tak nieśmiało...mój makijaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-23, 08:54   #1
Agi.TH
Raczkowanie
 
Avatar Agi.TH
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
GG do Agi.TH

tak nieśmiało...mój makijaż


Witam wszystkie wizażanki! Od dawna podziwiam wasze dzieła makijażowe i widze jak bardzo jestem "w tyle". Nie miałam odwagi zamieścić swoich zdjęć (bo daaaleko mi do dzieł np. Agi BJ czy Femme Banale) ale stwierdziłam, że dzięki fachowym poradom mogę ulepszyć swój sposób malowania. Na początek same oczka (bo nie mam śmiałości pokazać całej twarzy), zdjęcia nie są super jakości ale może coś tam wypatrzycie. A i dodam, ze brwi są w trakcie modyfikacji i tutaj zupełnie się nimi nie zajęłam, więc pewnie polecą na pierwszy ogień krytyki. Pozdrawiam słonecznie, agi.
Agi.TH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 09:04   #2
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: tak nieśmiało...mój makijaż

bardzo mi sie podoba kolorek i to jak go poprowadziłaś ; zwłaszcza na tym środkowym zdjęciu - podoba mi się intensywność tego kolorku na końcach makijaż oczu jest swieży i rozświetlony Super!
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 09:08   #3
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: tak nieśmiało...mój makijaż

witaj na forum i zostań z nami
takie rozświetlone oczy-śliczne ... Co to za cień? Wygląda jak turkus czy zieleń opalizująca na złoto
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 09:19   #4
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Smile Dot.: tak nieśmiało...mój makijaż

Witaj AGI!

Po pierwsze NIE DALEKO Ci do "dziel" Agi czy FEMME_BANALE! Femme to ja, no tak, i we wlsnej osobie mej gwarantuje Ci, ze Ci wcale nie jest tak daleko jak myslisz do tych tak zwanych "dziel" makijazowych. Fajne, dobre, interesujace makijaze moze robic kazdy, wystarczy chciec, pocwiczyc. Takie moje zdanie jest. A wogole swoich makijazy nie uwazam za jakies tam nie wiadomo jakie dziela, ot zwykle makijaze, za dzielo uwazalabym na przyklad makijaz wykonany na innej osobie, na przyklad na 60letniej kobiecie, zrobic super swiezy, odmladzajacy, piekny makijaz to jest dopiero sztuka!

Albo makijaz ekstrawagancki, fantazyjny, z uzyciem roznych technik - taki tak, ze mozna nazwac dzielem, ale takie zwykle na co dzien?

A teraz napisze cos o Twoich oczkach tu zamieszczonych.
Mowi sie (no, taka opinia krazy), ze brazowe oczy, aby wydobyc, podkreslic ich kolor nalezy pomalowac wlasnie w takim kolorze kontrastowym. Mysle, ze w Twoim wypadku wyglada to OK, i to jeden sposob na makijaz oczu.
Oczywiscie nie mozna powiedziec zbyt wiele, bo nie wiadomo jak on sie komponuje z kolorystyka twarzy itp.
Ale tylko po oczkach smiem twierdzic, ze jestes cieplym typem kolorystycznym, Jesienia nawet (bo te oczy Twe to takie do moich podobne mi sie wydaja! )
A moze zalaczajac nastepny makijaz sprobujesz wycieniowac oko w klasyczny sposob?
Klasyczny - to jest jasniejszy cien na cala powieke, ciemniejszy w zalamaniach, jasny punkt pod brwiami?
Chociaz ten kolor (wydaje mi sie taki cieply, zielono - niebieski, ale w cieplej kolorystyce? No jaki to kolor tak na zywo? ) tez Ci pasuje.
Na lato i upalne dni w sam raz.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 10:03   #5
L-a
Raczkowanie
 
Avatar L-a
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 65
GG do L-a
Dot.: tak nieśmiało...mój makijaż

mi sie podoba ciemniejszy niebieski i rzęsy^^
__________________
'wygląd zewnętrzny jest stroną tytułową człowieka'
L-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 11:32   #6
Agi.TH
Raczkowanie
 
Avatar Agi.TH
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
GG do Agi.TH
Dot.: tak nieśmiało...mój makijaż

Dzięki dziewczyny za ciepłe słowa ! Dodałyście mi odwagi i pewnie niedługo ośmielę się pokazać wam całą twarz w następnym makijażu, może właśnie bardziej klasycznym . Tutaj oczy pomalowane są cieniami IB Cinema głównie nr 21 (biel opalizująca takim seledynem) i nr 29 (taka turkusowa zieleń opalizująca na złoto). To był właśnie maikjaż na letnią imprezę, a od czasu kiedy stałam sie posiadaczką cieni IB (dzięki wizażowi oczywiście ) to bardzo lubię bawić się różnymi ich połączeniami.
Femme: dla mnie wasze makijaże są właśnie takimi "dziełami" ponieważ potraficie z Agą wykreować niezłe cuda na twarzy i to w tak wielu stylach, a każdy szczegół jest niesamowicie dopracowany, ja owszem stosuję różne kolorki i połączenia, ale moje umiejętności nie sięgają aż tak daleko; a co do typu kolorystycznego to chyba nigdy nie przywiązywałam do tego dużej wagi, fakt oczy mam brązowe, włosy naturalne to taki mysi kolor (ciemny blond może?), cera bardzo jasna, lekko zaróżowiona, opalam się bardzo ciężko i jak już to na taki brzoskwiniowy kolor, nigdy na brąz no i mam mnóstwo pieprzyków więc chyba faktycznie na ciepły typ to wszystko się składa, ale nie znam się na tym tak bardzo, może cosik mi podpowiecie?
Agi.TH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 11:39   #7
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: tak nieśmiało...mój makijaż

wiedziałam ,że to IB turkusik nr 29

co do typu...z opisu wychodzi raczej ciepły typek-a jak z oprawą oczu?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-23, 11:43   #8
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: tak nieśmiało...mój makijaż

Dzięki dziewczyny za ciepłe słowa ! Dodałyście mi odwagi i pewnie niedługo ośmielę się pokazać wam całą twarz w następnym makijażu, może właśnie bardziej klasycznym . Tutaj oczy pomalowane są cieniami IB Cinema głównie nr 21 (biel opalizująca takim seledynem) i nr 29 (taka turkusowa zieleń opalizująca na złoto). To był właśnie maikjaż na letnią imprezę, a od czasu kiedy stałam sie posiadaczką cieni IB (dzięki wizażowi oczywiście ) to bardzo lubię bawić się różnymi ich połączeniami.

Ha, a to rzeczywiscie kolorek wyszedl ciekawy po tej mieszance.

Femme: dla mnie wasze makijaże są właśnie takimi "dziełami" ponieważ potraficie z Agą wykreować niezłe cuda na twarzy i to w tak wielu stylach, a każdy szczegół jest niesamowicie dopracowany, ja owszem stosuję różne kolorki i połączenia, ale moje umiejętności nie sięgają aż tak daleko;

Nic to! Nauczysz sie, nauczysz...

a co do typu kolorystycznego to chyba nigdy nie przywiązywałam do tego dużej wagi, fakt oczy mam brązowe, włosy naturalne to taki mysi kolor (ciemny blond może?), cera bardzo jasna, lekko zaróżowiona, opalam się bardzo ciężko i jak już to na taki brzoskwiniowy kolor, nigdy na brąz no i mam mnóstwo pieprzyków więc chyba faktycznie na ciepły typ to wszystko się składa, ale nie znam się na tym tak bardzo, może cosik mi podpowiecie?

No, wszystko wskazuje na Jesionke - ja mam tak samo! Poczytaj w dziale ANALIZA KOLORYSTYCZNA o Jesieni wlasnie...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.