Maseczki oczyszczające - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-25, 23:36   #1
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398

Maseczki oczyszczające


Witajcie!! Szukam jakiejś maseczki, która by oczyściła moje pory Mam suchą cerę. Czasami, ale bardzo, bardzo sporadycznie wyskakują mi jakies niespodzianki na twarzy i to zazwyczaj przed okresem. Jakiś czas temu zauwazyłam ze mam takie czarne kropeczki na twarzy, w strefie T. Jakby to były zaskórniki. Ale są mniejsze i nie da się ich oczyścić. Peelingi nie pomagają. Znacie moze jakąś maseczkę która by sobie z tym poradziła?? Ja nie mam pojecia czego szukać. Co by było odpowiednie??
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 00:17   #2
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

Hmm..ja radzę abyś wypróbowała maseczki oczyzczające typu peel off...jak sie ją ściąga to automatycznie wyciaga sie tez zanieczyszczenia z poróq. Polecam takz,e maseczke rozgrzewającą z Avon Solutions...rozszerza pory i wchłania nadmiar sebum.
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 09:20   #3
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

Cytat:
Napisane przez Rossie
Hmm..ja radzę abyś wypróbowała maseczki oczyzczające typu peel off...jak sie ją ściąga to automatycznie wyciaga sie tez zanieczyszczenia z poróq. Polecam takz,e maseczke rozgrzewającą z Avon Solutions...rozszerza pory i wchłania nadmiar sebum.
Tylko,że jeżeli autorka ma skórę suchą czy też mieszaną to maseczka rozgrzewająca przyniesie więcej szkody niż pożytku.W takim wypadku musiałabyś nałożyć ją tylko na strefę T

Ja radzę kupić jakieś maseczki w saszetkach.Po co wydawać pieniądze na całe opakowanie,jeżeli się okaże,że to nie dla Ciebie?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10647
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7177
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 09:48   #4
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

maseczki nie pomogą nic na zaskórniki ,jeśli sama nie możesz ich usunąć to tym bardziej kosmetyki nic nie pomogą
jedne wyjscie to mechaniczne oczyszcznie u kosmetyczki
jeśli chodzi o maseczki (też mam skórę suchą) i jakoś nie odpowiadaja mi peel--of....natomiast ta z Avonu jest super,bardzo dobrze oczyszcza,skora jest gładziutka po niej
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 10:01   #5
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

Hej!!

Dzięki za wszystkie odpowiedzi Niestety AVONu sie wystrzegam jak mogę i nie używam juz kosmetyków do pielegnacji buzi z tej firmy. Strasznie mi zniszczyły cerę. I ogólnie mi nie służą. A kiedys używałąm tego na potęgę bo moja mama była konsultantką. Na oczyszczanie a tym bardziej mechaniczne się nie wybiorę bo moja skóra sie do neigo nie kwalifikuje. To nie są wągry ani zaskórniki tylko takie czarne punkciki. I boję się ze nic dobrego z wizyty u kosmetyczki nie wyjdzie. Poza tym narazie nie mam kasy Natii: własnie myślałam sobie o tej maseczce garniera. Używałaś jej może?? Czy faktycznie działa tak jak piszą??
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 10:11   #6
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Thumbs up Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

Ja polecam,ta z Garniera mnie działa niemalża tak jak napisali a do tego jest szybka i nie wysusza buźki.Spróbój-jest w saszetkach więc jak nie będzie Ci pasowała to nie będzie wielkiej straty
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 10:55   #7
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

Cytat:
Napisane przez aniielica
Hej!!

Dzięki za wszystkie odpowiedzi Niestety AVONu sie wystrzegam jak mogę i nie używam juz kosmetyków do pielegnacji buzi z tej firmy. Strasznie mi zniszczyły cerę. I ogólnie mi nie służą. A kiedys używałąm tego na potęgę bo moja mama była konsultantką. Na oczyszczanie a tym bardziej mechaniczne się nie wybiorę bo moja skóra sie do neigo nie kwalifikuje. To nie są wągry ani zaskórniki tylko takie czarne punkciki. I boję się ze nic dobrego z wizyty u kosmetyczki nie wyjdzie. Poza tym narazie nie mam kasy Natii: własnie myślałam sobie o tej maseczce garniera. Używałaś jej może?? Czy faktycznie działa tak jak piszą??
Te czarne punkciki to są właśnie wągry czyli zaskórniki zamknięte - powstają w wyniku utleniania się sebum w kontakcie z powietrzem (mogę być również zaskórniki zamknięte czyli w formie grudek). O zaskórnikach pisałyśmy tu milion razy - obawiam sie ze sama maseczka nie pomoże. Oczywiście - peelinguj skórę, potem nakładaj maseczkę - nie polecam peel off, w kwestii oczyszczania porów o wiele lepiej radzi sobie glinka. Przejrzyj tę kategorię - jest tu wiele recenzji dobrych maseczek z glinki czy błotka z morza martwego, albo ziemii wulkanicznej:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...category_id=19

O maseczce Garniera się nie wypowiem, bo jestem wrogiem maseczek rozgrzewających skórę i unikam ich ze wszystkich sił.

Co jeszcze - dokładnie oczyszczaj skórę, może do mycia jakiś żel z delikatnymi granulkami. Pomogają na zanieczyszczającą się cerę kremy z kwasami, o których również pisano milion razy - takie kremy ma w swej ofercie wiele fimr aptecznych - Avene ma Cleanance K i Diacneal, La Roche Effaclar K, SVR Lysanel Active, kremy Neostraty czy Glyco A. Dobrze odblokowuje pory nadtlenek benzoilu (czyli np. Brevoxyl) choć nie nalezy z nim przesadzać.

I jeszcze jedno - choć nie jestem zwolenniczką mechanicznego oczyszczania u kosmetyczki - czyli wyciskania - sucha skóra nie jest przeciwwskazaniem do takiego zabiegu. Suchą również oczyszcza się mechanicznie.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-26, 15:28   #8
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

Gdzieś czytałam ze należy odchodzić od mechanicznego oczyszczania cery. zamiast tego podobno zaczyna się stosować oczyszczanie ultradźwiękami. Rok temu miałam robione oczyszczanie mechaniczne i prawdę mówiąc niewiele ono dało. Nie widziałam żeby stan mojej cery sie jakoś znacząco poprawił. Wydaje mi się ze lepsze efekty da komuś kto ma po prostu mocno zanieczyszczoną cere i problemy z jej przetłuszczaniem. A moja jest zawsze sucha i nawet się nie świeci. Spróbuję tej maseczki garniera. Może ona coś da
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 16:03   #9
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

Cytat:
Napisane przez aniielica
Hej!!

To nie są wągry ani zaskórniki tylko takie czarne punkciki. I boję się ze nic dobrego z wizyty u kosmetyczki nie wyjdzie.
właśnie te czarne punkciki to zaskórniki
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 16:30   #10
ewelink_a
Raczkowanie
 
Avatar ewelink_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 68
GG do ewelink_a
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

radze stosować specjalne maseczki do strefy T, posiadam taką z avonu wiem ze ci avon nie służy, więc polecam wszystko z ziaji, na cere suchą jest idealna <-- sprawdzone przez moją kumpele
ewelink_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 18:01   #11
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

Hm...Jesli nie możesz ich "wyciągnąć" ze skóry, to może je pozamykaj? Skóra wygląda gładziej no i nie widac ich aż tak Polecam maseczkę z drożdży (ta najsławniejsza) i ubitego białka
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-26, 20:01   #12
SajGonKiii
Raczkowanie
 
Avatar SajGonKiii
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 85
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

Jak zrobic ta maseczke z drozdzy?? Szukalam, ale wyskoczylo mi mase roznych przepisow. Macie moze jakis sprawdzony??
SajGonKiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 22:01   #13
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

Gotowe maseczki drozdzowe ma BanDi i stara (w zielonym opakowaniu) seria -20 Erisa. Moze ja jeszcze gdzies dostaniesz - firma powoli wymienia na nowa serie, w ktrorej juz takiej maseczki nie dostaniesz Buuuuuu!!! swietna byla i na szczescie mam zapasik i co widze w jakims malym sklepie kosmetycznym szybko kupuje, bo jest niedroga a wydajna i dziala!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 22:09   #14
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

Cytat:
Napisane przez Smoczyca

Co jeszcze - dokładnie oczyszczaj skórę, może do mycia jakiś żel z delikatnymi granulkami. Pomogają na zanieczyszczającą się cerę kremy z kwasami, o których również pisano milion razy - takie kremy ma w swej ofercie wiele fimr aptecznych - Avene ma Cleanance K i Diacneal, La Roche Effaclar K, SVR Lysanel Active, kremy Neostraty czy Glyco A. Dobrze odblokowuje pory nadtlenek benzoilu (czyli np. Brevoxyl) choć nie nalezy z nim przesadzać.

I jeszcze jedno - choć nie jestem zwolenniczką mechanicznego oczyszczania u kosmetyczki - czyli wyciskania - sucha skóra nie jest przeciwwskazaniem do takiego zabiegu. Suchą również oczyszcza się mechanicznie.
Zgadzam sie - kwasy sa tu najlepsze. Mnie dobrze robi delikatny Garnier (mozesz sprobowac na poczatek, jest na KWC, nazywa sie "Czysta skora A"), dobre ph ma tez "Clear Pore Treatment" Neutrogeny, ktory ostatnio znowu pokazal sie w drogeriach. Swietna jest (zawiera kwas salicylowy,) maseczka z aspiryny:
5 aspiryn, bayerowskich, bez otoczki czy witaminy c (nie moga byc te musujace!) zalewam lyzeczka wody, czekam az napuchna i sie rozpadna po czym dodaje lyzeczke jogurtu naturalnego bez cukru i trzymam na buzi ze 20 minut. Cere mam normalna, w kierunku suchawej, ta maseczka swietnie na mnie dziala, profilaktycznie raz w tygodniu zaskorniki zniknely juz po trzecim zastosowaniu, teraz stosuje ja doraznie.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 22:16   #15
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Zgadzam sie - kwasy sa tu najlepsze. Mnie dobrze robi delikatny Garnier (mozesz sprobowac na poczatek, jest na KWC, nazywa sie "Czysta skora A"), dobre ph ma tez "Clear Pore Treatment" Neutrogeny, ktory ostatnio znowu pokazal sie w drogeriach. Swietna jest (zawiera kwas salicylowy,) maseczka z aspiryny:
5 aspiryn, bayerowskich, bez otoczki czy witaminy c (nie moga byc te musujace!) zalewam lyzeczka wody, czekam az napuchna i sie rozpadna po czym dodaje lyzeczke jogurtu naturalnego bez cukru i trzymam na buzi ze 20 minut. Cere mam normalna, w kierunku suchawej, ta maseczka swietnie na mnie dziala, profilaktycznie raz w tygodniu zaskorniki zniknely juz po trzecim zastosowaniu, teraz stosuje ja doraznie.
Sylwia, czytałam kiedyś już o tej maseczce z aspiryn - chyba na Makeupalley! Kusi mnie bardzo, jutro kupuję aspiryny i robię, zwłaszcza ze mam 3 dziwne grudki niezidentyfikowanego pochodzenia - nie zgadzam się absolutnie na to by zapychaczem okazała się Bioderma Photoderm Max Fluide - to pierwszy niebarwiony bloker, który mnie aż tak zachwycił! - no żadnych kwasów w sumie nie stosuję od dawna, jutro zapoluję na aspiryny i nakładam maseczkę! Nie piecze aby? Buźka
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 07:44   #16
bernadetta
Raczkowanie
 
Avatar bernadetta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 67
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Sylwia, czytałam kiedyś już o tej maseczce z aspiryn - chyba na Makeupalley! Kusi mnie bardzo, jutro kupuję aspiryny i robię, zwłaszcza ze mam 3 dziwne grudki niezidentyfikowanego pochodzenia - nie zgadzam się absolutnie na to by zapychaczem okazała się Bioderma Photoderm Max Fluide - to pierwszy niebarwiony bloker, który mnie aż tak zachwycił! - no żadnych kwasów w sumie nie stosuję od dawna, jutro zapoluję na aspiryny i nakładam maseczkę! Nie piecze aby? Buźka
Czekam niecierpliwie Smoczyco na twoje spostrzezenia co do tej aspirynowej maseczki Mnie rowniez ona kusi .
pozdrawiam
bernadetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 09:32   #17
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Question Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

Ja też sie zastanawiam nad nią,ale mam obawy,że może jakoś źle zadziałać...a paoztym czy musi być aspiryna Bayer?
Ciekawa jestem na czym ma polegać działanie tej maszeczki...czy apiryna jest w stanie zadziałac zewbętrznie
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 10:16   #18
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

troszkę (ok łyżeczki) drożdży i 1/3 łyżeczki mleka. Wymieszać, jeśli będzie za gęsta to daodać jeszcze mleka
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 10:22   #19
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

A moze w przypadku suchej skory zamiast maseczki oczyszczajacej lepiej uzyc peelingu enzymatycznego Ja tak oczyszczam moja buzke i efekt jest naprawde duzo lepszy niz po maseczke polecam z tanszych bielende vinoterapia
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-27, 13:16   #20
gusia2120
Raczkowanie
 
Avatar gusia2120
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 207
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

Ja uzywam na strefe T maseczki peel-off z Pulanny i jest ok
choc mam cere sucha
gusia2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 14:50   #21
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

Do tej maseczki aspirynowej (mozna ja na probe nakladac tylko na "problematyczne" miejsca) koniecznie dodajcie jogurt naturalny (bez cukru) - nie bedzie sie wtedy tak osypywac przy kazdym poruszeniu nosem czy mrugnieciu powieka.
Smoczyco - wszystkie obserwacje odnosnie zewnetrznego stosowania aspiryny sa na Biochemii, najlepiej sobie szybko wpisac w wyszukiwarke. Mnie nic nie podszczypuje ani nie wysusza za to wypryski poszly precz. Mozna tez wyprodukowac tonik - bedzie dzialal ja "Mild" Clinique'a ale bedzie o niebo tanszy Jesli tos ma ochote sie tak pobawic, wszyskot jest na biochemiiurody.com w dziale laboratoryjnym
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 14:53   #22
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

Cytat:
Napisane przez Rossie
Hmm..ja radzę abyś wypróbowała maseczki oczyzczające typu peel off...jak sie ją ściąga to automatycznie wyciaga sie tez zanieczyszczenia z poróq. Polecam takz,e maseczke rozgrzewającą z Avon Solutions...rozszerza pory i wchłania nadmiar sebum.
tak tak... maseczki peel off sa niezastapione a ja polecam L'oreala z serii pure zone. Cala seria jest do kitu, ale ta masecza bardzo dobrze usunela mi brud z porow w strefie T... pozatym jeszcze maseczka z czerwonej glinki.... ale ona troszke wysusza cere.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 14:54   #23
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

Cytat:
Napisane przez burn-it-up
Ja też sie zastanawiam nad nią,ale mam obawy,że może jakoś źle zadziałać...a paoztym czy musi być aspiryna Bayer?
Ciekawa jestem na czym ma polegać działanie tej maszeczki...czy apiryna jest w stanie zadziałac zewbętrznie
Aspiryna to po prostu kwas salicylowy - czyli dziala tak jak kwasy, tyle tylko, ze doraznie.
Bayerowska aspiryna, w takich zielonych listkach, po prostu ma najmniej dodatkow i nie ma powloczki, ktora by trzeba bylo zdrapac lub rozpuscic - jest najlatwiesza w uzyciu wiec po co sobie utrudniac zycie? Nie moze to byc aspiryna rozpuszczalna ani z dodatkiem wit C ani tez swojska Polopiryna.
Drazacych dalej, zapraszam do wyszukiwarki Biochemii urody.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 15:00   #24
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

Osobiście czytuję Biochemię od samego początku - choć nie piszę - taki bierny ze mnie użytkownik - przeczytałam wszystko o maseczce aspirynowej, przebrnęłam też przez znaczną ilość recenzji na Maeupalley i jednak skłaniam się ku temu iż może mnie podrażnić. No ale nie uprzedzajmy faktów, wypróbuję
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 15:09   #25
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

Smoczyco, ja też czekam na Twoją relację. Gęba mi się uspokoiła i przywykła do Ysthealu izaczęło mnie korcić, żeby coś przy niej pomajstrować (za dobrze mi, najwyraźniej). Proszę, koniecznie zdaj relację ze swoich poczynań.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 16:56   #26
kapadocja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 86
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

aspirynowa maseczka dziala sama stosowalam ja kiedys za namowa zaufanej kosmetyczki
kapadocja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 17:50   #27
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

Narobiłyście mi smaka na tą aspirynową maseczkę. Jutro kupuje aspirynę i koniecznie ja sobie robię Ciekawe jakie będą efekty! Już się nie moge doczekac
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 19:23   #28
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

Cytat:
Napisane przez aniielica
Narobiłyście mi smaka na tą aspirynową maseczkę. Jutro kupuje aspirynę i koniecznie ja sobie robię Ciekawe jakie będą efekty! Już się nie moge doczekac
Nie strzymałam i wyprodukowałam maseczkę aspirynową, nałożyłam na gębę i się cieszę. Efekt super - buźka ślicznie rozjaśniona i gładziutka jak pupka niemowlęcia. Żaden peeling nie daje takiego efektu, co najwyżej glinka lub błoto z morza martwego. Ciekawa jestem efektu długofalowego. Nic nie szczypało, a ja wrażliwiec jestem. Polecam!
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 20:28   #29
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

Ja też nałożyłam I też nie szczypało nic a nic. Choc wyszło bardzo płynne i cięzko nałożyć było na paszczę Przy zmywaniu naczynkowcy muszą uważać, bo trochę szoruje sie twarz! Generalnie na razie efekt jak po dobrej maseczce i peelingu - pory oczyszczone i zwężone, skóra bardzo rozjaśniona, cała samoopalaczowa opalenizna mi zeszła Też jestem ciekawa jakie będą długofalowe skutki, bo coś mi się wlaśnie cera popsuła i nie wiem od czego...
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 20:48   #30
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

Dlugofalowe sa jak po kwasach BHA mozna tez nakladac punktowo - Basia mi doradzila taka mieszanke na jakiegos upartego pryszczyka. A szoruje faktycznie ostro i trzeba uwazac.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.