Brevoxyl,itp-kilka pytan w zwiazku z tradzikiem:/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-02, 17:48   #1
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286

Brevoxyl,itp-kilka pytan w zwiazku z tradzikiem:/


.....

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-05-14 o 14:30
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 21:32   #2
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Brevoxyl,itp-kilka pytan w zwiazku z tradzikiem:/

rowniez uzywam bervoxylu, z tym ze ja stosuje go na cala twarz co jakis czas i pozniej doklandie nawilzam twarz, ale dodam ze mam znikomy tradzik.na twoim mijescu stosowalabym go na cala powierzchnie objeta tradzikiem i jednoczesnie nawilzalabym, wtedy nie bedzie widac tak bardzo suchych skorek.i na koniec jeszcze taka mala przestroga, na poczatku stosowania bervoxylu na cala twarz moze wystapic spore podraznienie(ja mialam, to bylo okropne twarz regowala zle nawet na wode piekla...itd)ale ono mija i pozniej skora sie przyzwyczaja i efekty sa swietne
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 12:28   #3
Kajeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kajeczka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 069
Smile Dot.: Brevoxyl,itp-kilka pytan w zwiazku z tradzikiem:/

Mnie też wysypuje po Beznacne :/ Ale Bogu dzięki już od kilku miesięcy mogę cieszyć się gładziutką buzią dzięki płynom do przemywania twarzy zrobionym przez znajomą farmaceutkę i żelowi Davercin

Powodzenia życzę
Kajeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 17:22   #4
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: Brevoxyl,itp-kilka pytan w zwiazku z tradzikiem:/

....

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-05-14 o 14:30
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 16:42   #5
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Brevoxyl,itp-kilka pytan w zwiazku z tradzikiem:/

"RANO. Na twarz nałóż cienką warstwe Benzacne. Trzymaj ją na twarzy jak najdłużej."

Benzacne stosuje się punktowo, a nie na całą twarz. nie każdy dobrze toleruje Benzacne, ta maść może podrażniać.

"POŁUDNIE. Wystawiaj buźke doi słonka(zasusza pryszcze)."

opalanie może przynieść chwilową poprawę, jednak na dłuższą metę może zaostrzyć stan cery trądzikowej.

"Po południu zrób napar z szałwii. Gdy będzie gotowy trzymaj miejsca chorobliwe nad oparami ok.20 min."

szałwia działa odkażająco, więc to ma sens. na koniec przydałaby się maseczka ściągająca pory. ta "parówka" nie jest wskazana przy cerze naczynkowej.

"WIECZÓR. Miejsca objęte trądzikiem przemyj wacikiem z wodą utlenioną (może troche szczypać i może spłynąć troche krwi lub ropy) następnie przemyj sokiem z aloesu.
NOC. Na noc zrób maseczke z aloesu."

sok z aloesu podobno ma b. pozytywny wpływ na stan cery trądzikowej. mój brat używa żelu aloesowego do smarowania twarzy.
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 17:17   #6
malenkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 25
Dot.: Brevoxyl,itp-kilka pytan w zwiazku z tradzikiem:/

jak zronoc maseczke z aloesu?
malenkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 19:12   #7
ta_bletka
Raczkowanie
 
Avatar ta_bletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 449
Dot.: Brevoxyl,itp-kilka pytan w zwiazku z tradzikiem:/

Cytat:
Napisane przez Michał84
po 1sze.czy woda utleniona nadaje sie do stosowania na twarz?
nadaje sie. na forum luskiewnika ( z reszta ta terapia ktora napisales chyba tez stamtad jest bo jakas znajoma) znalazlam ze woda utleniona w zelu jest dobra metoda na usuniecie plam potradzikowych. ja zaczelam ja wlasnie uzywac. moge powiedziec ze wysusza, ale czy mi rozjasnilo to nie widze specjalnie. dopiero 2 dni. ale mam kilka blizn po zadrapaniach na rekach i musze przyznac ze je rzeczywiscie troche rozjasnilo.


aha...i dlaczego chcesz na brevoxyl jeszcze punktowo klasc benzacne? przeciez oba sa na nadtlenku benzoilu i moim zdaniem takie mieszanie nie ma sensu. chybaze chodzi Ci o spotegowanie efektu. wiec jesli tak to kladz po prostu grubsza warstwe brevoxylu.
ta_bletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-11, 22:08   #8
sandrunia83
Raczkowanie
 
Avatar sandrunia83
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 322
Unhappy Dot.: Brevoxyl,itp-kilka pytan w zwiazku z tradzikiem:/

Witam wszystkich, przejde moze odrazu do opisu mego problemu. BLAGAM POMOCY!!!!!!!!!!!
Nigdy nie mialam zadnych problemow z cerą.. Caly koszmar trwa juz jakies 2 misiace. Na twarzy pojawily sie krostki, podskorna cos w rodzaju zaskornikow itp. Nie jest to postac tradziku taka ropna, tylko krostkowa. Krostki te nie sa wprawdzie tak bardzo widoczne w cieniu ale w sloncu koszmar!!! Co ja mam kochani robic? W inecie wyszukalam brevoxyl - kazdy go sobie chwali... no wiec kupilam, trzeci raz dopiero go nalozylam na twarz ale zmiany nie widze.. wiem ze trzeba czasu na to, ale nie ma nic szybszego? Codziennie kiedy przemywam twarz przezywam horror! Czue mnostwo insektow pod dlonmi... Aha no i jeszcze jedna wazna kwestia. Brevoxylu uzywam na noc, i wlasnie zastanawiam sie czy dawac krem nawilzajacy na to.. moze on zmniejsza jego dzialanie? Jaki jest najlepszy krem nawilzajacy? dodam, zeby bylo ciakawiej ze moja starsza siostra rowniez ma ten sam problem od mniej wiecej tego samego czasu co ja. Wprawdzie nie mieszkamy razem, ale w tej samej miejscowosci.. moze to wina wody? BLAGAM WAS PORADZCIE COS!!! PLIZZZ ps WLASNIE NALOZYLAM TEN BREVOXYL I CALA TWARZ JEST SUCHA JAK WIOR KOKOSOWY! DZIEKUJE Z GORY ZA RADY
Zapomniałam dodać ze krostki te opanowały rowniez moje ramiona....

Edytowane przez sandrunia83
Czas edycji: 2005-08-12 o 17:29
sandrunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 22:11   #9
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Brevoxyl,itp-kilka pytan w zwiazku z tradzikiem:/

Cytat:
Napisane przez sandrunia83
BLAGAM POMOCY!!!!!!!!!!!
Nigdy nie mialam zadnych problemow z cerą.. Caly koszmar trwa juz jakies 2 misiace.
a co na to lekarz?
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 23:12   #10
sandrunia83
Raczkowanie
 
Avatar sandrunia83
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 322
Dot.: Brevoxyl,itp-kilka pytan w zwiazku z tradzikiem:/

Szczerze..... tyle sie w tych wszystkich portalach naczytałam negatywnych opinii o tych wszystkich specjalistach.. ze nie poszlam. Ale chyba bede musiala sie wybrac.... tak jutro nawet to zrobie
sandrunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 00:51   #11
P0LLA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 52
Dot.: Brevoxyl,itp-kilka pytan w zwiazku z tradzikiem:/

Sandrunia, oczywiscie ze buźkę musisz nawilżać, sama piszesz, że masz wysuszoną... Po tak silnym preparacie to naturalne, polecam alantan plus z apteki. Mozesz na poczatku miec opory bo to tlusta masc z apteki ale to nie jest tlusty produkt jak krem nivea, tylko specjalistyczny produkt, który przywróci skórze rownowage. Mało tego jest on polecany przy skórze z problemami bo również leczy podrażnienia. Ja go absolutnie polecam.
P0LLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-12, 12:25   #12
ta_bletka
Raczkowanie
 
Avatar ta_bletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 449
Dot.: Brevoxyl,itp-kilka pytan w zwiazku z tradzikiem:/

Cytat:
Napisane przez P0LLA
polecam alantan plus z apteki. Mozesz na poczatku miec opory bo to tlusta masc z apteki
jest jeszcze krem alantan plus, ktory tlusty nie jest.
ta_bletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 15:37   #13
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: Brevoxyl,itp-kilka pytan w zwiazku z tradzikiem:/

nie wystawiajcie skory na slonce tym bardziej jak uzywacie kremy z nadtlenkiem benzoilu! matko! po pierwsze skory tradzikowej nie wolno opalać bo nastąpi wysyp bo skora bedzie nadprodukować sebum, bo ją nadmiernie wysuszycie sloncem, po drugie zajdzie reakcja przy ktorej wychodzą przebarwienia! rano beznacne a w południe słońce? co za bzdura...
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.