Tatoo na 2 lata - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-25, 00:17   #1
LadyB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 57

Tatoo na 2 lata


Hej wizazanki. Chciałabym zrobic sobie tatuaż ale taki nie na stałe słyszałam ze mozna robic henna ale ponoc trzyma sie tylko 2 tygodnie. SŁyszałam tez ze sa takie na 2-3 lata.Czy wiecie cos na ten temat?Jakie ceny sa takiego tatuazu?Gdzie moge go zrobic w Poznaniu?
Dzięki z góry
LadyB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 10:55   #2
cappucino
Rozeznanie
 
Avatar cappucino
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 968
GG do cappucino
Dot.: Tatoo na 2 lata

właśnie mialam założyć podobny wątek to jest BIO-TATUAŻ, trzyma się ok. 2-3 lata, ale poza tym to nic o nim nie wiem, jeśli mogę podłączam się do pytania

Edytowane przez cappucino
Czas edycji: 2005-08-27 o 11:48
cappucino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 12:32   #3
LadyB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 57
Dot.: Tatoo na 2 lata

Jasne ze mozesz sie podłączyc pod wątek Dziewczyny pomózcie nam!!
LadyB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 12:46   #4
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: Tatoo na 2 lata

O BIO-ttuażu słyszałam tylko ( i to niw iem czy to prawda) że mniej boli od normalnego. A co do henny to widziałam jak wygląda już po 1,5 tygodnia- taka ciemna, niewyraźna plama wygląda jakby była brudna skóra z daleka. Moja koleżanka sporo się namęczyła żeby usunąć jego resztki pumeksem.
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 14:14   #5
vision
Przyczajenie
 
Avatar vision
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków (tymczasowo Oslo)
Wiadomości: 19
Dot.: Tatoo na 2 lata

Istnieje tatuaż, który utrzymuje się na skórze od 2 do 3 lat (w niektórych przypadkach nawet do 5 lat- to zależy od twojej skóry).
Jest on wykonywany tą samą metodą co makijaż permanentny. W odróżnieniu od tatuażu zwykłego, w tym przypadku barwnik dostaje się bardzo płytko pod skórę i stopniowo, wraz ze złuszczaniem naskórka, najpierw blednie aż w końcu zupełnie znika. Jest on całkowicie bezpieczny, barwniki najczęsciej są pochodzenia naturalnego (jednak warto zapytać wcześniej czy mają atest HŻ). Podobnie jest z samym aparatem do mikropigmentacji, jeśli spełnia on wszystkie normy a osoba wykonyjąca zabieg ma odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, nie ma się czego obawiać.
Niestety nie znam żadnych miejsc w Poznaniu gdzie można taki tatuaż wykonać.

Pozdrawiam!

PS. Tatuaże takie mają znacznie szerszą gamę kolorystyczną niż zwykłe tatoo.
vision jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 14:21   #6
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Tatoo na 2 lata

Mnie tez by interesowało takie cacko. Jestem ciekawa ile może kosztować wykonanie takiego tatuazu, a swoja drogą zwykłego stałego??
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 14:24   #7
cappucino
Rozeznanie
 
Avatar cappucino
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 968
GG do cappucino
Dot.: Tatoo na 2 lata

Cytat:
Napisane przez justyna:)
mniej boli od normalnego
to wykonanie boli
cappucino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-25, 16:53   #8
swierzynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 123
Smile Dot.: Tatoo na 2 lata

HEJ!!!!
Kurcze taki tatuaż na 2-3 lat to fajna sprawa. zawsze chcałam mieć tatuaż, no ale przeraża mnie wizja tego że bedzie on na stałe. Dość często koleżanaka robi mi tatuaże henna, no ale nie trzymają się za długo. Jeśli bieże się codziennnie kąpiel to zchodząpo nie całym tygodniu.
swierzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 18:02   #9
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: Tatoo na 2 lata

Prosze,napiszcie mi gdzie mozna takie ''cus'' zrobic i jak najwiecej informacji na ten temat,pozdrawiam ;-)
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 18:10   #10
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: Tatoo na 2 lata

wpisz w wyszukiwarkę bio tatuaż,lub tatuaż permamentny i miasto w którym szukasz salonu gdzie można takie cuś wykonać-powinno znaleść
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 18:16   #11
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Tatoo na 2 lata

Ja niedawno słyszałam od kumpeli, że ten tatuaz na 3-5 lat kosztuje ok 500 zł, ale to jeszcze pewnie zalezy w jakim mieście i salonie.
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-31, 18:19   #12
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Tatoo na 2 lata

ja miałam dłuższy czas jeden tatuaż-sama go sobie robiłam. Najpierw linerką do oczu(codizennie ), potem henną, ciągle taki sam i w tym samym miejscu,ale mi się już nudziło malowanie i już go nie mam. Teraz jakbym go chciała narysować zrobiłabym to bez prblemu, bo po moim tatuażu została nie opalona skóra. Ale taki na dwa lata to fajna sprawa. tatuaże bardzo mi się podobają, ale nie wyobrażam sobie jakbym miała chodzić np. na spacerki z wnukami z tatuażem na starej pomarszczonej skórze- fuuuj
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 18:37   #13
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Tatoo na 2 lata

Hmmm.... z tego, co słyszałam te tatuaże są fajne...ale tylko na początku, co prawda są robione trochę płycej niż tatuaże tradycyjne, ale nie schodzą równomiernie, można mieć brzydkie plamy itd. Cóż, do tego tatuaż jest trochę droższy od tradycyjnego, wykonują go kosmetyczki <salony kosmetyczne>, nie spotkałąm się z bio-tatuażem w salonie tatuażu. Niektóre salony proponują klientowi znieczulenie, więc zrobienie go jest bezbolesne. Pozdrawiam
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 21:39   #14
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: Tatoo na 2 lata

ostatnio pytalam o cenę-od 200zl-w salonie kosmetycznym w raciborzu
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 22:15   #15
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Tatoo na 2 lata

Ja wlasnie tez slyszalam ze taki tatuaz schodzi nierownomiernie,pozniej z daleka moze to wygladac jakby sie bylo brudnym..Ale ogolnie to fajna sprawa,ja bardzo chcialabym miec tatuaz na plecach lub kostce ale na pewno nie na stale..Moze jakas Wizazanka ma taki tatuaz lub ma kogos znajomego,kto taki posiada i sie wypowie
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 11:37   #16
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Tatoo na 2 lata

Na Twoim miejscu NIGDY nie zrobiłabym sobie takiego tatoo
jest to chyba najgorsze, co moze być. Sama miałam takowy i niestety są same minusy. Robiłam go pięć lat temu i miał sie trzymać jakies dwa-trzy lata, ale niestety okazało się zupełnie inaczej. Nie schodził wcale tak szybko, a co gorsze bardzo nierównomiernie. Wyglądało to tak paskudnie, że w miejscu tego tatoo musiałam sobie zrobić nowy dokładnie pół roku temu)-ale już prawdziwy. Dziewczyny nie nabierajcie się na to , bo sobie tylko "zapaskudzicie" skóre, a potem albo to będzie trzeba usunąć kwasami (ponoć b.bolesne) albo tak jak ja zrobić nowy-ja zdecydowałam się na nowy (czyli normalny) tylko dlatego, że ponoć kwasy i tak skutecznie nie wybielą skóry, a miałam już dość ukrywania tatuażu pod koszulkami, bo w końcu nie po to go zrobiłam
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 12:49   #17
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Tatoo na 2 lata

ja mam taki tatuaz ,wysoki na 5 cm ,szeroki ok.3 ,zrobilam go7 lat temu i zaczyna blednąc.
trzyma sie dobrze bo dbam o skóre ,dobrze nawilzam i odzywiam co pewnie tez wplywa na tatuaz ,kosztowal jakies 200 zł.
bolało fakt ,szczegolnie poprawki robione na drugi dzien na to obolaloe,napuchniete ,czerowne miejsce,potem chyba z 2 tygodnie bez moczenia ,smarowanie wazelina.

ciekae kiedy zniknie calkowicie ,fajnie bed wygladac z takim tatuazem w takim miejscu w wieku 70 lat

a wlasnie niedawno znalazłam drugie miejsce idealna na kolejny tatu ,tylko nie wime co to mialoby byc.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 08:06   #18
vision
Przyczajenie
 
Avatar vision
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków (tymczasowo Oslo)
Wiadomości: 19
Dot.: Tatoo na 2 lata

Tak jak już pisałam, jakość i trwałość takiego tatuażu zależą głównie od sposobu wykonania, techniki i sprzętu. Bardzo ważna jest jakość farb i to by pochodziły z tego samego żródła. Fakt, że po paru latach tatuaż zaczyna blednąć (dobrze zrobiony nie ma prawa rozjaśniać się nierównomiernie ani tworzyć plam) i w pewnym momencie zostaje po nim tylko słabo widoczna poświata, co może trochę nas martwić. Jest to taki okres bez tatuażu a jednak ciągle z nim... Ale nie ma się co przejmować, tatuaż taki zawsze można poprawić, zmienic, nasycić lub osłabić. Ma on wspaniałe kolory i naprawdę nie trzeba go nosić przez całe życie! Osobiście polecam bardzo!
vision jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 17:38   #19
bri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
Dot.: Tatoo na 2 lata

Cześć chciałabym sobie zrobić taki biotatuaż, nawet wiem dosc duzo na ten temat tylko mam jeden problem, czy wiecie moze ktory salon w Krakowie wykonuje takie tatoo? glownie to pytanie kieruje do vision bo zauwazylam ze w miejscu lokalizajca masz wpisane Kraków
bri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-21, 17:52   #20
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Tatoo na 2 lata

Ja bym sobie nie zrobil czegos takiego w zyciu!
Moim zdaniem to jest zwykle pozerswo. Nie ma zadnej pewnosci ze to zniknie. Napewno nie bedzie tak ze mina np 3 lata obudzisz sie i tattoo juz nie bedzie.
Albo prawdziwy tatuaz, albo wcale. Pzatym tatuaze robi sie w studiu, a nie u kosmetyczki. Czemu w dziewczyny wszystko u tych kosmetyczek chcecie zalatwiac? Ja bym nie zaufal kosmetyczce w takich sprawach bo to juz nie jest zabawa typu peeling!
Mam prawdziwy tatuaz i napewno bym go nie zamienil na jakis ktory moze zniknie, a moze nie.
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 01:46   #21
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Tatoo na 2 lata

Najgorsze jets wlasnie jak on blednie. wyglada to strasznie - jak niedomyta naklejka z gumy do zucia. Na poczatku wyglada ladni, ale potem jest juz tragedia; I mozna albo zrobic na tym miejscu nowy, albo chodzic z taka plama. NIE ROBCIE. Jak chcecie miec tatuaz to juz lepiej zdecydowac sie na prawdziwy, bo to bledniecie jest do bani.
Co do henny, to jedna wielka bujda. Po dwoch dniach, wszytsko zaczelo mi tak nieladnie zlazic, ze juz zmywaczem do paznokci zmylam do konca. Dla dzieci
jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 16:28   #22
bzykubzyk
Raczkowanie
 
Avatar bzykubzyk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 200
Dot.: Tatoo na 2 lata

Temat dawno ucichł ale ja mam pytanie co do niego może ktoś tojeszcze przeczyta Interesuje mnie kontat na taki tatuaż w Poznaniu.Zawsze chciałam mieć tatuaż ten sam wzór juz od dawna.Najpierw była henna a teraz chce taki...jak po roku nie stwierdze ze juz go nie chce to poprawie go jako normalny ale teraz poki co chce zobaczyc permanentny.jesli mi sie znudzi to bede miec swiadomosc ze za pare lat zacznie znikac wiec nie bedzie wtedy jakiegos schizowania sie i szukania pomocy.stopniowo dojrzewam do zrobienia sobie trwalego tatuazu i to jest wlasnie moj kolejny stopien wtajemniczenia niestety nie moge znalesc nigdzie nikogo kto by mi to zrobil...
bzykubzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 12:43   #23
babcia-kalarepa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: Tatoo na 2 lata

Dokładnie tak, barwnik bardzo często nie schodzi równomiernie, czasami rozlewa się i tworzy okropne plamy. Osobiście nie polecam.
babcia-kalarepa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 16:58   #24
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Tatoo na 2 lata

Ten tatuu boli chyba tak samo, tylko zamiast standardowego barwnika jest wstrzykiwany barwnik, który się rozkłąda. NA początku taki tatuu wyglada jak normalny, ale po ok 1,5 roku zaczyna wyglądać jak psia kupa bo ten barwnik się zaczyna rozkładać, więc odradzam!!! NA to byłszał ok 10 lat temu czy ktoś jeszcze w ogóle robi takie rzeczy?? Ja mam prawdziwy tatuu i nie żałuje, ale dobrze przemyślałam wybór miejsca


bzykubzyk
Makijaż pernamentny o ile mi wiadomo jest max na pół roku. I nie wiem czy tak łątwo przyzwyczaisz siędo faktu, że twój piękny wzorek zamienia się w rozmazaną plamę A jeśli chcesz sobie zrobić tatuu to idź do salonu i nie baw sie w robienie takich rzeczy na boku, bo można sobie zrobić ogromną krzywdę, złapać chorobę.Nie warto dla paru groszy

alex19
Głupim peelingiem też można zrobić krzywdę, więc może trochę szacunku dla kosmetyczek! Kolejny......który uważa kosmetyczkę za rodzaj gorszy i niedouczony! A wierz mi, że moja wiedza kosmetyczna jest o niebo większa niż takiego człowieka co tylko robi tatuu! :
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031



Edytowane przez bianeczkaa
Czas edycji: 2008-11-09 o 17:11
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 17:36   #25
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Tatoo na 2 lata

moja znajomy ma taki tatuaż. jak poszłyśmy do profesjonalnego studia powiedzieli nam, że bio tatuaże to ściema [i mieli racje] i że coś takiego nigdy do końca nie zejdzie. znajoma poszła do jakiegoś salonu kosmetycznego [bardzo mądry pomysł swoją drogą]. podobno miała znieczulenie więc nie wiele czuła. tatuaż miał zejść po roku, minęły 2 lata a tatuaż wygląda tak samo jak tuż po zrobieniu.
poza tym tak na zdrowy rozum: jeśli nie robią takich tatuaży w profesjonalnych studiach to musi coś w tym być
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead

Edytowane przez snide
Czas edycji: 2008-11-09 o 17:37
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 19:09   #26
bzykubzyk
Raczkowanie
 
Avatar bzykubzyk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 200
Dot.: Tatoo na 2 lata

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość


bzykubzyk
Makijaż pernamentny o ile mi wiadomo jest max na pół roku. I nie wiem czy tak łątwo przyzwyczaisz siędo faktu, że twój piękny wzorek zamienia się w rozmazaną plamę A jeśli chcesz sobie zrobić tatuu to idź do salonu i nie baw sie w robienie takich rzeczy na boku, bo można sobie zrobić ogromną krzywdę, złapać chorobę.Nie warto dla paru groszy

tu juz nie chodzi o kase bo wiadomo ze jak sie robi takie cos to trzeba sie liczyc z kosztami.tylko wiesz...zrobie sobie normalny a jednak nie bede chciala go zajakis czas?no wtedy chyba mnie trafi trzeba brac wszystko pod uwage nawet zmiane usposobienia.ja w reguly wole byc ubezpieczona na kazda ewentualnosc wiec to mialby byc taki przedsmak normalnego....no a z tym trzymaniem to ty piszesz z doswiadczenia ze pol roku?bo inny pisza ze wiecej kurcze coczlowiek to opinia..szkoda ze nie ma jakiegos konkretu typu na bank 3 lata czy na bank miesiac
bzykubzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 21:29   #27
Mila_W
Przyczajenie
 
Avatar Mila_W
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Wiadomości: 20
GG do Mila_W
Dot.: Tatoo na 2 lata

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość
moja znajomy ma taki tatuaż. jak poszłyśmy do profesjonalnego studia powiedzieli nam, że bio tatuaże to ściema [i mieli racje] i że coś takiego nigdy do końca nie zejdzie. znajoma poszła do jakiegoś salonu kosmetycznego [bardzo mądry pomysł swoją drogą]. podobno miała znieczulenie więc nie wiele czuła. tatuaż miał zejść po roku, minęły 2 lata a tatuaż wygląda tak samo jak tuż po zrobieniu.
poza tym tak na zdrowy rozum: jeśli nie robią takich tatuaży w profesjonalnych studiach to musi coś w tym być
Ojej, ktoś to was chyba delikatnie mówiąc oszukał...
Bio-tatuaże schodzą całkowicie, ale dopiero po ok. 3 latach zaczynają blednąć... Trzymają się max. do 7 lat (do całkowitego wywabienia). Można je oczywiście wywabić szybciej jak się chce - są na to sposoby (NIE laserowe)...
Ja mam 2 tatuaże normalne i jeden bio. Szczerze mówiąc jak bym miała jeszcze raz robić to bym sobie wszystkie bio zrobiła...

Pozdrawiam.
__________________
Mila

www.bellamila.pl
Mila_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:11   #28
niunia999
Raczkowanie
 
Avatar niunia999
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 58
Dot.: Tatoo na 2 lata

cały czas chcę tatuaż, myślałam nad takim stałym, ale gdy będę mieć 60tkę to nie za fajnie to będzie wyglądać. Myślę nad bio tatuażem ale wasze zdania są podzielone nie chcę za parę lat chodzić z jakąś plamą. Czy wie ktoś czy w okolicach opola robią takie coś? Pozdrawiam
niunia999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 16:47   #29
Mila_W
Przyczajenie
 
Avatar Mila_W
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Wiadomości: 20
GG do Mila_W
Dot.: Tatoo na 2 lata

Hej! Jeśli mogę coś podpowiedzieć to przy szukaniu kogoś kto zrobi Ci biotatuaż zapytaj o to czy linergistka stosuje tzw. korektory. Kiedy po kilku latach tattoo zaczyna blaknąć można go takim korektorem potraktować i nie będzie "plamy". Pozdrawiam!
__________________
Mila

www.bellamila.pl
Mila_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 11:33   #30
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Tatoo na 2 lata

również nie polecam... DZIEWCZYNY, NIE BĄDŻCIE GŁUPIE!!
Sama skusiłam sie na taki "tatuaż"... Kosmetyczka powiedziała, ze zejdzie po 2-3 latach i nie bedzie bolało...
i tak.. bolało dokladnie tak samo, jak przy wykonywaniu normalnego tatuażu... Pani używała najcienszej igły, nawet do wypełnień...ręka drżała jej tak, że żaden kontur nie jest prosty, a w tym momencie mam tak poszarpana skórę, że muszę leczyc to miejsce antybiotykami...

Poszłam do prawdziwego tatuażysty, aby powiedzial, co o tym myśli... przeżegnał się i nie mógł uwierzyc, ze dałam sie tak oszukac... te tatuaże NIGDY NIE SCHODZĄ po jakimś czasie rozpływają się i przybieraja zielonego koloru- jak tatuaże robione w więzieniu...

Do tego, normalni tatuażyści maja doświadczenie, są artystami...a kosmetyczki są różne...ja trafiłam na bardzo kiepską...
Juz do końca zycia musze nosic długi rękaw... a za rok biorę ślub... wyobrażacie sobie isc do ślubu z długim rękawem??? płakac mi sie chce...zostałam oszpecona do konca zycia...

a, usunąc równiez sie go nie da, poniewaz zostaje blizna, pigment jest wypalony i miejsce po tatuazu nigdy sie nie opali...

wklejam zdjecie- same ocence- czy tak powinno to wyglądac?????????
PS- róża miala byc pocieniowana...a jest tylko tak krzywa ze nawet nie wyglada na róże...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 225172_187451484635577_100001121800332_420957_7342747_n.jpg (32,4 KB, 54 załadowań)
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.