kolczyk w pępku.. jak powiedzieć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-11, 22:30   #1
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Question

kolczyk w pępku.. jak powiedzieć?


hej. zacznijmy od tego że jest to mój pierwszy założony wątek i nie wiem jak sie do tego zabrać. Otóż.. ufff... no dobra..
Bardzo chciałam miec od zawsze kolczyka w pepku. zrobilam wywiad w domu jak sie z tym mają ale stwierdziłam że nie warto się kłócić (nie zgadzali sie bo to niebezpieczne , ze zakażenie , ze moze zaczepiac o spodnie..blabla) długo chodziłam z tym pomysłem i gdzieś pol roku zaczelam zbierac kase bo otworzyli w moim miescie studio tatuazu i piercingu. poszlam, zgode napisała mi psiapsiółka i przebiłam .. chodziłam wtedy do pierwszej klasy gimnazjum.. teraz będe w klasie maturalnej i na wakacje jade z rodzicami nad Morze. problem w tym ze chcialam im powiedziec jak skoncze 18 (ale to 30 grudnia ehh) wiec to nie wchodzi w gre, zwłaszcza ze mam juz dosc ukrywania , nie jezdzenia z nimi nad jeziorko tylko w tym czasie wypadaja mi "inne" plany , noszenia bluzek bez koniecznosci pilnowania czy widac kolczyk czy nie ej babki powiedzcie mi jak mam im to powiedziec dodam ze zostaly mi 2 tygodnie do wczasów.. nie chce kłotni bo nie lubie sie klocic a chce do nich filozoficznie podejsc hehe o ile sie da
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 08:57   #2
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: kolczyk w pępku.. jak powiedzieć?

Hehehe przypomina mi to moją sytuację kiedy mama nie pozwalała mi zrobić 3 dodatkowych diurek w uszachKrzyczała, groziła, kłóciłyśmy się itp itd. Zrobiłam sobie sama, założyłam kolczyki i pokazałam się jej... A ona na to, że...BARDZO ŁADNIE TO WYGLĄDA
Radzę Ci powiedzieć, że ten kolczyk masz już dość długo, że wszystko ładnie się zagoiło, nie ma żadnych powikłań i ogólnie wszystko jest spoko Na początku może pokrzyczeć albo sie obrazić, ale nie martw sie szybko jej przejdzie
Przecież za takie coś nie wyrzuci Cie z domu
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 09:43   #3
Melvina
Rozeznanie
 
Avatar Melvina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 608
Dot.: kolczyk w pępku.. jak powiedzieć?

Moi rodzice strasznie krzyczeli, to była najgorsza kłótnia z rodzicami, pogadali trochę, ale w końcu zrozumieli, że to moje ciało i moja sprawa, a miałam wtedy 15 lat. Na pewno nie będzie źle, Twoim rodzicom może być nawet trochę przykro,że im nie zaufałaś, ale teraz chyba prawie każdy wie,że to nie jest aż takie straszne
Melvina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 09:46   #4
ikets
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar ikets
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 222
Dot.: kolczyk w pępku.. jak powiedzieć?

Kotku Mamrotku Piąteczka Jak czytałam Twoją historie - to tak jakbym czytała swoją.


Miałam podobną sytuacje (2 klasa gim). Kolczyk zrobiłam, no i głupia postanowiłam sie nie ukrywac... Dostałam niezły opieprz i musiałam wyciągnac kolczyk "szybciej niz go załozyłam" Oczywiscie za pare godzin znowu siedział w moim pępku.
Nosze go tak juz 4 lata i ciagle sie ukrywam. W tym roku - listopad - mam 18 i w te wakacje chciałabym juz zacząc 'normalnie zyc' Chyba nic nie bede mówiła po prostu jak zauwazą to powiem "nosze od 4 lat i nic mi nie jest, nosiłam, nosze i bede nosic"

Trzymaj się Koteczku, i wielka buzka dla Ciebie
ikets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 09:51   #5
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: kolczyk w pępku.. jak powiedzieć?

Kotku ja tez się chowałam przez dłuższy czas. Przed mamą kilka miesiecy, a przed tatą z 7 - 8 miesięcy. Tylko że ja miałam skończone 18 lat. A chowałam sie, bo moi rodzice nie lubią takich rzeczy (zwłaszcza mama). W końcu też już miałam dosyć chowania się i powiedziałam najpierw mamie. Robiłam takie podchody, że temat drążyłam chyba przez 5 minut. Wyglądało to tak " Mamo muszę ci coś powiedzieć...yyy...eeee.. .ooo...yy..." i tak przez kilka minut. Mama coraz bardziej zdenerwowana, bo nie wiem co sie dzieje i w końcu wypaliła "Co ty w ciąży jeasteś?!?" Jak jej powiedziała o co chodzi to wcale nie było tak źle. Z tatą było jeszcze luźniej. Spojrzał i powiedział że fajny. Więc żyzę teraz powodzenia tobie
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 09:52   #6
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: kolczyk w pępku.. jak powiedzieć?

O matkooo, ale rodzinka....ale zeby tyle czasu ukrywac??????? Zaskoczona jestem całkowicie...u nas razem z siostrą mamy i mama o tym wie, ale tata nie wie, tj nie widzi, bo my paradujemy przed nim i jakos nic...:P
Zwyczajnie powiedziec, albo nie mowic i sami zobaczą.
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 10:23   #7
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: kolczyk w pępku.. jak powiedzieć?

muszę sie przełamać nie wiem tylko czy mówić że mam już tak długo juz probowałam wczoraj.. pytam : " mamo jaki masz dzisiaj humor?" jak bedzie miala bardzo dobry to lepiej to przyjmie a jak bedzie zla to nie bede wchodzić w paszcze lwa Dzisiaj znowu zaczne.. a na "wazeline" to zrobię dziś dobry obiadek i moze jakis dobry deserek
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-12, 11:57   #8
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: kolczyk w pępku.. jak powiedzieć?

heh...rzeczywiścier, na "wazelinę" to dobry sposób
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 16:35   #9
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: kolczyk w pępku.. jak powiedzieć?

Przede wszystkim powiedz kiedy nie będziesz sama z rodzicami, tj. najlepiej jakby ktoś jeszcze przy tym był (mam na myśli dalszą rodzinę, znajomych, w każdym razie kogoś spoza kręgu najbliższej rodziny). Wtedy rodzice nie będą Ci mogli zrobić awantury, bo im nie będzie wypadało, a potem pewnie im przejdzie.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 17:02   #10
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: kolczyk w pępku.. jak powiedzieć?

A ja moim rodzicom nie powiedziałam tylko sami zauważyli. Przez przypadek. Mama sie troche zdenerwowała ale nic nie mówiła A ojciec zauważył niedawno, po roku od przebicia. Powiedział tylko że mam wyjąć ten "piorunochron" z brzucha i tu się temat skończył, ponieważ nie zamierzam wyciagac kolczyka Ale w sumie to ja dorosła jestm juz od kilku lat...
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 17:14   #11
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: kolczyk w pępku.. jak powiedzieć?

Z matmy u mnie zbyt dobrze nie jest,ale jak dobrze liczę to masz kolczyk od 5 lat i rodzice jeszcze nic nie widzieli
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-14, 15:55   #12
aluusia
Przyczajenie
 
Avatar aluusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 25
GG do aluusia
Unhappy Dot.: kolczyk w pępku.. jak powiedzieć?

ehhh .. ale ja nadal nie wiem co mam zrobić bardzo chcemieć kolczyka (mam 15 latek;P) ale mama sie nie chce zgodzić jak powiedziałm jej o tym pierwszy raz to powiedziała że nie bo kolczyki noszą tylko lafiryndy i koniec tematu bardzo chciałabym mieć takie cudo w brzuszku ale nie wiem co powiedzieć mamie i jak ją przekonać, a nie hcce robić tego bezjej zgody poradxcie mi coś pliSss tylko szybko zgóry dzieki
aluusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 17:01   #13
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: kolczyk w pępku.. jak powiedzieć?

moja kolezanka byla the best, bo zrobila sobie po cichutku kolczyka w jezyku, a jej mama przez przez 2 lata w ogole o nim nie wiedziala. (wyszlo na jaw jak kolezanka wystawila jezyk do brata, ale wtedy juz byla pelnoletnia )
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 17:17   #14
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: kolczyk w pępku.. jak powiedzieć?

Ja sobie tego nie wyobrazam Chyba macie jakis malo spostrzegawczych rodzicow...bo dla mnie to jest nierealne, zeby np. przed 2 lata ukrywac w jakimkolwiek miejscu kolczyka. Chociazby jak sie myje...czasem mama wejdzie...albo nawet kolczyk w jezyku...jak sie usmiechnie albo jak sie mowi to przeciez widac...rozumiem ukrywac przez 2 czy 3 miesiace ale przez 2 lata szok
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 17:23   #15
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: kolczyk w pępku.. jak powiedzieć?

Cytat:
Napisane przez elly2
albo nawet kolczyk w jezyku...jak sie usmiechnie albo jak sie mowi to przeciez widac...rozumiem ukrywac przez 2 czy 3 miesiace ale przez 2 lata szok
to zalezy jak mowisz i jak sie usmiechasz - jak tzw 'pelna geba' to od razu widac nio i jak czesto z ta mama gadasz. ona akurat chodzila do plastycznego LO, cale dni spedzala w szkole, na malowaniu albo na imprezach, wiec duzo okazji do pochwalenia sie jezykiem nie bylo a przy mamie wystarczy nie otwierac zbyt szeroko buzi przy mowieniu. z reszta kolczyk wcale nie tak latwo zauwazyc - np u qmpeli ze studiow zauwazylam po 2 miesiacach
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 17:31   #16
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: kolczyk w pępku.. jak powiedzieć?

Cytat:
Napisane przez lain
to zalezy jak mowisz i jak sie usmiechasz - jak tzw 'pelna geba' to od razu widac nio i jak czesto z ta mama gadasz. ona akurat chodzila do plastycznego LO, cale dni spedzala w szkole, na malowaniu albo na imprezach, wiec duzo okazji do pochwalenia sie jezykiem nie bylo a przy mamie wystarczy nie otwierac zbyt szeroko buzi przy mowieniu. z reszta kolczyk wcale nie tak latwo zauwazyc - np u qmpeli ze studiow zauwazylam po 2 miesiacach
No tak, tylko ze to sa az 2 lata, i ta dziewczyna musiala sie caly czas kontrolowac...i ani razy chociazby na chwile sie nie zpaomniala...przez 2 lata... dla mnie to szok

2 miesiace to nie dwa lata wiec nie ma porownania
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 19:42   #17
aluusia
Przyczajenie
 
Avatar aluusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 25
GG do aluusia
Talking Dot.: kolczyk w pępku.. jak powiedzieć?

nawetjeśli rodzice nie zauwazyli kolczyka przez dwa lata to nie czułaś sie dziwnie ?? mając ich na sumieniu i ukrywając sie cały czas?? to trochę głupie według mnie . Moja mama sie nie zgodziła na kolczyka ale ja sobie go i tak zrobie jutro powiedziałam jej o tymżeby wiedziała na wszelki wypadek... kiedyś jej przejdzie trochę pokrzyczy i przejdzie jej ;P pozdrowionka
aluusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 20:44   #18
futuristka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 37
Dot.: kolczyk w pępku.. jak powiedzieć?

powiedz tak :"mamo, zrobilam sobie kolczyka w pepku"...
futuristka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.