Jak piękna Panna Młoda - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-26, 13:14   #1
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543

Jak piękna Panna Młoda


Przeglądam właśnie jakieś stronki w necie w poszukiwaniu czegoś na grzbiet do ślubu cywilnego i moją uwagę przykuło to:
Tak się zastanawiam, czy lustra są w naszym kraju na kartki?
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 13:35   #2
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Jak piękna Panna Młoda

Heluś, ja nie jestem zwolenniczką dyktatu szczupłości , ze jak dziewczyna ma rozmiar większy niż 38 to nie moze takiej kiecy założyć .
Wygląda w niej dobrze , ramionka ma ładne, nic nie obwisa (gdyby obwisało, byłabym przeciw), więc moze je pokazać. A że ma rozmiar na oko 42 - nie ma znaczenia, takie kobiety tez mogą być piękne, niekoniecznie w namiotach ze sklepów z rozmiarami XXL.

Ta obróżka na szyi - bleee, nie podoba mi się i parasolka też, włoski bym upięła, ale reszta moze być... Na amerykańskich serwisach ślubnych są nawet zdjęcia modelek większych niż 36 i też ładnie wyglądają (dołączam przykład).

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 14:36   #3
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Jak piękna Panna Młoda

gorset podobno 'dodaje' ciala:/
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 14:55   #4
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Jak piękna Panna Młoda

e tam, dodaje... przesuwa istniejace cialko
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 17:01   #5
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Re: Jak piękna Panna Młoda

ja znam taką pannę jedną przy kości. Ma około 28-30 lat, codziennie ją widuje w centrum u mnie. Mimo tego ze dużo waży jest wręcz rozchwytywana przez facetów. Ma fantastyczną fryzure, profesjonalny makijaż, ciuchy tylko znnanych firm Nie widzialam jej jeszcze smutnej, zawsze sie usmiecha. Jest taka milutka czesto chadza z przyjaciolkami ktorych ma chyb tysiąc.
Na prawde jestem pod ogromnym wrażeniem, bardzo zadbana kobieta.
To taki mój przykład na to,że puszysta kobieta jeśli chce to może wyglądać ślicznie
Helena, nie skreślaj takich ludzi od razu ! tak często mozemy spotkać sie z przjawami nieakceptacji ludzi puszystych. Czesto to nie ich wina (ich łakomstwa) a jakies przewlekłej choroby.
Apeluje! Więcej wyrozumiałości
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 18:13   #6
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Jak piękna Panna Młoda

Wiecie co? Ja teraz nie o pannie młodej...

Wkurzaaaają mnie laski, które mając taaaki brzuch, noszą bluzki z odkrytym pepkiem. No nic na to nie poradzę, są pewne ograniczenia. JA jak byłam gruba, to tak nie łaziłam. A w dodatku ta, którą znam, takie bluzki nosi, ale na basen mówi, że nie pójdzie, bo się brzucha wstydzi... Chyba liczy, że ktoś zaprzeczy, ale jakoś nikt się nie kwpai.

ALE ta na zdjęciu jest całkiem... I suknię ma dobrą! Przecież jak jest grubsza, nie musi nosić worka na ziemniaki, ma ładną sukienkę, z dobrze podkreśloną figurą... O!

A co do ludzi puszystych... Miałam koleżankę. Jak ją mój tata zobaczył na focie, to powiedział "A to co za gruba?" A ja na to "Tato, no wiesz co!" Dziewczyna była bardzo lubiana. nie przez wszystkich, ale... romansów miała tysiąc, chociaż była grubsza ode mnie, to ona zawsze poznwała i kusiła facetów, na których mi zależało. Miała w sobie tyle energii i optymizmu... Że czasem chciałam się z nią zamienić. Chciałam mieć nawet jej figurę, ale ten zapał, energię, zdolność do przyciągania ludzi... I zadowolenie z siebie. Bo co z tego, że ja byłam szczupła, jak ciągle obsesyjnie myślałam i myślę, jaka to jestem gruba i okropna. A jej było wszystko jedno i była naprawdę szczęśliwa!

Odbiegłam od tematu. Ale chciałam powiedzieć, że czasem ludzie grubsi są szczęśliwsi i atrakcyjniejsi od szczupłych...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 18:28   #7
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Jak piękna Panna Młoda

Lejka, zdejmij tę fotkę, koleżanka nie wyraziła zgody na jej publikację
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-06-26, 18:38   #8
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Jak piękna Panna Młoda

Eee, Buniek, mowisz serio??? No to ja do niej dzownię i się pytam...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 19:16   #9
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Jak piękna Panna Młoda

Lejka, Ty byłaś GRUBA???????????????????? ?
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 19:30   #10
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Jak piękna Panna Młoda

63kg/160cm. W najgorszym momencie.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 19:35   #11
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Jak piękna Panna Młoda

To jak Ty tak schudłaś dziewczyno?!? Ja w najgorszym momencie w liceum miałam 56kg/160. Teraz mam 49kg/160 i więcej już nie potrafię... A Ty wyglądasz na 45 kilo dosłownie (na zdjęciu w galerii). Czy przypadkiem nie byłaś chora na anoreksję? Albo byłas chora, albo masz takie niesamowite zaparcie w odchudzaniu, że podziwiam Albo natura może sama Cię odchodziła? Bo ja sie w sumie nie odchudzałam, więc może Ty tez nie.
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-26, 19:39   #12
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Jak piękna Panna Młoda

1000 kcal. Anoreksja też mnie nie minęła, do dziś leczę pozostałości, ale już widać światełko... Okres powrócił.

Na zdjęciu miałam 42, najmniej ile miałam. Teraz mam 51kg/163cm.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 19:41   #13
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Jak piękna Panna Młoda

Serio? O rany, sorki, nie wiedziałam, że trafię z tą anoreksją (jeśli naprawdę ją miałaś). Nie odchudzaj się już, ładna z Ciebie dziewczyna, a takie chudzielce są okropne
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 19:55   #14
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Jak piękna Panna Młoda

mysle ze jesli kobieta jest zadbana i szczesliwa to od razu piekniej wyglada i ma duze powodzenie-jest taka aktorka-grala w 'chlopaki nie placza' dziewczyne z agencji-podobno ma baardzo duze powodzenie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 20:07   #15
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Jak piękna Panna Młoda

Lejko jestes śliczną dziewczyną i jak to dobrze że masz tyle zdrowego rozsądku że nie odchudzasz się nadal maniakalnie... MOja kuzynka jak poszła do liceum (faktycznie miała nadwagę)to w ciągu pół roku schudła chyba ze 30 kilo... w drakoński sposób, niby tysiąc kalorii ale ona je wszystkie pochłaniała na śniadanie! A potem jeśli nie mogła sie opanowac i coś zjadła od razu leciała do toalety ile problemów, rozwalony system hormonalny, a ona jeszcze przez kilka lat odmawiała normalnego jedzenia! dlatego jak słyszę że młoda dziewczyna sie odchudza albo dużo schudła, to mnie trochę strach oblatuje... Sama całe życie sie odchudzam chyba tak bardziej dla sportu
Super że tak do tego podeszłaś i trochę przybrałaś na wadze tez myślę że bardzo chude osóbki tonie najlepszy widok.
Co do ubioru osób pulchnych - mam mnóstwo studentek i słuchaczek, które są pulchniejsze, i wyglądają super, krągłe ale pełne sexappealu, ciuchy dopasowane do figury, obcisłe tam gdzie trzeba, luźne gdzie indziej. Ale sa osoby bezkrytyczne i to jest trochę żałosne! Np miałam kiedyś taką kolezankę, dość mocnej budowy, nawet nie gruba ale grubej kości, dość krępa o baaaardzo mocnych i niezbyt kształtnych nogach. z upoerm godnym lepszej sprawy nosiła bardzo kuse mini, co w ogole nie wygladało ok! Wyobraźcie sobie te męskie salwy śmiechu jak szła do tablicy w szkole...
Zresztą bez względu czy jest się szczupłym czy grubszym należy ekspnować to co najlepsze a to troszkę gorsze zasłaniać
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 20:11   #16
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Jak piękna Panna Młoda

noo trzeba umiec wyeksponowac swoje atuty,a zakryc to czego nie powinno sie pokazywac-mam panne w klasie ktora nie jest gruba ale ma takie kobiece ksztalty i ona sama mowi ze ubiera bluzki z wiekszym dekoltem po to zeby odciagnac uwage np od nog
no ale niektore panny sa bezkrytyczne i chyba nie maja luster...
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 20:16   #17
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Jak piękna Panna Młoda

Estella napisał(a):
> no ale niektore panny sa bezkrytyczne i chyba nie maja luster...

- tłustym brzuchom wyłażącym spod kusych koszulek
- cellulitowi 3 stopnia w obcisłych spodniach
mówimy nasze stanowcze NIE

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 20:20   #18
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Jak piękna Panna Młoda

i jeszcze kusym spodniczkom NIE!!!
dzisiaj widzialam calkiem niebrzydka panne ale raczej przy kosci w obcislych biodrowkach<--uch:

powiem wam ze jak komus sie cos wylewa to jeszcze jest do zniesienia,gorzej jak ktos sie nie myje, a mam takie dziewczyny w klasie a maja prawie 18lat
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 20:28   #19
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: Jak piękna Panna Młoda

POwszechnie znanym jest fakt, iż osoby z nadwagę zwykle są o wiele bardziej serdeczne, ciepłe, szczere i bezinteresowne aniżeli "szkieleciki".
Nie wiem, z czego to wynika?
Mniej frustracji związanych z drakońskimi dietami? :P
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-26, 20:28   #20
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Re: Jak piękna Panna Młoda

Myślę, że jesteście zbyt ostrei zbyt chyba młode. Obie panny młode były ładne i wyglądały pieknie, ja się z kompleksów wyleczyłam, największe miałam w liceum, nie wiem dlaczego, bo waga 53-55/170, unikałam obcisłych rzeczy, wszystkiego się wstydziłam, rzeczy szarobure, dżins itp. Na studiach uwolniłam się od krytycznych sojrzeń koleżanek, miałam powodzenie też coś byłam warta, choc przytyłam 10 kg. Póxniej, gdy poznałam mojego Miśka i z nim zamieszkałam zaczęłam b. kobieco się ubierać, obcisłe, dekolty, mam ładny biust, choć tendencja w górę. Bez skrępowania, ale bez ekstrawagancji w stylu mini, jemu sie podobam, sobie też, choc teraz mniej, bo mam ok. 73 kg, po lekach. Chudnę i tyję, wżyciu schudłam już wielokrotnie spektakularnie do 10 kg, ale to wraca, bo trzeba byłoby całe życie na diecie, mam juz taką naturę. I co zlinczować mnie? Jestem przecież normalna i młoda, tylko teściowa ma wiecznie wrzuty, moja szczupła mama nie. Ja się chyba lubię. Kobieta jest piekna, gdy zadbana, a moja chuda teściowa straszy swoim widokiem, brak zębów, byle jaka fryzura, jej brak, bure ciuchy, ale jest szczupła, więc się czuje lepsza. Idiotyczne.
__________________
Smoczy kram wymiana
Shu Uemura, The Body Shop, YSL, Sephora i kolczyki hand made
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post8452157
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 20:38   #21
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Jak piękna Panna Młoda

"a moja chuda teściowa straszy swoim widokiem, brak zębów, byle jaka fryzura, jej brak, bure ciuchy, ale jest szczupła"
sexy
akurat podoba mi sie druga panna mloda,pierwsza mi jakos nie lezy(bynajmniej nie ze wzgledu na swoja wage)
pozdrawiam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 21:01   #22
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: Jak piękna Panna Młoda

Podpisuję się obiema rękami!
Ja również miałam straszne kompleksy w liceum, chociaż ważyłam 55 kg przy wzroście 167cm.
Nie byłam strasznie chuda, ale taka w sam raz, by i biust miał szansę się pojawić.
Nosiłam bure, workowate swetry, byle dalej od ciała.
Pod koniec liceum wylądowałam na operacji prosto z ulicy - po niej schudłam jeszcze z 5 kg a po kuracji tabletkami przytyłam 35 kg w ciągu jednego roku.
Wtedy właśnie, patrząc na jakieś nagranie video z czasów liceum i oglądając zdjęcia zauważyłam, że tak naprawdę byłam całkiem szczupła i zupełnie niepotrzebnie miałam kompleksy - większość dziewczyn z klasy była grubsza i mniej zwinna - mniej kobieca.
No ale było już za późno.
Udało mi się co prawda zrzucić znaczną część tego przybranego ciała, ale nadal się męczę.
Jestem na diecie, ale w pełni akceptuję siebie i swój wygląd - chyba głównie dzięki mojemu mężowi, który wiele rzeczy związanych z tą sprawą mi uświadomił - jak choćby to, że nie waga stanowi o wartości człowieka a niejedna puszysta jest bardziej pociągająca od szczupłej - znam masę facetów, którzy po prostu wolą "miękkie" kobietki.
O!!!
Zgadzam się ze Smokiem - taki dystans do wyglądu (nie tylko tuszy, ale również garbatego nosa, krzywych nóg itede) swojego i innych przychodzi z wiekiem.
A często po prostu musimy poczuć się KOCHANE, by pokochać i siebie.
Aktualnie noszę szerokie spodnie i przylegające do ciała bluzeczki - chociaż widać fałdkę brzucha, to jednak i tak wzrok mężczyzn zatrzymuje się nieco wyżej.
Nie stronię róznież od sukienek do kolan - łydki mam spore, ale przecież takim szczegółem nie zawracam sobie głowy!
Oczywiście zgadzam się, że niektóre puszyste dziewczyny wyglądają okropnie - noszą minispódniczki, mikroskopijne buciki jeszcze potęgujące masywność nóg i odsłonięty brzuch.
Nie lubię jednak uogólniania, że puszyste mniej dbają o higienę - wręcz przeciwnie.

I jeszcze udokumentuję - to moje zdjęcia ze ślubu (a tak! puszysta panna młoda!) - początkowo chciałam specjalnie schudnąć na tą okazję, ale koniec końców stwierdziłam, że nie warto nadwyrężać zdrowia dla takeij głupoty.
A obydwie panny młode z pierwszych postaów bardzo mi się podobają.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 113.jpg (47,8 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 115.jpg (97,4 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 121.jpg (46,4 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 108.jpg (58,2 KB, 66 załadowań)
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 21:08   #23
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Re: Jak piękna Panna Młoda

Dzięki mała-czarna za poparcie dla innych gabarytów. A swoją drogą co za zbieg okoliczności, te same przeżycia, nawet wagi w liceum i teraz podobne. A tak w ogóle mamy tyle samo lat, sprawdziłam, Twoja wypowiedź została mi jakby z ust wyjeta. Piękne zdjęcia, boska suknia, ten czerwony kolor, zawsze mi wpierano, że pogrubia, a ja specjalnie nakupiłam pół szafy w czerwieni, to taki kobiecy kolor. Więcej czerwieni zatem!
__________________
Smoczy kram wymiana
Shu Uemura, The Body Shop, YSL, Sephora i kolczyki hand made
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post8452157
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 21:10   #24
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Jak piękna Panna Młoda

aaa my nie mowilysmy ze sa be i wogole tylko ze niektore nie maja luster
bardzo ladnie wygladasz na zdjeciach-kobieco
ja bym sama chciala troszke przytyc ale to nie jest takie latwe-wszedzie porady jak schudnac,a co z chudzielcami
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 21:12   #25
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Jak piękna Panna Młoda

Ale mi się te akurat panny podobają, przecież napisałam!

Mała czarna, wyglądasz SUPER na fotach. Bardzo ładnie ci w czerwonym, wiesz?
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 21:16   #26
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: Jak piękna Panna Młoda

Ja wiem, że nie miałyście nic złego na myśli - przeciez napisałam, że mnie też szczęka opada na widok niektórych - ale to samo tyczy się niektórych szczupłych dziewczyn - również nie wiedzą, co to lustro.
Wiem, że trudno przytyć - podobno trudniej niż schudnąć.
Współczuję, ale na pewno i tak dobrze wyglądasz - ważne, byś tak się właśnie czuła.

Boli mnie jeszcze jedno-
kiedyś w wątku o japonkach któraś z Was napisała, że obrzydliwie wyglądają różowe, tłuste stopy w takich butkach.
Od tego czasu jakoś tak bardziej krytycznie patrzę na swoje stopy - całe ciało mam różowe (nawet twarz - naczynka) a ostatnio często puchną mi stopy (ciąża??? - czyli że co? Mam chodzić w pełnych butach???
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 21:18   #27
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: Jak piękna Panna Młoda

Przeciez na Ciebie nie napadłam!
Napisałam tylko, że mnie się podobają.
A czerwonego kiedyś nienawidziłam - nosiłam wszystko (nawet róż i pomarańcz, i żółć!), ale nie czerwień.
A potem mnie napadło i mam chyba z 5 czy 6 takich golfów (a tylko jeden czarny i jeden biały!) i masę bluzek, spodni itede.
A mama mówi, że wyglądam, jakbym miała tylko jeden sweter - wszystkie do siebie podobne.
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 21:20   #28
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Jak piękna Panna Młoda

lejka napisał(a):
> Bardzo ładnie ci w czerwonym, wiesz?

Mała, Ty mnie czasem osłabiasz, wiesz? Nie, ona tak prypadkiem wybrała ten kolorek na Najważniejszy Dzień W Swoim Życiu
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 21:21   #29
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: Jak piękna Panna Młoda

O tak - czerwień dodaje kobiecości.
BARDZO.
I wystarczy jeden mały detal - szalik lub rękawiczki - a mężczyźni łowią Cię wzrokiem.

Skąd jesteś, Smoku - mój sobowtórze?
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 21:21   #30
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Jak piękna Panna Młoda

Ktoś tak napisał?

Eee tam... Mi jakoś to nie przeszkadza...

Miałam wystające kości - nosiłam ramiączka. Mam poobijane kolana - nosze mini. Mam ciemne łokcie i kolana, nie kryję ich. Czasem puder mi się wałkuje i podkład... No i co, dalej się maluję, jak pójdę do pracy, będe umiała się malować, a moje koleżanki, które mi teraz z zawiścią zwracają uwage, nie i zobaczymy, kto będzie miał lepiej! Co mi tam, nie ukrywam ni tego co ładne, ni tego, co brzydkie... Oczywiście bez przesady, ale jak Ci wygodnie, to je noś! I już!
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.