Masa Cukrowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-21, 21:43   #1
agacia_14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2
Talking

Masa Cukrowa


Mam problem gdyż chciałam wypróbować mase cukrową do depilacji. Zrobiłam wszystko tak jak było w przepisie. W garnuszku rozpuściłam pół szklanki cukru, szklanke wody i sok z połowy cytryny. Tylko się zastanawiam bo pisało 1/2 cytryny... No to ja mam wrzucić połowe cytryny?? Ja sie nie łapie. Prosze pomóżcie bo bardzo chciałabym to wypróbować. Z góry dzięki
agacia_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 21:56   #2
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Masa Cukrowa

Cytat:
Napisane przez agacia_14
Mam problem gdyż chciałam wypróbować mase cukrową do depilacji. Zrobiłam wszystko tak jak było w przepisie. W garnuszku rozpuściłam pół szklanki cukru, szklanke wody i sok z połowy cytryny. Tylko się zastanawiam bo pisało 1/2 cytryny... No to ja mam wrzucić połowe cytryny?? Ja sie nie łapie. Prosze pomóżcie bo bardzo chciałabym to wypróbować. Z góry dzięki
droga Agaciu to już chyba 50ty post nt pasty cukrowej w tym tygodniu, robi się to trochę nudnawe - skorzystaj proszę z wyszukiwarki - info na ten temat było naprawdę mnóstwo !!
pozdrawiam
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 21:58   #3
Infinity
Raczkowanie
 
Avatar Infinity
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 100
Dot.: Masa Cukrowa

No to może chodzi nie jednak o całą cytrynę tylko sok z połowy cytryny. Nie wiem nie czytałam przepisu ale wrzucenie cytryny raczej ensu by nie miało
Pzdr
Kasia
Infinity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.