włosy tłuste u nasady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-21, 15:17   #1
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244

włosy tłuste u nasady


hey!
mam niemały problem otóż moje włosy są, wnioskuję, że mieszane myję je co dwa dni, bo bardzo szybko przetłuszczają się przy nasadzie, natomiast dolne partie są cały czas świeże i ładnie wyglądają. Zastanawiam się co zrobić żeby włoski przy skórze dłużej zachowywały świeżość i nie przetłuszczały się tak szybko. Od czego to zależy może mam źle dobrany szampon no i czy mogłybyście mi polecic jakiś dobry szampon i odżywkę ? coś skutecznego
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 16:25   #2
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: włosy tłuste u nasady

smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 22:29   #3
singielka1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar singielka1
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 413
Dot.: włosy tłuste u nasady

też mam taki problem... musze przez to myś włosy codziennie, chociaż od połowy włosów są baardzo suche i szkodzi im to... ale przy skórze są już tłuste. A szampony dop włosów mieszanych nic nie dają..
singielka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 08:43   #4
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: włosy tłuste u nasady

Hej dziewczyny!

Mam taki sam problem.Moje włoski zaraz po umyciu wyglądają ślicznie, ładnie się podkręcają i w ogóle super ale jak wysusze je suszarką to jest po prostu siano! Następnego dnia jak wstaję to na samej górze u nasady wloski już są tłuste a same końcówki przesuszone. Staram sie co jakiś czas przetłuścić troche czuprynkę żeby tak szybko nie była tłusta ale nie wiele pomaga Może znacie jakieś kosmetyki które pomogłyby nawilżyć końce ale nie przetłuścić włosów u nasady?? ratunku nie chcę myć codziennie włosów!
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 11:47   #5
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Smile Dot.: włosy tłuste u nasady

Hej! Tez mialam podobny problemik, jednak poradzilam sobie z nim: włoski myję co dwa dni szamponem do przetłuszczających się włosów, a potem nakladam odżywkę, ale tylko na dolne pasma, omijając te u nasady. W ten sposób końcówki nie są przesuszone, a i góra wygląda nieźle . A poza tym dobór odpowiedniej fryzurki tez jest wazny, gdy twoje wlosy sa troche przetluszczone, staraj sie zaczesac je w ogon, przedtem pochylając głowę do przodu, przez co wlosy nabiorą lekkosci i puszystosci. Radze wypróbowac.

Pozdrawiam papa
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 12:09   #6
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: włosy tłuste u nasady

Dzieki Hanka20 na pewno wyproboje twój sposób
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 14:08   #7
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: włosy tłuste u nasady

Cytat:
Napisane przez Hanka20
Hej! Tez mialam podobny problemik, jednak poradzilam sobie z nim: włoski myję co dwa dni szamponem do przetłuszczających się włosów, a potem nakladam odżywkę, ale tylko na dolne pasma, omijając te u nasady. W ten sposób końcówki nie są przesuszone, a i góra wygląda nieźle . A poza tym dobór odpowiedniej fryzurki tez jest wazny, gdy twoje wlosy sa troche przetluszczone, staraj sie zaczesac je w ogon, przedtem pochylając głowę do przodu, przez co wlosy nabiorą lekkosci i puszystosci. Radze wypróbowac.

Pozdrawiam papa
a jakiego szamponu używasz
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-22, 15:02   #8
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Talking Dot.: włosy tłuste u nasady

Ja też zazwyczaj muszę myć włosy codziennie, bo sa tłuste u nasady a końcówki szybko sie przesuszają. Ale ja mam taki sposób - myję je szamponem do włosów farbowanych [no, bo akurat zalezy mi na kolorze], potem nakładam odżywkę Dove, ale nie od czubka głowy, tylko tak trocję niżej, żeby najwięcej jej było na końcówkach, a u nasady praktycnie wcale. Potem, na mokre włosy daję odżywkę Dove bez spłukiwania, też tylko na końcówki i czekam az włosy wyschną. Jak sa suche, to rozczesuję je tak, żeby nie dotykać szczotką do skóry głowy i w ogóle w ciągu dnia, jeśli je czeszę, to raczej tak, żeby nie "szorować" po głowie, bo wtedy szybciej się przetłuszczają. Tymi sposobami nie musze ich myc codziennie, tylko co drugi dzień. Zawsze coś
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 18:32   #9
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: włosy tłuste u nasady

Hej!

Ja używam zazwyczaj Head& Shoulders do włosów normalnych i przetłuszczających się bo niestety oprócz tego problemu mam jeszcze łupież:[. Próbowałam też Clairola do przetłuszczających się, ale zaraz musialam go odstawic, bo zaczęło mi sie dosłownie sypac z głowy, a skóra mnie tak swędziala, ze szkoda gadac. Poza tym włosy mialam po nim jakies takie dziwnie sztywne, tak to jest, kiedy sie kupuje szampon patrząc jedynie na zapach...
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 08:58   #10
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: włosy tłuste u nasady

hm, muszę poszukac czegoś w sklepie head&shoulders odpada bo nie mam łupieżu
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 22:01   #11
kate_007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 15
Dot.: włosy tłuste u nasady

Hmm... mam ten sam problem co wy. Jednak mi szybciej przetłuszcza się grzywka. Moja znajoma twierdzi że to od częstego dotykania jej i poprawiania. Co do codziennego mycia włosów... słyszałam, że im częściej myje się włoski tym szybciej się przetłuszczają.
kate_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-05, 14:49   #12
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: włosy tłuste u nasady

Właśnie.Ja myję codzień włosy ,kiedyś mylam co 2 dni.I teraz pomimo tego ze myje je codziennie sa coraz bardziej tłuste.Coś tak czuje ,ze za jakis rok to bede myc 2 razy na dzien.A tak a propos to jakie szampony do wlosow tłustych u nasady polecacie?
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 15:42   #13
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: włosy tłuste u nasady

Jest rada na takie tłuste włoski u nasady, a suche na końcach. Po pierwsze, jak ktoś słusznie zauważył odżywki nie należy nakładać od nasady, gdyż przetłuszcza włoski, należy nakładac na końce i omijać skórę głowy szerokim łukiem, po drugie na koniec spłukać w łoski chłodniejszą wodą, to trochę zwolni wydzielanie łoju, a po trzecie są specjalne toniki do włosów przetłuszczających się, które nakłada się na skóre głowy, a potem resztę włosków myje się normalnym szamponem, przez co nie wysusza się dodatkowo przesuszonych końców.
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 16:50   #14
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: włosy tłuste u nasady

doloze swoje trzy grosze.ze powinniscie myc wlosy dobrze wmasowac skore glowy i tak jak Asia pisala dobrze splukiwac po odzywce letnia a najlepiej zimna woda
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.