jak zrobić taką fryzurke ?? :D :D :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-02, 18:03   #1
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621

jak zrobić taką fryzurke ?? :D :D :D


przeglądałam sobie ostatnio różne zdjątka i trafiłam na zdjęcia Mandy Moore i BARDZO mi sie spodobała jej fryzurka !! Bardzo prosze Panie wizażystki ,czy są Panie w stanie wytłumaczyć mi jak zrobić taką fryzurkę i w jaki sposób trzeba wycieniować włoski
I czym utrwalić ? pianką ?
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-02, 18:07   #2
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: jak zrobić taką fryzurke ?? :D :D :D

buuuu myślałam ,że wkleiłam zdjęcie...ale chyba nie potrafie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 04[2].jpg (180,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 72[1].jpg (121,9 KB, 30 załadowań)
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-02, 18:11   #3
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: jak zrobić taką fryzurke ?? :D :D :D

ojejku ... przepraszam ,nie wiedziałałam ,że te zdjęcia takie wielkie będą ... jak je pomniejszyc ?
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-02, 21:49   #4
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: jak zrobić taką fryzurke ?? :D :D :D

jak dla mnie to te włoski są mocno wycieniowane od linii ust, mniej wiecej i wywiniete odrobine na grubą szczotke, do zewnatrz , góre mozna podniesc na kilka- dosłownie! grubszych wałków jak sie juz je deliktanie!- bo chodzi o efekt naturalny - wymodeluje wtedy łepek w dół i leciutko bym je lakierem spryskała potem -ciach! łepek w góre, poprawic=potargac troszke włoski juz najlepiej rekami deliktanie mozna konce zaznaczyc zelem, ale delikatnie, niech to nie będą pazury pianka na umyte włoski w odrobinie nie zaszkodzi

jak dla mnie najładniej ten fryzik wygląda na włoskach sredniej grubosci

__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-02, 22:01   #5
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: jak zrobić taką fryzurke ?? :D :D :D

ahia i tak ze mnie mało kumate stworzonko ,więc pewnie sobie takiej superkowej fryzurki nie zrobiem buuu
A właśnie ... czy bez szczoteczki nie da się zrobić takich włosków ,bo mi się wydaje ,że jakiś czas temu w tv widziałam dziewczynę której robili podobny fryzik i używali do tego tylko wałeczków Bo ja nie mam pojęcia jak za pomoca szczotki moge uzyskać taką super fryzurkę ... a czy z tyłu też się ją tak wywija ?
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-03, 17:41   #6
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: jak zrobić taką fryzurke ?? :D :D :D

chciałąm siem tylko przypomnieć !! hyhy
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-03, 17:55   #7
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: jak zrobić taką fryzurke ?? :D :D :D

Agnieszka na pewno jak wróci to Ci pomoże Musisz troszkę uzbroić się w cierpliwość

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-07-04, 03:23   #8
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502
Re: jak zrobić taką fryzurke ?? :D :D :D


Ja szobie taka fruzurke wyczarowalam na Sylwestra. Wloski mialam faktycznie wycieniowane przy twarzy dosc mocno. Po umyciu troszke pianki (to byla chyba pantene efekt puszystosci) I tak jak mowi Ola, wilegachna okragla szczotka wywijalam poszczegolne wastwy do zewnatrz. Nie podnosilam ich u nasady walkami(ale to b. dobry patent, teraz go czesto uzywam), bo pianka zrobila swoje. Po wywiniecu zrobilam z lazienki komore gazowa za pomoca lakieru . Zuzylam chyba pol butelki ! Wlosy dobrze sie trzymaly, ale byly "ciut" sztywne. Same koncowki pociagnelam zelem z woskiem. No, to mniej wiecej tyle z tego co pamietam
Baw sie dobrze
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-05, 13:19   #9
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: jak zrobić taką fryzurke ?? :D :D :D

ahiaaa a ta szczotka naprawde jest taka ogromna ? ile cm średnicy ? i czy musi mieć gęste włoski (rozumiem ,że włoski mają być z każdej strony-ma to być szczotka taka okrągła hihi )? A co do wałków na włosy ,to jak wielkie one muszą być (żeby mi przypadkiem loczki nie wyszły ) i czy najpierw mam je nawinąć na włoski a potem jak wyschną zdjąć i wykręcić końcówki tak jak na zdjęciu czy może na odwrót ? przepraszam ,ale jeżeli chodzi o fryzurki to ja jestem zielona
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-05, 20:39   #10
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502
Re: jak zrobić taką fryzurke ?? :D :D :D

Sergeevenko
Jesli chodzi o wałki ktore maja podniesc wlosy u nasady, to najlepiej zaopatrz sie w takie "samoprzylepne" czyli w calosci pokryte rzepami (moim zdaniem te o srednicy okolo 5 cm beda najlepsze) Umiesc walki u nasady glowki (nie na mokre, lecz na lekko wilgotne kudelki) ale wlosow nie nawijaj. Posusz troszeczke suszarka, walkow nie sciagaj zanim wlosy nie ostygna.

Kiedy juz sciagniesz walki, przeciagaj wzdluz kolejnych pasm wspomniana okragla szczotka, (przed chwila zmierzylam i moja ma okolo 7 cm srednicy) jednoczesnie wywijajac wlosy do zewnnatrz

Jesli wlosy bedziesz ukladac tuz po umyciu to nie zapomnij natrzec ich (zanim zupelnie wyschna) jakims lekko usztywniajacym preparatem, moze byc to pianka albo troche lakieru.

Kiedy ja ukladalam te fryzurke, mialam dlugie wlosy, krotsze jest znacznie latwiej ulozyc

Powodzenia
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-05, 20:56   #11
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: jak zrobić taką fryzurke ?? :D :D :D

dziękuję Wam moje kochane słoneczka . Teraz znacznie więcej rozumim . A jeszcze co do tych wałeczków ,bo moja maminka takie ma tylko mniejsze znacznie ,ale też mają rzepy i raz jak je nakręciłam na włoski to zamiast pokręcić to mi poszarpały
I nie wiem właśnie czy tak samo nie będzie teraz ? A może to jakieś specjalne wałki ? Jak siem nazywają i gdzie można je kupić ? I rozumiem ,że mam je umieścić u nasady główki ale pod włoskami (bo chyba nie na )
Ja mam włoski troszke poza ramionka ,ale jeszcze odrobinke je skróce i wycieniuje tylko sie zastanawiam jak taka fryzurka wygląda z tyłu ?? czy z tyłu też mam kudełki wywijać
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-06, 00:30   #12
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502
Re: jak zrobić taką fryzurke ?? :D :D :D

Nie ma sprawy


sergeevna napisał(a):
> A jeszcze co do tych wałeczków ,bo moja maminka takie ma tylko mniejsze znacznie ,ale też mają rzepy i raz jak je nakręciłam na włoski to zamiast pokręcić to mi poszarpały
> I nie wiem właśnie czy tak samo nie będzie teraz ? A może to jakieś specjalne wałki ? Jak siem nazywają i gdzie można je kupić ?


Jesli sa duzo mniejsze od tych, ktore opisalam, nie beda sie nadawac to tej fryzurki A to, ze poszarpalas sobie wtedy wloski wynika pewnie wlasnie z faktu, ze walki byly tak male. Byc moze tez za mocno scisnelas, kiedy zawijalas pasma na calej dlugosci. Jesli kupisz sobie wieksze i uzywac ich bedziesz tylko do podnoszenia piorek u nasady, to gwarantuje ze nic zlego sie nie stanie (te o srednicy 5 cm sa pakowane sa, zdaje sie, po cztery sztuki i kosztuja mniej wiecej 4-5 zl, a kupic je mozna w kazdej drogerii, supermarkecie czy budce z kosmetykami)

> I rozumiem ,że mam je umieścić u nasady główki ale pod włoskami (bo chyba nie na )

Zdecydowanie POD

> Ja mam włoski troszke poza ramionka ,ale jeszcze odrobinke je skróce i wycieniuje tylko sie zastanawiam jak taka fryzurka wygląda z tyłu ?? czy z tyłu też mam kudełki wywijać

Tak jak pisalam wczesniej, im beda krotsze (zwlaszcza przy twarzy) tym latwiej bedzie je ulozyc a efekt bedzie ladniejszy. Ale nie znaczy to ze wloski masz obcinac na krotko! Mysle, ze moga byc z tylu troszke dluzsze niz ma Mandy na drugim zdjeciu . Wloski z tylu rowniez musisz wycieniowac. Wartswy wierzchnie musza byc krotsze niz spodnie, zeby wlosy ladnie wywijaly sie do zewnatrz.
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-06, 11:10   #13
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: jak zrobić taką fryzurke ?? :D :D :D

a czy jak sobie wycieniuje włoski do tamtej fryzurki to czy będe mogła z takich włosków zrobić o taką fryzurkę ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 03[1].jpg (15,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1[22].jpg (94,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 05[1].jpg (15,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 06[1].jpg (19,6 KB, 9 załadowań)
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-06, 18:34   #14
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502
Re: jak zrobić taką fryzurke ?? :D :D :D

sergeevna napisał(a):
> a czy jak sobie wycieniuje włoski do tamtej fryzurki to czy będe mogła z takich włosków zrobić o taką fryzurkę ?

Mysle ze z powodzeniem
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-07, 17:48   #15
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: jak zrobić taką fryzurke ?? :D :D :D

słoneczka moje kochane ! A czy jak umyję główkę , nałożę troszkę pianki ,pod nasade włosków u góry włoże wałki i troszkę podsuszę i zdejmę ,to czy odrazu mogę wywijać końcówki czy muszę je zmoczyć (bo pewnie wyschną) help me hihihi <a ja ciagle o jednym>
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-07, 23:18   #16
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502
Re: jak zrobić taką fryzurke ?? :D :D :D

To zalezy, jakie masz wloski. Ale koncowki ktore bedziezz wywijac, odrobine zwilzyc
Mam nadzieje ze ci sie uda
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.