Rzęsy henna - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-20, 22:06   #31
emisiak
Raczkowanie
 
Avatar emisiak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 68
Dot.: Rzęsy henna

tez chce sobię zrobić hennę, ale jestem blondynką, więc może brązową(jest taka?) Nigdy tego nie robiłam
emisiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 10:15   #32
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Rzęsy henna

A ja mam takie pytanie: Chciałabym zrobić sobie hennę na rzęsach. Noszę soczewki - czy podczas tego zabiegu muszę je zdjąć ?
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 13:37   #33
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: Rzęsy henna

Cytat:
Napisane przez emisiak Pokaż wiadomość
tez chce sobię zrobić hennę, ale jestem blondynką, więc może brązową(jest taka?) Nigdy tego nie robiłam
jakbyś przeczytała cały nten wątek to by nie było takich pytań..pisałam o tym 3 posty wcześniej
jest brązowa henna żelowa ona daje delikatny efekt..najlepiej idż do poleconej kosmetyczki kolor zależy od grubożci włosa i długości trzymania jej na brwiach..ona się na tym zna..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 13:41   #34
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: Rzęsy henna

Cytat:
Napisane przez waq Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie: Chciałabym zrobić sobie hennę na rzęsach. Noszę soczewki - czy podczas tego zabiegu muszę je zdjąć ?

tak proponuję zdjąć soczewki bo nawet u super kosmetyczki może się zdażyć że odrobina henny dostanie się do oka pod soczewkę a wtedy bardzo szczypie..miałam też taki przypadek(u klientki i u siebie)że zafarbowała mi soczewka..za jakiś czas się zmyło ale może być ten raz że sie nie zmyje..klientki jak przychodzą do mnie to zdejmują soczewki do pojemniczka a po zabiegu wkładają je z powrotem..pozdrawiam
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 13:54   #35
MDMa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 114
Dot.: Rzęsy henna

ja czy robie sobie sama henną czy robi to kosmetyczka to zawsze trzyma mi się ona ok tygodnia. może dlatego, że mam strasznie jasne rzęsy, a może chodze do nieprofesjonalnych kosmetyczek?! ale ogolnie nie potrzebuje tego, ponieważ codziennie i tak maluje je tuszem,a henna u kosmetyczki to takie "widzimisie" jak jestem na jakims oczyszczaniu. Fajne uczucie jak ktoś koło ciebie biega, a ty sobie leżysz w półśnie
MDMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 16:14   #36
emisiak
Raczkowanie
 
Avatar emisiak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 68
Dot.: Rzęsy henna

Cytat:
Napisane przez Nushi Pokaż wiadomość
jakbyś przeczytała cały nten wątek to by nie było takich pytań..pisałam o tym 3 posty wcześniej
jest brązowa henna żelowa ona daje delikatny efekt..najlepiej idż do poleconej kosmetyczki kolor zależy od grubożci włosa i długości trzymania jej na brwiach..ona się na tym zna..
dziekuję Ci zrobię sobie taką na rzęsach
emisiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 18:11   #37
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Rzęsy henna

Cytat:
Napisane przez Nushi Pokaż wiadomość
tak proponuję zdjąć soczewki bo nawet u super kosmetyczki może się zdażyć że odrobina henny dostanie się do oka pod soczewkę a wtedy bardzo szczypie..miałam też taki przypadek(u klientki i u siebie)że zafarbowała mi soczewka..za jakiś czas się zmyło ale może być ten raz że sie nie zmyje..klientki jak przychodzą do mnie to zdejmują soczewki do pojemniczka a po zabiegu wkładają je z powrotem..pozdrawiam

Dziękuję za odpowiedź
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-10, 06:25   #38
ZbyszekClo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 35
Dot.: Rzęsy henna

Nawet kosmetyczka to tylko człowiek i może błąd ludzki popełnić. Henna to wcale nie jest taka prosta sprawa.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-03-16 o 21:48 Powód: Link.
ZbyszekClo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-10 07:25:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.