Dekoloryzacja_jak to zrobić samemu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-08, 22:43   #1
justysiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 28

Dekoloryzacja_jak to zrobić samemu?


Obecnie mam włosy farbowane na ciemno, chciałabym zmienić kolor na jasny szatyn, polećcie mi jaki dekoloryzator wybrać,aby nie zniszczył tak bardzo włosów itak mam już mocno zniszczone. Wiem że najlepiej wybrać się do fryzjera,profesjonalisty, ale niestety muszę wybrać opcję oszczędnościową. Poradzcie jak dokonać tego zabiegu w domu z pomoca koleżanek i uzyskać pożądany efekt?
justysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-09, 01:23   #2
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502
Re: Dekoloryzacja_jak to zrobić samemu?

O jejku... Zastanow sie dobrze, czy na pewno chcesz dekoloryzowac wloski i to jeszcze sama. Jesli jednak juz postanowisz, to moja kolezanka jakies pol roku temu kupila dekoloryzator L'Oreal, zdaje sie, ze kosztowal okolo 40 zl. Nie widzizlam jej zaraz po dekoloryzacji ale juz po nalozeniu koloru i wygladalo moim zdaniem bardzo ladnie i naturalnie
Powodzenie
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-09, 08:02   #3
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Dekoloryzacja_jak to zrobić samemu?

wpisz proszę w wyszukiwarkę na stronie głównej: dekoloryzacja. dyskutowałyśmy już co najmniej 2x na ten temat , może znajdziesz interesujące dla siebie informacje .
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-09, 10:54   #4
Freyja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 5
Re: Dekoloryzacja_jak to zrobić samemu?

Lepiej nie dekoloryzuj włosów samodzielnie, to znacznie trudniejsze niż zwykłe farbowanie. Pół roku temu miałam brązowe włosy i zachciało mi się powrotu do mojego ciemnego blondu. Kupiłam dokoloryzator dobrej firmy i do dzieła! Efekty były dość opłakane - miejscami miałam na głowie kolor marchewki, gdzie indziej plastikowy blond (wyglądałam jak Barbie po katastrofie nuklearnej). Chcąc nie chcąc założyłam czapkę i powędrowałam do mojej fryzjerki. Za wyrównanie koloru i subtelny balejaż zapłaciłam prawie 200 zl, w salonie spedziłam niemal 5 godzin. Nie muszę dodawać, że włosy zrobiły mi sie jak wata - delikatne i bardzo wrażliwe. Później co tydzień fundowałam im kuracje nawilżajacą. Cała operacja kosztowała mnie więc znacznie więcej (pieniedzy i nerwów), niż gdybym od razu poszła do fryzjera. Nie eksperymentuj. specjalista zrobi Ci na głowie śliczny kolorek bez takiego spustoszenia, jakie mozesz im zafundować dekoloryzujac włosy samodzielnie. Naprawdę nie warto!
Freyja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.