jak czesto farbujecie wlosy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-21, 14:02   #1
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Cool

jak czesto farbujecie wlosy?


czy raz w miesiacu to nie za czesto?ja nie znosze miesc odrosty!! no i troszke zaczely mi przez to wypadac wloski, ale bardziej mnie martwi, ze znowu mam odrosty, a farbowalam niespelna miesiac temu
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 14:26   #2
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

Raz w miesiącu to ... jak dla mnie bardzo często. Za bardzo. Wiesz, to zależy od wielu czynników - czy masz jednolity kolor czy pasemka, czy masz jaśniejsze czy ciemniejsze odrosty, jak szybko rosną włosy itd. Mój kolor to średni blond, a robię sobie balejaż - chłodny brąz i jaśniutki blond. Dodatkowo moje włosy wolno rosną. Farbuję włosy mniej więcej co 8 miesięcy, hehe. Dlatego, że u mnie prawie są niewidoczne - jakoś tak fajnie się zlewają.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 14:27   #3
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Post Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

nie wydaje mi sie ze za czesto... ja po miesiacu mam juz 1,5 cm odrosty (strasznie szybko rosna mi wlosy), wiec tak czy siak raz w miesiacu farbowac musze - na pewno zdrowe dla wlosow to nie jest, ale czy farbowanie w ogole jest zdrowe dla wlosow?? )
wlosy mi wypadaja, ale pocieszam sie ty ze szybko rosna, a wlasnie kombinuje powrot do naturalnego koloru wlosow - z czarnego (farbowanego) na ciemny blond (naturalny
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 14:38   #4
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Cool Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

moj naturalny kolor to zloty braz. teraz mam burgund i walcze aby wrocic do naturalnego, bo chce w sierpniu zrobic sobie baleyage jasny. no i wlasnie kombinuje i nic mi z tego nie wychodzi- do odrosty sie robia szybko, co miesiac testuje rozne farby, bo burgund za cholere nie chce zniknac! teraz wyprobuje garniera 100%color. l'oreal nie zakrylwiem,ze burgund ciezko zakryc,ale moze wy macie jakies sprawdzone sposoby? zostalo 1,5 miesiaca
az dziwne,zebys farbowala tak zadko wlosy! zazdroszcze
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 14:46   #5
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

To wynika z tego, że przy balejażu odrosty nie wyglądają tak nienaturalnie, a co za tym idzie - brzydko. I dodatkowo odrosty to środkowy kolor pomiędzy jasnymi i ciemnymi pasmami. Co śmieszniejsze - odrosty są widoczne u mnie przy bliższym przyjrzeniu się. A farbuję włosy nie tyle przez odrosty, co dla odświeżenia całej główki.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 15:35   #6
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

hej, moje naturalne wloski to ciemny blond jednak od wielu wielu lat mam na nich siwe i bardzo geste pasemka... jako ze wlosy rosna mi niezmiernie szybko, odrost juz po 3 tygodnich jest bardzo widoczny i straaasznie mnie denerwuje wiec, pomimo przestrog mojej fryzjerki, ze wloski mi sie ukrusza, chodzilam conajmniej raz w miesiacu... ostatnio jednak poszlam do fryzjera po 3 miesiacach!! co to byl za efekt nieporownywalnie lepiej wygladaja pofarbowane dlugie odrosty niz te krotkie teraz znow 'strasze ludzi' hihi ale ten efekt jest wart poswiecenia pozdrawiam
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 15:45   #7
malaya
Raczkowanie
 
Avatar malaya
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 119
Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

Ja farbuje wlosy raz w miesiacu i teraz po roku takiego farbowania widze, ze moje wlosy zaczynaja sie buntowac, sa suche, wypadaja, lamia sie. Moj naturalny kolor, to jasny braz, farbuje na ciemny braz, ale juz po 3 tygodniach widac duze odrosty. Przez wakacje dam chyba troche odpoczac wlosom, bo juz za bardzo je zniszczylam.
__________________
"Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu." Paulo Coelho
malaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-21, 15:45   #8
moko
Raczkowanie
 
Avatar moko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 72
Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

mi włosy tez rosną szybko więc obowiązkowo co 3 miesiace robię pasemka na odroscie choć niezaprzeczam ze bardzo denerwuje mnie juz 1-miesieczny odrost ..i zgadzam się na naked21...efekt jest dużo lepszy jak sie poczeka te 2-3 miesiące i napewo naszym włosom (i portfelom ) taka dłuższa przerwa w farbowaniu służy
moko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 15:47   #9
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

Cytat:
Napisane przez ggoraa
czy raz w miesiacu to nie za czesto?ja nie znosze miesc odrosty!! no i troszke zaczely mi przez to wypadac wloski, ale bardziej mnie martwi, ze znowu mam odrosty, a farbowalam niespelna miesiac temu
raz w miesiacu to za czesto.
ale niestety tez tak mialam kiedys: wlosy szybko rosly, kontrastowy kolor i potem skutki tego byly takie ze postanowilam zaprzestac tego procederu.....
narazie odrastam i staram sie nie przejmowac tym ze moje wlasne sa jasniejsze i juz je widac ...
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 15:54   #10
wiolka36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 92
Smile Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

ggoraa! Chcę Ci doradzić, jeśli chodzi o powrót do Twojego pieknego naturalnego koloru ( zazdroszczę Ci złociście brązowych włosów). Otoż sprawdziłam farbę L'oreal Excellence jasny brąz złocisty. Świetnie pokrywa wszelkie pasemka, balejaże i nadaje włosom cudowny brązowy kolorek. Może na początku jest ciemny jak na "jasny", ale po 2-3 myciach jest idealny i dalej juz trzyma sie bez zastrzeżeń. Polecam i myślę, że poradzi sobie z Twoim burgundem, a odrosty będą mniej widoczne przy Twoim naturalnym kolorze włosow.
wiolka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 16:07   #11
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

Ja farbuję włosy od jakiś dwóch lat, zawsze kolor jednolity i o wiele ciemniejszy niż mój naturalny. Dlatego nie czekam dłużej niż 1,5 miesiąca, ale nie zauważyłam, żeby mi to zaszkodziło. Jednak przy każdym myciu używam odżywki, a czasem kilku i ogólnie mam dość silną czuprynę.
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-21, 16:15   #12
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Cool Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

Dzieki Wiolka! no bede musiala wyprobowac tego l'oreala! poprzednie farby nie poradzily sobie z moimi wlosami (l'oreala i garniera). mam wlasnie w reku garniera 100% color- nie wiem czy jest dostepna na polskim rynku i czy ktos juz ja uzywal? (jestem w szkocji i tu jest nowoscia od paru dni). a jeszcze jedno mnie wkurza myje wlosy codziennie (no bo musze). no i moj kolor po 2 tygodniach jest okropnie matowy (bleee).
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 16:27   #13
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

ggoraa, podziel się koniecznie wrażeniami po użyciu tej farby W Polsce jeszcze nie widziałam...
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 19:39   #14
mellay
Przyczajenie
 
Avatar mellay
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 15
GG do mellay
Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

Cytat:
Napisane przez ggoraa
czy raz w miesiacu to nie za czesto?ja nie znosze miesc odrosty!! no i troszke zaczely mi przez to wypadac wloski, ale bardziej mnie martwi, ze znowu mam odrosty, a farbowalam niespelna miesiac temu

tez mam ten problem moje (farbowane na czarno) wlosy rosna dosc szybko-tak,ze po ok3 tyg widac wyraznie jasniejsze odrosty i to strasznie mnie denerwuje. srednio raz na 1,5 miesiaca farbuje odrosty (czarna farba na szczescie tak szybko nie splukuje sie z calej dlugosci, wiec duzo rzadziej farbuje cale wlosy), ale niestety wloski od jakiegos czasu robia mi sie coraz slabsze no i okropnie rozdwajaja mi sie koncowki
mellay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 19:51   #15
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

Ja farbuje niej więcej co 5-6 miesiecy i naprawdę nie widać mi odrostów... moje włoski rosną wolno i nie farbuje na kontrastowy kolor Zresztą źle bym się w nim czuła. Dzieki temu mam zdrowe włosy, nie wypadają nadmiernie, nie łamią sie, nie sa suche jak siano... Naprawde polecam farbowanie na zblizone kolory do naturalnego oczywiście )
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 20:01   #16
monika84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 56
Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

Ja farbuję włosy dwa razy w roku, mam włosy koloru ciemny blond i robię sobie baleyage z jasnego blondu i czekoladowego lub kasztanowego. Odrostów prawie wogóle nie widać tak fajnie się zlewają.
monika84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 20:10   #17
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

Hej, ja farbuję włosy raz na 2 miesiące i to od dłuższego czasu, a mianowicie prawie 5 lat i nie zauważyłam aby jakoś sie niszczyły przez to wybitnie
Pomijam oczywiscie eksperymenty z dekoloryzatorem.
Myśle, że częstotliwośc farbowania zalezy po prostu od rodzaju włosa, niektóre dobrze to znoszą, inne nie. Słyszalam też tak teorię, że jak się długo farbuje wlosy to one się przyzwyczajają, a potem jak sie nagle przestaje, to zaczynają wypadać itd. nie wiem czy to prawda bo ja farbuję regularnie.
Pozdrawiam
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 20:12   #18
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

Kiedyś farbowałam włosy co miesiąc na blond, bo odrosty to ja już mam widoczne po dwóch tygodniach Ale na szczęście w końcu przestawiłam się na balejaż. Mimo że mam ciemny blond włosy to ten drobniutki bardzo jasny balejaż sprawia, że wyglądam jak 100% blondynka. A odrostów nie widać wcale I zdrowsze są) Pasemka robię co trzy miesiące lub jeszcze rzadziej. Może warto spróbować?
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 10:20   #19
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Cool Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

Cytat:
Napisane przez margitta
Kiedyś farbowałam włosy co miesiąc na blond, bo odrosty to ja już mam widoczne po dwóch tygodniach Ale na szczęście w końcu przestawiłam się na balejaż. Mimo że mam ciemny blond włosy to ten drobniutki bardzo jasny balejaż sprawia, że wyglądam jak 100% blondynka. A odrostów nie widać wcale I zdrowsze są) Pasemka robię co trzy miesiące lub jeszcze rzadziej. Może warto spróbować?
no wlasnie chce baleyage,ale musze zlikwidowac burgund. cale szczescie juz kolor podchodzi bardziej pod braz musze wrocic do zlotego brazu do sierpnia- wtedy wlasnie chce baleyage blond. wiec zostalo mi 7 tygodni- i 1 farbowanie. kupilam dekoloryzator i farbe garniera. no i przez 7 tygodni wlosy musza dojsc do siebie do kolejnej torury . jak narazie troche sie obawiam dekoloryzatora, ze wlasnie po nim moje wlosy beda jeszcze ciemniejsze- wiem, ze po farbowaniu odrastaja ciemne. no ale co tam- zeby byc piekna trzeba sie poswiecac. dzieki za odpowiedzi !!! jak bede lysa po tych zabiegach - dam wam znac!!!!
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-25, 11:59   #20
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

Cytat:
Napisane przez ggoraa
no wlasnie chce baleyage,ale musze zlikwidowac burgund. cale szczescie juz kolor podchodzi bardziej pod braz musze wrocic do zlotego brazu do sierpnia- wtedy wlasnie chce baleyage blond. wiec zostalo mi 7 tygodni- i 1 farbowanie. kupilam dekoloryzator i farbe garniera. no i przez 7 tygodni wlosy musza dojsc do siebie do kolejnej torury . jak narazie troche sie obawiam dekoloryzatora, ze wlasnie po nim moje wlosy beda jeszcze ciemniejsze- wiem, ze po farbowaniu odrastaja ciemne. no ale co tam- zeby byc piekna trzeba sie poswiecac. dzieki za odpowiedzi !!! jak bede lysa po tych zabiegach - dam wam znac!!!!
Ale to pokretne . Ale powodzenia .
Ja chodze na balejaz co ok 3 miesiace albo nieco rzadziej.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 12:32   #21
MILENA*
Raczkowanie
 
Avatar MILENA*
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 379
Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

Ja mam naturalny średni brąz, farbuję na brąz bardzo ciemny, regularnie co 2 miesiące. Moje włsy rosną w zastraszająco szybkim tempie - dziwią się temu wszystkie fryzjerki - ale nie są zbyt suche, czy zniszczone, bo najlepiej się czuję w długości do ramion, więc często je ścinam i cieniuję. Z czasów, kiedy farbowałam włosy na czarno pamiętam dwie rzeczy - jeśli chce się zapuścić, to jest cięzko, bo niszczą się strasznie, przy regularnym farbowaniu. I moim zdaniem czarny to nagorszy kolor, jaki można sobie wybrac, bo przy nim każde odrosty rzucają się w oczy i każde brzydko wyglądają, ale to tak btw:P I zgadzam się z dziewczynami, jeśli zapuszczacie włoski a chcecie je farbowac rzadko, zeby nie niszczyć, to najlepszy jest balejaż.
MILENA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 12:36   #22
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

A ja jestem blondynką zafarbowaną niedawno na brąz. Świetnie się czuję w tym kolorze i chcę przy nim zostać, ale po zaledwie 3 tygodniach już mam widoczne małe odrosty. Ehh przeraża mnie wizja farbowania co miesiąc, zwłaszcza, że mam kręcone włosy = suche z natury.
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 15:27   #23
Olivka78
Raczkowanie
 
Avatar Olivka78
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 66
Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

Cytat:
Napisane przez lain
nie wydaje mi sie ze za czesto... ja po miesiacu mam juz 1,5 cm odrosty (strasznie szybko rosna mi wlosy), wiec tak czy siak raz w miesiacu farbowac musze - na pewno zdrowe dla wlosow to nie jest, ale czy farbowanie w ogole jest zdrowe dla wlosow?? )
wlosy mi wypadaja, ale pocieszam sie ty ze szybko rosna, a wlasnie kombinuje powrot do naturalnego koloru wlosow - z czarnego (farbowanego) na ciemny blond (naturalny


mam ten sam problem.farbuję na czarno a naturalny kolor to blond.włoski szybko rosną i przez częste farbowanie zaczęły się strasznie łamać więc myślę właśnie nad powrotem do swojego blondu.tylko jak to zrobić?jak Ci się uda to napisz swój sposób.pozdrawiam
Olivka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 18:56   #24
lydiam
Raczkowanie
 
Avatar lydiam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 177
Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

Czy u fryzjera nie bede miala problemow, zeby zafarbowac odrosty po pasemkach? Sama sie boje, wiec wolalabym sie zwrocic do specjalisty.
lydiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 11:42   #25
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

To zalezy od fryzjera i jego "zdolnosci", Jesli pojdziesz do dobrego to powinien zzrobic tak, zeby sie wszystko ladnie komponowalo.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 16:02   #26
Aga3012
Raczkowanie
 
Avatar Aga3012
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Smile Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

ja farbuję włsoy co 2 lu 2,5miesiąca i tak uważam,ze to trochę za często. Odrosty mi się rzucają w oczy dopiero po 1,5 mc, bo farbuję włosy w klorze zbliżonym do mojego naturalnego. co do likwidowania skuków wczesnijeszych eksperymentów na włosach nie ma to jak fachowa pomoc specjalisty,fryzjera
Aga3012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 22:05   #27
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

Ja farbuję co 3 miesiące
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 19:42   #28
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

Teraz średnio raz w miesiącu, kiedyś raz na tydzień/dwa tygodnie (wiem, wiem...)
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 20:28   #29
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

ciezko powiedziec ja sie staram tak co 1,5 miesiaca. w sumie jak juz widze odrosty.
2 tyg temu farbowalam u fryzjerki. i ze wzgledu na krotkie wlosy i stylizacje myje je codziennie, co 2 dzien bo nie uloze je przez poniewierane kosmyki i ze sa szortskie. no i moze mi sie kolor szybko wyplukac bledne kolo.

moze ew nie stylizowac ale troche pasty jednak potrzeba
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 15:42   #30
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

nie wiem jak nazwać mój naturalny kolor włosów. złoty brąz? bardzo ciemny blond, ze złotymi pasemkami. latem bardzo się rozjaśniał.
farbuję się na rudo, włosy rosną mi szybko, po dwóch tygodniach mam już prawie centymetrowy odrost. jak mam dobry humor, to wytrzymuję tak 6-7 tygodni, a jak nie to około miesiąca.
niestety mój naturalny kolor w porównaniu z tym co mam na głowie kontrastuje na zielono w świetle słonecznym, więc nie wygląda to za ciekawie . farbowałam je już może z 8 razy, ale jak na razie wyglądają całkiem nieźle.
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.