kurs wizażu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-17, 13:19   #1
Evvelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 97

kurs wizażu


witam, chce zrobic sobie kurs wizażu ...może któraś z was poleciała by mi gdzies dobre miejsce w warszawie gdzie takie kursy mozna odbyć i za jaką cene ...
Evvelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 13:57   #2
poranek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 198
Dot.: kurs wizażu

Laurel ale nie wiem jaka cena niestety ((
poranek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 17:50   #3
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: kurs wizażu

A co myslicie o kursie reklamowanym w "Make-up" korespondencyjnym ??

Całuski
Ola
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 17:53   #4
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: kurs wizażu

Jeżeli pasjonujesz się makijażem, kosmetyką to więcej doświadczenia zdobędziesz praktykując, bo jak na odległość to zrobić ? Fakt teoria jest potrzebna, jakieś podstawy no wiesz - ale praktyka to podstawa
Ja osobiście odradzam kurs na odległość no chyba , że masz po tym kursie jakiś wartościowy papier
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 18:19   #5
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: kurs wizażu

ja kompletnie się zraziłam do wizażu po zapisaniu się do takiej jednej szkoły na śląsku. Cała ta szkoła to kompletna ścima! Miałam zajęcia w trybie zaocznym, a i tak co drugie odwoływano, nikogo nawet o tym nie powiadamiając, więc jeżdziłyśmy na drug koniec miasta na darmo, babka z którą były zajęcia praktyczne wyglądała jak podstarzała lalka barbie i zawsze przychodziła 2-3 godz później niż my, po czym pokazywała na jednej dziewczynie jak pomalować np. oko i to było tyle czego się w ogóle na ten temat dowiedziałyśmy (nie licząc notatek na 5 str o całej teorii dot. makijażu!), jeśli ktoś prosił o powtórzenie czynności, z wielką łaską się zgadzała, ale ogólnie była strasznie niemiła i momentami nawet chamska, bo jak można do dziewczyny w okularach powiedzić: "co ty ślepa jesteś?"
Paletę cieni i komplet pędzli miałyśmy jednen na 7 osób, a prasowany puder miał udawać podkład w kompakcie! Ponadto pomieszczenie, w którym pracowałyśmy miało jakieś 4x4m.
Zrezygnowałam 2 miesiące przed końcem I semestru i musiałam za to zapłacić, więc w sumie straciłam ok 1000zł.
Po tym całym epizodzie zwanym "szkołą wizażu" został mi taki uraz, że nie miałam najmniejszej ochoty sięgać po kosmetyki. Totalna porażka!

brrrr aż mnie trzepie jak sobie tylko przypomne....
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 19:28   #6
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: kurs wizażu

Dowiadywałam się i podobno po skończeniu takiego rocznego kursu korespondencyjnego, jest możliwość zdawania egzaminu w Warszawie i uzyskanie certyfikatu ukończenia takiego kursu w języku polskim i angielskim ... To jest chyba kurs z Laurel szkoły o ile dobrze pamiętam bo nr telefonu jest ten sam Co o tym sądzicie??

Całuski
Ola
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 19:35   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: kurs wizażu

błagam ,dziewczyny jak korespondencyjnie mozesz sie czegos nauczyc?
równie dobrze dowiesz sie tego wszytskiego czytając kurs wizazu na tej stronce i przeglądając to forum.

90% szkół i kursów wizazu to sciema i wyciąganie kasy ,kup kosmetyki i maluj dookoła ,a najlepiej miec znajomosci .
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.