Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-21, 21:59   #1471
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez dominika333 Pokaż wiadomość
Witam, dopiero co kupiłam nt, czy używanie go bez żadnego lakieru przynosi gorszy efekt?
Nie, efekty powinny byc takie same
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 09:35   #1472
tass822
Zadomowienie
 
Avatar tass822
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 280
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Caly zestaw NT formuła II sklada sie z podkladu (foundation) i bezbarwnej odzywki nawierzchniowej (intensive therapy). Jesli zapoznasz sie z zaleceniami producenta znajdziesz taki podpunkt, w ktorym zalecane jest stosowanie 1 warstwy podkladu, nastepnie 1-2 warstw lakieru kolorowego i dopiero na to odzywki nawierzchniowej Z tego wynika, ze nie musisz wybierac pomiedzy kolorem, a wzmacnianiem paznokci. To takie male 2w1
no proszę...
nie wiedziałam o tym
w takim razie problem z głowy
dziękuję bardzo za odpowiedź
tass822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 08:09   #1473
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Używam nailteka chyba juz 3 tydzień, trudno mi ocenic jego działanie, paznokcie zawsze miałam "grube" i dosyć twarde, tylko ostatnio po zelach chciałam je poprawić, nie wiem czy pomaga, bo to co miała mi sie złamać to sie złamało. I denerwuje mnie, ze tak szybko schodzi z paznokci, Trochę styczności z woda (naczynia przecież muszę myć) i odchodzi, kolejna warstwa na taką zniszczona nawet fajnie nie wyglada i nie trzyma się dobrze. No a po większym sprzątaniu to muszę tylko resztki zmyć i malować od nowa. 7 dni bez zmywania do tej pory nie wytrzymałam...
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 15:04   #1474
calineczka013
Raczkowanie
 
Avatar calineczka013
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 115
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja zamówiłam ten zestaw podkłąd bazowy i intensive therapy 2 juz niemoge sie doczekac kiedy je wyprubuje
calineczka013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 08:34   #1475
buble
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bojszowy
Wiadomości: 26
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

bo intensiv teraphy to odżywka na wierzchnią warstwę lakieru, żeby nie schodził trzeba zastosować odpowiednią bazę...
takie wiadomości są na stronie producenta, stronie oficalnego dystrybutora, na tym wątku a także niejednokrotnie w opisie aukcji na allegro...
buble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 12:27   #1476
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez buble Pokaż wiadomość
bo intensiv teraphy to odżywka na wierzchnią warstwę lakieru, żeby nie schodził trzeba zastosować odpowiednią bazę...
takie wiadomości są na stronie producenta, stronie oficalnego dystrybutora, na tym wątku a także niejednokrotnie w opisie aukcji na allegro...
Probowalas?
Ja moge powiedziec tylko, ze te zapewnienia nijak sie maja do rzeczywistosci. O ile sam zestaw jest cudowny, to jednak trwalosc odzywki na paznokciach szczegolnie po kilku dniach jest bardzo slaba Wydaje mi sie ze z podkladem jest jeszcze gorzej, dlatego przestrzegam tez, zeby nie zrywac wkurzajacego, odpryskujacego lakieru, bo mozna lacznie z nim zerwac 'warstwe' paznokcia
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 17:05   #1477
Summer9
Przyczajenie
 
Avatar Summer9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Przebrnęłam przez połowę wątku, przeczytałam opisy osób wystawiających owe produkty na allegro. Ale nie ukrywam, że trochę zbłądziłam po drodze. Mianowicie, czy aby kuracja przyniosła zadawalający efekt trzeba zakupić Nail Tek Intensiva therapy i Foundation II? Czy wystarczyła by tylko Foundation II ?
Summer9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 17:17   #1478
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Summer9 Pokaż wiadomość
Przebrnęłam przez połowę wątku, przeczytałam opisy osób wystawiających owe produkty na allegro. Ale nie ukrywam, że trochę zbłądziłam po drodze. Mianowicie, czy aby kuracja przyniosła zadawalający efekt trzeba zakupić Nail Tek Intensiva therapy i Foundation II? Czy wystarczyła by tylko Foundation II ?

Dobrze jest kiedy stosujemy oba preparaty,ma to pelny efekt
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 17:38   #1479
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja stosowałam tylko Intensive Therapy II i u mnie były super efekty. Fakt, że szybko schodziła z paznokcia, ale wtedy nakładałam od nowa i efekt był
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 21:27   #1480
calineczka013
Raczkowanie
 
Avatar calineczka013
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 115
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

dostałam własnie dzisiaj baze podkładowa i odzywke na lakier;p tylko niestety przez najblizsze 3 miesiace ich niewypróbuje bo zaczeła mi sie specjalizacja ze stylizacji paznokci i niestety co tydzien bede miała naprzemiennie zel i akryl wiec odzywki napeweno bardzo sie przydadza po specjalizacji;p
calineczka013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 08:42   #1481
becia28
Raczkowanie
 
Avatar becia28
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 130
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Hej Dziewczyny,

chciałam wrócić do poruszanej a tak naprawde nie rozwiniętej w tym wątku kwestii FORMALDEHYDU w odżywkach Nail Tek.
Sama od dwóch miesięcy używam NT II, widzę znaczną poprawę, ale co z naszym zdrowiem moje drogie???

Widziałam na allegro NT Citra, już bez tego składnika.
Czy któraś z Was używa Nailtek Citra?
Czy któraś przestała używać Nail Tek ze wzgledu na formaldehyd?
__________________

Lato, lato, lato czeka ...
becia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 15:01   #1482
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja mam zamiar przeestowac citre, ale nie wiem kiedy to nastapi. wolalabzm znac jakies opinie najpierw ale na razie cisza..
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 23:19   #1483
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez abz Pokaż wiadomość
Używam nailteka chyba juz 3 tydzień, trudno mi ocenic jego działanie, paznokcie zawsze miałam "grube" i dosyć twarde, tylko ostatnio po zelach chciałam je poprawić, nie wiem czy pomaga, bo to co miała mi sie złamać to sie złamało. I denerwuje mnie, ze tak szybko schodzi z paznokci, Trochę styczności z woda (naczynia przecież muszę myć) i odchodzi, kolejna warstwa na taką zniszczona nawet fajnie nie wyglada i nie trzyma się dobrze. No a po większym sprzątaniu to muszę tylko resztki zmyć i malować od nowa. 7 dni bez zmywania do tej pory nie wytrzymałam...
dziwne. ja jestem zachwycona i przede wszystkim zaskoczona trwałością nailteka. kupiłam odżywke podkładową i nawierzchniową, ponieważ mam strasznie łuszczące sie pazurki po własnoręcznie przyklejonych tipsach (zaznaczam, że dopiero rozpoczynam swoja przygodę z malowaniem pazurkówa ostatnio mi się tak oslabiły, że nie mogłam sobie np. odpiąć zegarka - paznokieć się wyginał:|) i własnie dzięki powyższym zdecydowałam się także na odżywkę podkładową - lakier strasznie mi odpryskiwał. STRASZNIE.:/ użyłam obu odżywek pierwszy raz i paznokcie trzymały mi się od wtorku do dzisiaj, w środę szorowałam w pracy blat detergentem bez rękawiczek ochronnych i lakier wytrzymał to idealnie! i to taniutki lakier firmy bell - marna jakość po 4 dniach widać było na lakierze baardzo delikatne odpryski, takie do przetrzymania. dzisiaj już gorzej, chociaż wcześniej często lakier gorzej wyglądał po 2 dniach.
nail tek jest naprawdę trwały.
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 11:53   #1484
renekmgb
Raczkowanie
 
Avatar renekmgb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 390
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja dzisiaj kupiłam zestaw Nail Tek Intensive teraphy i Foundation na allegro. Mam nadzieję, że mi pomoże bo mam bardzo słabe paznokcie i za nic nie mogę ich zapuścić. Czytałam dużo pozytywnych opinii na temat tych odżywek i w końcu postanowiłam kupić Zdam relacje po dłuższym stosowaniu
Pozdrawiam
renekmgb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 20:05   #1485
Malhadinhra
Przyczajenie
 
Avatar Malhadinhra
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Polska/Rosja
Wiadomości: 4
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

REWELACJA!
Kupiłam na Allegro zestaw - Nail Tek Foundation II (mleczna, wsiąkająca w paznokieć odżywka) i Nail Tek Intensive Therapy II (ta bezbarwna, która łuszczy się po nałożeniu 4 warstw ;-) nie wiem jak pojedynczo, razem są ŚWIETNE!
Po zdjęciu żelu z paznokci (zrobiłam raz!) miałam je w takim stanie, że się nad nimi rozpłakałam. Darły się o byle co, cieniutkie jak papier.
Właściwie to nigdy nie były zdrowe i mocne, chociaż czego to ja nie próbowałam. Oliwy z cytryną, soku z cebuli, chyba 80% odżywek Sally Hansen, jakiejś cudownej ARTDECO z wapniem... żywiłam się galaretkami (podobno żelatyna wzmacnia paznokcie), łykałam preparaty na porost paznokci. Nie pomagało, zawsze się rozdwajały i łamały, wystarczyło mocniejsze stuknięcie o coś twardego i po paznokciach...
Wyczytałam gdzieś o Nail Tek, cena była kusząca (35 zł za zestaw) i kupiłam.
Używam obydwu odżywek od 3,5 miesiąca i jestem zachwycona! Fakt, przez 2 miesiące były słabiutkie, zmieniłam pilniczek na szklany, obcinałam je króciutko, ale widziałam, że od skórki rosną mi normalne, grube paznokcie.
Teraz mam własne, długie i mocne paznokcie, które nie łamią się od byle czego. Na końcach są cieńsze - zostały mi 2 mm tych słabych, spod żelu, ale efekt jest bombowy.
Obydwie odżywki są wydajne - po 3,5 miesiąca ubyło mi może z 5 mm w 15 mililitrowej buteleczce.
Teraz używam lakieru podkładowego (śmierdzi okropnie ;-) pod lakier, bezbarwnej odżywki raz na tydzień przez 3 dni (potem się łuszczy ;-)... planuję zakup Nail Tek Foundation I jak tylko skończę kurację...
Polecam, Wizażowiczki, to działa i to dość szybko ;-) koleżanki pytają co ja zrobiłam, że mam takie paznokcie ;-)))

Pozdrawiam

Edytowane przez Malhadinhra
Czas edycji: 2009-04-08 o 20:09
Malhadinhra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 22:14   #1486
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Malhadinhra Pokaż wiadomość
Obydwie odżywki są wydajne - po 3,5 miesiąca ubyło mi może z 5 mm w 15 mililitrowej buteleczce.
Zazdroszcze U mnie po miesiacu kuracji nie bylo juz ponad polowy buteleczki, a pozostala reszta zaczela gestniec

Czytalas, ze producent zaleca zmienic formułe, kiedy paznokcie stana sie twardsze i mocniejsze? Podobno zbyt dlugie stosowanie NT II powoduje skutek odwrotny od zamierzonego i paznokcie znowu zaczynaja sie 'psuc'
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 09:47   #1487
renekmgb
Raczkowanie
 
Avatar renekmgb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 390
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Zazdroszcze U mnie po miesiacu kuracji nie bylo juz ponad polowy buteleczki, a pozostala reszta zaczela gestniec

Czytalas, ze producent zaleca zmienic formułe, kiedy paznokcie stana sie twardsze i mocniejsze? Podobno zbyt dlugie stosowanie NT II powoduje skutek odwrotny od zamierzonego i paznokcie znowu zaczynaja sie 'psuc'
Po jakim czasie należy zmienić odżywkę i na jaką? Ja jeszcze czekam na przesyłkę NT II zestawu. Przez ile czasu mogę je stosować?
renekmgb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 12:29   #1488
Malhadinhra
Przyczajenie
 
Avatar Malhadinhra
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Polska/Rosja
Wiadomości: 4
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Planuję zakup Nail Tek I ale jak już opiłuję ostatnie resztki paznokcia spod żelu ;-)
Dam oczywiście znać jak działa ;-)
"Dwójka" powtarzam jest genialna, a takie paznokcie miałam "normalnie" raz na pół roku, a po tygodniu "łupały" się brzegi paznokcia, w miejscu w którym on odstaje od opuszki palca.
Teraz nic, rewelacja, pojutrze maluję je na jaskrawoczerwony kolor ;-)))
Ile można stosować? Chyba aż nie odrosną własne paznokcie... Ja tam raz na jakiś czas będę stosować...

Edytowane przez Malhadinhra
Czas edycji: 2009-04-09 o 12:33
Malhadinhra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 19:28   #1489
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez renekmgb Pokaż wiadomość
Po jakim czasie należy zmienić odżywkę i na jaką? Ja jeszcze czekam na przesyłkę NT II zestawu. Przez ile czasu mogę je stosować?
Cytat:
Napisane przez Malhadinhra Pokaż wiadomość
Ile można stosować? Chyba aż nie odrosną własne paznokcie... Ja tam raz na jakiś czas będę stosować...
Na stronie NailClubu doczytalam, iz zalecane jest stosowanie formuly II przez okres 3-6 miesiecy (do momentu az paznokcie osiagna swa normalna objetosc i dlugosc) po czym zalecana jest zmiana na formule I, przeznaczona do codziennej i dlugoterminowej pielegnacji.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 21:08   #1490
renekmgb
Raczkowanie
 
Avatar renekmgb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 390
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Na stronie NailClubu doczytalam, iz zalecane jest stosowanie formuly II przez okres 3-6 miesiecy (do momentu az paznokcie osiagna swa normalna objetosc i dlugosc) po czym zalecana jest zmiana na formule I, przeznaczona do codziennej i dlugoterminowej pielegnacji.
Dziękuję Ci za odpowiedź

Już od dwóch tygodni używam Nail Tek-a i jak na razie żaden paznokieć się nie złamał Mam tylko pytanie. Czy Wam też po zmyciu odżywki zostają na paznokciach kawałki chyba tego podkładu? U mnie jest tak, że jak zmyję odżywkę to mam tak jakby na środku paznokcia został ten podkład i jedynie zdrapać go można a jeśli będę go w ten sposób usuwać to również "urywam" trochę płytki paznokcia, mam nadzieje że rozumiecie o co mi chodzi Nie wiem czy to normalne podczas używania tych odżywek?

Edytowane przez renekmgb
Czas edycji: 2009-04-23 o 10:17
renekmgb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 12:57   #1491
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Witam. Mam bardzo zniszczone paznokcie.. Od 5 klasy podstawówki(obecnie maturzystka:O ) obgryzałam paznokcie. W liceum zaczęłam co jakiś czas robić sobie tipsy, raz żelowe, raz akrylowe, jako kurację odzwyczającą od obgryzania. Myśle,że nałóg już pokonany, tylko, że teraz mam okropnie zniszczone paznokcie. Przeczytałam cąły wątek i kusicie tym Nail Tekiem. Zastanawiam się nad zakupem u tego sprzedawcy http://www.allegro.pl/item613113768_...dation_ii.html , ktoś tutaj kupował? Ma orginalne produkty? Jest napisane, że wystawiają fakture vat.Pozdrawiam.
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 04:24   #1492
renekmgb
Raczkowanie
 
Avatar renekmgb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 390
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Witam. Mam bardzo zniszczone paznokcie.. Od 5 klasy podstawówki(obecnie maturzystka:O ) obgryzałam paznokcie. W liceum zaczęłam co jakiś czas robić sobie tipsy, raz żelowe, raz akrylowe, jako kurację odzwyczającą od obgryzania. Myśle,że nałóg już pokonany, tylko, że teraz mam okropnie zniszczone paznokcie. Przeczytałam cąły wątek i kusicie tym Nail Tekiem. Zastanawiam się nad zakupem u tego sprzedawcy http://www.allegro.pl/item613113768_...dation_ii.html , ktoś tutaj kupował? Ma orginalne produkty? Jest napisane, że wystawiają fakture vat.Pozdrawiam.
Ja kupiłam u tego sprzedawcy: http://www.allegro.pl/item617672931_...dation_ii.html i polecam Ponawiam również moje pytanie
renekmgb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 15:28   #1493
Niqusia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Witam
To mój pierwszy post na forum Bardzo chcę polecić odżywkę Nail Tek II i Foundation II. Stosuje nieco ponad miesiąć, zgodnie z zaleceniami i jedyne co mi przychodzi na myśl to REWELACJA!!! Serio. Odkąd pamiętam nie miałam zdrowych paznokci, rozdwajały się i za nic nie mogłam ich zapuścić mimo, że były dosyć grube. Teraz dość, że bardzo ładnie wyglądają (za sprawą Foundation i jego mlecznej barwy) to śmiało mogę rzec, że nic ich nie złamie. Gąrąco polecam, nie wiem jak ale to na prawdę działa.
Pozdrawiam
Niqusia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 12:53   #1494
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cześć
Właśnie zamówiłam na Allegro zestawik Intensive Therspy i Foundstion. No i zdam relację jak działa Zkusiłam się po przeczytaniu waszych postów. Ja mam generelnie słabe i łamliwe paznokcie osłabione dodatkowo hormonami które brałam. Teraz mam zamiar je podreperować jeśli można tak powiedzieć, przynajmniej dopóki znów nie będę mieć leków
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 13:02   #1495
zabkania
Zadomowienie
 
Avatar zabkania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 757
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

witam ja rowniez zaczynam juz druga przygode z zestawem nail tek mam nadzieje ze pomoze, przynajmniej w tamtym roku pomoglo
w zalaczniku przesylam zdj po kuracji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (38,3 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (62,9 KB, 66 załadowań)
__________________
zabkania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 22:37   #1496
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez becia28 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

chciałam wrócić do poruszanej a tak naprawde nie rozwiniętej w tym wątku kwestii FORMALDEHYDU w odżywkach Nail Tek.
Sama od dwóch miesięcy używam NT II, widzę znaczną poprawę, ale co z naszym zdrowiem moje drogie???

Widziałam na allegro NT Citra, już bez tego składnika.
Czy któraś z Was używa Nailtek Citra?
Czy któraś przestała używać Nail Tek ze wzgledu na formaldehyd?
jak cudownie , ze nie jestem jedyna osoba na tym forum , ktora interesuje sie nie tylko wygladem paznokci, ale rowniez wplywem zawartego w nail tek-u formaldehydu na zdrowie . pisalam kiedys o tym w tym watku wieeele miesiecy wczesniej . nie zauwazylam , zeby ktos odpowiedzial ( oprocz ciebie ) . odpowiadam wiec na pytanie : tak , ja przestalam uzywac nail tek ze wzgledu na formaldehyd . boje sie nowotworu i innych konsekwencji .
soni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 09:09   #1497
Niqusia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez soni Pokaż wiadomość
jak cudownie , ze nie jestem jedyna osoba na tym forum , ktora interesuje sie nie tylko wygladem paznokci, ale rowniez wplywem zawartego w nail tek-u formaldehydu na zdrowie . pisalam kiedys o tym w tym watku wieeele miesiecy wczesniej . nie zauwazylam , zeby ktos odpowiedzial ( oprocz ciebie ) . odpowiadam wiec na pytanie : tak , ja przestalam uzywac nail tek ze wzgledu na formaldehyd . boje sie nowotworu i innych konsekwencji .

Witam
Bardzo zaciekawił mnie Twój post i nawet troche zaczęłam szperać po necie za jakimiś info dotyczącymi używania tego związku w kosmetykach. Dowiedziałam sie, że ten związek (albo jego pochodne) można spotkać dosłownie wszędzie, zaczynając od art. spożywczych na tkaninach skończywszy. Pisano też o jego alergicznych skłonnościach ale nigdzie nie znalazłam, że dodany do kosmetyków ma potwierdzone właściwości rakotwórcze. Pisałaś też, że masz zamiar kupić Nail Tek Citra, rzeczywiście w składzie nie ma tej substancji ale czy przez to jego działanie nie będzie osłabione?? Czekam na odpowiedź i pozdrawiam
Niqusia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 10:47   #1498
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Niqusia85 Pokaż wiadomość
Witam
Bardzo zaciekawił mnie Twój post i nawet troche zaczęłam szperać po necie za jakimiś info dotyczącymi używania tego związku w kosmetykach. Dowiedziałam sie, że ten związek (albo jego pochodne) można spotkać dosłownie wszędzie, zaczynając od art. spożywczych na tkaninach skończywszy. Pisano też o jego alergicznych skłonnościach ale nigdzie nie znalazłam, że dodany do kosmetyków ma potwierdzone właściwości rakotwórcze. Pisałaś też, że masz zamiar kupić Nail Tek Citra, rzeczywiście w składzie nie ma tej substancji ale czy przez to jego działanie nie będzie osłabione?? Czekam na odpowiedź i pozdrawiam
http://www.cancer.gov/cancertopics/f...k/formaldehyde

Formaldehyde has been classified as a known human carcinogen (cancer-causing substance) by the International Agency for Research on Cancer and as a probable human carcinogen by the U.S. Environmental Protection Agency.

czyli jest oficjalnie zaklasyfikowany jako substancja powodujaca raka .
dodam, ze wiekszosc producentow lakierow do paznokci zaprzestala uzywania formaldehydu w swoich produktach .
o nail teku citra(?) pisala becia28 na tej samej stronie .
soni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 12:54   #1499
Caroline81
Przyczajenie
 
Avatar Caroline81
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 12
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Czytałam ostatnie wasze posty odnośnie zawartości formaldehydu. Przestraszyłam się bo zamówiłam właśnie na Allegro NailTek Intensive Therapy II & Foundation II. Czy wszyscy przestali stosować tą odżywkę?
__________________
Zapraszam na polskie forum Whitney:
World Of Whitney Houston Forum
Caroline81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 13:12   #1500
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja też własnie ją zamówiłam. Nie wiem jak bardzo jest szkodliwa, ale jak ktoś już tu wspomniał wiele produktów ma tą substancję. Zresztą wiele rzeczy które na codzień używamy czy spożywamy jest szkodliwe. Ja osobiście nie przjmowałabym się aż tak bardzo, ale to moje zdanie.
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.