jak dobrać kolor różu do policzków? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-19, 17:21   #1
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko

jak dobrać kolor różu do policzków?


moim odwiecznym problemem jest dobranie odpowiedniego odcienia rózu do policzków.uważam, że to bardzo przydatny kosmetyk, niestety mam pewne wątpliwości co do kolorów które na ogół wybieram...kiedyś na jakimś innym forum (nie było tam zapewne tyle fachowców, co tu ), zadałam to pytanie i doradzono mi, że kolor różu dobiera się do odcienia "naturalnych" rumieńców.pomyślałam nad tym moment i wydało mi się to rozsądne.kupiłam więc róż idąc za tą radą, ale niestety okazało się, że nie był to najlepszy pomysł. z natury mam idiotyczne rumiane poliki(delikatnie, ale nie cierpię tego ) i róż jeszcze to podkreślił.a nie o to przecież chodziło! więc jak to w końcu jest z tym doborem odpowiedniego odcienia różu?
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-19, 20:08   #2
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: jak dobrać kolor różu do policzków?

przypominam się!!!
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-19, 21:12   #3
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: jak dobrać kolor różu do policzków?

Mnie uczono, że kolor różu dobiera się do koloru pomadki
Przy Twoich rumianych policzkach byłabym bardzo oszczędna w stosowaniu różu - jak sama zauważyłaś, róż je jeszcze bardziej uwidacznia.
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-19, 21:42   #4
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: jak dobrać kolor różu do policzków?

Ja kolor różu dobieram w zależności od tego jaki to ma być makijaż: dzienny czy wieczorowy, jaka jest pora roku, czy jestem opalona (NIESKWARKA ), jaki mam humor , a i tak najczęściej wybieram różowy, bo to odmładzający

Potestuj sobie i zdecyduj w czym czujesz sie najlepiej, jest tyle drogerii z testerami pod nadzorem uroczych sprzedawczyń
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-20, 12:15   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: jak dobrać kolor różu do policzków?

Droga Koko
A jakim jesteś typem urody? bo to dosyc ważne. Jeśli raczej chłodnym to musisz unikac różów z odcieniem zółci i pomaranczowego. Bardzo ładnie wtedy wygląda chłodny róż, arbuzowa czerwień, różowy beż, malwa. I przykładowo bardzo jasny chłodny róż ma Shiseido http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=641
Bardzo go lubię i jest doskonały dla jasnych blondynek.

Jeśli natomiast chcesz nieco ożywić dodatkowo buzię cieplejszym nieco odcieniem, to wybierz róż na przykład morelowo różowy - dużą gamę kolorów ma Bourjois.

Dla ciepłego typu urody polecam raczej brzoskwiniowy beż, beż, koralowy, morelę, złoty beż, jasną miedzianą czerwień.

Poza tym zwracaj uwagę, jakie kolorki przeważają w Twoim makijażu. Jak jesteś ubrana, czy jesteś opalona... To wszystko jest ważne.

Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-20, 13:11   #6
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: jak dobrać kolor różu do policzków?

bardzo dziękuję za profesjonalną poradę.
a z tym typem urody to mam szczerze mówiąc problem-sama nie wiem,ale raczej jest on ciepły: mam ciemną oprawę oczu a oczy zielone. cere brzoskwiniową ,czy oliwkową-no w każdym razie nie jestem blada.niestety moje częste eksperymenty z kolorem włosów sprawiają że się gubię-raz jestem "ciepła" raz "zimna". naturalnie jestem średnią szatynką, ale aktualnie włosy mam baaardzo jasne(chłodny odcień popielato białego blondu), a w najbliższej przyszłości planuję zostać czerwonowłosą. miałam też włosy czarne i rude... czy to oznacza, że przy każdej zmianie koloru włosów powinnam kupować nowy róż?
obecnie posiadam róż loreala-blush deliceux numer 04-rosewood. jak tylko go kupiłam kiepsko się prezentował, ale zauważyłam że teraz kiedy jestem opalona lekko-wygląda to całkiem niźle.ech.muszę nad tym pogłówkować...
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-21, 12:08   #7
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: jak dobrać kolor różu do policzków?

Droga Koko! Ja tez zawsze miałam problem z dobraniem odpowiedniego koloru różu, mam bardzo jasną skórę ale o zdecydowanie ciepłym odcieniu - i wybieram zawsze jasne róże w ciepłej tonacji (mam zielone oczy i rudobrązowe włosy) różnie to z uzywaniem bywało, czasem wychodziły ciut za ciemne wg mnie... A nie chcesz spróbować na codzień z pudrem brązującym? Jak się dobrze wybierze odcień to myslę że można go uzywać jako różu spokojnie (ja tak robię codziennie, tylko w zimie przesiadam sie na takie bardziej matowe bez zlotych drobinek). Efekt końcowy jestbardzo naturalny a cera wyglada bardzo zdrowo Polecam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-06-21, 12:31   #8
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: jak dobrać kolor różu do policzków?

dziękuję!
tak- z pudrem brązującym też eksperymentuję i efekt jest naprawdę bardzo dobry. pewnego dnia mój problem z doborem odcienia różu pewnie przestanie być problemem, bo jak wiadomo trening czyni mistrza! im więcej opcji wypróbuję tym lepiej,już jest coraz lepiej!
pozdrawiam.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 21:51   #9
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.:Jaki kolor różu dla mnie??

Odkopuje stary wątek, założony 2 lata temu przez Koko. Odkopuję, bo nie mogę założyć swojego wątku o odpowiednim kolorze różu. Nie wiem czemu tak się dzieje?

Już piszę co chciałabym od Was KOchane Specjalistki.

Wypróbowałam w Rosmanie róże do policzków. Efekt musiał być dobry, bo nawet moją mamę zainteresował, co to mam na policzkach? Po tym jak mnie spotkała po paru godz. łażenia po mieście.

W Rossmanie wypróbowałam róż L'oreala, ale ładny efekt uzyskałam mieszając dwa kolory. Cena różu była 45,o zł /x2 szt.= 90, o zł/. Gdyby chciała mieć to co uzysskałam w Rossmanie ,usiałabym wydać własnie 90,o zł. To za dużo, bo nie wiem, czy mi zapał nie przejdzie?
Cenowo interesi mnie półka niska... PL marki albo zagraniczne, niedrogie.

Bardzo proszę o poradę i pomoc w odpowiednim dobraniu koloru!
Nie chcę wyglądac jak ruska matrioszka, tylko jak kobieta muśnjięta rózem.
Rozumicie?
Poza tym jestem typem kolorystycznym - zima. I zupełnie nie wiem co mogłoby pasować do mnie?

Na zachętę doczepiam fotki przykładowych kolorów rózy. Proszę, zidentyfikujcie dla mnie odpowiedni kolor.
Na razie tylko pozbierałam takie kolory... Jeśli macie jakiś inny kolorek dla mnie to proszę o wszystkie namiary na niego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg róż 1.jpg (28,6 KB, 602 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zestaw rózy.jpg (74,0 KB, 732 załadowań)
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 22:17   #10
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Hey Ja tez jestem zima,wkleje Ci kolorki jakich ja uzywam lub zamierzam uzyc moze cos pomozez tych co wkleilas to jakos zaden mi nie podzedl pod zime,one takie jakies za bardzo intensywne sa,niewiem,ja lubie b delikatny efekt,wklejam kolorki

wiem ze wiekszosc pewnie niedostepna w Polsce albo droga ale moze znajdziesz cos podobnego jezeli chodzi o kolor.

Teraz uzywam najjasniejszego loreala delice(strawberry) ale w Polsce chyba kolorki sie roznia
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 22:22   #11
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Z tej drugiej palety ktora wkleilas to jakbym juz musiala wybrac to wybralabym odcien 939 albo 733
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-14, 22:38   #12
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Dalsza czesc ,wiekszosc mysle ze mozna dostac w Polsce(neutrogena revlon).Ten drugi neutrogeny moim zdaniem jest swietny(rozne odcienie rozu)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 22:42   #13
kasia_17
Raczkowanie
 
Avatar kasia_17
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 87
Question Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

podczepie sie pod ten wątek bo równiez jestem bardzo ciekawa kilka dni temu wizazanki zdiagnozowały mnie na zimę typ południowy. jaki w takim razie kolor rózu jest dla mnie najlepszy ?? obecnie uzywam ciepły bzoskwiniowy róz ale nie jestem pewna czy to dobry wybór moze powinam siegnąc po chłodny róz ? ale w koncu moja skóra jest raczej oliwkowa??? no i mam zagwostke
__________________
"I could love you till forever when I look into your eyes"
kasia_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 22:56   #14
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Kasia jezeli masz oliwkowa karnacje to moim zdaniem cos takiego jak na zdjeciu tzn kolor rozu by pasowal,ogolnie odcienie cieple,(brzoskwiniowo -bezowy)no ale brzoskwinia to cieply kolor zalezy jeszcze w jakim natezeniu.Ja jako zima uzywam tez ostanio brzoskwiniowo-rozowego z natezeniem rozu i nic sie nie gryzie bo twarz troszeczke opalilam
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 23:08   #15
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Pomadko
wkleiłaś róż Maybelline Expert Wear i mogę Ci go z czystym sercem polecić, tym bardziej że jest niedrogi 19 zł. Mam odcień Rosewood i to taki chłodny odcień różu. Pamiętam że był jeszcze jaśniutki róż oraz coś bardziej pomarańczowo-brązowego.
Róże L'oreala są świetne, ale jeżeli chcesz coś tańszego to myślę, że Maybelline będzie ok. Ostatnio próbuję także kulki rozświetlające Avonu i muszę przyznać że jestem z nich zadowolona - efekt rozświetlenia znikomy ale cera nabiera świeżości, dają bardzo subtelny efekt.
A próbowałaś może Pastel Joues Bourjois? Oni mają naprawdę bogatą paletę odcieni, cena nieco wyższa, ale nie musiałayś łączyć 2 odcieni...a zawsze to jakaś wygoda
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 23:11   #16
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Dalsza czesc ,wiekszosc mysle ze mozna dostac w Polsce(neutrogena revlon).Ten drugi neutrogeny moim zdaniem jest swietny(rozne odcienie rozu)
Wow świetny ten róż Neutrogeny
Ale w Polsce nie ma kolorówki Neutrogeny, albo ja o tym jeszcze nic nie wiem
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 23:11   #17
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Elfie dzięki. Wiedziałam, że można na Ciebie liczyć. Elfie wydaję mi się, że te kolorki co załączyłas bedą dla mnie za ostre...

Ten efekt, który ja uzyskałam poprzez mieszanie kolorów w Rossmanie, to był coś koło tego kolory 721 <z palety, którą załączyłam> Ale i tak nie do końca, powiedzmy, że ten 721 byłby najbardzej zbliżony...

W każdym razie był to efekt, takiej "naturalnej cegły-nieostry-podkreślała poliki, ale nie kontrastował jakoś wulgarnie z blada cerą... Był bardzo wyważony i subtelny. Teraz załuję, że nie zrobiłam fotki, dużo by to ułatwiło szukanie koloru... Zwariuje! PO co ja poszłam do tego Rossmanna???
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 23:18   #18
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Cytat:
Napisane przez maja55
Pomadko
wkleiłaś róż Maybelline Expert Wear i mogę Ci go z czystym sercem polecić, tym bardziej że jest niedrogi 19 zł. Mam odcień Rosewood i to taki chłodny odcień różu. Pamiętam że był jeszcze jaśniutki róż oraz coś bardziej pomarańczowo-brązowego.
Róże L'oreala są świetne, ale jeżeli chcesz coś tańszego to myślę, że Maybelline będzie ok. Ostatnio próbuję także kulki rozświetlające Avonu i muszę przyznać że jestem z nich zadowolona - efekt rozświetlenia znikomy ale cera nabiera świeżości, dają bardzo subtelny efekt.
A próbowałaś może Pastel Joues Bourjois? Oni mają naprawdę bogatą paletę odcieni, cena nieco wyższa, ale nie musiałayś łączyć 2 odcieni...a zawsze to jakaś wygoda
Majciu Maybelline Expert Wear ogladałam, nawet pomazałam sobie ręcę, bo buzie już miałam wysmarowaną L'orealem .
Z Maybelline Expert Wear przypadł mi najbardzej do gustu kolor najjaśniejszy z całej palety 4 kolorów. Zaraz go bedę szukac po www. Może znajdę i zapodam tutaj.


Kobietki podczepiajacie się pod wątek jak macie problem z dobraniem różu. PO to go odkopałam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif l29l51l67l238l403_shade6.gif (3,8 KB, 6600 załadowań)
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 23:29   #19
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Elfie dzięki. Wiedziałam, że można na Ciebie liczyć. Elfie wydaję mi się, że te kolorki co załączyłas bedą dla mnie za ostre...

Ten efekt, który ja uzyskałam poprzez mieszanie kolorów w Rossmanie, to był coś koło tego kolory 721 <z palety, którą załączyłam> Ale i tak nie do końca, powiedzmy, że ten 721 byłby najbardzej zbliżony...

W każdym razie był to efekt, takiej "naturalnej cegły-nieostry-podkreślała poliki, ale nie kontrastował jakoś wulgarnie z blada cerą... Był bardzo wyważony i subtelny. Teraz załuję, że nie zrobiłam fotki, dużo by to ułatwiło szukanie koloru... Zwariuje! PO co ja poszłam do tego Rossmanna???
Pomadko
Te kolory z pierwszego postu moze i za intensywne(ale czasami one tak wygladaja w opakowaniu) a na twarzy mozna uzyskac efekt mniej intensywny,natomiast te z drugiego postu mysle ze sa delikatne

Ja ostatnio kupilam sobie taki roz-1 zdjecie-(wyglada na b intensywny)ale nakladam go troszeczke i efekt jest bardzo naturalny

A na 2 zdjeciu wklejam b jasny lorealaJasniejszego koloru juz chyba nie znajde
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-14, 23:31   #20
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Elfie kochany powiedz mi ile ta szachowniczka Neutrogeny u Was kosztuje?
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 23:33   #21
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Pomadko
Te kolory z pierwszego postu moze i za intensywne(ale czasami one tak wygladaja w opakowaniu) a na twarzy mozna uzyskac efekt mniej intensywny,natomiast te z drugiego postu mysle ze sa delikatne

Ja ostatnio kupilam sobie taki roz-1 zdjecie-(wyglada na b intensywny)ale nakladam go troszeczke i efekt jest bardzo naturalny

A na 2 zdjeciu wklejam b jasny lorealaJasniejszego koloru juz chyba nie znajde
Dziękuję. Elfiku to prawda co piszesz o tej intensywności. Czasami kolor zupełnie nie pasuję do efektu na twarzy. Ja myslę, że mnie będzie lepiej /do twarzy w blushu, który ma niewiele wspólnego z rózowym kolorem... Wyglądałabym jak matrioszka różowymi polikami... Dlatego własnie poszukuję czegoś co da mi ładny efekt, ale nie typowy dla różowego koloru... Oszaleje znowu sobie wymyśliłam róz....
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 23:36   #22
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Cytat:
Napisane przez Madlaine
Elfie kochany powiedz mi ile ta szachowniczka Neutrogeny u Was kosztuje?

$11.29
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 23:36   #23
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Ah mnie to bardzo, bardzo do gustu przypadł ten róż!

Jest boski, szkoda, że cenę ma "nie boską", ok. 115 zł... Bez komentarza!
Już pomijam fakt, czy kolor byłby odpowiedni dla mnie...
Zachwyciłam się i juz!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 57152940chanel.jpg (38,8 KB, 307 załadowań)
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 23:47   #24
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Dziękuję. Elfiku to prawda co piszesz o tej intensywności. Czasami kolor zupełnie nie pasuję do efektu na twarzy. Ja myslę, że mnie będzie lepiej /do twarzy w blushu, który ma niewiele wspólnego z rózowym kolorem... Wyglądałabym jak matrioszka różowymi polikami... Dlatego własnie poszukuję czegoś co da mi ładny efekt, ale nie typowy dla różowego koloru... Oszaleje znowu sobie wymyśliłam róz....


no to w takim razie wklejam cos bardziej naturalnego,rozumiem o co chodzi czsami trudno znalesc wlasciwy odcien

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2005-07-15 o 01:47
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 23:51   #25
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Jeszcze znalazłam cuś takiego

Myślę, że z tego Cargo dałoby się coś fajnego uzyskac, ale PL ich nima

Oye Vey też wygląda zachęcająco, ale PL ich brak... To ten ostatni podwójny kolor.

No nic bynajmniej są jakieś kolory i możemy się o coś oprzeć.

Elfie masz dużego buziaka u mnie!

Kurcze ze zdjęc się zrobiły załaczniki zamiast foty do otworzenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Cargo BeachBlush - Miami Beach.jpg (11,9 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: gif l29l51l67l238l403_shade6.gif (3,8 KB, 6493 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Maldives pink champagne with shimmer.jpg (1,6 KB, 6485 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Oye Vey Too Facerd.jpg (2,1 KB, 6512 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg URBAN Afterglow Blush Exhale.jpg (1,9 KB, 6518 załadowań)
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 23:59   #26
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Cheeky Cake Beach Babe
Ten mi sie chyba najbardziej spodobał kolorystycznie, choć nie wiem czy byłby odpowiedni? Wydaję mi się, że tak.......
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Cheeky Cake Beach Babe.jpg (11,0 KB, 127 załadowań)
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 01:49   #27
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Cheeky Cake Beach Babe
Ten mi sie chyba najbardziej spodobał kolorystycznie, choć nie wiem czy byłby odpowiedni? Wydaję mi się, że tak.......
Fajowy
mozna uzyskac ciekawe polaczenia kolorow tzn zmiksowac te dwa odcienie.ja mam cienie tej firmy-bardzo dobra jakosc ale troche drogie.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 02:23   #28
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

No to jeszce kilka namiarow na marki tanie zagraniczne Staralam sie wybierac kolory najbardziej naturalne-niestety nie za duzy jest wybor w tych tanszych
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 02:24   #29
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

I jeszcze kilkaTen ostani jest w innych kolorach ale wklejam zdjecie jak wyglada-ten przedostani jest taki sam(tej samej firmy) z drobinkami
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 04:31   #30
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

a ostatnio pojawil sie roz maybelinne mousse, odpowiednik podkladumazialam sie testerem, ale chyba za rozowy odcien dla mnie byl, jak sie przejrzalam w lusterku w domu to wygladalam jak clown
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.