czerwone policzki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-12, 13:22   #1
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329

czerwone policzki


pomóżcie, już od roku chyba mam czerwone policzki i w okolicy nosa, to sie chyba wzielo z tego, ze jako mała i głupia smarkula wzorem siostry uzywalam na krostki zwyklej pasty do zębow, to pobobno wypala czy jakos tak, i teraz mam taki kolor skóry, bylam u dermatologa ale przepisala cos na trądzik a ja go nie mam, czasem sie zdarzy jakis pryszcz, pomózcie, chce miec zdrową skórę, w jednym kolorze, to naprawde nie wyglada zbyt fajnie.....
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 11:43   #2
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: czerwone policzki

plisska
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 13:28   #3
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Dot.: czerwone policzki

Carola obawiam się, że nie ma złotego środka na czerwone policzki czy nosek. Wszystko wskazuje na to, że masz cerę naczynkową, wiec tak o nią powinnaś dbać. Czyli bardzo delikatne kremy, które nie będą jej dodatkowo podrażniać.
Czerwona policzki to na pewno nie wynik stosowania pasty do zębów.
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 14:19   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: czerwone policzki

Myślę że Oliczka ma rację. Pasta wysusza, lekko podraznia, ale na pewno nie da takiego efektu - z opisu mi wygląda że masz raczej cerę naczynkową. Taka buzia wymaga specjalnej pielęgnacji i specjalistycznych kremów, wpisz w wyszukiwarkę hasło "naczynka" i wyskoczy Ci dużo postów. Przejrzyj koniecznie dział w KWC odnośnie kosmetyków do pielęgnacji cer naczynkowych. Nie opalaj się i zainteresuj się porządnymi kremami z filtrem...
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 14:33   #5
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: czerwone policzki

dzieki za rady, jesteście kochane
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 22:29   #6
vergissmeinnicht
Raczkowanie
 
Avatar vergissmeinnicht
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 42
Dot.: czerwone policzki

wydaje mi sie ze mam dokladnie to samo co Ty....... ...strasznie sie tego wstydze dobrze ze istnieja podkladziki,dzieki ktorym tego tak nie widac... u mnie te miejsca sa czerwone,strasznie wrazliwe na slonce a do tego luszcza sie ,jednak nie od pasty tylko od masci z zawartoscia sterydow bylam z tym wiele razy u dermatologa jednak zaden mi nie pomogl...boje sie ze to juz jest trwale uszkodzenie skory czy ktos moze mi pomoc?????
vergissmeinnicht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 22:46   #7
vergissmeinnicht
Raczkowanie
 
Avatar vergissmeinnicht
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 42
Dot.: czerwone policzki

bardzo prosze o pomoc
vergissmeinnicht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-14, 12:53   #8
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: czerwone policzki

ja też byłam z tym u dermatologa, ale miałam wrażenie, że albo nie zrozumiała o co mi chodzi albo nie chciało jej się mi pomóc , a kilka razy mówiłam do niej, że chodzi mi o to czerwone, ale jak do ściany - to trądzik, i przpisała mi coś na trądzik , a ta lekarka podobno dobra jest
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 13:34   #9
schizuko
Raczkowanie
 
Avatar schizuko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 308
Dot.: czerwone policzki

Mam to samo co ty i niestety to jest cera naczynkowaMusisz używac kremów do jej pielęgnacji..
schizuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 15:15   #10
pharma
Raczkowanie
 
Avatar pharma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: North East
Wiadomości: 247
Dot.: czerwone policzki

Możesz miec tradzik różowaty,poczytaj sobie o tym w necie,najlepiej udaj sie do dermatologa na konsultacje.
__________________
"Daring ideas are like chessmen moved forward: they may be beaten but they start a winning game"
pharma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 11:49   #11
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: czerwone policzki

ale ja nie zauważyłam u siebie popękanych naczynek, to są po prostu plamy
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-19, 23:34   #12
vergissmeinnicht
Raczkowanie
 
Avatar vergissmeinnicht
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 42
Dot.: czerwone policzki

ja rowniez nie zauwazylam u siebie pekajacych naczynek..... widze ,ze chyba mamy podobny problem tradzik rozowaty to tez na pewno nie jest bo moja mama na to cierpi i wyglada to zupelnie inaczej chcialabym sie tego pozbyc ale nawet lekarze nie bardza wiedza co z tym zrobic zapisujac leki na tradzik !!!!
vergissmeinnicht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 15:15   #13
dorfi2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2
Dot.: czerwone policzki

Hej no to witajcie w klubie bo ja mam chyba a raczej na pewno to samo.Teraz sie za to wzielam pozadnie i rozpoczelam w necie wielkie poszukiwania na ten temat
dorfi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 17:06   #14
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 044
Dot.: czerwone policzki

Cytat:
Napisane przez caro_l_a
ja też byłam z tym u dermatologa, ale miałam wrażenie, że albo nie zrozumiała o co mi chodzi albo nie chciało jej się mi pomóc , a kilka razy mówiłam do niej, że chodzi mi o to czerwone, ale jak do ściany - to trądzik, i przpisała mi coś na trądzik , a ta lekarka podobno dobra jest
Może napiszesz, co konkretnie Ci przepisała? Łatwiej będzie się nam zorientować co dermalolożka u ciebie podejrzewa - ona ma nad nami tę przewagę, że widziała Twoją skórę, a my "strzelamy w ciemno".
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 13:00   #15
dorfi2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2
Dot.: czerwone policzki

Hmm, sluchajcie tak czytam co piszecie i sie zastanawiam czy ja jednak na bank mama to co wy.Jestem czerwona non stop, ale nasila sie to przy mrozie i upalach oraz w stresie, ale nie widze bardzo wyraznie popekanych naczynek.U mnie zapoczatkowalo to kiedys (tzn jak mialam jakie7 miesiecy)odmrozenie-tak twierdzi moja mama.Slyszalam ze dobry jest krem Diroseal firmy Avene, lub tej samej firmy Antirougens emulsion legere.Czy to prawda???Bede bardzo wdzieczna jesli mi ktos pomoze!!!
dorfi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 00:39   #16
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Thumbs down Dot.: czerwone policzki

wiecie co ja bylam ztym u dermatolog powiedziała: przesdza pani, a ja że jak to ale co jaj mam z tym zrobić? ona że sa specjalne kremy na naczynka i nic wiecej sie nei zrobi nawet mi nie poleciła konkretnego!! i oczywiscie powiedzila ze najlepiej jak bym przyszla bez pudru zeby ona mogla to zobaczyc dokladnie litościiii

tak wiec wizyta mi nic nie dala a niby dobra lekarka mzoe dlatego ze o pani miala cos kolo 70?
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 10:38   #17
(karolinka)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 411
Dot.: czerwone policzki

ja tez to mam i jest mi z tym bardzo zle;(, wogole to obrzucam sie kreamami ale co z tego jak skore mam i tak szorstka?. moj starszy brat ma to samo...<cry>
(karolinka) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 13:08   #18
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Talking Dot.: czerwone policzki

Może ta stronka cosik wam pomorze http://webplus.d8b.pl/comp/forum/index.php?idm=2368. Pozdrawiam
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 13:35   #19
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: czerwone policzki

Posłuchajcie dziwczyny! Ja też miałam czasem zaczerwieniony nos i drobne przebarwienia ale moja babcia poradziła mi żebym użyła pasty cynkowej ( do kupienia w aptece ok. 1-2 zł). Wieczorem po oczyszczeniu twarzy wrzuciłam opakowanie tej pasty do ciepłej wody żeby się rozpuściła a raczej trochę zmiękczyła, a nastepnie palcem posmarowałam grubą warstwę na nosie ( tak żeby był cały biały). Następnego dnia rano wstałam i zmyłam ciepłą wodą (troszkę ciężko się zmywa ale można pomóc sobie mydłem). Efekt był zaskakująco dobry! Pasta wybieliła moje przebarwienia i ani śladu po czerwonym nosie! Teraz używam pasty cynkowej co jakiś czas i naprawde mi pomaga. Możecie spróbować bo koszty są naprawdę niewielkie
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-25, 14:23   #20
Energia
Raczkowanie
 
Avatar Energia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 124
Dot.: czerwone policzki

Cytat:
Napisane przez caro_l_a
ja też byłam z tym u dermatologa, ale miałam wrażenie, że albo nie zrozumiała o co mi chodzi albo nie chciało jej się mi pomóc , a kilka razy mówiłam do niej, że chodzi mi o to czerwone, ale jak do ściany - to trądzik, i przpisała mi coś na trądzik , a ta lekarka podobno dobra jest
Nie widziałam Twojej buźki, ale ta lekarka mogła mieć rację. Nie wiem na ile jest to właściwe dla Twojego przypadku, ale... Początkowe stadium trądziku różowatego to właśnie zaczerwieniona skóra twarzy (np. policzki). Lekarka mogła mieć takie podejrzenie i dlatego przepisała "coś" na trądzik.
Energia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.