Polki...co o tym sądzicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-23, 11:15   #1
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121

Polki...co o tym sądzicie?


Ostatnio dosyć często spotykam sie z pewnym stwierdzeniem, cieszy mnie ono, ale i zastanawia. Kieruje moje przemyslenia w Waszą,kochane Wizażanki, stronę.
Kogo by sie nie zapytac wszyscy mowia ,ze Polki to bardzo piękne, wyróżniające sie w Europie kobiety..
Kolega mieszkający w Anglii mowi ze Angielki nie są urodziwe, moja siostra mieszkajaca w Szwecji mowi to samo o Szwedkach, brat z Holandii o Holenderkach itp. itd..
Musze przyznac ze zgadzam sie z tym stwierdzeniem. Chodząc po ulicy bardzo czesto spotykam przede wszystkim ZADBANE kobiety..nawet jesli mają troche tłuszczyku to ubieraja sie tak gustownie ze w ogole tego nie widac..poza tym uśmiech gosci czesto na ich buziach a to kolejny BARDZO WAZNY atut
Mysle,ze mozemy przyjąć pochwały(hihih)
Polki górą
oby tak dalej...
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-23, 11:48   #2
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 338
Re: Polki...co o tym sądzicie?

Zgadzam się co do pięknych kobiet, niestety żeby było sprawiedliwie mamy niewielu przystojnych facetów
benny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-23, 12:20   #3
jostine
Raczkowanie
 
Avatar jostine
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 287
Re: Polki...co o tym sądzicie?

A jaka to właściwie jest klasyczna polska uroda?? Ja mam ciemnobrązowe włosy, ciemne oczy, więc chyba nie jestem typową Polką.
jostine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-23, 12:45   #4
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 338
Re: Polki...co o tym sądzicie?

Chyba takie łagodne rysy twarzy, okrągła buzia, okrągłe oczy, dobrze zaznaczone kości policzkowe... Ale tak naprawdę to Polki są bardzo różne, i bardzo mi się to podoba!
benny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-23, 12:56   #5
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Re: Polki...co o tym sądzicie?

dokładnie! Polki nie sa takie jak Azjatki (prawie wszystkie jednakowe) czy Murzynki (wszystkie w ciemnych wlosach i oczach) są zupelnie inne ale wszystkie zadbane, usmiechniete i podobno Polke wyczuwa sie juz na odlegloscWiadomo ze to Polka.
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-23, 13:01   #6
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Polki...co o tym sądzicie?

ja tez ostatnio znowu usłyszałaam,że polki w porównaniu do niemek...niebo a ziemia.chociaż może to porównaie specjalnie nie dziwi, bo wiadomo-niemki...
myslę, że sprawa leży w zadbaniu.polki są bardzo zadbane.uknułam ostatnio taką teorię, że ponieważ ogólnie jesteśmy narodem ludzi mocno się wszystkim przejmujących(co zasadniczo jest wadą, bo brak nam luzu i wszystko bierzemy zbyt poważnie), to w przypadku dbałości o siebie przynosi to śwetne rezultaty. niemki, czy amerykanki, jako mieszkanki krajów gdzie ludzie mają więcej luzu, są bardziej niechlujne, bo sie tak jak my nie przejmują.tak sobie wymyśliłam.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-23, 13:15   #7
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Polki...co o tym sądzicie?

Lee napisał(a):
> dokładnie! Polki nie sa takie jak Azjatki (prawie wszystkie jednakowe) czy Murzynki (wszystkie w ciemnych wlosach i oczach)

Heh, dla Azjaty czy Murzyna wszyscy biali wyglądają jednakowo (tak mi mówili koledzy narodowości egzotyczych, przyjeżdżający do Polski na studia), a oni dla siebie róznią sie tak jak my dla nas , dla Greka i innych południowców kobieta mająca niebieske/zielone/szare oczy jest blondynką, choćby miała brązowe włosy

>są zupelnie inne ale wszystkie zadbane, usmiechniete i podobno Polke wyczuwa sie juz na odlegloscWiadomo ze to Polka.

Polki są zadbane i starają sie ubierać z gustem i modnie

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-08-23, 13:23   #8
jostine
Raczkowanie
 
Avatar jostine
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 287
Re: Polki...co o tym sądzicie?

koko napisał(a):
> ja tez ostatnio znowu usłyszałaam,że polki w porównaniu do niemek...niebo a ziemia.chociaż może to porównaie specjalnie nie dziwi, bo wiadomo-niemki...

No tak, kiedyś w Hamburgu szła ulicą taka pięęękna, elegancka kobieta i mówię do taty : - Rany, jaka ładna Niemka. Jak z bajki.

A ona na to: - Jestem z polskiej bajki.

Mam tylko nadzieję, że młode dziewczyny z naszego kraju nie będą paliły i zawsze, ale to zawsze będą zmywały makijaż przed snem, co jak zaobserwowałam na imprezach nie nalezy do ich mocnych stron. Nie piszę naszych mocnych stron, bo ja się do takich oczywiście nie zaliczam .
jostine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-23, 13:48   #9
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: Polki...co o tym sądzicie?

Ja natomiast uważam, że albo ktoś rodzi sie ładny ,albo nie Wśród każdych narodowości są kobięty piękne i te mniej piękne Osobiscie uważam , iż wiele mulatek to poprostu przepiękne kobiety. Bardzo mądry program był pare miesięcy temu na Discovery, min o tym co czyni nas sexualnie pociągającymi, że jedni są bardziej atrakcyjni od pozostałych itp. Dość ciekawa była teza o proporcjonalności naszych rysów twarzy, tzn. jeśli jedna strona twarzy jest symetryczna względem drugiej-niamal idealnie to taka osoba będzie cieszyć sięwiekszym powodzeniem itd.
Ale jest jeszcze wg mnie sexapil, to jak się poruszamy , gestykulujemy itp
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-23, 14:30   #10
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Re: Polki...co o tym sądzicie?

tak tak! wdg. mnie takze Mulatki sa przepiekne, chodzi o to jak to wygląda masowo. W Niemczech czy innym kraju europejskim (nie rozwlekam sie na większą skale) masowo kobiety nie są ładne, tj. oczywiscie zdarzają sie wyjątki
u nas tez nie am samych sexbomb wiadomo...chodzi o to, ze wiele jest pięknych kobiet..i znowu to powtórze ZADBANYCH kobiet! uff
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-23, 16:38   #11
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: Polki...co o tym sądzicie?

a wszyscy ci ludzie to Polacy. przyzwyczajeni do polskich rysow twarzy. znajomych rysow. Zajonc juz kilkadziesiat lat temu odkryl cos takiego, co sie nazwywa efektem (zwyczajnej) ekspozycji. bardziej lubimy / podobaja nam sie rzeczy, ktore juz znamy, ktore ogladalismy wiele razy. to jest tak jak z piosenką i inżynierem Mamoniem. "jak może mi się podobać piosenka, którą słyszę pierwszy raz"? czy jakoś tak to szło
mi się wydaje, że albo ktos jest ładny i zadbany, albo nie, i narodowość nei ma tu nic do rzeczy. dużo podróżuję i wszędzie widziałam ludzi pięknych i brzydkich, pachnących i śmierdzących. zaryzykowałabym twierdzenie, że w Polsce jest stosunkowo dużo brzydkich facetów (ale może działa tu "efekt wąsa" - nie cierpię wąsów, a Polacy je lubią), a ludzie są generalnie ponurzy, smutni i spięci.
pzdrv
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-08-23, 17:23   #12
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 338
Re: Polki...co o tym sądzicie?

Jak powiedziała pewna studentka socjologii do mojej koleżanki: 'generalnie to żadna generalizacja nie jest dobra'.
benny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-23, 21:17   #13
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Re: Polki...co o tym sądzicie?

Mój kolega wyjechał do Danii. Pytam się, czy Dunki są ładne. Michał: "Są... zadbane... dużo blondynek... ale... ale mają... mają takie... duńskie twarze." Niestety, nie umial wyjasnic, na czym polega "duńska twarz", wystękał jedynie "No... takie jakieś rysy..." Wówczas nie bez satysfakcji wyrypałam "No, bo Polki są najpiękniejsze" i odpowiedział: "No jasne " Proponuję przyjąć to męskie stanowisko jako ostateczne.
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-23, 21:39   #14
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: o Polkach i Polakach, złośliwca zbiór prawd subiektywnych

O Polkach:

Ja się trochę obijam po świecie i muszę przyznać, że Polki są w porównaniu do innych narodów bardzo zadbane jeśli chodzi o urodę Cieszy mnie, jak słyszę gdzieś rozmowę "zagranicznych", w której chwalą urodę Polek

Jest też druga strona medalu - mianowicie Polki są znacznie gorzej WYSPORTOWANE od koleżanek choćby z Europy zachodniej. To Polki mają piękne buzie, doskonałe makijaże, dobrane ciuchy, zadbane włosy, ale... troszkę ruchu, miłe panie Nie zaszkodzi.
Widać szczególnie po (khem khem) pupach i nogach, całkowicie niemal nieskażonych ruchem poza robieniem zakupów w Sephorze

A teraz o Polakach
Trudno mi oceniać urodę rodaków, ponieważ nie mam ku temu niezbędnych predyspozycji, dla mnie facet jeśli jest schludny, czysty i w miarę dobrze zbudowany, jest facetem przystojnym.
Ale mam skalę porównawczą w stosunku do Niemców i Włochów, których poznałem wielu i mogę pokusić się o porównania.

Otóz rodacy, ze mną włącznie, przy italiańcach w szczególności, wypadają niemal jak dzicy Wikingowie. Taki italianiec spędza godziny na dobieraniu stroju, fryzowaniu, brylantowaniu fryzu, odpowiednim pasku do butów, goleniu bródki pod linijkę, wybieraniu najbardziej jedwabnego krawata spośród jedwabnych krawatów... Niewiele ustępuje mu Niemiec. Hiszpan też jest w ścisłej czołówce.

I dlatego, jak obok takiego wymuskanego egzemplarza postawi się naszego polskiego wikinga, wygląda on jakby przed chwilą upolował żubra gołymi rękami.



Zaznaczam, że od wymienionych prawd ogólnych i subiektywnych istnieje całkiem spora grupa osób nie dających się zaklasyfikować. Czyli tuptusiowo wymuskani Polacy i wikingowo niechlujni Włosi.

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-23, 21:51   #15
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: o Polkach i Polakach

Do mojej Mamy do Instytutu przyjeżdżają często goście z Wietnamu, Chin itp.Rejonów i moja Mama kiedyś podsłuchała, że oni mówią na nas: długie nosy No w porównaniu z ich kartofelko-klopsikami to my mamy rzeczywiście dłłługie nosy

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-23, 22:10   #16
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Polki...co o tym sądzicie?

pewnie, nie należy generalizować, ale w jakiś sposób da się potwierdzić tezę, że Polkę czuje się na odległość . "dzen dobly Polska" słyszałam w Grecji, Tunezji, Włoszech.. nie otwierając buzi, więc to nie po języku mnie rozpoznali .
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-23, 22:48   #17
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: o Polkach i Polakach, złośliwca zbiór prawd subiektywnych

Ba! Żeby facet gołymi rękami upolował żubra to ja bym mu nawet obgryzione pazury wybaczyła)) Niestety, nie dośc że panowie niezadko o siebie nie dbają to jeszcze z tymi zubrami u niech też nie najlepiej)))
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-23, 23:02   #18
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: o Polkach i Polakach, złośliwca zbiór prawd subiektywnych

DominikaS napisał(a):
> Ba! Żeby facet gołymi rękami upolował żubra to ja bym mu nawet obgryzione pazury wybaczyła)) Niestety, nie dośc że panowie niezadko o siebie nie dbają to jeszcze z tymi zubrami u niech też nie najlepiej)))


Hehe... sugerujesz, że wyglądamy, jakbyśmy obgryzali "paznokcie" żubrom i ma to negatywny wpływ na ich populację?


p.s. Kupa czasu, Doniu
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-23, 23:10   #19
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Re: Polki...co o tym sądzicie?

Lee napisał(a):
> dokładnie! Polki nie sa takie jak Azjatki (prawie wszystkie jednakowe) czy Murzynki (wszystkie w ciemnych wlosach i oczach) są zupelnie inne ale wszystkie zadbane, usmiechniete i podobno Polke wyczuwa sie juz na odlegloscWiadomo ze to Polka.

Ej, ej to nie tak,. to wielkie uogólnienie. Poprostu nie mamy tylu okazji przygladać sie ludności afro lub azjatyckiej. Oczywiście że się różnią i to bardzo.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-08-23, 23:14   #20
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Polki...co o tym sądzicie?

bodyworker napisał(a):
> Poprostu nie mamy tylu okazji przygladać sie ludności afro lub azjatyckiej. Oczywiście że się różnią i to bardzo.

Popieram Piotra - różnią się, i to baaardzo

Ja już nawet odróżniam na pierwszy rzut oka Chińczyków od Japończyków

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-23, 23:31   #21
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Re: Polki...co o tym sądzicie?

Daleko, daleko jestem od generalizowania urody. Na nią składa się wiele czynników. Popatrzmy np. na Polki 30 -40 -letnie. Pamietają czasy kiedy po zwykłe mydełko, krem stały godzinami i może to uczyniło je bardziej zaradnymi, zadbanymi. I BUM !!! Kiedy już po 1990 wszystko mozna było dostać - z kosmetykami i wizą włącznie - to rozjechały się po świecie - Polki. Pokazując klasę.

No ale z drugiej strony jest coś co utraciły, a może dokładniej tracą z każdym rokiem. Jestem skażony zawodowym punktem widzenia, a ten związany jest z medycyną estetyczną, masażami ale w szczególności z terapiami Bodywork, co znaczą tyle co - praca z ciałem.

No i tu jest problem. Osobisci uważam iż kosztem kosmetyków, stylistyki, mody, Polki tracą coś czego się nie da kupić a raczej mozna wyssać z mlekiem matki. Pojecie o którym zapominamy, a mianowicie GRACJA - ciała.

Kobiety chodzą cco prawda na siłownie i do fitnessu, mniej uprawiaja sportu, ale przede wszystkim mnij się tańczy. Grację w pewnym sensie da sie wypracować, ale jest to trudne. Nie chodzi o modelki na wybiegu. Ale o to jak się dziewczyny poruszają na codzieńnp.
Mozna byc np. na dyskotece na luzie, ale czy dziewczyna stojaca w męskim rozkroku i z papierosem w ustach przyciąga wzrok? Czy to mam być forma równouprawnienia?

Grację traca Polki także oczywiście z powodu siedzącego trybu pracy. Coraz mniej sie poruszają. Tracą swoją spontaniczność. Jedna z drug jest właśnie taniec, no i bynajmniej Waszej GRACJI CIAŁA nie wzbogacie techno.
Ot taka sugestia.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-23, 23:37   #22
valdi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 13
Re: Polki...co o tym sądzicie?

Ha ha rzeczywiście Polki są ładne na tle Niemek i Skandynawek, a wydawałoby się, że mit o pięknych Szwedkach jest prawdą a one są poprostu brzydkie i wcale nie dbają o swoją figurę spotkałam b.wiele młodziutkich Szwedek u których między krótką bluzeczką a spodenkami wyskakiwało spore sadełko i sobie dyndało np. w trakcie jazdy na rowerku Dunki też brzydkie, a Norweżki mają jakieś takie stare twarze nawet młode dziewczęta. Po pobycie na terenach skandynawskich stwierdziłam, że najpiękniejsze Szwedki to arabki - ślicznie ubrane w dobrane do spodni sukienki i chusty. Choć bardzo podobało mi się tam nieprzywiązywanie wagi do stroju, brak jakiego kolwiek snobizmu w tych sprawach np. wyróżnianie się strojem. Dosłownie wszystkie kobiety miały pumpki i bylejaki pomięty podkoszulek, mężczyźni tak samo. My Polacy jesteśmy straszliwie zakompleksieni i swoją wyższość i pozorne bogactwo chcemy zatuszować strojem by inni się z nami liczyli. Za granicą zauważyłam, że nie da się odróżnić bogatego od biednego. I to mi się podoba.
valdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-23, 23:38   #23
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Re: Polki...co o tym sądzicie?

Ups... komputer zrobił mi psikusa:
Miało być napisane: Jest wiele dróg. Jedną są specjalne ćwiczenia, inna droga to taniec...
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-24, 00:18   #24
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Polki...co o tym sądzicie?

Tyle osób mnie uprzedziło, pisząc że Azjaci się różnią. Pomieszkiwałam trochę na tamtych terenach i pamiętam ten szok, kiedy moi Rodzice przedstawiali mi swoich znajomych. Świeżo przyjechałam, a tu miałam witać się z 20 klonami. Mali, chudzi, czarne, bardzo podobne fryzurki. Koszmar, zapamiętywałam ich po koszulach, co było krótkowzroczną polityką , bo następnego dnia zaczynałam całą zabawę od nowa . Chodziłam po ulicach i czułam się jak w kraju robotów - nie dość, że zwracałam na siebie powszechną uwagę (bo z moim 1,60 byłam WYSOKA, w dodatku jeszcze blond włosy za tyłek), to dookoła mnie przelewał się tłum ludzi tak podobnych do siebie, że aż się w głowie kręciło . Z czasem zaczęłam rozróżniać twarze, rysy, odcienie skóry. Tylko włosy wszyscy mają rzeczywiście bardzo podobne. No i teraz odróżnienie Chińczyka od Japończyka, czy Filipińczyka to banał (chyba, że krew jest mieszana, ale to już wyższa szkoła jazdy), aż trudno sobie wyobrazić, że kiedyś wszyscy wydawali mi się podobni. Za to dla nich wszycy biali to Amerykanie (ja byłam zawsze brana za amerykańską aktorkę, przyjemne uczucie, nie powiem ) i też za bardzo ich nie odróżniają (chociaż mają prostsze zadanie, bo filmów "białych" u nich dostatek, a u nas jak często można spotkać Azjatę, lub ichniejszy film?).

Z ciekawostek - moja koleżanka studiuje w Niemczech i kiedyś opowiadała, jak to ktoś jej nie tak dawno powiedział, że nie wygląda jak typowa Polka. Zdziwiona zapytała się, jak wygląda typowa Polka - szeroka kwiecista sukienka, niemodna, a faceci w skórzanych czarnych kurtkach i żel we włosach. Koleżanka byla w pełni zaskoczona, aż do momentu, kiedy gdzieś tam zobaczyła grupę Polaków, którzy przyjechali do pracy - czarne, skórzane kurtki + żel, a kobiety w szerokich kieckach.
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-24, 07:44   #25
babi
Raczkowanie
 
Avatar babi
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 67
Re: Polki...co o tym sądzicie?

A ja mam jeszcze jeden przykładzik,otóż byłam w zeszłym roku w USA i jadąc autobusem ustąpiłam miejsca staruszce.Podziękowała łamaną polszczyzną i powiedziała-"wiedziałam,że Polka,tylko one są tak uprzejme" Aha,i jeszcze jeden-też USA,ale setki mil dalej,tym razem otworzyłam drzwi do sklepu pewnej starszej pani,a ona na to po angielsku:"Polish,you are very nice and kindly" Więc może nie tylko chodzi o nasz wygląd,ale i zachowanie?
babi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-24, 09:48   #26
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Re: Polki...co o tym sądzicie?

Sory, ale komputer był zalogowany na mojego mężusia i wypowiedź Valdka to moja wypowiedź.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-17, 23:44   #27
SANDRAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 165
Dot.: Polki...co o tym sądzicie?

Może Polki Są Piękne Ale Tylko Te Które Dbają O Siebie. Znam Wiele Dziewczyn Które Mają Do Innych Pretensje że Są Grube Albo Coś Tam Mają Nie Tak Ale Same Nie Potrafią Zadbać O Siebie I Np Zrezygnować Z Pizzy,mogłby Troszke Czasu Poświęcić Swojemu Wyglądowi.troszke Poćwiczyć Dbać O Włosy I Skóre Niekoniecznie Muszą Sie Malować żeby Być Miss Itd. Jestem Dumna Z Tego że Jestem Polką I Wyglądam Tak Jak Wyglądam Chociaż Chciałabym Być Mulatką Bo Mają świetne Pupy No I Karnację.
SANDRAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 00:01   #28
an-si:)
Rozeznanie
 
Avatar an-si:)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 633
Dot.: Polki...co o tym sądzicie?

polki sa bardzo rozne, wlasciwie mozemy spotkac i brunetki i blondynki i rudzielce
to sprawia ze ciezko znalesc dwie osoby tak podobne do siebie
kazda z nas jest inna i to jest piekne
a co do urody,, to napewno jest duzo pieknych kobiet.. czesto mam tak ze zobacze jakas kobiete i pomysle: o , jaka ona jest piekna! z reguly taka osoba promiennie sie usmiecha i to sprawia ze zwraca sie na taka osobke uwage
pozdrawiam
__________________
... nie każdy chłop z widłami to Posejdon !
an-si:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 00:03   #29
Dafne :-)
Przyczajenie
 
Avatar Dafne :-)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11
Dot.: Polki...co o tym sądzicie?

Polki górą...!!!
Dafne :-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 01:24   #30
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Polki...co o tym sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Dafne :-)
Polki górą...!!!

Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.