Niesmiala propozycja:) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-07-30, 11:17   #601
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez anita_w
Ami droga, ja kupiłam w moim ulubionym sklepie kosmetycznym na Grochowie Kosmetyki APC są także w podziemiach pod Rotundą, w sklepie kosmetycznym od strony wejścia na przystanek tramwajowy na Grochów. Jeśli dobrze, są także w drogerii, która jest w podziemiach pod Dworcem Centralnym.

Całuski!
Dzięki! Koło mnie jakoś ich nie widziałam.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-02, 19:56   #602
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Podbijam wątek i nieśmiało pytam, co z tym łóżkiem pełnym kosmetyków??
sitc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-02, 20:13   #603
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez sitc
Podbijam wątek i nieśmiało pytam, co z tym łóżkiem pełnym kosmetyków??
Eh, koleżanka pozyczyła mi aparat... tylko o kabelku zapomniała Teraz jest wyjechana, ale jak tylko wróci, muszę szybko go od niej wziąć - bo jeszcze trochę i wyjdę na kosmetyczną mitomankę
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-02, 20:21   #604
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Ooo Hybris ma avatarka wreszcie będziesz się z daleka rzucać w oczy
O mitomanie nie podejrzewam sama w najbliższych dniach wkleje nowe zdobycze, bo co prawda niedużo, ale troszkę jest
sitc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-02, 20:32   #605
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez sitc
Ooo Hybris ma avatarka wreszcie będziesz się z daleka rzucać w oczy
Sama się dziwię, że mi się w końcu udało go zrobić...
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-03, 02:10   #606
hotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez nati__xxx
Aga IB jest cudowny już odkładam pieniążki na następne kolorki
A gdzie można kupić cienie IB? IB- to skrót od.........? Proszę o odpowiedź, jestem tu nowa.
hotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-03, 08:05   #607
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
poszukaj w tym wątku

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=cienie

Cytat:
Napisane przez hotka
A gdzie można kupić cienie IB? IB- to skrót od.........? Proszę o odpowiedź, jestem tu nowa.
a tutaj możesz sobie pooglądać kolory
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=49659

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-10-23 o 00:36 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-03, 13:00   #608
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Sitc : Podbijam wątek i nieśmiało pytam, co z tym łóżkiem pełnym kosmetyków??
Ja również nie mogę sie doczekać zdjęć Twojego zbioru , Hybris Tym bardziej , że czytam recenzje i już w wyobraźni stworzyłam sobie obraz tego łóżka zawalonego kolorówką ... Hybris .... szybcieeej !


Sitc - mam pytanie o błyszczyk Diorkiss wypatrzony w Twoich zbiorach : jaki to jest odcień ? Czy on ma różowe iskrzące drobinki czy błyszczy się tak sobie ? Wklejaj , wklejaj swoje nowe zdobycze
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-03, 13:10   #609
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez neuilly.
Sitc - mam pytanie o błyszczyk Diorkiss wypatrzony w Twoich zbiorach : jaki to jest odcień ? Czy on ma różowe iskrzące drobinki czy błyszczy się tak sobie ? Wklejaj , wklejaj swoje nowe zdobycze
Neuilly już odpowiadam, specjalnie wymalowałam się nim i kontemplowałam usta przed lustrem, co by Cię w błąd nie wprowadzić
Odcień to 488 Lychee Rose.
Drobinki posiada z rodzaju tych opalizujacych na wszystkie kolory, jednak bardzo malutnie, nie wyczuwalne i same w sobie prawie nie widoczne, jest ich sporo, dają taki gładki, winylowy blask.
Jeśli planujesz zakup, to ostrzegam że to jest klej wszechczasów i panele podłogowe można by na niego układać ja akurat lubie takie lepiki (Pure Color E. Lauder rozczarował mnie wodnistością), więc mnie pasuje.
sitc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-03, 16:21   #610
Liduszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 9
GG do Liduszka
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Ile taka super paletka kosztuje?
Liduszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-03, 17:29   #611
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez neuilly.
Ja również nie mogę sie doczekać zdjęć Twojego zbioru , Hybris Tym bardziej , że czytam recenzje i już w wyobraźni stworzyłam sobie obraz tego łóżka zawalonego kolorówką ... Hybris .... szybcieeej !
odczuwam presję...
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-04, 11:09   #612
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Neuilly już odpowiadam, specjalnie wymalowałam się nim i kontemplowałam usta przed lustrem, co by Cię w błąd nie wprowadzić
Odcień to 488 Lychee Rose.
Dzięki Sitc własnie ten odcień chyba przegapiłam w perfumerii - nie ma wszystkich testerów i zostały ciemne kolory , a tu u Ciebie patrzę ... taki różyk .

Cytat:
Drobinki posiada z rodzaju tych opalizujacych na wszystkie kolory, jednak bardzo malutnie, nie wyczuwalne i same w sobie prawie nie widoczne, jest ich sporo, dają taki gładki, winylowy blask.
acha , o to mi chodziło - żeby opalizowało właśnie na wiele kolorów - i żeby nie był za bardzo kryjący .

Cytat:
Jeśli planujesz zakup, to ostrzegam że to jest klej wszechczasów i panele podłogowe można by na niego układać ja akurat lubie takie lepiki (Pure Color E. Lauder rozczarował mnie wodnistością), więc mnie pasuje.
Ja mam błyszczyk Diorkiss 008 - ten biały sorbet i też odpowiada mi jego lepkość - z tym tylko , że biel posiada drobinki srebrne z hm , wielobarwnymi troche przypominające tęczę dlatego byłam ciekawa czy Twój odcień / 488 też będzie miał srebrne drobinki czy też wielokolorowe , pasujące do odcienia błyszczyka tak jak w Kiss Kiss Guerlain . Ale teraz już wiem


Cytat:
odczuwam presję...
Hybris - i o to chodzi , presja jest również zjawiskiem wyzwalającym energię - załaduj więc porządnie baterie
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-04, 11:27   #613
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez neuilly.
Hybris - i o to chodzi , presja jest również zjawiskiem wyzwalającym energię - załaduj więc porządnie baterie
Załadowanie baterii to nie problem, ja nie mam kabelka z USB

a co do Diorkissów - zobacz jakie fajne kolorki są w Hameryce, qrcze, dlaczego nie ma ich jeszcze u nas, buuuu
http://www.sephora.com/browse/produc...egoryId=C10472

ja najchętniej zawarłabym bliższą znajomość z odcieniem 167, ciekawe, czy w ogóle się u nas pojawi?
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-04, 19:04   #614
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
To teraz ja 'wkleję' swoje zbiory. Jeszcze do niedawna prawie się nie malowałam, ale jak oglądam Wasz dzieła, to motywuje mnie to do ćwiczeń

Spos kosmetyków:
- podkład L'oreal Perfect Match- N5 Sable, Revlon Skinlights- Peach Light
- tusz MF 2000 czarny, L'oreal Panoramic Curl oberżynowy i eyeliner L'oreal Superliner czarny ze złotymi refleksami
- korektor zielony Avene, korektor L'oreal w pisaku, jasny
- paletka Revlon Illuminance- Sweet Fantasy, cienie IB czarny, śliwkowo-brązowy i biały, cień Sephora zielony, L'oreal pudrowy cienio- róż
- puder rozświetlający i brązujący Sephora
- błyszczyki- od lewej- L'oreal Glam Shine Sorbet- Cherry, Galm Shine- 04 Moon Crystal, Glam Shine Juice- 206 Nude Juice, L'oreal Colour Juice- karmelowy i AA Grejfrutowy
i mój kuferek

I dalej:
__________________


Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-10-23 o 00:37 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
rzastin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-04, 20:32   #615
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Rzastin, mam taki sam kuferek jak Ty.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-04, 20:51   #616
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez rzastin
To teraz ja 'wkleję' swoje zbiory. Jeszcze do niedawna prawie się nie malowałam, ale jak oglądam Wasz dzieła, to motywuje mnie to do ćwiczeń
Rzastin widze że masz mój ukochany błyszczyk Grejpfrut AA Oceanic, ja właśnie trzecią tubke wykańczam i biorąc pod uwaglę cene+jakość+błysk+kolor to jeden z moich największych ulubieńców
Jak Ci się sprawuje puder rozświetlający z Sephory? Myśle nad nim, bo pewnie prędzej jeża urodzę, niż Meteoryty kupię
sitc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-04, 22:31   #617
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez rzastin
To teraz ja 'wkleję' swoje zbiory. Jeszcze do niedawna prawie się nie malowałam, ale jak oglądam Wasz dzieła, to motywuje mnie to do ćwiczeń
Rzastin, a człowiek myślał naiwnie, że moderator Wizażu to z definicji musi być zadeklarowana pudernica ....

a taj już serio - napisz mi, baardzo Cię proszę, coś o tych cieniach Revlona, tak mnie kusza i kuszą i to dokładnie ten zestawik. Recenzje na KWC mają średnie na jeża - ciekawam Twojej opinii.

a poza tym - fajna kolekcyjka
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-05, 09:40   #618
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez hybris
Rzastin, a człowiek myślał naiwnie, że moderator Wizażu to z definicji musi być zadeklarowana pudernica ....

a taj już serio - napisz mi, baardzo Cię proszę, coś o tych cieniach Revlona, tak mnie kusza i kuszą i to dokładnie ten zestawik. Recenzje na KWC mają średnie na jeża - ciekawam Twojej opinii.

a poza tym - fajna kolekcyjka
Na początku miałam odchył tylko na punkcie pielęgancji, wszystko przez naczynkową cerę, ale teraz, kiedy przechodzę koło szafy z kolorówką, to te wszystkie błyszczyki, tusze, pudry wabią syrenim głosem: 'weź mnie rzastin, weź mnie ze sobą '

Cienie:
- mają bardzo dobrze skomponowane kolory, część jest matowa, niektóre mają taką delikatną perłową poświatę, kolory są delikatne
- z trwałością to tak średnio, ale czego wymagać od kremowych cieni- trzymaja sie moich powiek od 4-5 godzin, ale nakładam na 'gołą' powiekę, z bazą jeszcze nie próbowałam- przy opadających powiekach moga znikac szybciej, jesli sie ciut zrolują, to wystarczą przejechac po nich palcem i wracają do porzadku.
- maja ładne i eleganckie opakowanie
Na czwórkę z minusem spokojnie zasłuzyły.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-05, 09:47   #619
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Niesmiala propozycja:)

też mam te ciebie Revlonu i używałam ich aż raz
denerwuje mnie że krótko się przymają na powiekach no i do tego nie opracowałam metody nakłądania ich na powieki... musze palcem
ja daje im marne 3-
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-05, 09:49   #620
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez sitc
Jak Ci się sprawuje puder rozświetlający z Sephory? Myśle nad nim, bo pewnie prędzej jeża urodzę, niż Meteoryty kupię
Ćwicz z tym jeżem, meteoryty są ponoć tego warte
Puder jest w porządku, ale bez wiekszych zachwytów- mógłby był bardziej miałki, rozświetlenie jest bardzo subtelne, liczyłam na mocniejszy efekt. Z trwałością to też tak przeciętnie- w sumie go lubię (w ogóle lubie kosmetyki Sephory- kiedy jeszcze o takich perfumeriach w Polsce można było tylko marzyć, Tato przywiózł mi kilka razy kosmetyki z paryskiej Sephory, pieknie opkowane, kolorowe, pachnące- został mi do nich sentyment), ale następnym razem zainwestuje w puder Revlona- Skinlights. Jesli interesuje Cię efekt delikatny, to ten puder Ci się spodoba, a jesli chodzi Ci o prawdziwy blask, to będzie on zbyt słaby.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-05, 09:50   #621
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Zgadzam się z Dolly, cienie w ogóle nie trzymają się powieki, szybko się ścierają i rozłażą na różne strony. Ocena: 3 i nie więcej. Nie warto wydawać na nie kasy. Spokojnie za to mogę polecić poczwórny zestaw cieni Revlon Colorstay. U mnie w niezmienionym stanie trzymały się 12 godzin - tzn. do momentu zmycia makijażu
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-05, 09:54   #622
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Cytat:
Napisane przez WioletaM
Rzastin, mam taki sam kuferek jak Ty.
Buchnęłam go młodszej siostrze, ona trzymała tam jakieś karty, koraliki, sznurówki , a takie rzeczy może przecież spokojnie trzymać w innym pudełku Ciekawe, czy będzie tego samego zdania, kiedy wróci z wakacji i zobaczy, że przejęłam ten kuferek

No własnie to zalezy, co jest dla kogo najwazniejsze- trwałośc, czy inne sprawy- jesli Hybris stawiasz na trwałość cieni, to tych raczej nie kupuj. A to, jak szybko schodzą, zalezy też od skóry i kształtu powieki, tak zauwazyłam.
__________________


Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-10-23 o 00:39 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
rzastin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-05, 12:15   #623
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez rzastin
No własnie to zalezy, co jest dla kogo najwazniejsze- trwałośc, czy inne sprawy- jesli Hybris stawiasz na trwałość cieni, to tych raczej nie kupuj. A to, jak szybko schodzą, zalezy też od skóry i kształtu powieki, tak zauwazyłam.
Dzieki za odpowiedź, Rzastin, Dolly, Anitko. To taki kaprys był - spodobała mi się po prostu ta paletka ze względu na układ kolorystyczy - absolutnie mogę bez nich żyć zupełnie błogo w otoczeniu stadka tych cieni, które mam
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-05, 12:29   #624
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Niesmiala propozycja:)

moja mama drze sie na mnie ze wszystkow wydaje na kosmetyki i ze sie wszedzie poniewnieraja widac musi zobaczyc ten watek..... az wstyd zamieszczac moje zbiory bo skladaja sie raptem z 2 tuszy, 4 cieni, 2 kredek do oczu, 1 podklady, pudru w kamieniu i kulkach,i konturowki do ust i 2 blyszczykow jedyne czym moge sie jako tako pochwalic to ok 100 lakierow do paznokci
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-05, 12:55   #625
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez olkie
moja mama drze sie na mnie ze wszystkow wydaje na kosmetyki i ze sie wszedzie poniewnieraja widac musi zobaczyc ten watek..... az wstyd zamieszczac moje zbiory bo skladaja sie raptem z 2 tuszy, 4 cieni, 2 kredek do oczu, 1 podklady, pudru w kamieniu i kulkach,i konturowki do ust i 2 blyszczykow jedyne czym moge sie jako tako pochwalic to ok 100 lakierow do paznokci
to rzeczywiście wychodzisz niemal na minimalistkę Jedynie z Dolly na lakiery mogłabys konkurować. A może dasz radę wrzucić fotki swojej kolekcji?
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-06, 17:09   #626
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Niesmiala propozycja:)

lakierow??? qmpela podprowadzila i zastanawiam sie czy jeszcze je mam ale w domu mam z 10 same do francuskiego
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-08, 15:03   #627
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Myszołapka
Mój najnowszy nabytek
Mam takie malo pytanko.
Zadowolona jesteś z tej szminki?
Bo ja się zastanawiam nad Maybelline, Water Shine Fusion albo L'Oreal, Glam Shine Cream (błyszczyk w szmince).
Może ktoś mi coś doradzi...
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-08, 21:03   #628
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Niesmiala propozycja:)

To znaczy tak, ja mam ten najjaśniejszy odcień różu, nie jest zbyt kryjąca, ani nie daje takiego lustrzanego połysku. Ot wzmacnia kolor ust i lakko się błyszczy Z trwałością też jest przeciętnie, ale plusem jest to, że nie wysusza i nie robią się krechy. Dla mnie na 4 z minusem
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-08, 22:33   #629
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Myszołapka
To znaczy tak, ja mam ten najjaśniejszy odcień różu, nie jest zbyt kryjąca, ani nie daje takiego lustrzanego połysku. Ot wzmacnia kolor ust i lakko się błyszczy Z trwałością też jest przeciętnie, ale plusem jest to, że nie wysusza i nie robią się krechy. Dla mnie na 4 z minusem
Dziekuję za odpowiedź. Jutro pobiegne po L'Oreal. Mazałam się nim w sklepie i daje ladny polysk co dalej to zobaczymy Zależy mi na efekcie wilgotnych ust. Błyszczyków z drobinkami mam już sporo, czas na zmiany, czas dorosnąć
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-09, 00:01   #630
bestilka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szprotawa
Wiadomości: 189
Talking Dot.: Niesmiala propozycja:)

no no jestem pod wrazeniem sporo tego macie kochaniutki>>>>>>>
pozdrawiam
zalaczam swoje szminki blyszczyki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zczccz.JPG (79,7 KB, 325 załadowań)
__________________
bestilka007

Edytowane przez bestilka007
Czas edycji: 2005-08-13 o 20:19
bestilka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.