szkoła wizażu!!!!!!!!!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-28, 18:51   #1
marjan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1

szkoła wizażu!!!!!!!!!!!!!!!


prosze o informacje o Szkole Charakteryzacji filmowej i teatralnej Marii Dziewulskiej. Chcę się dowiedzieć czy warto wydać pieniądze na czesne czy może lepiej iść na jakiś kurs.
marjan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-28, 20:40   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: szkoła wizażu!!!!!!!!!!!!!!!

Witam
Ja nigdy w takich sytuacjach nie mówię ani nie, ani tak. Po pierwsze nie wiem czego się spodziewasz, czego oczekujesz? Jeśli chodzi o przygotowanie do charakteryzacji , to jest to bardzo dobra szkoła choćby z tego powodu, że daje możliwości pracy w filmie, teatrze, telewizji. ( przynajmniej tak było jak ja ją kończyłam); Ale jest jedno wielkie "ale", musisz naprawdę baaaardzo chcieć czegoś się nauczyć, dawać z siebie wszystko - czyli praca o bardzo dziwnych porach, często na weekendy. Pełna subordynacja... Jeśli jesteś spoza Wawy, albo pracujesz zawodowo w innym fachu to będzie Ci bardzo trudno wszystko pogodzić.

Jeśli natomiast to ma być sam wizaż, to może lepiej iść na kurs? Wejdź do działu charakteryzacja - zobacz prace dyplomowe z tej szkoły, na inne artykuły i się zastanów 10 razy nad tym co tak naprawdę chcesz robić w życiu.

Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
marjan napisał(a):
> prosze o informacje o Szkole Charakteryzacji filmowej i teatralnej Marii Dziewulskiej. Chcę się dowiedzieć czy warto wydać pieniądze na czesne czy może lepiej iść na jakiś kurs.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-30, 00:22   #3
polcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 9
GG do polcia
wizaz-kto sie interesuje?

czesc..tu polcia-interesuje sie wizazem-ostatnio nawet skonczylam odpowiedni kurs-bo to poprostu tak moja pasja ktorej nigdy powaznie nie traktowalam.Ostatnio jednak pomyslalm ze moge sobie troszke popracowac w tym temacie..no i wlasnie zaczynam.Mam kosmetyki(swoich milam tez cale mnustwo)akcesoria-caly czas uzupelniam.I szukam kogos kto tez by sie tym tematem interesowal, pracowal jako dojezdzajaca do klientow wizazystka.Mozna by powymieniac sie opiniami, wzajemnie sie czegos nauczyc.Robie tez malkijaze w programach graficznych-efekty sa naprawde super.Mam nadzieje ze sie bede mogla pochwalic za jakis czas tymi obrazkami-musze skompresowacWysylam takie moje jedno dzielko-taka praktyka przy kompie
to moze ktos zechce odpisac?bedzie mi milo
pozdrawiam
polcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m1.jpg (23,3 KB, 2 załadowań)
polcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-30, 10:41   #4
An
Raczkowanie
 
Avatar An
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Birmingham
Wiadomości: 373
Re: wizaz-kto sie interesuje?

Czesc,
zajmuję się makijażem, ukończyłam 2-letnie studium kosmetyczne. Wykonuję makijaże ślubne, wieczorowe, itp.,(jest to moje zajęcie dodatkowe, bardziej z zamiłowania), zwykle to ja dojeżdżam do klientki.
Pozdrawiam,
Ania
__________________
pozdr.
Ania



An jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.