Kształt twarzy i jej korekcja - jaki mam kształt twarzy - zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-28, 18:53   #31
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

Cos ten watek cieszy sie niestety mniejszym powodzeniem niz o oczkach a szkoda bo jest rownie ciekawy dziewczyny, zadbajmy o to zeby sie rozkrecil
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 20:16   #32
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

Cytat:
Napisane przez lalesia
Cos ten watek cieszy sie niestety mniejszym powodzeniem niz o oczkach a szkoda bo jest rownie ciekawy dziewczyny, zadbajmy o to zeby sie rozkrecil
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 20:54   #33
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

ja też chcę ja też!!! Jaki ja mam kształt mordki?? Bo mi się kojarzy z piłką hehehehhe okrąglutka jak książyc w pełni??
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 21:13   #34
niki_133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

ale super ze chociaz Ty pomagasz na tym forum ;-) zalanczam zdjecie moze cos doradzisz jak powiekszyc oczy ,zatuszowac moje polczki,a moze doradzisz jeszcze cos z moimi wlosami ??
Dzzieki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg beata.jpg (35,4 KB, 319 załadowań)
niki_133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 21:19   #35
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

Cytat:
Napisane przez niki_133
ale super ze chociaz Ty pomagasz na tym forum ;-) zalanczam zdjecie moze cos doradzisz jak powiekszyc oczy ,zatuszowac moje polczki,a moze doradzisz jeszcze cos z moimi wlosami ??
Dzzieki
Hmmm? Chociaż Ty ? A co z innymi wizażankami?
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 21:21   #36
niki_133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

sorki jesli zle mnie zrozumialas ale dopierood dzisiaj jestym na tym forum i jeszcze sie nie doczekalam odpowiedzi.....ale moze zbyt wiele wymagam ;-) ale moze Ty mi doradzisz??
niki_133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 00:05   #37
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

a ja to juz nie wiem, wydje mi sie ze moja jest owalno prostokatna
ciagle nie umiem jej wlasciwie podkreslic- cwicze czerwonym cieniem tak zeby nie przerysowac i pudrem brazujacym ale jakos mi to nie wychodzi. jestem juz coraz blizsza zakupu rózu wiec moze ot bedzie najlepszy sposób. widzialam dzis swietny kolor blush delicieux- jakis limitowany, nie pamietam nru ale mienil sie od rózowego po brazowy (prawie identyczny jak moja ulubiona szminka maybelline forever metallic nr 90 pink bronze)
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2006-11-02 o 10:35
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-29, 00:09   #38
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

Cytat:
Napisane przez niki_133
ale super ze chociaz Ty pomagasz na tym forum ;-) zalanczam zdjecie moze cos doradzisz jak powiekszyc oczy ,zatuszowac moje polczki,a moze doradzisz jeszcze cos z moimi wlosami ??
Dzzieki
jakj powiekszyc oczy to szukaj w wyszukiwarce oraz watki o bialej kredce do oczu; o policzkach to moze tu sie cos jeszcze pojawi ale takze watki archiwalne o nakladaniu rózu, a o wlosy to musisz isc na forum fryzjerskie- taka specyfika portalu wizaz.pl
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 04:29   #39
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

dziewuchi.. to moze i mi powiecie, jaka mam "gebe"? zawsze mi sie wydawalo, ze prostokatna, ale pare razy tez mowiono mi, ze jest okragla, wiec jestem zdezorientowana.
p.s. zdjecia co prawda nie sa w zwiazanych wlosach i bez makijazu, ale specjalnie wybralam takie, ktore nie przeklamuja ksztaltu buzi, zwykle na zdjeciach z bliska buzia moja wydaje sie szczuplejsza
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 05:03   #40
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
dziewuchi.. to moze i mi powiecie, jaka mam "gebe"? zawsze mi sie wydawalo, ze prostokatna, ale pare razy tez mowiono mi, ze jest okragla, wiec jestem zdezorientowana.
p.s. zdjecia co prawda nie sa w zwiazanych wlosach i bez makijazu, ale specjalnie wybralam takie, ktore nie przeklamuja ksztaltu buzi, zwykle na zdjeciach z bliska buzia moja wydaje sie szczuplejsza
Vanilla
Mnie sie wydaje ze masz kwadratowo okragla ale reki nie dam sobie uciac,na kazdym zdjeciu troche inaczej wyglada.Ja tez do konca nie jestem pewna jaka mam bo na kazdym zdjeciu wydaje mi sie ze mam inna
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 10:06   #41
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Kilka modelek z przykladowymi owalami.
Niektorych nie jestem pewna wiec korygujcie!

Kwadratowe/prostokatne
Te dwie ostatnie to kwadratowe raczej...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-29, 10:08   #42
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Podluzne
Ta pierwsza - zdecydowany trojkat.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 10:24   #43
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

oto przykład trójkąta
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2006-06-25 o 20:50
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 10:30   #44
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

Cytat:
Napisane przez niki_133
ale super ze chociaz Ty pomagasz na tym forum ;-) zalanczam zdjecie moze cos doradzisz jak powiekszyc oczy ,zatuszowac moje polczki,a moze doradzisz jeszcze cos z moimi wlosami ??
Dzzieki
Z tego, co da sie zauwazyc ze zdjecia to:
- OCZKA PLASKIE, niewidoczna ruchoma powieka - przeczytaj jak je skorygowac na watku o tych oczach;
- Poszerz lekko usta, konturowka leciutko poza granice naturalnego konturu, albo uzywaj blyszczow, perlowych, z drobinkami pomadek.
- Wyszczuplij policzki cieniujac je matowym rozem pod koscia policzkowa.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 11:26   #45
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
dziewuchi.. to moze i mi powiecie, jaka mam "gebe"? zawsze mi sie wydawalo, ze prostokatna, ale pare razy tez mowiono mi, ze jest okragla, wiec jestem zdezorientowana.
p.s. zdjecia co prawda nie sa w zwiazanych wlosach i bez makijazu, ale specjalnie wybralam takie, ktore nie przeklamuja ksztaltu buzi, zwykle na zdjeciach z bliska buzia moja wydaje sie szczuplejsza
Vanilla - prostokatna nie, jak juz to kwadratowa (bo nie jest taka dluga jak prostokat) - no jak Elfik napisal, moze to wlasnie taka mieszanka z cechami kwadrata i okraglosci - my, Slowianki mamy sklonnosc wlasnie do dobrze zarysowanych kosci policzkowych (oh yeaaah!) i one nadaja tez kraklosci twarzy.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 11:29   #46
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

Cytat:
Napisane przez mania199
dziewczyny badzcie tak dobre i powiedzcie mi jaki mam ksztalt twarzy ??
mania - jak dla mnie ze zdjecia - buzia ze sklonnoscia do trojkata - waska broda, lekko wystajaca, szersza gorna partia twarzy.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 11:47   #47
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
a ja to juz nie wiem, wydje mi sie ze moja jest owalno prostokatna
ciagle nie umiem jej wlasciwie podkreslic- cwicze czerwonym cieniem tak zeby nie przerysowac i pudrem brazujacym ale jakos mi to nie wychodzi. jestem juz coraz blizsza zakupu rózu wiec moze ot bedzie najlepszy sposób. widzialam dzis swietny kolor blush delicieux- jakis limitowany, nie pamietam nru ale mienil sie od rózowego po brazowy (prawie identyczny jak moja ulubiona szminka maybelline forever metallic nr 90 pink bronze)
RZYRAFKO - a ja bym ja okreslila jako wydluzony trojkat!
No bo tak - mozna zauwazyc, ze dolna partia twarzy wezsza, gorna w tym czolo i kosci policzkowe szersza.
Przy korekcie twarzy musimy pamietac, aby zawsze dazyc do idealnego ksztaltu jakim jest owal. Czyli musimy sobie wyobrazic - co trzeba optycznie schowac, a co wydobyc aby nasza buzka jak najbardziej przypominala OWAL.
W Twoim przypadku - przyciemnilabym - czolo po bokach - ale wystarczy tez odpowiednia fryzurka, chocby wlosy na bok tak jak na jednej z fotek - wystajace kosci policzkowe. Brode mozemy zostawic w spokoju, bo w Twoim przypadku nie rzuca sie tak bardzo w oczy. (Broda rzucajaca sie w oczy - wyobrazilam to sobie! )
Wlasnie w Twoim przypadku skoncentrowalabym sie na gornej partii twarzy vel odpowiednia fryzurka, - a propos a masz jakies zdjecie z grzywka?
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 17:25   #48
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
RZYRAFKO - a ja bym ja okreslila jako wydluzony trojkat!
No bo tak - mozna zauwazyc, ze dolna partia twarzy wezsza, gorna w tym czolo i kosci policzkowe szersza.
Przy korekcie twarzy musimy pamietac, aby zawsze dazyc do idealnego ksztaltu jakim jest owal. Czyli musimy sobie wyobrazic - co trzeba optycznie schowac, a co wydobyc aby nasza buzka jak najbardziej przypominala OWAL.
W Twoim przypadku - przyciemnilabym - czolo po bokach - ale wystarczy tez odpowiednia fryzurka, chocby wlosy na bok tak jak na jednej z fotek - wystajace kosci policzkowe. Brode mozemy zostawic w spokoju, bo w Twoim przypadku nie rzuca sie tak bardzo w oczy. (Broda rzucajaca sie w oczy - wyobrazilam to sobie! )
Wlasnie w Twoim przypadku skoncentrowalabym sie na gornej partii twarzy vel odpowiednia fryzurka, - a propos a masz jakies zdjecie z grzywka?
na trzeciej fotce jestem tak jak na codzien chodze i jakos dobrze mi z tymi wlosami na czole i przedzialkiem na boku. zamierzam wreszcie skrócic wlosy i grzywke tez troche podetne, tak zeby nie dala si esa ucho zalozyc. generalnie jestem straszny wiesniak jesli chodzi o wlosy (co widac po ilosci moich postów na fryzjerskim) fotki z grzywka nie posiadam ob mialam ja daaawno temu. byla prosto ucieta i strasznie mnie wkurzala bo przy mojej tlustej twarzy byla pare godzin po umyciu takze tlusta . przyciemnianie wystajacych partii mojej mordki ciagle cwicze- troche zycia jeszcze przede mna wiec moze sie kiedys naucze
zalaczam zdjecie z jakiejs legitymacji
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2006-11-02 o 10:35
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 17:29   #49
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

dzieki elfie i femme ech, mam typowo slowianska twarz chyba, nie wiem, czy sie cieszyc, czy rozpaczac czasem ludzie pytaja czy jestem polka/ rosjanka zanim otworze usta
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-29, 17:54   #50
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
dzieki elfie i femme ech, mam typowo slowianska twarz chyba, nie wiem, czy sie cieszyc, czy rozpaczac czasem ludzie pytaja czy jestem polka/ rosjanka zanim otworze usta
Łee to nie masz się czym martwić przecież POLKI to najładniejsze kobiety Świata !!

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 13:13   #51
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
dzieki elfie i femme ech, mam typowo slowianska twarz chyba, nie wiem, czy sie cieszyc, czy rozpaczac czasem ludzie pytaja czy jestem polka/ rosjanka zanim otworze usta
Vanilla - mnie tez sie tak pytaja, az ostatnio zapytalam - CZY TO TAK WIDAC NA PIERWSZY RUT OKA, ZE NIE WLOSZKA, CZY PO TYM JAK MOWIE - no to powiedziala kobitka, ze po tym jak mowie, bo oni tez maja w Italii takie wysolachne blondyny u siebie - i mrugnela okiem.
Moj chlop to mnie tez (oprocz Cinese - Chinka) od Wikingow wyzywa.
No nic, jestem ineteresujacym obiektem wsrod malych, czarniutkich, czesto przygrubiotkich Wlochow...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 13:35   #52
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

kURCZE OBCZACHAŁAM JUŻ modelowanie okrągłej twarzy, czyli taka jak moja. Ale wciąż wychodzi mi to tak jakby szeroko, czyli z korekty pudrami/różami na razie nici. POza tym ile ja muszę nawalić różu/pudru na gębę, abym wyglądała 1 cm chudziej.

A tak poza tym to ja się nie mylę, że mam okrągła gębe Femme? CO Ty na to?
Nie wklejam tu swojego zdjęcia, bo nie chcę zaśmiecać wątku, ale wiadomo gdzie mie można znajść!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 13:37   #53
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

Tak obcokrajowcy (ci co sie troche interesuja) rozpoznaja ludy Europy Wschodniej
Ostatnio pewien Niemiec zrobil nam wywod na temat jak wyglada Polak /ka (zanim dowiedzial sie skad jestem). Brzmialo to tak:

Blada cera, kwadratowy leb i plaska twarz ..... Na poczatku sie smiertelnie obrazilam o ten kwadratowy leb ale w sumie taki wlasnie mam

Dodam jeszcze te nasze sliczne kosci policzkowe

O dziwo jednak nasza nacja (damska linia) bardzo sie podoba!!!¨Czyli kanciaki gora
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 14:00   #54
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

Cytat:
Napisane przez Pomadka
kURCZE OBCZACHAŁAM JUŻ modelowanie okrągłej twarzy, czyli taka jak moja. Ale wciąż wychodzi mi to tak jakby szeroko, czyli z korekty pudrami/różami na razie nici. POza tym ile ja muszę nawalić różu/pudru na gębę, abym wyglądała 1 cm chudziej.

A tak poza tym to ja się nie mylę, że mam okrągła gębe Femme? CO Ty na to?
Nie wklejam tu swojego zdjęcia, bo nie chcę zaśmiecać wątku, ale wiadomo gdzie mie można znajść!
Pomadka, okragla, tak! Czekaj no, ja mam super opisy do wklejenia, ale nie moge sie zebrac, bo jeszcze musze ksiazke obfotografowac, ale jak to juz zrobie to wkleje, tylko, ze mnie czas pogania, zaraz znowu do robotki wychodze i nie wiem czy wieczorem bede miala na to sile, ale w kazdym badz razie, niedlugo wkleje super opisy jak korygowac poszczegolne ksztalty twarzy!
Cierpliwosci kochane Towarzyszki...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 16:53   #55
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Vanilla - mnie tez sie tak pytaja, az ostatnio zapytalam - CZY TO TAK WIDAC NA PIERWSZY RUT OKA, ZE NIE WLOSZKA, CZY PO TYM JAK MOWIE - no to powiedziala kobitka, ze po tym jak mowie, bo oni tez maja w Italii takie wysolachne blondyny u siebie - i mrugnela okiem.
Moj chlop to mnie tez (oprocz Cinese - Chinka) od Wikingow wyzywa.
No nic, jestem ineteresujacym obiektem wsrod malych, czarniutkich, czesto przygrubiotkich Wlochow...
no wlasnie, ciebie pewnie latwiej wylowic, bo wlosi maja specyficzna urode, zupelnie niepodobna do naszej slowianskiej
a mnie wylawiaja nawet z morza amerykanek, ktore jednak juz tak jednoznaczne jak wloszki nie sa
hehehe, pewnie codziennie ktos do ciebie uderza, co femme? taka egzotyka
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 16:57   #56
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Tak obcokrajowcy (ci co sie troche interesuja) rozpoznaja ludy Europy Wschodniej
Ostatnio pewien Niemiec zrobil nam wywod na temat jak wyglada Polak /ka (zanim dowiedzial sie skad jestem). Brzmialo to tak:

Blada cera, kwadratowy leb i plaska twarz ..... Na poczatku sie smiertelnie obrazilam o ten kwadratowy leb ale w sumie taki wlasnie mam

Dodam jeszcze te nasze sliczne kosci policzkowe

O dziwo jednak nasza nacja (damska linia) bardzo sie podoba!!!¨Czyli kanciaki gora

hehehehehehe, szczerze sie usmialam z tych kanciakow. ja tez mam kwadratowy leb! kurcze, ale cos w tym jest, kiedys tez znalazlam strone z rosjankami (jakas matrymonialna) i z moich obserwacji wynika, ze wiekszosc ma wysokie czola. bardzo bym byla ciekawa jakichs orawdziwych badan na temat roznic morfologicznych mieszkancow wschodniej europy i innych.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 16:58   #57
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

Cytat:
Napisane przez Pomadka
A tak poza tym to ja się nie mylę, że mam okrągła gębe Femme? CO Ty na to?
Nie wklejam tu swojego zdjęcia, bo nie chcę zaśmiecać wątku, ale wiadomo gdzie mie można znajść!
ojej, a ja wkleilam swoja gebe, czyli zasmiecilam watek? przepraszam.. ale femme z tego co zrozumialam zgodzila sie oficjalnie na wklejanie lic...
PS Jesli chcecie wklejac swoje buzki to wklejajcie w zwiazanych wlosach, bez grzywki, bez makijazu... Bedzie latwiej i bardziej prawdopodobniej je ocenic, zaanalizowac.

vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 17:08   #58
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Ostatnio pewien Niemiec zrobil nam wywod na temat jak wyglada Polak /ka (zanim dowiedzial sie skad jestem). Brzmialo to tak:

Blada cera, kwadratowy leb i plaska twarz ....
dziwne :| heh, mi tez czesto mowili ze typowa Polka jestem, a twarz moja trojkatna, tak wiec do kwadratu daleko jej
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 17:11   #59
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
ojej, a ja wkleilam swoja gebe, czyli zasmiecilam watek? przepraszam.. ale femme z tego co zrozumialam zgodzila sie oficjalnie na wklejanie lic...
PS Jesli chcecie wklejac swoje buzki to wklejajcie w zwiazanych wlosach, bez grzywki, bez makijazu... Bedzie latwiej i bardziej prawdopodobniej je ocenic, zaanalizowac.

tak, Femme pozwolila, a nawet wg mnie lepiej jest zobaczyc na 'zywej' osobie niz na rysunku, jakos lepiej wtedy porownac swoja twarz z inna
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 17:19   #60
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

vanilla zajrzyj do wątku o oczach i będzie wszystko jasne
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-20 10:40:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.