Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-24, 15:59   #1
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298

pytanko o uzywanie Nail Teka


Otoz od kilku dni mam odzywke Nail Tek (jednak sie zdecydowalam) i na forum czytalam, ze nalezy malowac codziennie kolejna warstwe, a po kilku dniach zmyc. Moj problem jest taki, ze po nalozeniu 2 warsty to mi zaczyna schodzic i nie wiem teraz jak stosowac... czy malowac jedna warstwe i zmywac dopiero jak zacznie schodzic, czy zmywac codziennie i malowac od nowa (oczywiscie zmywaczem bezacetonowym ;P )Pomozcie!!
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 19:06   #2
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: pytanko o uzywanie Nail Teka

Szybko zaczyna Ci lakier schodzic, mi sie trzymal dluzej, ale zawsze malowalam wyrtwale i zmywalam jakies 5 wartsw bo dluzej sie nie dalo, a zmywacza staralam sie nie uzywac czesciej niz co 6 dni,
wiec badz wytrwala i dalej maluj

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 22:47   #3
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Nail Tek II

witam wszystkie wizazanki mam pytanie, wiecie cos moze o odzywce Nail tek II? bo na KWC jest malo informacji a chce ja sobie kupic choc troche kosztuje ale moje paznokcie sa w takim oplakanym stanie ze chyba bede musiala sie pokusic. wiec prosze o odpowiedzi. Pomogl wam ten kosmetyk??
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 09:07   #4
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Nail Tek II

Pomógł i to nie tylko mnie. Uważam, że jest to najlepsza, dostępna w Polsce odżywka. Na inne naprawdę szkoda pieniędzy, bez względu na ich cenę. Szybko widać efekty.
A jeśli kupować to na allegro, ze wzgledu na cenę. Tam jest znacznie taniej niż w salonie kosmetycznym.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 09:40   #5
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek II

Ja rowniez naprawde polecam super odzywka, moze nie jest tania, ale biorac pod uwage ile trzeba wydac na tansze-mi nic nie pomagajace odzywki wychodzi bardzo ekonomicznie
poczytaj moze w archiwum jest tam duzo wypowiedzi na temat tej odzywki, podaje pare linkow:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...highlight=nail
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...highlight=nail
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...highlight=nail

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 09:54   #6
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Nail Tek II

dziekuje za odpowiedzi na pewno sie zdecyduje jak tylko moj fundusz sie wzmocni
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 10:25   #7
majag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 287
Dot.: Nail Tek II

ile ona kosztuje?
majag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-06, 10:49   #8
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek II

Ko0sztuje ok 80zl na Allegro, choc ceny wahaja sie, w zakladach kosmetycznych (choc jest dosc trodno dostepna) ok 125zl z tego co czytalam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 11:33   #9
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Nail Tek II

młodaa a moglabys mi powiedziec co jescze robilas zeby miec ladne paznokcie? moja sa grube i wcale sie nie lamia tylko okropnie rozdwajają ostatnio zaczelam zmywac i prac w rekawiczkach i juz przy tym pozostane no i na pewno kupie odzywke nail tek II ale najpierw musze wykombinowac kase a poki co staram sie robic z paznokciami inne rzeczy, ktore rzekomo pomagaja. 2-3 razy w tygodniu mocze je w podgrzanej oliwie i lykam codziennie silice. a moze ty masz jecsz ejakis pomysl na zdrowe paznokcie? odpisz czekam
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 13:51   #10
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek II

Ja robilam duzo roznych rzeczy, ale jestem dosc niecerpliwa osoba i jak nie widze efektow zniechecam sie dosc szybko...
W oliwie moczylam kiedys paznokcie, ale przeczytalam gdzies, ze jesli zawiara jakis skladnik to tylko szkodzi, a nie pomaga, wiec zrezygnowalam tego tym bardziej ze to dosc uciazliwe bylo.
Silice tez bralam, choc najlepszy byl "zwykly" Skrzyp polny w kapsulkach (w tabletkach tez jest ok, ale troszke niesmaczny ), polecam taki w zielonym opakowaniu (w srodku listki tabletek), poza tym duzo tanszy niz Silica
Zdecydowanie wszelkie prace domowe powinno sie wykonywac w rekawiczkach, mi jednak zawsze woda sie wlewa i sa strasznie niewygodne, wiec zakladam jak mam kontakt z Cifem, Cilitem itp, do mycia naczyc nigdy nie zakladam.
Ponoc dobrym sposobem jest wygotowanie lupek z jajek, zmielenie i np dodawanie na kromke (ok 1lyzeczka dziennie), choc wydalo mi sie to dosc niesmaczne.
Jadlam takze galaretke,
przestalam wycinac skorki i mocno sie odsuwac, ponoc to tez zle wplywa na paznokcie.
Oczywiscie jesli chodzi o pilniki to tylko szklane lub papierowe (i najlepiej pilowac tylko w jedna strone),
pomagaja moim zdaniem takze kremy do rak i paznokci (tu moge polecic niesamowiscie wydajny i dobry Kamil, lubie takze Garniena, Kolastyna)

I to chyba wszystko suma sumarum, najbardziej mi pomogl NailTek jak i skrzyp polny

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 16:58   #11
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Nail Tek II

To ja sie przylacze do pochwal. Zuzylam juz 1/4 tej odzywki i zaczynam POWOLI widziec efekty. Powoli pewnie dlatego, ze kiedys obgryzalam i mam manie wkladania paluchow do buzi, co na pewno nie robi im dobrze Teraz sama wiem, ze nie warto wydawac pieniedzy na jakies tanie preparaciki bo skutecznosc tego rekompensuje cene! Ale nie chwale juz bo jeszcze zapesze
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-06, 17:48   #12
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Nail Tek II

Dziekuje a co do pilowania paznokci to ja tez uzywam szklanego pilnika ale dokladniej jesli chodzi o pilowanie. mam pilowac z dwoch brzegow ku srodkowi czy tylko z jednego tj z jedna strone??
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 23:19   #13
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek II

Gaga, czyli jednak zdecydowalas sie, co do zapeszania, tu to sie chyba nei da (choc sama pamietam ze tez tak mowilam).
Ma.ko z tego, co ja sie orientuje - tylko w jedna strone, tj. z jednego konca na drugi (nie z dwoch brzegow do srodka).
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 09:42   #14
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Nail Tek II

ok to dziekuje bo wlansie nie wiedzialam do konca
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 20:26   #15
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Nail Tek II

Przypadkiem znowu wpadlam na ten watek, bo go nie subskrybuje Zdeceydowalam sie jednak jak dobrze Mlodaa wywnioskowalas, paznokcie sa mocniejsze ale ja dalej nie moge ich zapuscic ;( ostatnio mialam duzo stresu i poprostu pazurki do buzki poszly w ruch NIe mam pilnika szklanego, czy on naprawde moze mi pomoc w zapuszczeniu? Bo ja juz nie wiem co mam zrobic....
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 20:56   #16
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek II

Gaga, przede wszystkim przestan obgryzac paznokcie!! najlepsze odzywki nie pomoga Ci w ich zapuszczeniu jesli bedziesz zjadala pazurki
Ja juz nie uzywam NailTek'a bo mi sie skonczyl i pazurki mam sliczne, mocne, zadnych plamek, nie lamia sie, nie rozdwajaja, jesli cos zacznie sie z nimi dziac na ja pewno wroce do tej odzywki. Czy pomoze szklany pilnik w zapuszczeniu? hm, mysle ze nie. Przede wszystkim on pomoze wzmocnic lub nie oslabiac (przez uzywanie metalowych), ale sam pilnik nie pomoze.
Trzymam kciuki zeby udalo Cis ie rzucic "nalog".
Jak bylam mlodziutka nauczylam sie od brata obgryzac paznokcie-heh, bylo to bardzo popularne wsrod moich owczesnych rowiesnikow. Na szczescie babcia powiedziala mi, ze jak bede obgryzala to porobia mi sie takie brzydkie bruzdy, bede miala bardzo szerokie, a nie jak moja mama waskie i dlugie, zabrzmialo to bardzo groznie i od razu odstawilam obgryzanie moze popros kolezanke i rodzine, zeby zwracali Ci uwage jak tylko wlozysz palce do buzi, ja tak oduczylam moja kolezanke i teraz tez zapuszcza
Troszke sie rozpisalam, a co do pilniczka, papierowe tez sa bdb wiec i je polecam (ale podkreslam-to nie wzmocni samo w sobie). Chco tearz tak zaczelam sie zastanawiac, moze jak bedziesz miala krotkie oduczysz sie szybko obgryzac bo nie bedziesz miala co

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 13:03   #17
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Nail Tek II

To juz nawet nie sam problem w tym obgryzaniu, bo juz sama sie pilnuje, ale biore te palce do buzi i wiadomo zawsze cos skubne... one w ten sposob sie oslabiaja... Nie wygladaja tak jak paznokcie "namietnego obgryzacza" aczkolwiek sa male i o dziwnych ksztaltach. Pilniczek sobie moze kupie, bo czesto mi sie paznokcie zadzieraja z boku a zazwyczaj uzywam metalowego i to moze byc powod Jak zapuszcze to napisze hihi
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 20:56   #18
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek II

A to nie jest zle ja tez czasami cos skubne, ale bardzo rzadko bo poza paznokciami mam juz obsesje na punkcie czystych dloni :|
Poza tym wyrzuc wszystkie metalowe, albo przynajmniej schowaj na sam spod szuflady i zastap papierowym lub metalowym i daj czas na dzialanie odzywce

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 22:33   #19
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Nail Tek II

i zastap papierowym lub metalowym i <-- oczywiscie mialas na mysli szklany? Tak tez zrobie, bedzie dobrze
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-21, 10:32   #20
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek II

Cytat:
Napisane przez gaga87
i zastap papierowym lub metalowym i <-- oczywiscie mialas na mysli szklany? Tak tez zrobie, bedzie dobrze
tak, tak, male "przejezyczenie"

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 19:07   #21
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Nail Tek II

Dziewczyny, ja tez jestem na etapie uzywania Nail Teku II. stosowalam go przez 10 dni,warstwa na warstwe po 6-7 dniach zmywalam a teraz uzywam jaka baze pod kolorowy lakier. nie chce zapeszac ale paznokietki rosna zdrowe nie rozdwajaja sie jak wczesniej(to moja zmora!).
a jak Wy stosowalyscie Nail Tak II? tzn jako podklad pod lakier czy warstwa na warstwe i dopiero po 7 dniach zmywalyscie? napiszcie please
pozdrawiam wszystkie fanki zadvbanych dloni
chomiczka
Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 10:40   #22
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Nail Tek II

A ja już mam dość Już jeden z paznokci zaczął mi ładnie rosnąć (no inne też, ale efekty gorsze) i co? I SIĘ PIĘKNIE DZISIAJ ZŁAMAŁ!! Nie mam już siły, nie mam nerwów i nie mam już połowy Nail Teka, a jedyne co mam to w dalszym ciągu krótkie i brzydkie paznokcie, tyle że może trochę mocniejsze...
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 10:52   #23
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Nail Tek II

Gaga, ja stosuje Nail Teka od początku maja i ubyło mi gdzieś mniej niż 1/3 słoiczka. Stosuje codziennie przez 6 dni i 7dnia zmywam i tak w kółko
Już po 2 tygodniach zobaczyłam efekt rosną jak szalone (i tak rosły szybko ale teraz mega szybko ) są mocniejsze niż kiedyś i takei dłuuuugie

może kup sobie dodatkowo jakieś tableteczki?
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 11:04   #24
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Nail Tek II

no ja tez tak malowalam - warstwa na warstwe, ale doszlo chyba do 4 i dalej juz sie nie chcialo "trzymac". Jest kilka głupich czynnosci, ktore oslabiaja paznokcie - czasem uzywam metalowego pilniczka (zazwyczaj papierowego, ale jak nie ma pod reka... a na szklany narazie jakichkolwiek funduszy brak), zdarza mi sie wycinac skorki itp. i wiem, ze MUSZE z tego zrezygnowac czym predzej. A buzie sobie zamkne na klodke, zeby moje palce przypadkiem tam nie powedrowaly jak sie zestresuje
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 11:31   #25
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Nail Tek II

zrezygnuj z metalowego pilniczka... mi to aż ciarki przechodzą jak pomyśle że piłujesz nim pazurki

akurat skórki nie mają nic współnego z płytka paznokcia, no ale i tak warto ich nie wycinać

przypomniało mi się... jak używa się Nail Teka powinno się używać zmywaczy bez acetonu, bo aceton tj. "zabija" właściwości ożdywki. Ja polecam zmywacz Cree truskawkowy

Edytowane przez Dolly
Czas edycji: 2005-05-29 o 11:34
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 11:38   #26
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Nail Tek II

a ja mysle, ze wycinanie skorek jednak moze miec cos wspolnego, bo jak je wycinam tym radelkiem to w paznokciach czesto pozostaja rowki i pozniej jest duze prawdopodobienstwo, ze on sie w tym miejscu zlamie :-P ... ehh zdolna ze mnie bestia

Zmywacza uzywam bez acetonu, z witamina F (przynajmniej tak pisze )
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 12:04   #27
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Nail Tek II

aaaa... jeśli faktycznie przy wycinaniu radełkiem naruszasz płytke paznokcia to może też przyczyniać się do łamania
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 12:16   #28
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Nail Tek II

Cytat:
Napisane przez Dolly
aaaa... jeśli faktycznie przy wycinaniu radełkiem naruszasz płytke paznokcia to może też przyczyniać się do łamania
to ja juz nie bede
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 14:27   #29
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Nail Tek II

Dolly,a przez jaki czas nakladasz juz te 6-7 warstw naila teku II? bo ja stosowalam przez 10dni teraz jako podklad,nie wiem czy nie za krotko,ale tez zauwazylam ze tak przy 4-5 warstwie niektore same odchodzily:-( aha i lykam jeszcze revalid.
myslisz ze wystarczy jak bede teraz stosowala nail tek II tylko jako baze pod lakier kolorowy?-bo ja uwielbiam miec paznokietki pomalowane jakims kolorkiem-najchetniej rozykiem ewentualnie taka krwista albo jasna czerwienia (to dlatego ze przez nascie lat obgryzyalam pazurki i rzecz jasna nie moglam ich malowac)
Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 18:44   #30
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Nail Tek II

ja zaczełam na początku maja. Dokładnie w poniedziałek tuż po tym dłuuugim weekendzie. Ja też uwielbiam mieć pomalowane jakoś pazurki ale przebolałam tą samą odżywke i dopiero od 2 tygodni tego 5 dnia kiedy mam odżywke maluje jakoś pazurki
mi się trzymają warstwy Nail Tek'a te 7 dni bez problemu... nic nie odchodzi.
Za to mojej koleżance też się tak dzieje że 3-4 dni i zmywa, ale nakłąda od począku odżywke i też widać super efekt
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.