fryzurka Liv Tyler - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-08, 08:45   #1
rajzerek
Raczkowanie
 
Avatar rajzerek
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 332

fryzurka Liv Tyler


Hejka! Przymierzam się od jakiegoś czasu do tej fryzurki co ma Liv Tyler. Na razie nie ma swojego zdjęcia na kompie, ale za nie długo sie o nie postaram. Czy mogłybyście mi doradzić jakie jeszcze fryzurki mogłabym układać po takim ścięciu np. wyprostować. Dodam, że ma kilka centymetrów dłuższe włosy od Liv. Dziekuje z góry za wszystkie odpowiedzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eli4.jpg (46,6 KB, 52 załadowań)
rajzerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-08, 17:46   #2
rajzerek
Raczkowanie
 
Avatar rajzerek
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 332
Re: fryzurka Liv Tyler

prosze o odpowiedzi. nie długo dołącze swoje zdjęcie
rajzerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-08, 18:06   #3
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: fryzurka Liv Tyler

Ja mam podobną fryzurke a Ty masz czarne włoski?
Moim zdaniem potrzebne będzie lokówka, suszarka ,okrągła szczotka 7 cm,żel do włosów(ja używam styling bardzo mocny Joanny ten rózowy 2/4),piank do modelowania (styling effect ,Joanny mocną 2/7), pianka design welli z woskiem na koscówki żeby ładnie i naturalnie błyszczały lub wosk care line KEUNE Najpierw umyj włoski i nałuż ciupinkę odżywki wtedy włosy sie lepiej rozczeszą pochyl głowe w dół i nałóż na całą długość włosów piankę i pochylona wysusz włosy tak aby były jeszcze wilgotne później rozczesz i zrób przedziałek również oddziel grzywke(wczesniej dobrze jezeli ci ktoś wycieniuje końcówki i grzywle)nawijaj spiralnie na lokówkę pasma(4 cm) które wcześniej zwilżyłaś żelem lokówka powinna być pionowo ustawiona nakręcaj włosy mniej wievcej do połowy ich długości , później odkręć włoski przeczesz ręką mając na łapce troche pianki z woskiem dla utrwalenia i błysku.I tak z całą głową.Gdy włosy przestygną nawijaj niektóre pasma na okragłą szczotkę i wykręcaj do zewnątrz aby otrzymac efekt troszkę rozwianych romantycznych loków(?)niektóre pasemka miożesz troche bardziej rozczesac .grzywkę rozczesz palczami zanużonymi w wosku polecam keune gdyż jest jak guma,jest wydajny i nie tłusci tak bardzo włosów(popytaj w salonach fryzjerskich cena ok 14 zł)możesz tez niektóre pasna delikatniue nim potraktowac ale nie koniecznie..mi w każdym badz razie wychodzi taka fryzurka
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-08, 20:37   #4
rajzerek
Raczkowanie
 
Avatar rajzerek
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 332
Re: fryzurka Liv Tyler

Załączam jeszcze jedno zdjęcie z tej samej sesji Liv. Dzieki sarimatha za odpowiedź! Mam bardzo ciemny brąz, czasami na zdjęciach jakby czarnawy. Zdjątko obiecuje, że może za jakiś tydzień dołącze. Jeszcze mam jedna małą prośbe szukam takiej pomadki (błyszczyka) i różu na policzkach co ma panna Tyler. Będe wdzięczna za każdą odpowiedź.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg livka.jpg (55,1 KB, 47 załadowań)
rajzerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.