tabletki na urodę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-28, 20:33   #1
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740

tabletki na urodę


chciałam spytać, czy łykacie jakieś "cudowne" pigułeczki na urodę. Ja ostatnio zakupiłam wyciag ze skrzypu polnego, który ma niby wpłynać na cerę, paznokcie i włosy. Może nie miałam z nimi jakiegoś problemu, ale zaczynam łykać tak profilaktycznie, żeby może wzmocnić albo uzupełnić jakieś witaminki. Ni wie, czy to w ogóle przynosi efekty, czy rzeczywiście warto stosować???
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 21:30   #2
Tuchajbej
Rozeznanie
 
Avatar Tuchajbej
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 858
Dot.: tabletki na urodę

Polecam zielony humavit,i tteraz duzo owocow i warzyw-ja przez ostatni tydzien jem marchewke dosyc sporawo i juz moja cera narala lepszego kolorytu
__________________
"Posiadanie niskiego poczucia własnej wartości jest jak jechanie
przez życie na zaciągniętym hamulcu ręcznym."

I learned that success and happiness are not values to pursue;
they are values to develop



Sztuka życia polega na tym, by cieszyć się małym, a wytrzymywać najgorsze.
Tuchajbej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 22:00   #3
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: tabletki na urodę

Łykałam humavit, lewitan, teraz zaopatrzyłam się w dromin. Jakoś nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów po łykaniu tych tabletek. Tyle, że nie szkodzą, no i samopoczucie lepsze
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 22:08   #4
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: tabletki na urodę

ja mam zielony Humavit Skrzyp i pokrzywa i podbieram mamie Humavit z magnezem ale jakis rewelacyjnych efektow nie zaobserwowalam u siebie chociaz łykam najwieksza dawke juz przez miesiac ponad. zastanawiam sie czy moze nie kupic jakis innych tabletek ze skrzypem takich jak skrzypowita czy poprostu zwykly skrzyp polny. hmmm nad drominem tez myslalam...moze jak mi sie skonczy opakowanie Humavitu czyli za jakies 3 dni to kupie sobie inny specyfik.
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 22:15   #5
Po Prostu Klaudia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 57
Dot.: tabletki na urodę

Cytat:
Napisane przez Milka19
Łykałam humavit, lewitan, teraz zaopatrzyłam się w dromin. Jakoś nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów po łykaniu tych tabletek. Tyle, że nie szkodzą, no i samopoczucie lepsze
Ja też mam Dromin ...i powiem że cera mi się ładnie wygładziła po ok miesiącu stosowania. A i paznokcie też się nie rozdwajają.
__________________
.
Po Prostu Klaudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 22:22   #6
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: tabletki na urodę

Dobrze to czytać bo ja mam ten specyfik od 2 dni wiec jeszcze o dzialaniu nic nie mogę napisać. Ile dziennie brałaś tabletek?
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 22:27   #7
Po Prostu Klaudia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 57
Dot.: tabletki na urodę

Zalezy ile mi się przypomniało przewaznie 4 dziennie ale od razu mówię że po tych wszystkich tabletkach spektakularnych efektów nie można widzieć jak się je krótko zażywa.
__________________
.
Po Prostu Klaudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-28, 22:29   #8
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: tabletki na urodę

Wyciąg ze skrzypu jest niezły
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 22:43   #9
Tuchajbej
Rozeznanie
 
Avatar Tuchajbej
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 858
Dot.: tabletki na urodę

Podpisuje sie pod Klaudia ,na efekty trzeba trcohe poczekac wydaje mi sie ,ze conajmniej dwa miesiace
__________________
"Posiadanie niskiego poczucia własnej wartości jest jak jechanie
przez życie na zaciągniętym hamulcu ręcznym."

I learned that success and happiness are not values to pursue;
they are values to develop



Sztuka życia polega na tym, by cieszyć się małym, a wytrzymywać najgorsze.
Tuchajbej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 23:25   #10
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: tabletki na urodę

Ja polecam "wyciąg ze skrzypu polnego + witaminy i mikroelementy" , ale to nie jest ten w białym plastikowym pudełku z fioletową naklejką, ale taki w zielonym papierowym opakowaniu. Nie tylko ja zauważyłam, że jest o wiele lepszy od tamtego, tylko że trudniej go znaleźć w aptekach. Mi bardzo pomógł na masowe wypadanie włosów. Teraz podczas mycia wypadają mi 3 włosy
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 00:29   #11
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: tabletki na urodę

Cytat:
Napisane przez Puniax
"wyciąg ze skrzypu polnego + witaminy i mikroelementy" , ale to nie jest ten w białym plastikowym pudełku z fioletową naklejką, ale taki w zielonym papierowym opakowaniu.
Pewnie kapsułki firmy Aflofarm; 50szt za ok.12zł.
mają dużo, dużo więcej skrzypu niż w "skrzypie z fioletową etykietką" i wygodniejsze dawkowanie tzn 2 na 24h.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-29, 06:17   #12
justynka2o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 349
Dot.: tabletki na urodę

a ile kosztuje ten dromin i ile jest atbletek?? bo zamierzam go dzis zakupic
justynka2o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 09:20   #13
Po Prostu Klaudia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 57
Dot.: tabletki na urodę

Justynko Dromin kosztuje ok. 20 zł a tabletek jest 100


Preparat drożdżowy DROMIN ze względu na zawartość wolnych aminokwasów, witamin (B1, B2, B5, B6, B12, niacyna (wit. PP), cholina) i składników mineralnych (Mg, Zn, K, Ca, P) jest środkiem wspomagającym prawidłowy przebieg procesów metabolicznych organizmu, wpływa korzystnie na procesy zachodzące w skórze.
__________________
.
Po Prostu Klaudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 10:59   #14
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: tabletki na urodę

omega 3 - świetnie wpływa na skórę (nie jest wysuszona) i paznokcie (nie rozdwajają się). brałam przez 3-4 mies. teraz nie biorę od jakiegoś czasu i znów skóra na łydkach sucha, paznokcie łamliwe...
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 13:23   #15
EEni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 3
Dot.: tabletki na urodę

Co prawda kupiłam kilka dni temu, więc o efektach nie mogę jeszcze mówić, ale wydaje mi się ciekawy
SILCA Preparat wzmacjaniący włosy i paznokcie oraz poprawiający wygląd skóry. Jest kompozycją witamin, składników mineralnych i ziół majacą na celu wzbogacenie codziennej diety w składniki niezbędne dla prawidłowego wzrostu i funkcjonowania włosów, skóry i paznokci.
Składniki mineralne: wapń, fosfor, żelazo, krzem
Witaminy: kwas pantotenowy, PABA, niacyna, biotyna
Aminokwasy:L-lizyna, L-metionina
Zioła: skrzyp polny, pokrzywa zwyczajna, workoliś członowaty.
Dawkowanie: 1 tabletka dziennie.

Aha i jest niedrogi - za 40 tabletek zapłaciłam ok. 9 zł!!!!
EEni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 14:36   #16
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: tabletki na urodę

Ja łykałam zielony humavit przez około 3 miesiące, zużyłam trzy opakowania i dopiero widziałam jakieś efekty, przestały wypadac mi włosy i cera ładniejsza sie zrobiła.
daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 18:54   #17
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: tabletki na urodę

Cytat:
Napisane przez Puniax
Ja polecam "wyciąg ze skrzypu polnego + witaminy i mikroelementy" , ale to nie jest ten w białym plastikowym pudełku z fioletową naklejką, ale taki w zielonym papierowym opakowaniu. Nie tylko ja zauważyłam, że jest o wiele lepszy od tamtego, tylko że trudniej go znaleźć w aptekach. Mi bardzo pomógł na masowe wypadanie włosów. Teraz podczas mycia wypadają mi 3 włosy
ja mam ten sam
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 23:05   #18
mocarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2
Dot.: tabletki na urodę

Cytat:
Napisane przez Tuchajbej
Polecam zielony humavit,i tteraz duzo owocow i warzyw-ja przez ostatni tydzien jem marchewke dosyc sporawo i juz moja cera narala lepszego kolorytu
Spodobalo mi sie to naturalne podejscie do tematu. Prosze podziel sie jakimis szczegolami swojej diety, tzn dokladnie jaka ilosc marchwii spowodowala zauwazalna roznice na pewno to przetestuje
mocarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 00:51   #19
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: tabletki na urodę

Cytat:
Napisane przez Justy
Pewnie kapsułki firmy Aflofarm; 50szt za ok.12zł.
mają dużo, dużo więcej skrzypu niż w "skrzypie z fioletową etykietką" i wygodniejsze dawkowanie tzn 2 na 24h.
Dokładnie tak Dziękuję że napisałaś więcej o nich, bo ja wiedziałam tylko, że są lepsze od tych z fioletowa etykietą. Te działają bardzo szybko. Ja na efekty czekałam ponad tydzień.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-30, 00:53   #20
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: tabletki na urodę

Cytat:
Napisane przez justyskaa
ja mam ten sam
No i? Jakie jest twoje zdanie o działaniu tych tabletek?
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 00:54   #21
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: tabletki na urodę

Cytat:
Napisane przez EEni
Co prawda kupiłam kilka dni temu, więc o efektach nie mogę jeszcze mówić, ale wydaje mi się ciekawy
SILCA Preparat wzmacjaniący włosy i paznokcie oraz poprawiający wygląd skóry. Jest kompozycją witamin, składników mineralnych i ziół majacą na celu wzbogacenie codziennej diety w składniki niezbędne dla prawidłowego wzrostu i funkcjonowania włosów, skóry i paznokci.
Składniki mineralne: wapń, fosfor, żelazo, krzem
Witaminy: kwas pantotenowy, PABA, niacyna, biotyna
Aminokwasy:L-lizyna, L-metionina
Zioła: skrzyp polny, pokrzywa zwyczajna, workoliś członowaty.
Dawkowanie: 1 tabletka dziennie.

Aha i jest niedrogi - za 40 tabletek zapłaciłam ok. 9 zł!!!!
Moim zdaniem Silica jest mało efektywna. Bardzo długo ją łykałam i.... nic
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 06:52   #22
Varinia
Raczkowanie
 
Avatar Varinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 201
Dot.: tabletki na urodę

Cytat:
Napisane przez Puniax
Moim zdaniem Silica jest mało efektywna. Bardzo długo ją łykałam i.... nic
A moim zdaniem SILICA jest jednak dość efektywna. Miałam duży problem z wypadaniem włosów. Teraz biorę SILICĘ ósmy miesiąc i widzę efekty: po pierwsze włosy mi już nie wypadają, po drugie, z czego się najbardziej cieszę, wyrastają mi nowe włosy, właśnie tak na długość około 8 cm, są wyczuwalnie grubsze, nie tylko ja to zauważyłam. Na pierwsze efekty (tzn. koniec z wypadaniem włosów) czekałam około 2 miesięce. Tak więc to chyba indywidualna sprawa. Zresztą te tabletki poleciła mi moja endorynolog, po tym jak się jej żaliłam, że mi nie pomaga Revalid, który brałam 3 miesiące i efektów nie widziałam, na co pani powiedziała , że może bardziej potrzeba mi składników znajdujących się w silice a nie tych w revalidzie. I wychodzi na to,że miała rację. A revalid przecież droższy. No ale tak jak mówię, to chyba zeleży od tego, czego komu potrzeba.
Varinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 07:42   #23
natasza2
Raczkowanie
 
Avatar natasza2
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 134
Dot.: tabletki na urodę

A ja polecam z czystym sumieniem CAPIVIT A + E mite. W moim przypadku sprawdza sie rewelacyjnie. Kiedy tylko zauwazam że moja cera zaczyna robić się nieciekawa, poszarzała, bez blasku i itd. siegam po te kapsułeczki 2 razy dziennie. Ale wiadomo na efety trzeba poczekać, u mnie pojawiaja sie po ok. 1 m-cu stosowania. Cera nabiera blasku i ogólnie jej stan sie poprawia.

pzdr
natasza2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 09:55   #24
nobilistka
Raczkowanie
 
Avatar nobilistka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 225
Dot.: tabletki na urodę

a ja stawiam na Multitabs taki zwykły dla dorosłych...z takim zielonym znaczkiem....super wzmacnia paznokcie i włosy..a i cera staje się lepsza..... a teraz, ze względu na dożą dostępność....stawiam na owoce.....czyli naturalne witaminki
nobilistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 09:58   #25
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: tabletki na urodę

Cytat:
Napisane przez Puniax
No i? Jakie jest twoje zdanie o działaniu tych tabletek?
kiedys już ich używałam, ale nieregularnie, więc nic o efektach powiedzieć nie mogę. Teraz postanowiłam się zmobilizować na całego i dopiero zaczynam.
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 10:02   #26
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: tabletki na urodę

Cytat:
Napisane przez Puniax
Moim zdaniem Silica jest mało efektywna. Bardzo długo ją łykałam i.... nic
Mam dokladnie takie samo zdanie. Jest niedroga ale co z tego, skoro zupełnie bezużyteczna. Łykałam ją długo, potem ponownie zrobiłam sobie badania - miałam okropne niedobory i byłam pod stałą opieką lekarza - i okazało się ze po kilku miesiącach łykania moje niedobory nie zmniejszyły się ani trochę... podejrzewam iż formuła Siliki jest słaba i organizm w ogóle nie jest w stanie tego przyswoić. To ja już wolę tran albo drożdże łykać, zdecydowanie.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 14:35   #27
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: tabletki na urodę

Na początek chciałabym się przywitać - to mój pierwszy post.

Przeczytałam cały wątek i postanowiłam zadać pytanie: Jakie tabletki (na włosy, skóre i paznokcie ) polecałybyście dla 16-latki ( oprócz wyciągu ze skrzypu polnego z fioletową nalepką) ?
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 15:13   #28
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: tabletki na urodę

Cytat:
Napisane przez Durga
Na początek chciałabym się przywitać - to mój pierwszy post.

Przeczytałam cały wątek i postanowiłam zadać pytanie: Jakie tabletki (na włosy, skóre i paznokcie ) polecałybyście dla 16-latki ( oprócz wyciągu ze skrzypu polnego z fioletową nalepką) ?
Wyciąg ze skrzypu polnego + witaminy i mikroelementy w zielonym kartoniku (bez fioletowej nalepki)
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 15:18   #29
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: tabletki na urodę

Cytat:
Napisane przez justyskaa
kiedys już ich używałam, ale nieregularnie, więc nic o efektach powiedzieć nie mogę. Teraz postanowiłam się zmobilizować na całego i dopiero zaczynam.
No tak, nieregularne łykanie nie daje żadnych efektów. Ja się zawzięłam i biorę po 2 tabletki dziennie (zalecane 1-2 dziennie). Biorę już trzecie opakowanie. A efekty były widoczne już podczas łykania pierwszego opakowania.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 12:51   #30
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: tabletki na urodę

Znalazłam zdjęcie i opis "wyciągu ze skrzypu polnego + witaminy i mikroelementy"




Optymalnie dobrane połączenie wyciągu ze skrzypu polnego, witamin i mikroelementów dla wzmocnienia i pielęgnacji włosów, paznokci i skóry.
Skrzyp polny jest naturalnym źródłem krzemu - mikroelementu, który bierze udział w budowie włosów, wzmacnia strukturę paznokci i kości, dodaje skórze blasku i zdrowego wyglądu.
Specjalnie dla zdrowia i urody skomponowany zestaw witamin i mikroelementów w dawkach zalecanych do codziennego użycia, dba o nasze piekno od wewnątrz.

Skład:
Herba Equiseti pulv. (110mg), Herba Equiseti (110mg), witaminy A, C, E, B1, B2, B6, B12, PP, biotyna, pantotenian wapnia, kwas foliowy, mikroelelementy: cynk, jod, żelazo (II).
Wskazania:
Aby włosy były lśniące i sprężyste, skóra odżywiona i promienna, paznokcie mocne i błyszczące a kości silne i zdrowe. Uzupełnianie niedoborów krzemu, witamin i mikroelementów.
Działanie:
Skrzyp polny jest naturalnym źródłem związków krzemu. Zapewnia właściwy przebieg, zachodzących w organizmie człowieka procesów metabolicznych odpowiedzialnych za prawidłowy wzrost i regenerację tkanek skóry, włosów, paznokci i kości.
Krzem
Jest pierwiastkiem niezbędnym do życia. Odpowiedzialny jest za prawidłowy rozwój i mineralizację kości. Wpływa na prawidłowość przyswajania innych makro i mikroelementów. Opóźnia proces starzenia sie komórek i przeciwdziała osteoporozie. Utzrymuje prawidłową elastyczność skóry, zapobiega kruchości paznokci. Każdy gram zdrowych włosów czy tkanki kostnej zawiera ok. 90-100 mikrogramów elementarnego krzemu.

Witaminy i mikroelementy uzupełniają niedobory codziennej diety, potęgują skuteczność i przyswajalność zawartego w skrzypie krzemu.
Witamina A
Dba o właściwe działanie narządu wzroku;
niezbędna dla prawidłowego wzrostu i ogólnego funkcjonowania organizmu;
pomaga w uzuwaniu przebarwień skóry powstałych pod wpływem promieniowania UV oraz plam starczych;
polecana do pielęgnacji zmarszczek;
nadmiernej suchości, rogowacenia i łuszczenia się skóry;
w łamliwości i kruchości paznokci.
Witaminy z grupy B:
Witamina B1 wpływa korzystnie na przemianę materii, chroni przed gromadzeniem się toksyn, usprawnia system nerwowy.
Kwas pantotenowy ułatwia gojenie ran, wpływa na spalanie tłuszczów, węglowodanów i białek, bierze udział w budowie i funkcjonowaniu skóry i włosów.
Kwas foliowy zapobiega chorobom serca i miażdżycy, opóźnia siwienie włosów.
Witamina B2 zapobiega pękaniu koncików ust, dba o stan skóry i błon śluzowych.
Witamina B6 jest niezbędna w czasie kuracji odchudzających, jej zwiększona dawka ułatwaia spalanie tłuszczu.
Niacyna jest istotna dla przemiany wodnej w skórze, reguluje poziom cukru i cholesterolu.
Witamina H (biotyna):
Odpowiada za utrzymanie prawidłowego stanu skóry, zapobiega wypadaniu włosów.
Witamina C:
Bierze udział w syntezie i regeneracji kolagenu,
ułatwia gojenie ran i oparzeń,
uszczelnia naczynia krwionośne,
osłabia odczyny alergiczne.
Witamina E:
Spowalnia procesy starzenia się komórek,
stosowana w leczeniu chorób skóry i paznokci,
ułatwia gojenie oparzeń, wygładza i uelastycznia blizny.

Witaminy A, C i E stanowią ponadto grupę naturalnych antyoksydantów, które chronią nie tylko skórę, ale i cały organizm przed działaniem wolnych rodników.
Sposób użycia:
Zaleca się przyjmowanie 1 kapsułki 1-2 razy dziennie. Jedna kapuułka pokrywa około 50% zalecanego dziennego spożycia witamin A, B1, B2, B6, B12, C, E, kwasu pantotenowego, kwasu foliowego, biotyny, niacyny oraz jodu, cynku i żelaza.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjecieskrzypu.jpg (15,2 KB, 150 załadowań)
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.