obgryzam paznokcie,czy tipsy mi pomogą? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-31, 16:04   #1
rolofka
Raczkowanie
 
Avatar rolofka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 402
GG do rolofka
Exclamation

obgryzam paznokcie,czy tipsy mi pomogą?


obgryzam paznokcie i zastanawiam się,czy założenie tipsów będzie dobrym wyjściem z sytuacji. Może wtedy jakoś sie powstrzymam?
Dlatego proszę o poradę...jakie tipsy są najlepsze (wogóle się na tym nie znam), jak wygląda ich pielęgnacja, ile kosztują itp.

Może któraś z was ma ten sam problem?

Proszę o poradę
rolofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 17:17   #2
magda20
Raczkowanie
 
Avatar magda20
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 350
Dot.: obgryzam paznokcie,czy tipsy mi pomogą?

mi pomogło, juz 3 lata po tipsach nie obgryzam , ja miałam żelowe pazurki 2 miesiące i to mi wystarczyło , a paznokcie obgryzałam od małego
__________________
Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ...
magda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 18:39   #3
rolofka
Raczkowanie
 
Avatar rolofka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 402
GG do rolofka
Dot.: obgryzam paznokcie,czy tipsy mi pomogą?

dzięki, pocieszyłaś mnie.

czyli mam szanse na "wyzdrowienie", bo prawdę mówiąc już sama się z tym męczę a znający temat wiedzą,jak trudno zerwać z TYM nałogiem. Czyli mówisz,że warto postarać się o tipsy. Tak więc idę umówić się do jakiejś specjalistki.
rolofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 20:21   #4
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Talking Dot.: obgryzam paznokcie,czy tipsy mi pomogą?

Witaj
Ja rowniez polecam tipsy,ponieważ cale zycie obgryzałam paznokietki,aż powiedziałam dośc i założyłam tipsy,kótre nie smakuja tak jak własne,więc oduczyłam sie zajdać własne.naprawdę polecam,zapomnisz o obgryzaniu
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 20:25   #5
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: obgryzam paznokcie,czy tipsy mi pomogą?

Najlepiej isc do jak najdrozszej specjalistki - wtedy żal będzie obgryzać A tak na poważnie miałam jedną klientkę której wiecznie "odpryskiwał żel" od wolnego brzegu paznokcia... Aż ją w szkole przyłapałam że obgryzała tipsa No ale większość jest zadowolona to może spróbuj
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 20:39   #6
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: obgryzam paznokcie,czy tipsy mi pomogą?

A probowalas jakis preparatow przeciw obgryzaniu paznokci?
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 21:55   #7
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: obgryzam paznokcie,czy tipsy mi pomogą?

oczywiście ze pomaga namiętnie obgryzałam paznokcie, tipsy założyłam na kilka miesięcy, nie obgryzałam, bo to bez sensu, w końcu zalozylam je po to, zeby byly ladne, potem zdjęłam i już rok nie obgryzam został tylko odruch trzymania palcow w buzi (jak dziecko ). a preparaty przeciwko obgryzaniu paznokci to porażka, nic nie działa (miałam taki jakby lakier do paznokci, o ponoć obrzydliwym smaku, zatem powinam przestać obgryzać, ale nic z tego, zlizywałam to paskudztwo, które faktycznie nie było aż tak paskudne [coś jak wódka, albo mocny alkohol] i dalej gryzłam) więc wniosek taki, że polecam na tę przypadłość tipsy (choć na niezbyt długo, bo paznokcie się niszczą, a nawyk tak jak pisałam, po kilku miesiącach zniknie)
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-02, 11:38   #8
rolofka
Raczkowanie
 
Avatar rolofka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 402
GG do rolofka
Dot.: obgryzam paznokcie,czy tipsy mi pomogą?

z tymi preparatami przecie wobgryzaniu to rzeczywiście lipa. Nic mi nie pomogły.
Wiecie,że chyba zachęciłyście mnie to założenia tipsów. Może wreszcie to pomoże?
To tylko jeszcze małe pytanko,jakie? Żelowe? Ile muszę przygotować kaski,by nie spaść z krzesła?
rolofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 11:44   #9
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: obgryzam paznokcie,czy tipsy mi pomogą?

Cena zależy od tego z jakiego rejonu Polski jesteś ale między 100 a 200 powinnaś się zmieścić
Co do pazurków to żelowe będa dobre, dlatego ,że twoje obgryzki i tak sa już pewnie słabe akryl dodatkowo pogorszyłby ich stan (w swoim składzie zawiera kwas ), żele natomiast są bezkwasowe - ale nie wszystkie np ACTIV sa kwasowe. Musiałabys się zorientować na jaich produktach pracuje stylistka.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 21:13   #10
Płazik
Raczkowanie
 
Avatar Płazik
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 440
Dot.: obgryzam paznokcie,czy tipsy mi pomogą?

Kiedys nie dość, ze jak obcinalam paznokcie to az do krwi to namiętnie i zagorzale je obgryzałam. Ach cóz to była za radośc odgryźć ten kawałek mnie. Całych 10 kawałków! To stało się moja obsesja, uzależnieniem. Powedziałam - STOP! Przestaję. Na początku nie było łatwo, stosowałam nawet te "gorzkie" lakiery. Nic nie pomogło. Aż stwierdziłam, że muszę mieć jakąś poważną motywację. Albo kocham Tomka[nie , nie jestesmy ze sobą, On nawet chyba nie wie, ze Go kcoham=p] i jestem w stanie nie obgryzac paznokci, albo On nic dla mnie nie znaczy. [ A zycie bym za Niego oddała] To podziałało! W buzię trafiały na począku ołówki, długopisy[ nie, nie grzyam ich, po prostu tam trafiały ^^]. Ale nie obgryzalam paznokci ! Minęło już b. dużo czasu [wiem, że napewno więcej niż rok], a ja nadal ich nie obgryzam, wręcz przeciwnie, bardzo o nie dbam, a w szkole pytaja mnie się ile dałam za tipsy. Choć nie nosze tipsów =p ale to jak mam dluzsze;]

A więc znajdzie sobie przede wszytskim jakis cel. I gryzcie wszytsklo inne tylko nie pazurki
__________________
Postanowienie:
-dużo ćwiczyć z pazurkami i wizażem.


Moja skromna galeria :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=381397
Płazik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 22:51   #11
bestilka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szprotawa
Wiadomości: 189
Dot.: obgryzam paznokcie,czy tipsy mi pomogą?

mi tam pomogly choc mialam je 3 tygodnie choc nalog znow powrocil ale nie w takim stopniu jak przed tipsami ja za zalozenie zelowych dalam 80 zl z malowaniem i takimi tam teraz zastanawiam sie nad powtornym zalozeniu ale jak pomysle jak po ich sciagnieciu mialam pazurki to mnie skreca hehe
__________________
bestilka007
bestilka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-03, 23:11   #12
rolofka
Raczkowanie
 
Avatar rolofka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 402
GG do rolofka
Dot.: obgryzam paznokcie,czy tipsy mi pomogą?

Cytat:
Napisane przez bestilka007
ja za zalozenie zelowych dalam 80 zl teraz zastanawiam sie nad powtornym zalozeniu ale jak pomysle jak po ich sciagnieciu mialam pazurki to mnie skreca hehe
hehe, co masz na myśli?
rolofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 00:19   #13
Tati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Mountbellew
Wiadomości: 53
GG do Tati
Dot.: obgryzam paznokcie,czy tipsy mi pomogą?

A ja paznokcie obgryzam przez całe życie. I zrobiłam tak, że poczatkiem lipca kupiłam zestaw polerek, potem szklany pilniczek, pożądną drogą odżywkę i preparat przeciwko obgryzaniu. Ponieważ miałam zniekształconą płytkę paznokciową to poządnie ją potraktowałam polerką , nałożyłam odżywkę i preparat i tak codziennie. Pozatym spiłowałam wszystkie resztki pazurków do kwadratu i odsunęłam skórki preparatem do skórek.
Ale zauważyłam, że najczęściej rece mi wędrowały do buzi gdy miałam jakieś zadziory na paznokciach lub skórkach. Tak że niezwodne jest jednak noszenie przy sobie zawsze pilniczka i kremu do skórek .W razie pokusy momentalnie traktuje zadzior pilniczkiem a nie zębami, zdarzało sie ze odstające skórki także piłowałam lekko pilniczkiem i polerowałam dookoła paznokcia i smarowałam kremem.
Myślalam tez o tipsach ale stwierdziłam ze nie stać mnie na ciągłe uzupełnianie a pozatym nie mam na to czasu i boję sie ze po zdjęciu tipsów mogłabym znowu zacząć obgryzać.
I tak dzisiaj jest miesiąc odkąd nie obgryzam paznokci ale poswiecam im duzo uwagi i mam już takie że mi wystają lekko poza opuszki, mogę spokojnie malować . Nieraz jak sie złapię na tymże reka wędruje do buzi to smaruję zapobiegawczo gorzkim lakierem i pomaga mi sie to kontrolować. Nie chciałabym już wrócic do tego nałogu.
Tati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 12:10   #14
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: obgryzam paznokcie,czy tipsy mi pomogą?

ja nie mam zwyczaju obgryzania paznokci, ale jak zrobilam sobie zelowe pazurki to lubilam je podgryzac, jakas dziwna widac jestem :|
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 00:41   #15
dogro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1
Dot.: obgryzam paznokcie,czy tipsy mi pomogą?

kilka lat teme zdecydowalam sie na tipsy akrylowe, odpadly po tygodniu bo nie mialy szans utrzymac sie na krotkiej obgryzionej plytce, ale tuz po
tak sie zawzielam ze zapuscilam dlugie i o dziwo mocne pierwsze wlasne paznkocie (na odzywce diamentowej i chyba dzieki silnemu rozgoryczeniu ze wydalam sporo kasy na tipsy)
niestety nalog powrocil; zbyt nerwowy tryb zycia, mimo wielu prob nie moge przestac
czasami zakladalam samodzielnie delikatne miekkie tipsy, kotrych nie moge juz nigdzie dostac
mialam nadzieje ze moj slub okaze sie wystarczajaca motywacja by znowu udalo mi sie pokonac nalog, ale niestety nie
im blizej slubu tym wiecej nerwow, a zostalo juz tylko 1,5 m-ca
pozostaja tipsy w salonie; nie wiem na jakie zdecydowac? mysle o zelowych, ale czy uda mi je utrzymac w dobrym stanie przez 2-3 tygodnie?
chce je zalozyc jak najszybciej ? czy uzupelnione bede wygladac ladnie na slub?
dogro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 21:05   #16
rolofka
Raczkowanie
 
Avatar rolofka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 402
GG do rolofka
Dot.: obgryzam paznokcie,czy tipsy mi pomogą?

moje gratulacje dt zamążpójścia
fakt, to może być dobra mobilizacja do zadbania o swoje dłonie.
Ja mimo, iż planów małżeńskich nie mam to wzięłam się za siebie i od 2 dni trzymam moje pazurki z dala od dzióbka
ile wytrzymam? ufff....też chciałabym wiedzieć,hehe
rolofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 12:28   #17
diversely
Rozeznanie
 
Avatar diversely
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 747
Dot.: obgryzam paznokcie,czy tipsy mi pomogą?

Też chciałam przedłużyć sobie paznokcie żelem, ale mama mi powtarza, że jak je ściągne to moje paznokcie będą w opłakanym stanie, bo żel bardzo je niszczy. Pozatym nie wiem jak na obgryzionych paznokciach by to wyglądało;( macie moze jakieś zdjęcia?;>
__________________


diversely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 08:53   #18
__Malibu27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 28
Dot.: obgryzam paznokcie,czy tipsy mi pomogą?

Cytat:
Napisane przez diversely Pokaż wiadomość
Też chciałam przedłużyć sobie paznokcie żelem, ale mama mi powtarza, że jak je ściągne to moje paznokcie będą w opłakanym stanie, bo żel bardzo je niszczy. Pozatym nie wiem jak na obgryzionych paznokciach by to wyglądało;( macie moze jakieś zdjęcia?;>
ŻEL NIE NISZCZY PAZNOKCI!!!!!!!!!
Krew mnie zalewa jak czyatm takie cos.
jak pojdziesz do dobrej stylistki ktora wiec jak sie posługiwac pilniczkiem itp. to nie ma mowy o zadnym niszczeniu plytki.
Z całym szacunkiem dla Twojej mamy, ale skad ona ma takie newsy?! Z "Pani Domu" ?! Czy sama miala tipsy robione u jakiejs pseudostylistki?

Jesli trafisz do dobrego salonu to stylistka powinna znac takie rzeczy jak przedłóżka lub szkielecik, a jesli to robi dobrze to pazurki beda sietrzymac i nie odpadna. Najlepszym rozwiazaniem dla obgryzek jest szablon bo niejednokrotnie tipsa nwet nie m do czego przykleic.
Pozdrawiam i wytrwałosci zycze w abstynencji obgryzkowej
__Malibu27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 06:53   #19
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: obgryzam paznokcie,czy tipsy mi pomogą?

rolofka moje skromne zdanie jest takie: jesli oprocz tego ze przeszkadza Ci widok poobgryzanych pazurkow, masz na tyle silna wole zeby skonczyc z obgryzaniem to przedłuz sobie pazurki żelem. Jesli jednak masz słabą wole to żele nie pomogą. Po prostu zgryziesz żel tak jak swoje własne paznokcie...kawałek po kawałku. Uwierz mi da się....mialem kilka klientek z ogryzkami...niektore przestały obgryzac paznokcie inne nie. Przychodzi do mnie taka jedna co 2 tyg ze zjedzonymi niektorymi paznokciami, inne ma ponadgryzane po bokach i twierdzi ze dla niej obgryzanie tipsow to duzo bardziej wciągajace zajecie niz obgryzanie swoich naturalnych. Także zycze duzo wytrwałosci w walce z nałogiem.
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.