

!
lucyna.ot.tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 22:04   #22
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: chciałabym miec kręcone włosy

ja tez sie podpisuje pod pytanko...
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 08:41   #23
akrolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: stąd.
Wiadomości: 272
Dot.: chciałabym miec kręcone włosy

jak byłam mała miałam proste blond włoski;P. Teraz jestem ciemną szatynką o kręconych włosach, które miedzy 7 rokiem a 16 rokiem życia były falowane:P. nie wie czemu włosy zaczely mi sie krecić, ale pamietam ze prze zokres 4 miesiący czy 3, codizennie wieczorem po myciu włosów nakladalam niewielką ilość żelu do włosów i ugniatałam mocno a potem szłam spać. na początku wiadomo bł loki, tawrde jak skorupa sprężynki ale był. I po 3 miesiącach jak nie uzywalam zelu wlosy zaczęły się kręcić jak opętane ;O.. i do tej pory to zostało .
Także spróbujecie nakladać żel, wiem ze moze i nie jest dobry na włosy, ale spróbować można, mi sie przynajmniej 'powiodło'.
__________________
bum szakalaka
akrolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 19:52   #24
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: chciałabym miec kręcone włosy

ja też sie podpinam- moje wlosy sa naturalnie delikatnie krecone, w zwiazku z czym oczywiscie je prostuje (delikatnie to za duzo powiedziane, czesc ich sie troche kreci, a czesc nie wie, co zrobic)
szukam jakiejs pianki czy żelu, ktory by podrasowal te loczki, ale krotkotrwale, nie tak, jak pisze Akrolinka...
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 15:48   #25
akrolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: stąd.
Wiadomości: 272
Dot.: chciałabym miec kręcone włosy

może zastosuj pantine prov do loków i fal . Kilka moich koleżanek, nawet z prostymi czy lekko kreocnymi stosuje zeby je podkreslic. Co do mojego posta wyzej: moje wlosy sa specyficzne takze na innych włosach mogło by to przejsc 'bez szumu' ..
__________________
bum szakalaka
akrolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 11:48   #26
aanggella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: chciałabym miec kręcone włosy

ja mam krecone wlosy od urodzenia... kiedys w koncu zaczelam je prostowac prostuje juz jakies 2 lata, strasznie mi sie poniszczyly od prostownicy i czesciowo nawet wyprostowaly... ;/, zle to wygladalo bo te 'proste' to bylo takie siano, a nie wlosy ;P, poszlam do fryzjera i scielam wieksza czesc tych spalonych wlosow, odrosly mi troche i znowu zaczelam prostowac, ale ostatnio prostuje rzadziej i tez to ze farbowalam wlosy mi je zniszczylo ;/ teraz mam plan rozjasnic wlosy do blondu mialam juz wiekszosc kolorow, czarne, rude, czerwone, brazy to prawie wszystkie odcienie i przymierzylam blond peruke i mi sie blond wlosow zachcialo ;D planuje teraza przestac prostowac wlosy i po zafarbowaniu na blond juz tylko odrosty robic przynajmniej przez jakis dluzy czas , wybieram sie do sklpeu po dobre odrzywki i moze tez do fryzjera zeby mi cos doradzil jak je nawilzyc ;]

moim zdaniem do swoich wlosow trzeba sie przyzwyczaic ;]
ja powoli probuje
aanggella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 09:59   #27
Anusia4don
Przyczajenie
 
Avatar Anusia4don
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12
Dot.: chciałabym miec kręcone włosy

Hej dziewczyny slyszalam ze mleczko Sunsilk do kreconych wlosow jest bardzo dobre tylko problem w tym ze ciezko je dostac moze ktoras z was wie gdzie je kupic w Bydgoszczy?
Anusia4don jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 11:22   #28
Mirabelkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 379
Dot.: chciałabym miec kręcone włosy

Jakieś mleczka Sunsilka widziałam w Bdg Rossmannie na gdańskiej, ale tylko tam.. Co prawda nei przyglądałam się i nie wiem czy to takie, jakie masz na myśli.
Moje pytanie to, jakim sposobem, narzędziem.. :P uzyskać takie loki?
http://pics.geooptica.com/Slideshow/angel-101.jpg
__________________
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ...
STRANGER
Mirabelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 00:57   #29
Mirabelkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 379
Dot.: chciałabym miec kręcone włosy

??
__________________
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ...
STRANGER
Mirabelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 14:15   #30
mao_lao
Raczkowanie
 
Avatar mao_lao
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 73
Dot.: chciałabym miec kręcone włosy

Mam podobny probem - mocno falujące włosy i rozważam trwałą ondulację (włosy mam do długości ramion). Czy któraś z Was próbowała w ten sposób 'odświeżyć' loki? Czy są na to mniej inwazyjne metody? Wklejam zdjecie, które znalazłam w necie (niestety nie wiem kto jest na zdjęciu) - tak wyglądają wymarzone loki...
__________________
:: Gdyby nie było mężczyzn świat byłby pełen grubych i szczęśliwych kobiet ::
mao_lao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.