NIEDOSZŁA MODELKA...jAK PRZEBIEGA ROZMOWA KWALIFIKACYJNA? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-25, 11:52   #1
2peciara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 11

NIEDOSZŁA MODELKA...jAK PRZEBIEGA ROZMOWA KWALIFIKACYJNA?


Witajcie kochane Wizażanki)
Mam 16 lat i od pewnego czasu jestem zainteresowana pracą modelki. Napisałam e-maila do jednej z łódzkich agencji i dostałam odpowiedź, bym zgłosiła się na rozmowe kwalifikacyjną. Dopiero się zaczęłam obawiać!! Oczywiście zaznaczyłam,że pragnę być jedynie fotomodelką, bo na wybiegi się nie nadaję z racji niecałego metra siedemdziesiąt. Czy orientujecie się, moje kochane Wizażanki, jak przebiego taka rozmowa kwalifikacyjna? Co biorą pod uwagę, oprócz ogólnego wyglądu i sylwetki? Czy można pojawić się w lekkim makijażu? Czy drobne zmieny trądzikowe z miejsca dyskwalifikują? W co najlepiej się ubrać? Czy będę musiała "przechadzać się" po pokoju?...Wiem, że moje pytania są bardzo dziecinne, ale bardzo mnie to interesuje...Proszę o pomoc!!
2peciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-25, 13:06   #2
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: NIEDOSZŁA MODELKA...jAK PRZEBIEGA ROZMOWA KWALIFIKACYJNA?

A mnie zastanowiło czemuż to napisałaś w temacie „niedoszła”, przecież jeszcze wszystko przed Tobą i mogą Cię przyjąć...
A masz może swoje zdjątko?
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-25, 16:10   #3
arielka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 343
Re: NIEDOSZŁA MODELKA...jAK PRZEBIEGA ROZMOWA KWALIFIKACYJNA?

Nie jestem modelką i nie byłam nigdy na takiej rozmowie, ale moja koleżanka to przeszła, więc podziele się z Tobą tym co od niej usłyszałam Najlepiej idź bez makijażu albo tylko bardzo delikatny (korektor i puder trasparentny), jak będziesz za mocno umalowana to po prostu dostaniesz waciki, mleczko do twarzy i będziesz musiała zmyć makijaż. Będziesz zmierzona (biodra, pas, piersi i wzrost). Na pewno zapytają Cię także czy znasz języki obce (może być mały test - jeśli będą Tobą na poważnie zainteresowani). Małe krostki Cię nie dyskwalfikują, ale cellulit, nawet w początkowym stadium, nie jest mile widziany. Najlepiej założyć na siebie coś co podkreśla figurę - obcisłe spodnie, krótką spódniczkę. Możesz wziąść ze sobą kostium kąpielowy albo ładną bieliznę w jednolitym kolorze. Możliwe, że będą kazali Ci się przejść po pokoju, żeby ocenić twoją postawę. Na pewno będą oceniać twoje włosy, paznokcie i cerę. Ya wiem tylko tyle, może ktoś jeszcze się wypowie Życzę Ci powodzenia w tym ciężkim choć ciekawym zawodzie!
__________________
*szczęście należy do tych, którzy w nie wierzą*
arielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-25, 21:01   #4
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Re: NIEDOSZŁA MODELKA...jAK PRZEBIEGA ROZMOWA KWALIFIKACYJNA?

Hej!Ja też próbuje swoich sił jako modelka!Idź najlepiej w jeansach i jakimś topie.Zmieżą Cię,zapytają o języki i o to,jak się uczysz.Możesz przyjść z mamą,bo jeśli nie jesteś pełnoletni,to chętniej będą Cię widzieć z rodzicem.I życzę powodzenia!!
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.