czerwone kropki na nogach:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-03, 13:14   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

czerwone kropki na nogach:(


No właśnie, czemu tak jest? Nie moge nosić żadnych krótkich spódniczek ani spodenek, bo mam strasznie czerwone swędzące kropeczki na nogach. A zawsze używam golarki jednorazowej i mydła do tego. Inne dziewczyny nie mają takich problemów. Pomóżcie mi [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-03, 16:19   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Po depilacji mam szpecące kropeczki na nogach!

Moze Kasiu powinnas zmienic metode depilacji? Widocznie masz bardzo wrazliwa skore i moze maszynka do golenia dodatkowo ja podraznia. [img]icons/icon9.gif[/img] Lagodniejszy w uzyciu jest krem do depilacji. Ja osobiscie wole goracy wosk w gabinecie, ale nie wiem czy dla Ciebie ta metoda rowniez nie bedzie za drastyczna. Ale moze warto sprobowac?
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-04, 12:51   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Po depilacji mam szpecące kropeczki na nogach!

A możesz Agnieszko napisac mi cos wiecej na temat tego zabiegu w gabinecie? Bo slyszalam ze depilacja woskiem na goraco jest baaaaardzo bolesna [img]icons/icon9.gif[/img] A czy po depilacji kremem musze wybalsamowac depilowane miejsca kremem tej samej firmy co krem do depilacji?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-04, 14:22   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Po depilacji mam szpecące kropeczki na nogach!

ja nie mogę po depilacji maszynką używac balsamu-bo właśnie od tego wyskakują mi krostki. Muszę odczekać jakiś czas żeby nakremować nóżki.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-04, 15:54   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Po depilacji mam szpecące kropeczki na nogach!

To czy zabieg jest bolesny zalezy tez w duzej mierze od indywidualnego progu bolu. Dla mnie osobiscie torturowanie sie depilatorem elektrycznym jest 100 razy gorsze niz goracy wosk wykonany przez kosmetyczke. Najbardziej boli chyba bikini i pachy, ale to wszystko jest naprawde do zniesienia. To jest tylko jeden zdecydowany ruch kosmetyczki. Naprawde uwazam, ze mozna sie do tego przyzwyczaic [img]icons/icon12.gif[/img]

Natomiast odnosnie kremu do depilacji to nalezy dokladnie zmyc jego resztki ciepla woda ( i niekoniecznie mydlem bo to moze dodatkowo podraznic albo wysuszyc skore); Jezeli masz wrazenie przesuszonej skory to polecam ci oliwke dla dzieci. Wetrzyj jej odrobine w skore poki jest jeszcze mokra a potem normalnie wytrzyj recznikiem. Bardzo dobry, lagodny sposob [img]icons/icon7.gif[/img]
Tylko, ze krem podobnie jak maszynka do golenia ma jeszcze jedna wade - wloski bardzo szybko odrastaja i nie chce Cie straszyc, ale spotkalam sie z przypadkami, ze wlosy po kremie odrastaly o wiele grubsze [img]icons/icon9.gif[/img] Nie wiem dlaczego, ale chyba kremy te zawieraja jakies zwiazki czy skladniki ( byc moze to nawet siarka), ktore moga tak dzialac. Na ten temat chyba wiecej moglaby powiedziec tylko Basia [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-04, 19:11   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Po depilacji mam szpecące kropeczki na nogach!

No ja praktycznie mam tak samo [img]icons/icon9.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-04, 19:11   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Po depilacji mam szpecące kropeczki na nogach!

A ile kosztuje taki zabieg u kosmetyczki??
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-05-05, 23:56   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Po depilacji mam szpecące kropeczki na nogach!

Dziewczyno, po co się męczyć. Zainwestuj 2 dychy w golarkę Wilkinsona dla
bab (tylko nie Gilette, pochlastała mi nogę !! [img]icons/icon30.gif[/img]
Nóżki gładziusie (to co, że trzeba co 2-3 dni golić; przy okazji
jest piling) i 0 podrażnień ! Nie dajcie się zwariować [img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-06, 22:24   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Po depilacji mam szpecące kropeczki na nogach!

Madziu ale czy ta maszynka nie jest taka jak zwykle? Ze podraznia skore??
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-06, 22:25   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Po depilacji mam szpecące kropeczki na nogach!

Agniecha!!!!!!!!! Pliska odpowiedz mi jak tylko mozesz na to ile kosztuje zabieg u kosmetyczki! Bo nie mam zbytnio wypchanego portfelu I co kiedy nalezy taki zabieg wykonywac?? Z gory dziekuje ci za pomoc za wszystkie wskazowki [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-06, 22:36   #11
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Po depilacji mam szpecące kropeczki na nogach!

Myślę ,że masz bardzo wrażliwą skórę , włosy po goleniu odrastają bardzo szybko , włos jest ucinany przez maszynkę tuż przy skórze (lub jeśli naciągasz skórę podczas golenia to nawet troszkę poniżej wierzchniej warstwy naskórka ), włos ucięty maszynką jest bardzo ostry , rosnąc w szybkim tempie drażni skórę ,powoduje nawet małe stany zapalne, łatwo też może wrosnąć w skórę. Radziłabym spróbować profesjonalnej depilacji woskiem - zabieg zrobiony fachowo jest skuteczny, wczale tak bardzo nie boli , wosk wcale nie musi być gorący (więc nie szkodzi naczyńkom na nogach) , kosmetyczka ma do dyspozycji cały arsenał kosmetyków przygotowujących do depilacji i kończących zabieg - ja polecam po depilacji zastosowanie specjalnej ,łagodzącej ampułki , opóźnia ona także odrost włosów (naprawdę opóźnia - sprawdziłam).
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-05-06, 22:42   #12
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Po depilacji mam szpecące kropeczki na nogach!

I jeszcze podam Wam ceny (nie wiem jak w innych miastach ale w moim gabinecie depilację można zrobić za:
36 zł łydki + kolana
57 zł całe nogi
29 zł bikini (nie tylko linia bikini , ale całe dookoła ud)
22 zł pachy
5 zł palce stóp i grzbiety stóp
29 zł całe ręce
15 zł dłonie
To przykładowe ceny. Na pewno spotkacie się z cenami wyższymi a może i z niższymi.Polecam depilację ! Wszak kobieta piękna to kobieta gładka!
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-06, 23:03   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Po depilacji mam szpecące kropeczki na nogach!

Przy okazji: czy do depilacji u kosmetyczki trzeba te włosy jakoś zapuścić?
A poza tym słyszałam, że przy depilacji okolic bikini ubiera się jakieś specjalne majtki... czy to prawda? Jak to jest właściwie?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-06, 23:12   #14
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Po depilacji mam szpecące kropeczki na nogach!

Jeśli do tej pory goliłaś włosy lub używałaś kremu depilującego to do pierwszej depilacji włoski powinny mieć długość nie mniejszą niż 5 mm. W dobrych gabinetach klientka dostaje do depilacji bikini jednorazowe majtki - po to aby kosmetyczka nie pobrudziła woskiem bielizny i aby zachowana była intymność przy tym zabiegu.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-07, 16:14   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Po depilacji mam szpecące kropeczki na nogach!

Dziekuje ci bardzo Beato, zdecyduje sie chyba na ten zabieg u kosmetyczki. Wkoncu czego sie nie zrobi dla wygladu
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-07, 22:43   #16
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Po depilacji mam szpecące kropeczki na nogach!

Kasiu! Zwróć koniecznie uwagę na higienę w gabinecie kosmetycznym , przyjrzyj się w jaki sposób kosmetyczka ma zamiar nakładać wosk (technika nie ma znaczenia , ale zachowanie higieny bardzo duże). Jeśli wosk będzie nakładany aplikatorem to spójrz czy aplikator jest czysty , czy nie jest oblepiony woskiem po poprzedniej depilacji (aplikatory powinny być jednorazowe bądź takie które można dokładnie oczyścić z wosku i wydezynfekować). Jeśli wosk jest nakładany szpatułką to również szpatułka musi być czysta , paski do depilacji tylko jednorazowe, dobrze aby kosmetyczka pracowała w rękawiczkach jednorazowych . Jeśli wszystkie te zalecenia będą zachowane , zastosowane zostana właściwe kosmetyki przed i po depilacji , wosk którym będzie robiony zabieg nie uczuli Cię - to podrażnienie po zabiegu zniknie a Ty będziesz zadowolona z efektu. Wspaniale sprawdzają się ampułki po depilacji firmy Maystar (dostępne w niektórych gabinetach)
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-10, 12:58   #17
ania.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 83
Re: Po depilacji mam szpecące kropeczki na nogach!

Jejku jak czytam te posty to teraz widzę do jakiego gabinetu kosmetycznego chodziłam. Szpatułak oblepiona leżąca w garnuszku z woskiem nie wiadomo komu wcześniej służyła. A ja dziwiłam się że po tym zabiego mam krostki.
A co do depilacji nóg, to czy te kremy do depilacji nie wysuszają nadmiernie skóry?
ania.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-11, 09:48   #18
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Po depilacji mam szpecące kropeczki na nogach!

Czy moge poznac przyblizony cennik depilacji zarowno na zimno jak i na cieplo woskiem w gabinecie, no i oczywiscie tych rzeczy dodatkowych jak uzycie ampulki po depilacji itd.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-11, 10:19   #19
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Po depilacji mam szpecące kropeczki na nogach!

Anik [img]icons/icon7.gif[/img]
Kazdy gabinet ustala sobie indywidualnie cennik. Beata Krajnik w swoim poscie podala ceny depilacji [img]icons/icon7.gif[/img] Mniej wiecej tyle to kosztuje, ale jezeli masz zamiar wybrac sie do gabinetu to juz powinnas wczesniej zadzwonic i zapytac o cennik, o typ wosku ( w jaki sposob jest nakladany, czy z rolki czy tez patyczkiem [img]icons/icon9.gif[/img] ) i o ampulki. Bo nie kazdy gabinet je stosuje

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-05-13, 23:17   #20
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Re: Po depilacji mam szpecące kropeczki na nogach!

Prosze Beatko, napisz jeszcze tylko ile w przybliżeniu kosztuja te ampułki, i co ile trzeba je brać...?!
A co jaki czas trzeba wykonywać ta depilację woskiem, bo sama przyznam że, maszynka mnie już do szłu doprowadza. Moje nogi czasami wyglądają tak, jak by mnie ktoś pociął, i musze golić je co ok 2 dni Chyba tez zainwestuje w wosk.
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-16, 22:48   #21
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Po depilacji mam szpecące kropeczki na nogach!

Kremy do depilacji tez mnie uczulaja!! Chyba pozostaje tylko kosmetyczka [img]icons/icon9.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-05, 15:56   #22
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
problemy po depilacji woskiem

Mam pytanie związane z wypryskami, ktore pojawiaja sie na nogach po depilacji depilatorami mechanicznymi. Nogi depiluje od paru lat; od 2 lat zaczely pojawiac sie na nogach gdzieniegdzie wypryski - jakby dochodzilo do zapalenia mieszkow wlosowych. Wypryski na oczatku wygladaja jak czarne kropki, a po usunieciu okazuja sie krotkimi, podwojnymi wloskami w tluszczowej otoczce. Przy depilacji stosuje srodki ostroznosci - myje nogi przed zabiegiem, a po przecieram je woda utleniona. Co mozna z tym zrobic, jak zapobiegac wypryskom i jak leczyc te, ktore sie pojawiaja?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-05, 16:36   #23
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: problemy po depilacji woskiem

Mam taki sam problem. Być może, że pomogą ci ampułki stsowane po depilacji, które łagodza podrażnienia i opóźniaja odrost włoskow. Ja ich jeszcze nie stosowałam, ale P. Beata poleciła je calkiem niedawno na forum. To są apmułki Maystar, niedorgie (ok. 5 zł szt.) dostępne w niektorych gabinetach kosmetycznych.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-05, 20:53   #24
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: problemy po depilacji woskiem

Powinnaś sprawdzić czy przypadkiem Twój depilator nie urywa włosków zamiast wyrywać (pisząc depilacja mechaniczna nie miałaś na myśli wosku?). Z opisanych objawów wynika ,że włoski są urywane i tworzą się przez to stany zapalne. Jeśli to jest przyczyną to może trzeba zmienić depilator lub metodę depilacji. Na zapalenia mieszków włosowych pomaga stosowanie dwóch preparatów: Folisan - pisałam już o tym płynie na forum oraz ampułki Maystar - też pisałam o nich.Na wrośnięte włoski nie ma innej rady jak usunięcie ich (najlepiej niech zrobi to kosmetyczka). Aby zapobiegać wrastaniu włosków powinnaś robić regularnie peeling lub codziennie masować nogi szorstką gąbką lub myjką pod prysznicem.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-05, 23:00   #25
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: problemy po depilacji woskiem

Czy mogłabyś,Beato,napisać więcej o walce z wrastającymi włoskami? 3 tygodnie temu poddałam się depilacji w gabinecie kosmetycznym, a pozostałe włoski wyraztające dopiero teraz zwalczam depliatorem. Jednak już zauważyłam wrastające włoski. Myślałam, że problem ten pojawi się po pewnym czasie, gdy włosy będą już cieńsze i słabsze...Będę wdzięczna za wskazówki)
pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-07, 11:52   #26
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: problemy po depilacji woskiem

Bardzo dziękuje za odpowiedz. Oczywiscie depiluje nogi depilatroem, a nie woskiem.
Spróbuje poleconych przez Pania specyfikow.

pozdrawiam,

MAtilda [img]icons/icon7.gif[/img]

Beata Krajnik napisał(a):
> Powinnaś sprawdzić czy przypadkiem Twój depilator nie urywa włosków zamiast wyrywać (pisząc depilacja mechaniczna nie miałaś na myśli wosku?). Z opisanych objawów wynika ,że włoski są urywane i tworzą się przez to stany zapalne. Jeśli to jest przyczyną to może trzeba zmienić depilator lub metodę depilacji. Na zapalenia mieszków włosowych pomaga stosowanie dwóch preparatów: Folisan - pisałam już o tym płynie na forum oraz ampułki Maystar - też pisałam o nich.Na wrośnięte włoski nie ma innej rady jak usunięcie ich (najlepiej niech zrobi to kosmetyczka). Aby zapobiegać wrastaniu włosków powinnaś robić regularnie peeling lub codziennie masować nogi szorstką gąbką lub myjką pod prysznicem.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-07, 11:55   #27
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: problemy po depilacji woskiem

Martek,
dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam i zycze sukcesow w walce z wspolnym wrogiem [img]icons/icon12.gif[/img]
MAtilda

Martek napisał(a):
> Mam taki sam problem. Być może, że pomogą ci ampułki stsowane po depilacji, które łagodza podrażnienia i opóźniaja odrost włoskow. Ja ich jeszcze nie stosowałam, ale P. Beata poleciła je calkiem niedawno na forum. To są apmułki Maystar, niedorgie (ok. 5 zł szt.) dostępne w niektorych gabinetach kosmetycznych.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-10, 12:19   #28
Skakanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 105
Ślady po depilacji

W jaki sposób pozbyć się paskudnych czerwonych punkcików, które pojawiły sie na moich nogach chyba na skutek depilacji? Nie są to chwilowe podrażnienia, towarzyszą mi juz od kilku lat i z całego serca ich nienawidzę! Są widoczne nawet, kiedy mam opalone nogi, czy znacie na to jakis sposób? Dzięki za odpowiedzi...
Skakanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-10, 12:24   #29
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Ślady po depilacji

No właśnie, ja też mam ten problem... [img]icons/icon9.gif[/img]
wydawało mi się, że po opalaniu są jakby mniej widoczne, ale to złudzenie.
Zauważyłam, że częściej to występuje u osób z raczej jasną karnacją.
Pomóżcie!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-10, 12:34   #30
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Ślady po depilacji

faktycznie, bezposrednio po depilacji na sucho ujawniaja sie male kropeczkowe-punkciki, dlatego zawsze po stosuje w ilosci nieekonomicznej mleczko do ciala i mnie to pomaga
dla skor bardziej wrazliwych sa specjalne "mazidla" po depilacyjne, np. z Gilette balsam
jesli i to nie pomaga, to moze jestescie skazane na depilacje woskiem, albo golenie odnóży na mokro maszynka???
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-03 13:08:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.