pomarańczowy zapach :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-30, 14:58   #1
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740

pomarańczowy zapach :)


hej, nie wiem czy to pytanko bardziej pasuje tutaj czy na forum kosmetyczne, ale chciałam spytać, czy nie znacie jakichś perfum o zapachu pomarańczy. Bardzo mi się podoba ten zapach, ale nie wiem, jakie perfumiki maja taką nutkę zapachową. Kiedys miałam BU pomarańczowe, ale nie pachniało dokładnie taką świeżą pomarańczą. Podajcie mi nazwy perfum i mniej więcej w jakiej cenie można je dostać.
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 15:05   #2
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: pomarańczowy zapach :)

teraz w Oriflame pojawil sie nowy zapach z serii Aromacare i jest to pomaranczka ..przepiekny zapach no i akurat teraz w promocji 44,90....
pachnie delikatnie i swiezo ja w tym zapachu sie zakochalam
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 15:12   #3
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Dot.: pomarańczowy zapach :)

Lato rządzi się swoimi prawami, a noski domagaja sie owocowych,swieżych, lekkich zapachów
Hmm... postaram sie poszukać i opisać sprawe dosc szerzej
Tak na prędce: z pomarańcza kojarzy mi się natychmiast woda kolońska Oriflame- ale tę, radzę omijać szerokim łukiem. Swego czasu, także bardzo odpowiadał mi aromat pomarańczy, zakupiłam ją i stoi w szafce bezużytecznie.
Avon w swojej ofercie ma chyba spray do ciała o zapachu kwiatu pomrańczy(z tego co wiem,jest chyba cała linia, ale osobiście nie znam, unikam Avonu).

Natomiast kosmetyki pielęgnacyjne, pachnące tą nuta, to:

http://esentia.pl/servlet/SNFProduct?p_pid=25637&se ssion=657d5fe392a7d67d

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?tsid=1&csid=6 d744bc56394d09a8d79387894 d10e5a&cmd=details&itemid =4511

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?tsid=1&csid=6 d744bc56394d09a8d79387894 d10e5a&cmd=details&itemid =6027
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 15:38   #4
roztoczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 165
Smile Dot.: pomarańczowy zapach :)

Zapach pomarańczy odnajdziesz w DKNY WOMAN Donny Karan.Pozdrawiam ciepło!!!
roztoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 16:05   #5
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: pomarańczowy zapach :)

Świetny post. Też chętnie dowiem się o kosmetykach o woni pomarańczy
Osobiście mam wodę toaletową o zapachu pomarańczy z Yves Rocher, z serii Les Plaisirs Nature. Przyjemny zapach. Pozatym, jak już wyżej któraś wizażanka wspomniała - Kwiat Pomarańczy z Avonu, ale niestety już chyba wycofano, a szkoda, bo zapach przypadł mi do gustu
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 16:28   #6
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: pomarańczowy zapach :)

Cytat:
Napisane przez 1141655
teraz w Oriflame pojawil sie nowy zapach z serii Aromacare i jest to pomaranczka ..przepiekny zapach no i akurat teraz w promocji 44,90....
pachnie delikatnie i swiezo ja w tym zapachu sie zakochalam

Tez polecam te wode,zapach jest bossski i bardzo tez przypomina Mimoze z Yves Rocher wiec moze akurat przypadnie Ci do gustu?
Swoja droga juz cale wieki nie widzialam w Avonie sprayu o zapachu pomaranczy,chociaz mnie osobiscie meczyl na dlusza mete i niedawno znalazl nowa wlascicielke
Les Plaisirs Nature YR jest wogole godna polecenia ze wzgledu na zapachy owocowe,teraz pojawila sie pomarancza,morela i anans z nowosci-moze sobie cos wybierzesz
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 17:57   #7
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: pomarańczowy zapach :)

Pomarańczą pachnie nowa Aqua Allegoria Guerlaina, nie pamiętam dokładnie nazwy, ale na pewno coś z Orange (chyba mam sklerozę). Przy tym nie jest to taka "żywa" pomarańcza tylko raczej metafora (trudne słowo) pomarańczy
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-30, 20:03   #8
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: pomarańczowy zapach :)

Może Exult Naomi Cambell
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 21:22   #9
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: pomarańczowy zapach :)

Cytat:
Napisane przez nan
Pomarańczą pachnie nowa Aqua Allegoria Guerlaina, nie pamiętam dokładnie nazwy, ale na pewno coś z Orange (chyba mam sklerozę). Przy tym nie jest to taka "żywa" pomarańcza tylko raczej metafora (trudne słowo) pomarańczy
Orange Magnifica. Ja tu czuję silnie jeszcze jaśmin, znienawidzony w pierwowzorze tego zapachu, czyli Florze Neroli, brrr...

Mandarynkowo, bardzo rześko pachnie Azzura Azzaro. Przyjemny świeżak, sama używałam. Przyjemny świeżuch to Hermes Eau d'Orange Verte.
Moje dwa ukochane zapachy z tą nutą to Hermes 24 Faubourg oraz Narciso Rodriguez For Her (tu kwiat pomarańczy). Ale to bardzo specyficzne zapachy, żaden nie jest cytrusowym świeżakiem (Narciso właśnie wchodzi do Polski!).
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 21:25   #10
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: pomarańczowy zapach :)

a moze Clinique HAppY!!?
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 21:33   #11
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Dot.: pomarańczowy zapach :)

Bardzo pomarańczowy jest Orange Tonic Azzaro .
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-30, 21:45   #12
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: pomarańczowy zapach :)

Faktycznie, Orange Tonic, zapomniałam, dość dawno nie widziałam w sklepach... Happy jest mocno cytrusowy ale pomarańczowo to on dla mnie nie pachnie, choć faktycznie się kojarzy (chyba poprzez kolor opakowania ).
Pomarańczowo-grejpfrutowo-porzeczkowy jest I Love Love Moschino. Nowy Addict 2 - mix pomarańczy, grejpfruta i nut kwiatowych.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 22:02   #13
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: pomarańczowy zapach :)

DKny jest też cytrusowy!!A może mozna zrobic samemu perfum pomaranczowy?
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 22:37   #14
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: pomarańczowy zapach :)

Spróbuj powąchać wody do ciała Aroma Fit Lancome
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 22:38   #15
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: pomarańczowy zapach :)

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Narciso Rodriguez For Her (tu kwiat pomarańczy). Ale to bardzo specyficzne zapachy, żaden nie jest cytrusowym świeżakiem (Narciso właśnie wchodzi do Polski!).
Smoczyco, skąd to wiesz - to pewne??? i będzie dostępna cała linia, czy tylko edt???
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 22:46   #16
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: pomarańczowy zapach :)

Cytat:
Napisane przez hybris
Spróbuj powąchać wody do ciała Aroma Fit Lancome

Mozesz cos wiecej o nich powiedziec?Mieszkam w takim grajdole ze tylko net mnie ratuje,kiedys znalazlam na Allegro te wode ale dosc szybko ktos mnie uprzedzil
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 23:03   #17
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: pomarańczowy zapach :)

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Mozesz cos wiecej o nich powiedziec?Mieszkam w takim grajdole ze tylko net mnie ratuje,kiedys znalazlam na Allegro te wode ale dosc szybko ktos mnie uprzedzil
Służę Własnie psiknęłam nią sobie na łapę i donoszę co następuje: zapach jest świeżuchny, idealny na tropikalne upały, jakie nasz aktualnie nawiedzają. Moje pierwsze skojarzenie, to wielka mandarynka obdzierana z grubej mięsistej skóry. Słodka, ale orzeźwiająca. Jednak bardziej mandarynka, niż pomarańcza, ale zapach primo ciekawy, secundo trwały, jak na wodę do ciała. Nie wiem nawet, czy jeszcze dostępna w Polsce, mam ją z wymiany z Trancegirl [sic! sic! sic! - należę do grona szczęśliwców, których panna Hil nie oszukała].
A ostatnio widziałam na Allegro miniaturkę (15 ml) Aroma Fit za bodajże 16 zł
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 23:08   #18
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: pomarańczowy zapach :)

Cytat:
Napisane przez hybris
Smoczyco, skąd to wiesz - to pewne??? i będzie dostępna cała linia, czy tylko edt???
Hybris, myślę że sprawa już pewna, wcześniej słyszałam od ludzi z branży, a dziś kupiłam najnowsze Avanti i na pierwszej stronie krótki opis z show pt wprowadzanie najnowszego zapachu NR na polski rynek Prada zresztą też wchodzi Myślę że na początek będzie u nas EDT i może wersja Musc Oil. Na EDP bym na razie nie liczyła, ale z czasem, kto wie...
Hybris, a wąchałaś Pradę? Ten zapach mi jakoś do Ciebie pasuje
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 23:08   #19
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: pomarańczowy zapach :)

Pieknie Hybris dziekuje.
Wlasnie w tym problem,ze z tego co wiem to te wody nie byly dostepne w Polsce,podobno mozna je dostac w Niemczech,moze ktoras z zagranicznych Wizazanek potrafilaby powiedziec czy jest to osiagalne w innych krajach?bo pamietam,ze na stronie niemieckiego Douglasa na pewno widzialam.
Wlasnie poszperalam po Allgero,faktycznie jest tam miniaturka za 16zl do licytacji i jeszcze Aroma Tonic za 50zl-to moze byc wogole oryginal??
Podejrzewam,ze bede musiala zadowolic sie jedynie Twoimi wrazeniami w opisie i znowu sobie narobilam ochoty....
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-31, 08:56   #20
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: pomarańczowy zapach :)

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Pieknie Hybris dziekuje.
Wlasnie w tym problem,ze z tego co wiem to te wody nie byly dostepne w Polsce,podobno mozna je dostac w Niemczech,moze ktoras z zagranicznych Wizazanek potrafilaby powiedziec czy jest to osiagalne w innych krajach?bo pamietam,ze na stronie niemieckiego Douglasa na pewno widzialam.
Hexanno, w Polsce były dostępne wszystkie trzy linie: i Aroma Tonic i Aroma Fit i Aroma Calm - ale raczej zostały wycofane, bo od dawna (od jakichś 2 lat) ich nie widziałam. Ale myślę, że z upolowaniem na Allegro nie będzie większego problemu - przynajmniej ja na to liczę, chociaż mam jeszcze dobre 2/3 w butelce Jeśli ten zapach aż tak Cię zainteresował i zafascynował, mogę Ci zrobić próbkę z mojej (tylko muszę znaleźć jakąś fiolkę). Najwyżej później będziesz urządzała wielkie Allegrzane łowy, żeby ją zdobyć
Jeśli chcesz - dogadajmy się na PW
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 09:03   #21
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: pomarańczowy zapach :)

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Hybris, myślę że sprawa już pewna, wcześniej słyszałam od ludzi z branży, a dziś kupiłam najnowsze Avanti i na pierwszej stronie krótki opis z show pt wprowadzanie najnowszego zapachu NR na polski rynek Prada zresztą też wchodzi Myślę że na początek będzie u nas EDT i może wersja Musc Oil. Na EDP bym na razie nie liczyła, ale z czasem, kto wie...
Hybris, a wąchałaś Pradę? Ten zapach mi jakoś do Ciebie pasuje
Smoczyco, toś mnie zaskoczyła, na jakiej podstawie doszłaś do wniosku, że Prada by mi pasowała? Czy to Twoja przesławna intuicja?
Na razie dostałam od koleżanki próbeczkę NR edt i podoba mi się bardzo - niezwyklem ciekawa właśnie tego edp. No, ale trudno, trzeba będzie poczekać, a nóż - wiedelec w końcu się pojawi.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 09:49   #22
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: pomarańczowy zapach :)

E tam jaka tam zaraz intuicja po prostu kojarzę Cię jako osobę, która lubi dość zdecydowane zapachy (oczywiście nie tylko, chyba pisałaś raz że lubisz Stellę?), pamiętam jak razem opłakiwałyśmy śp. Le Feu (buuu! Zamówiłam w sklepie netowym i już mi nie zrealizują...), pamiętam że bardzo lubisz Angela. Prada to zapach właśnie wpisujący się w ten modny trend zapachów mocnych, słodkich i jadalnych. Dużo paczuli, wanili i drzewa sandałowego. Nie jest może jakiś super oryginalny ale miły. Przez chwilę zastanawiałam się nad kupnem ale widać miałam jakiś okres zdroworozsądkowy, bo stwierdziłam że mam za dużo flakoników ale, co się odwlecze to nie uciecze... Niedługo będzie już u nas, naprawdę powinnaś powąchać, może Ci się spodobać
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 09:51   #23
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: pomarańczowy zapach :)

a ja sie chyba skusze na te miniaturke z allegro
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 11:14   #24
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: pomarańczowy zapach :)

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
E tam jaka tam zaraz intuicja po prostu kojarzę Cię jako osobę, która lubi dość zdecydowane zapachy (oczywiście nie tylko, chyba pisałaś raz że lubisz Stellę?), pamiętam jak razem opłakiwałyśmy śp. Le Feu (buuu! Zamówiłam w sklepie netowym i już mi nie zrealizują...), pamiętam że bardzo lubisz Angela. Prada to zapach właśnie wpisujący się w ten modny trend zapachów mocnych, słodkich i jadalnych. Dużo paczuli, wanili i drzewa sandałowego. Nie jest może jakiś super oryginalny ale miły. Przez chwilę zastanawiałam się nad kupnem ale widać miałam jakiś okres zdroworozsądkowy, bo stwierdziłam że mam za dużo flakoników ale, co się odwlecze to nie uciecze... Niedługo będzie już u nas, naprawdę powinnaś powąchać, może Ci się spodobać
Jestem pod wrażeniem Smoczej pamięci po Twoich rekomendacjach juz jestem ciekawa Prady
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 22:35   #25
Klaudiusz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: pomarańczowy zapach :)

Fajne zapachy, naturalne np mandarynka robi francuski Galimard. Mozna juz w Polsce kupic produkty Galimarda (czyli chyba najstarszej francuskiej fabryki perfum), bo moja siostra sobie kupila ostatnio, moge sie wywiedziec o adres strony Kupila sobie tez wanilie i jeszcze cos.
Klaudiusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.