Antidral i te sprawy:P - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-30, 11:27   #1
your słoneczko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3
Arrow

Antidral i te sprawy:P


Kupiłam dziś antidral i nie mogłam się już doczekac by go zastosować więc zrobiłam to od razu nie czekając na noc tak jak powinno się go używać:P ale mam małe pytanko do Tych które go używały lub używają czy wy również po nałożeniu go macie taką lekką lepkość pod paszkami?? Z góry dzięki Pozdrawiam aha i jeszcze jedno do lasek które go używały i im nie pomógł jeśli mozecie to napiszcie jak bardzo sie pociłyście bo ja np ubrałam bluzke już byłam mokra, antyperspiranty nie pomagały wręcz odwrotnie jeszcze bardziej się po nich pociłam np. umyłam się miała w mare jeszcze suchą skóre posmarowałam się tym antyperspirantem i zaraz strumienie potu mam nadzieje że ten antidral pomoze i wreszczcie powiem witajcie kolorowe bluzeczki jesczze raz pozdrawiam buuuziaki
your słoneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 20:02   #2
owieeeczka
Raczkowanie
 
Avatar owieeeczka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 177
GG do owieeeczka
Post Dot.: Antidral i te sprawy:P

Witaj!! Zanim zaczełam stosować antidral pociłam się okropnie. Za nic w świecie nie mogłam ubrać kolorowych bluzek, tylko czarne ewentualnie białe.. a teraz - wszystkie!! Antidral sprawdził sie w 100% nawet w te ostatnie upały - wszędzie spływał ze mnie pot a pod paszkami suchuteńko A co do lepkości.. hmmm nie pamiętam nakładam go na noc, trochę swędzi i rano może paszki są trochę lepkie ale jak go zmyjesz to później jest wszystko oki. Najważniejsze że działa!!!
POzdrawiam
__________________
Aneta

"Każda kochana kobieta jest księżniczką w oczach tego kto się o nią ubiega i w swoich własnych..."
owieeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 15:32   #3
asikus07
Raczkowanie
 
Avatar asikus07
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 37
Dot.: Antidral i te sprawy:P

Antidral na pewno Ci pomożeJa koszmarne pocenie się mam już za sobąUżywam antidralu już dobre 3 lata i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Wcześniej musiałam kombinować na różne sposoby, żeby choć trochę ukryć okropne plamy na bluzkach. Nosiłam bluzki we wzorki, stonowane, żadnych jaskrawych i żywych kolorów. A teraz- szaleję Mogę zakładać co chcę i muszę przyznać, że antidral dał mi pewność siebie

PS.Tą lepkość pod paszkami po zastosowaniu antidralu też mam, ale to chyba raczej normalne przy jego stosowaniu.
asikus07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 16:01   #4
siek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 141
Dot.: Antidral i te sprawy:P

Ja tez używam tego cuda pomógł mi w 100%, ale ostrzegam przed używaniem w dzień, bo zniszczysz sobie ubrania, ja tak na poczatku zrobiłam i właśnie ta lepkość o której piszesz odbiła sie na mojej koszulce i pozostawiła nie spieralne plamy, radzę więc stosować tylko na noc, wtedy lepkośc nie przeszkadza, bo przez noc płyn ładnie wsiąknie.
siek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 22:17   #5
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: Antidral i te sprawy:P

cos mi sie zdaje ze skusze sie na ten specyfik...
Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 22:21   #6
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Antidral i te sprawy:P

Myślę, że Antidralu naprawdę nie warto stosować na dzień, bo nic nie daje. Chodzi o to, żeby w po nałożeniu się nie pocić, a w ciągu dnia, trudno tego uniknąć. Efekt i tak zwykle widać po 2-3 smarowaniach. Lepkość jest, a owszem. Czasem czekam aż to troszkę "podeschnie". Ubrań nigdy nie pobrudziłam, bo nie używam na dzień, a piżamka pozółkła chyba troszkę, ale to naprawdę moim zdaniem odrobina.
I pociłam się dramatycznie, wręcz strumieniami (a fe :/)
Na dzień lepiej zasypkę wrzucić, albo jakiś delikatny dezodorant.
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 09:12   #7
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Antidral i te sprawy:P

a powie mi ktos ile to kosztuje???
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-23, 10:08   #8
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Antidral i te sprawy:P

13-15 zł, w zależności od apteki. A przynajmniej tyle kosztował, jak ostatnio kupowałam. Wygląda jak dezodorat w kulce.
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 11:03   #9
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Antidral i te sprawy:P

Witam.Właśnie wczoraj zakupiłam Antidral (bo niestety drogi Etiaxil na mnie w ogóle nie działał).Zastosowałam go zaraz na noc i teraz nie wiem czy dzisiaj też go zastosować? czy na początku kuracji stosować go conajmniej 2 dni pod rząd? Jak to było w Waszym przypadku? bo póki co nie ogoliłam paszek i nie wiem czy przetrzyamć i dizisja jeszcze zastosować czy dopiero za pare dni? Prosze o odpowiedź..
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 14:20   #10
30 ml roztworu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 19
Dot.: Antidral i te sprawy:P

ja zastosowalem na noc i rano juz nie musialem bylo elegancko ja uzywam co 2 dni i jest ok - wieczorem co dwa dni antidral, a rano codziennie zwykly pachnacy antyperspirant
30 ml roztworu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 18:02   #11
Bzykuś
Raczkowanie
 
Avatar Bzykuś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 56
Dot.: Antidral i te sprawy:P

Ja miałam tak samo jak Moniola na początku kupiłam etiaxil, ale pomagał bardzo niewiele. Później kupiłam antidrial, wyprobowałam go i okazało sie ze na mnie działą o wiele lepiej. Stosuje go co trzy dni na wieczór(daje mu wyschnac w zupełności, i nie zauważyłam zadnych przebarwien na piżamce), a na dzien dezodorant w kulce.
Bzykuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-24, 19:18   #12
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: Antidral i te sprawy:P

a czy ten antidral moge stosowac zamiast zwyklego antyperspirantu, jesli nie poce sie bardzo mocno, tylko w normie?
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 21:29   #13
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Antidral i te sprawy:P

Kwestia kiedy antidral da efekt, jest raczej indywidualną sprawą. Przeważnie jednak są to 2-3 noce. Lepiej na początku posmarować chociaż te 2 dni pod rząd, a potem już stosować rzadziej, w zależności od potrzeby.
Dziwi mnie w sumie dlaczego na niektórych nie działa etiaxil, w końcu skład maja podobny. Już nie pamiętam, ale zdaje się, ze różnice są niewielkie.

Moim zdaniem, jeśli ktoś poci się "normalnie" to nie ma sensu używać tak mocnego preparatu. Bo po co??? Poza tym antidral jest bezzapachowy i stosuje się go na noc, a nie jak zwykły dezodorant antyperspiracyjny. Zwykłe dezodoranty aplikuje się na dzień, by w nocy "dać skórze odpocząć". Radzę, jeśli ktoś już się upiera, to kupić np antyperspirant dermedic (25 zł, ale obleci) czy po prostu nivea (znajomy bardzo sobie chwali męski, twierdząc, ze poci się po nim dużo mniej)
Pozdrawiam
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 14:38   #14
kaylii
Raczkowanie
 
Avatar kaylii
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 41
Dot.: Antidral i te sprawy:P

Nie stosujcie Antidralu codziennie i dodatkowo w dzień antypersirant, bo skóra musi kiedyś pooddychać...Lepiej tylko na początku częściej, ale później co 2,3 dzień. A wogóle to skóra bardzo sie przyzwyczaja do tego typu dezodorantów i później trzeba cały czas używać...no ale lepsze to, niż mokre i brzydko pachnące bluzki...
kaylii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 15:21   #15
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Antidral i te sprawy:P

Khemm... wiesz, jak z kogoś od zawsze pot się lał strugami, to tak czy inaczej zawsze musiał stosować dezodoranty (przeważnie nieskuteczne w stosunku do antidralu) Antidral potwarzam jest dla osób, które naprawdę bardzo się pocą.
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 10:33   #16
owieeeczka
Raczkowanie
 
Avatar owieeeczka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 177
GG do owieeeczka
Post Dot.: Antidral i te sprawy:P

Jak już pisałam wcześniej, pociłam sie niemiłosiernie a teraz.. po prostu jest super!! Mogę nosić bluzki każdego koloru i ani śladu potu Przetestowałam też jego działanie na siłowni - wyciskam z siebie siódme poty ale pod paszkami zawsze sucho A tak w ogóle to używam antidralu raz na tydzień, czasem dłużej ale w ciągu dnia używam dodatkowo zapachowego dezodorantu.
Pozdrawiam!!!
__________________
Aneta

"Każda kochana kobieta jest księżniczką w oczach tego kto się o nią ubiega i w swoich własnych..."
owieeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 15:05   #17
faraway
Raczkowanie
 
Avatar faraway
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Białystok / Dublin
Wiadomości: 92
Dot.: Antidral i te sprawy:P

Najlepszy antyperspirant na świecie!
Nawet jeśli na początku skóra strasznie swędzi, to jest to naprawdę niewielka cena za święty spokój i totalnie suche pachy!
Ja odkąd pamiętam strasznie się pociłam - wypróbowałam chyba wszystkie reklamowane i niereklamowane antyperspiranty (nie)znanych firm. Absolutnie żaden, nawet w minimalnym stopniu nie zahamował pocenia się
Natomiast Antidral to 100% antyperspirant!

Co do lepkości po zastosowaniu Antidralu, to faktycznie, w jakimś tam stopniu skóra lekko się lepi, ale - jakie to ma znaczenie, kiedy śpisz W końcu Antidral najlepiej używać na noc.

Na początku, ja również używałam Antidral co 2 dni, wieczorami, a na dzień - zwykły pachnący antyperspirant. Teraz - po ponad pół roku - mogę używać Antidral raz w tygodniu i efekt jest nadal super Latem zapewne wrócę do kuracji co 2-3 dni, tak dla pewności

Polecam ten produkt z czystym sumieniem
faraway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 16:09   #18
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Antidral i te sprawy:P

Ja rozumiem, że większości pomaga, ale nie piszcie "na pewno Ci pomoże", bo to nieprawda. ;p Na mnie nie działa NIC, i tyle. ;p
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 16:36   #19
Mrochna Tajemnica
Rozeznanie
 
Avatar Mrochna Tajemnica
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 652
Dot.: Antidral i te sprawy:P

Agemia, a próbowałaś może jakieś homeopatyki? Może one zadziałają...

Mnie nie pomogły, ale Antidral... Genialny xD Tak się cieszę z suchych paszek
__________________

<3
Mrochna Tajemnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-02, 18:42   #20
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Antidral i te sprawy:P

U mnie to w 99% kwestia stresu, więc wydaje mi się, że leki homeopatyczne wiele nie zdziałają.
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 12:48   #21
faraway
Raczkowanie
 
Avatar faraway
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Białystok / Dublin
Wiadomości: 92
Dot.: Antidral i te sprawy:P

U mnie przyczyną pocenia się też najczęściej jest stres - udało mi się osuszyć paszki dzięki Antidralowi, ale kiedy się denerwuję pot na czole, czy mokre dłonie to nadal mój chleb powszedni . Próbowałam smarować czoło i dłonie Antidralem . Na dłonie trochę pomogło, ale skóra na czole mi się zaczęła łuszczyć, więc zrezygnowałam

Agemia, na twoim miejscu po prostu poszłabym do lekarza - i to jakiegoś dobrego - nadmierne pocenie spowodowane jest również zmianami hormonalnymi i np. cukrzycą, czy tarczycą. Nie chcę ciebie straszyć, po prostu moja siostra też miała problemy z poceniem się i faktycznie dla niej Antidral nie pomógł po paru miesiącach, kiedy doszły inne objawy - okazało się, że przyczyną jest nadczynność tarczycy

Edytowane przez faraway
Czas edycji: 2008-01-03 o 23:03
faraway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 16:59   #22
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Antidral i te sprawy:P

Hm, to nie wiem, może faktycznie powinnam znaleźć trochę czasu i przejść się np. do endokrynologa?
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 18:44   #23
faraway
Raczkowanie
 
Avatar faraway
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Białystok / Dublin
Wiadomości: 92
Dot.: Antidral i te sprawy:P

Pomóc może, a na pewno nie zaszkodzi
faraway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 17:24   #24
Pieron
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Antidral i te sprawy:P

stosując antidral na noc, rano go zmywając i używając innego dezodorantu nie wpłynie na wydajność antidralu?
Pieron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 09:59   #25
wiki1006
Przyczajenie
 
Avatar wiki1006
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Leeds
Wiadomości: 20
GG do wiki1006
Dot.: Antidral i te sprawy:P

Kupiłam wczoraj rewelka sucho jak nigdy polecam
wiki1006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 17:03   #26
olimpijjja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
GG do olimpijjja Send a message via Skype™ to olimpijjja
Dot.: Antidral i te sprawy:P

Podpinam się pod większość - najlepszy antyperspirant jaki miałam
Wcześniej używałam Etiaxil - też polecam tyle że jest cholernie drogi.
Antidral stosuję tylko wtedy kiedy poczuję że już najwyższy czas, czasem nawet tylko 1 w tygodniu, zazwyczaj 2-3.
Używam tylko na noc bo w moim przypadku nie tylko pobrudził mi koszulki, ale nawet się w nich dziury porobiły (może dlatego, że nie poczekałam aż wyschnie). Rano zmywam i nakładam jakiś balsam lub krem nawilżający bo mam bardzo wysuszoną skórę.
NIE POLECAM stosowania jednocześnie innych specyfików w ciągu dnia. Ten preparat jest naprawdę skuteczny.
Etixil stosowałam 3 lata, Antidral - następne 3.
olimpijjja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 18:54   #27
agusia0811
Raczkowanie
 
Avatar agusia0811
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 187
Dot.: Antidral i te sprawy:P

Ja tez stosowałam antidral i rzeczywiscie na poczatku pomagał. Ale teraz wystarczy ze raz posmaruje na noc to zaraz robia mi sie czerwone ślady przy paszkach i piecze tak że nie idzie wytrzymac tego. A teraz poce sie niemiłosiernie wezme kąpiel osusze paszki recznikiem tak ze sa suche i dosłownie po minucie one sa mokre tak jakbym nieurzyła recznika wogole masakra poprostu obojętnie czego nie ubiore zaraz mokre pod pachami w 2 minuty po ubraniu starczyByłam u dermatologa i on twierdzi ze to od stresu ale tłumacz mu ze to jest zawsze nawet gdy sie nie stresuje. Rano budze sie i pod pachami mokro oczywiście. Pytałam tez endokrynologa gdyz lecze sie na tarczyce i on tez powiedzal ze to napewno nic takiego i ze sie stresuje . A ja wiem ze tak niejest i co zrobic. Walczyc o wysłanie na badania hormonalne czy przemeczyc sie z podraznieniem i uzywac antidralu??

Edytowane przez agusia0811
Czas edycji: 2008-01-28 o 21:23 Powód: literówka
agusia0811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 21:26   #28
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Antidral i te sprawy:P

no to chyba się skuszę na to cuś
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 12:54   #29
Demola97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 64
GG do Demola97
Dot.: Antidral i te sprawy:P

Witam.Ja się od roku pocę niemiłosiernie. Tak sobie czytam, że ten Antidral jest taki świetny itd... Ale czy skuteczny w 100%? Dodam,że zrobię 2 kroki i mega wielkie plamy.Czy po nim nic mi się nie będzie dziac? A czy po 3 dniach to ustąpi? Co się dzieje zaraz po jego nałożeniu i co robic przed nałożeniem? Prosze o odpowiedź,bo nie wiem czy kupic,czy nie.
__________________
Aparatka:
Góra,metal 16.09.2011
i już po...




Takie małe, upierdliwe i plączące się pod nogami coś to właśnie ja

Demola97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 12:12   #30
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Antidral i te sprawy:P

Właśnie kupiłam Antidral i przeczytałam ulotkę. Jest na niej napisane, że należy go stosować codziennie rano, na umytą i osuszoną skórę. To w końcu na noc czy rano?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.