Korektor pod oczy - zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-09, 22:32   #211
karolka215
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 19
Dot.: korektor pod oczęta

Ja mam EverFresh z Maybelline.Super kryje sińce pod oczami,nie gromadzi się w zakamarkach i jest niedrogi.
karolka215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 23:14   #212
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: korektor pod oczęta

Cytat:
Napisane przez karolka215
Ja mam EverFresh z Maybelline.Super kryje sińce pod oczami,nie gromadzi się w zakamarkach i jest niedrogi.
Potwierdzam Polecam.
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 23:33   #213
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: korektor pod oczęta

Moj faworyt to wymieniony tu juz kilkakrotnie Touche Eclat YSL A z tych tanszych Art Deco Camouflage Creme - ukryje wszystko
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 10:43   #214
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: korektor pod oczęta

Dermacol 10 zł, efekt stuprocentowo zadowalający
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 17:31   #215
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: korektor pod oczęta

Domcia, napisz koniecznie jak Ci pomaga na sińce ten Flos-Lek też chciałam go kupić. BTW, też mam 16 lat
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 18:35   #216
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: korektor pod oczęta

Cytat:
Napisane przez Eleo765
Dermacol 10 zł, efekt stuprocentowo zadowalający
Jak moglam o nim zapomniec Tez czasem uzywam i efekt swietny
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 21:12   #217
xEdyciax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
Dot.: korektor pod oczęta

Napiszcie cos więcej o dermacolu?To jest krem pod oczy czy korektor?I gdzie to coś kupić?Ja obecnie używam zkorektora z inglota w redce i cały mi się połamał,więc znów jestem na kupnie...Jeśłi chodzi o ten korektor to jest niezły,ale jednak wolę jakiś w płynie.I tu rodzi się pytanie-jak dobrać odpowiedni kolor???Poraxcie mi,bo panie w drogierach są tak zorientowane,że żałość człowieka ogarnia
xEdyciax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-10, 21:23   #218
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: korektor pod oczęta

O Dermacolu bylo juz mnostwo watkow To bardzo kryjacy podklad.
Tu mozesz poczytac o nim: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2595 A to, co znalazla wyszukiwarka http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=504541
Pozdrawiam
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 13:00   #219
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
jak rozprowadzacie korektor pod oczami?

Od niedawna zaczelam uzywac korektora pod oczy.Mialam art deco-camuflage,obecnie zainwestowalam w Kanebo-bardzo dobry( w Anglii tanszy niz w Polsce).Jest w postaci pedzelka, tak wiec naładam troszke a potem rozsmarowuje palcem.Robie to przed nałozeniem podkładu,a czasem troche tez po.Nie mam duzego doświadzcenia jesli chodzi o aplikacje wiec prosze o kilka praktycznych uwag jak Wy to robicie,tak by efekt był jak najlepszy.POzdrawiam
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 13:08   #220
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: jak rozprowadzacie korektor pod oczami?

Jak najbardziej nakładasz korektor poprawnie. Delikatnie się go wklepuje w skórę, najlepiej opuszkami palców, choć niektórzy do korektorów w płynie stosują gąbeczki (jak do podkładów). Camouflage Art Deco nakłada się nieco inaczej, najpierw nabiera się go, rozsmarowuje na nadgarstku, aż będzie miał nieco bardziej kremową konsystencję (tak się go rozciera), a dopiero nakłada się go na pożądane miejsce. I następnie wklepuje, aż do uzyskania jednolitego rezultatu

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 15:24   #221
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: jak rozprowadzacie korektor pod oczami?

Anahstasio to moze ja przy okazji się o coś zapytam. Chodzi mi o Camouflage Art Deco. Nie wiem dlaczego ale po jego nałożeniu pod oczy, uwidacznia wszystkie kreseczki, nie chce się rozsmarować i zostawia takie plamki (w jednym miejscu jest go wiecej w innym mniej, mimo delikatnego rozsmarowania i wklepania). Zarówno puder w kamieniu jak i podkład jeszcze bardziej to uwidaczniają

No i jeszcze jedno pytanie, czy jest jakiś sposób by podkład się na tym korektorze nie wałkował (mam True Match, nawet jak przypudruje miejsce posmarowane korektorem, podkład nadal się wałkuje )
Zapewne robie coś coś nie tak, tylko nie wiem co Proszę doradź :comk:
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-16, 15:40   #222
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Smile Dot.: jak rozprowadzacie korektor pod oczami?

Ja używam korektor na podkład, smaruje nim dane miejsce, nakładam na korektor troszke podkładu by korektor było łatwiej rozprowadzić i wtedy wklepuje palcami, jak narazie ten sposób mi odpowiada ja używam pod oczy korektora w sztyfcie, nie moge się przekonać do płynnych troszke zbiera mi się w zagłębieniach ale ścieram delikatnie patyczkiem kosmetycznym! Korektor można nakładać pod lub na podkład, różnie uczą
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 16:49   #223
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: jak rozprowadzacie korektor pod oczami?

a nikt nie nakłada korektora pędzelkiem? Powiem szczerze, ze w moim przypadku nakladanie tylko palcem nie zdaje egzaminu, zwlaszcza przy nakladaniu korektora NA makijaż. Palcem korektor nie dochodzi wszędzie, nie nakłada się zbyt równomiernie. Dlatego rozwazam kupno pędzelka. Kto wie, jaki bylby do tego najlepszy??
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 16:56   #224
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: jak rozprowadzacie korektor pod oczami?

Cytat:
Napisane przez agatka-a
Anahstasio to moze ja przy okazji się o coś zapytam. Chodzi mi o Camouflage Art Deco. Nie wiem dlaczego ale po jego nałożeniu pod oczy, uwidacznia wszystkie kreseczki, nie chce się rozsmarować i zostawia takie plamki (w jednym miejscu jest go wiecej w innym mniej, mimo delikatnego rozsmarowania i wklepania). Zarówno puder w kamieniu jak i podkład jeszcze bardziej to uwidaczniają

No i jeszcze jedno pytanie, czy jest jakiś sposób by podkład się na tym korektorze nie wałkował (mam True Match, nawet jak przypudruje miejsce posmarowane korektorem, podkład nadal się wałkuje )
Zapewne robie coś coś nie tak, tylko nie wiem co Proszę doradź :comk:
Agatko, tak się składa, że własnie jestem w trakcie dokańczania opakowania True Match i przez ostatnie 4 miesiace w zasadzie stosowałam go z kamuflażem bardzo często. Raz korektor zważył mi się pod podkładem, a było to wtedy kiedy za dużo mi się go nałożyło (tj. korektora Czy pod oczy stosujesz żółty korektor czy beżowy? Ten beżowawy czasami ma tendencję wchodzić w zmarszczki, szczególnie wtedy kiedy podczas jego nakładania napina się skórę. Żółty, przeznaczony stricte pod tę strefę, jest nieco bardziej elastyczniejszy i dosłownie na palcach jednej ręki mogę wymienić sytuacje, kiedy podkreślił mi linię dookoła oczu. Tak się zastanawiam co może być przyczyną Twoich kłopotów... Jaki krem pod oczy nakładasz zanim położysz korektor? I jaki nakładasz na twarz? Na sobie zauważyłam że Camouflage nie jest za bardzo kompatybilny z blokerami, które są dla niego zwyczajnie za tłuste. Poza tym, w okresie kiedy cera bardziej się przetłuszcza (np. tak jak teraz, kiedy dla ochrony wytwarza więcej sebum), po nałożeniu korektora muszę odczekać kilka chwil, zanim pokryję go podkładem. True Match dobrze mi z nim współgra. Największe kłopoty Art Deco ma z tzw. zastygającymi podkładami - Colorstayem Revlonu lub MACiem.
A może zwyczajnie ciut zbyt duża ilość korektora i podkładu nie ma gdzie się wchłonąć i stąd to ścinanie?

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 17:02   #225
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: jak rozprowadzacie korektor pod oczami?

Ja próbowałam nakłać korektor pędzelkiem, ale w przypadku gęstych kamuflaży (a takich głównie używam), to się zupełnie nie sprawdza. Są za gęste i zbijają włosie. Ponadto włoski nieraz się odciskają, a i precyzyjniej nakłada mi się je właśnie palcem. Ale to rzecz gustu zapewne i przyzwyczajenia
Pędzelek miałam Lancome'owski, otrzymany kiedyś przy zakupach. Ponoć przeznaczony był właśnie do korektorów, a przypominał pędzelek do nakładania pomadki, tylko był nieco gęstszy i bardziej okrągło ścięty.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 17:25   #226
Raniffer
Raczkowanie
 
Avatar Raniffer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 217
Dot.: jak rozprowadzacie korektor pod oczami?

Ja mam juz drugi korektor w sztyfcie [tak sie mówi? ]. Zawsze nakładam go na palec czy kawałek dłoni, dzięki temu staje się bardziej miękki i ciepły, a dopiero potem wklepuję go na skórę wokół oczu i mimo, ze używam korektora niskopółkowego, nie waży mi się on, ani nie wałkuje. Zostaje cieniutka warstewka, którą na wszelki wypadek przypudrowuję
__________________
masz taki zamyślone usta
masz takie malinowe oczy
ale pewnym krokiem kroczysz.
♥♥♥
Raniffer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 17:35   #227
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: jak rozprowadzacie korektor pod oczami?

dzieki Ana, z tym, ze chodziło mi raczej o korektor płynny, bo fakt, ze takim gęstym jak z Art Deco to nie bedzie zbyt wygodne... A zastanawialam sie nad pędzelkiem z Sephory Professionnel, ma sztuczne, zolte wlosie i jest plaski...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 17:43   #228
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: jak rozprowadzacie korektor pod oczami?

Ja używam pod oczka korektora Maybelline ever fresh - jest dość płynny i rozcieram go palcem.Mam pytanko czy na korektor mogę nakładać podkład EL double wear -czy będzie za bardzo wysuszał skorę pod oczkami
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 18:16   #229
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: jak rozprowadzacie korektor pod oczami?

Ja mam korektor Rimmel Hydradense pod oczki Wklepuje go palcem bo nie mam cierpliwosci do pedzelka. Poza tym jak sie korektor troszke ociepli od dloni to ladniej mi sie wtapia
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-16, 18:51   #230
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: jak rozprowadzacie korektor pod oczami?

mam żólty,
nakładam go palcem, staram sie brac jak najcieńszą warstwe,
dobrze to nazwałaś, on sie po prostu waży na mojej skórze
lepiej wyglądam bez niego i z cieniami pod oczamy, niż z nim
krem jak używam to: albo żaden, bo często nie mam czasu, albo nivea visage , nawilżający do cery suchej
zanim zacznę się malować czekam aż krem sie do końca wchłonie,

okopnie to wszystko wygląda

p.s. moze to przyczyna tego ze mam bardzooo suchą skórę?
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 19:11   #231
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: jak rozprowadzacie korektor pod oczami?

Rozprowadzam pedzelkiem, tym co jest przy korektorze. Mam loreala w pedzelku.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 21:05   #232
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Dot.: jak rozprowadzacie korektor pod oczami?

uzywam Maybelline ever fresh- najpierw na palec-rozcieram,a potem wklepuję w skórę, już po nałożeniu podkładu-jakoś wygodniej(mimo to stapia się idealnie)
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 21:10   #233
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: jak rozprowadzacie korektor pod oczami?

Cytat:
Napisane przez Rena
Rozprowadzam pedzelkiem, tym co jest przy korektorze. Mam loreala w pedzelku.
Też go mam, ale ja najpierw rozprowadzam pędzelkiem, a potem jeszcze wklepuję paluchem Tak samo wklepuję korektory z poczwórnej palety Sephory
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 21:22   #234
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: jak rozprowadzacie korektor pod oczami?

Mam 2 kamuflaze Artdeco, bez i zółć.. zwykle nakładam je pędzelkiem Sephora - pisze na nim ze sluży do nakladania korektora Pedzelek ma "sliskie" włosie..taki jakis inny .. mi bardzo odpowiada
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 23:10   #235
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: jak rozprowadzacie korektor pod oczami?

Cytat:
Napisane przez agatka-a
mam żólty,
nakładam go palcem, staram sie brac jak najcieńszą warstwe,
dobrze to nazwałaś, on sie po prostu waży na mojej skórze
lepiej wyglądam bez niego i z cieniami pod oczamy, niż z nim
krem jak używam to: albo żaden, bo często nie mam czasu, albo nivea visage , nawilżający do cery suchej
zanim zacznę się malować czekam aż krem sie do końca wchłonie,

okopnie to wszystko wygląda

p.s. moze to przyczyna tego ze mam bardzooo suchą skórę?
W zasadzie sama odpowiedziałaś sobie na pytanie. Makijaż wykonujemy po wcześniejszym przygotowaniu do niego cery: żel + tonik + krem + DOPIERO korektor + podkład Nie można nakładać kosmetyków na wcześniej nieprzygotowaną skórę, gdyż właśnie wtedy ważą się, ścinają, nie rozprowadzają równomiernie i wykazują całkiem inne właściwości niż powinny. Tym bardziej nie powinnaś tego robić w przypadku bardzo suchej skóry. Skóra sucha = przesuszona, pękająca o wielu załamaniach. Nie nawilżona stanowi idealną podstawę dla nieudanego makijażu
Dlatego polecam zainwestować w dobry krem nawilżający, wyprowadzić nieco skórę z takiego stanu, a następnie jak już trochę dojdzie do siebie aplikować mejkap, oczywiście poprzedzając go nałożeniem kosmetyków pielęgnacyjnych

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 23:45   #236
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Wink Dot.: jak rozprowadzacie korektor pod oczami?

Jak widze istnieje kilka sposobów nakładania korektora i z tego co piszecie płynne lepiej się aplikuje pędzelkiem a inne za pomocą palców.Wiadomo ze chodzi o jak najlepszy efekt i każdy wybierze dla siebie najlepszy.
Zauważyłam też, że lepiej jest wziać mniej i rozsmarować , ewentualnie dodając więcej w razie potrzeby, niż od razu nałożyć sporą ilość,gdyż wtedy na pewno nadmiar zgromadzi sie w zmarszczkach, nawet mimicznych.Zyczę udanych aplikacji
POzdrawiam
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 07:23   #237
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: jak rozprowadzacie korektor pod oczami?

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
W zasadzie sama odpowiedziałaś sobie na pytanie. Makijaż wykonujemy po wcześniejszym przygotowaniu do niego cery: żel + tonik + krem + DOPIERO korektor + podkład Nie można nakładać kosmetyków na wcześniej nieprzygotowaną skórę, gdyż właśnie wtedy ważą się, ścinają, nie rozprowadzają równomiernie i wykazują całkiem inne właściwości niż powinny. Tym bardziej nie powinnaś tego robić w przypadku bardzo suchej skóry. Skóra sucha = przesuszona, pękająca o wielu załamaniach. Nie nawilżona stanowi idealną podstawę dla nieudanego makijażu
Dlatego polecam zainwestować w dobry krem nawilżający, wyprowadzić nieco skórę z takiego stanu, a następnie jak już trochę dojdzie do siebie aplikować mejkap, oczywiście poprzedzając go nałożeniem kosmetyków pielęgnacyjnych

Pozdrawiam!
z tym że pamiętaj że tylko czasem nie smaruje twarzy kremem, a korektor bez względu na to czy posmaruje czy nie i tak robi wszystko by mnie zenerwować
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 17:28   #238
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: jak rozprowadzacie korektor pod oczami?

Ja mam pytanie skoro już o korektorze art deco piszecie. Czy on nie wysusza skóry pod oczami?? Mam bardzo cienką i trochę boję się dawać tam coś ciężkiego, a rozwazam zakup art deco jak mi sie skonczy ten co teraz mam.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 12:43   #239
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Dot.: jak rozprowadzacie korektor pod oczami?

Jesli chodzi o korektor art deco jest on dobry ale pod oczy troszke za ciezki,przynajmniej dla mnie.Wczesniej tez go uzywalam,ale jednak wole delikatniejsze ,bardziej plynne.Szczegolnie ze piszesz ze masz cienka skore wokół oczu to tym bardziej lepiej jej nie naciagać.Jeśli natomiast chodzi o wysuszenie to nie zauważyłam niczego takiego.Ja nadal go mam, z tym że obecnie używam go na inne niespodzianki typu krostki,przebarwienia.Naj lepiej bedzie jak przed kupnem pójdziesz do sklepu i go wypróbujesz.Powodzenia.
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 13:48   #240
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: jak rozprowadzacie korektor pod oczami?

Cytat:
Napisane przez angel1980
najlepiej bedzie jak przed kupnem pójdziesz do sklepu i go wypróbujesz.Powodzenia.
to obowiązkowo tym bardziej, że będę musiała zrobić test uczuleniowy, bo już mi sie raz zdarzyło, że po innym korektorze łzawiły mi oczy. Ale boję się czy gęsta konsystencja art deco nie rozciągnie skóry podczas nakładania (moje sińce pod oczami wynikają z tego, że ta skóra jest tak cienka, że prześwituje krew krążąca w tej części twarzy).

Znacie jakies korektory pod oczy, które poza właściwościami maskującymi pielegnują skórę pod oczami (tak, wiem jestem leniwa i szukam czegos 2in1 - krem pod oczy i korektor w jednym )
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-03 10:56:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.