CELIA- silna marka :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-22, 20:38   #1
sister
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 92

CELIA- silna marka :D


Dziewczyny byłam dzisiaj na wędrówkach po moim mieście- ukochanym Wrocławiu. W centrum nie ma problemu ze znalezieniem kolorówki Celii i tu się zaskoczyłam, bo dziewczyny w KW piszą , że puderki prasowane kosztują 10-13 pln a u mnie w centrum 21-24 !!!!!! kurcze , czy tylko u mnie taka drożyzna troche się zdziwilam. Niby dobry puder, więc kasy nie szkoda ale można sie załamać bo taka przebitka a jak to u was z cenami Celii?
Pozdro for all!
sister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-22, 21:30   #2
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Re: CELIA- silna marka :D

Jeżeli byłaś w drogerii Natura w Feniksie, to zauważ, że wszystko jest tam droższe, np. maseczką w saszetkach Sekrety urody, którą kupuję w Rossmanie za 1,19zł tu kosztuje 2 zł itd. Jeżeli natknęłas się na Celię w innych sklepach, proszę napiszw jakich? Widziałas gdzieś może puder sypki Vipery?

pozdrawiam
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-22, 21:42   #3
sister
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 92
Re: CELIA- silna marka :D

fi napisał(a):
> Jeżeli byłaś w drogerii Natura w Feniksie, to zauważ, że wszystko jest tam droższe, np. maseczką w saszetkach Sekrety urody, którą kupuję w Rossmanie za 1,19zł tu kosztuje 2 zł itd. Jeżeli natknęłas się na Celię w innych sklepach, proszę napiszw jakich? Widziałas gdzieś może puder sypki Vipery?

> pozdrawiam


juz napisalam w innym watku ze tak
w Kameleonie , kosztuje 23 pln
sister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-22, 21:44   #4
aneczka1806
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 170
GG do aneczka1806
Re: CELIA- silna marka :D

a czy mogłabyś napisać gdzie widziałaś we Wrocławiu kolorówkę Celii ? Bo chciałabym kupić zachwalaną pomadkę... Więc mała podpowiedź bardzo by mi ułatwiła poszukiwania
__________________
Wybieram grupę White!
aneczka1806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-22, 21:44   #5
sister
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 92
Re: CELIA- silna marka :D

bylam dzisiaj w samym centrum-Rynek, Oławska ulica. i tam w drogeriach jest wlasnie Cellia ale w wersji drozszej, Tanszych nie widzialam. Wiem, ze szminki, pomadki sa na placu zielinskiego-duze stoisko na rogu z kosmetykami
pozdro!
sister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-22, 21:52   #6
sister
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 92
Re: CELIA- silna marka :D

Kolorówka jest w Naturze w Feniksie na parterze, i w takim stoisku z kosmetykami: jak sie idzie z pl.Dominikanskiego do Rynku to na roku po lewej stronie (zaraz przed Kameleonem-bydunkiem a za Vitą-przychodnia) jest taki lokal są tam sprzedawane ciuchy, bielizna i czesci do komputerow i tel. kom, jest tez kiosk RUCHU. Jest tam tez stoisko z kosmetykami i to jest TAM kolo stoiska z torebkami zagmatwane to troche ale jak znasz Wro to trafis zna 100%. Ale chyba wiekszy wybor pomadek widzialm na zielinskiego
pozdrawiam!
sister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-22, 21:53   #7
aneczka1806
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 170
GG do aneczka1806
Re: CELIA- silna marka :D

bardzo, bardzo dziękuję za odpowiedź Na plac zielińskiego ma 15 minut spacerkiem Więc pewnie niedługo wybiorę się na łowy
__________________
Wybieram grupę White!
aneczka1806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-09-22, 22:02   #8
aneczka1806
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 170
GG do aneczka1806
Re: CELIA- silna marka :D

wiem dokładnie o który sklep Ci chodzi tam też się przejdę przy najbliższej wizycie w mieście Ale najpierw na zielińskiego, bo na placyk mam bliziutko od domku zrobię sobie spacerek
jeszcze raz dziękuję!!
__________________
Wybieram grupę White!
aneczka1806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 09:16   #9
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Re: CELIA- silna marka :D

Nie mowicie mi nic, bo ja kupilam ten puder za 22 zlote!! Jak zobaczylam pozniej identyczny za 14, to przezyc nie moglam... buuu... znow mi sie przypomnialo
W Feniksie wszystko jest bardzo drogie (mowie o drogerii Natura), a wyboru tez z takiego nie maja... ja tam chodze tylko testowac kolory
Celia jest jeszcze w DH Podwale (na pietrze), na przeciwko GC. Chcialam tam ostatnio kupic tusz, ale kobieta miala tylko jeden kolor, na dodatek jeszcze w starej wersji, wiec pewnie kiepsko u niej z obrotem tych kosmetykow, bo Celia juz dawno zmienila kolorowke.
Ale dostalam za to w drogerii pod Zlotym Pucharem, w Rynku. I ceny sensowne

Pozdrawiam, Kamila
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.