Jak malować duże oczy? - zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-16, 14:21   #1
KC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5

Jak malować duże oczy? - zbiorczy


Mam taką prośbe-czy udałoby się obejrzeć na stronie Wizażu makijaż powiek z dużym zblizeniem? Mam duże oczy i troszkę wyłupiaste powieki(choć wcale mi to nie przeszkadza) ale widać każdą grę cieni-stąd wazne by ich nałożenie było poprawne i ciekawe.Czy mogłabym liczyć na jąkąś propozycje sylewstrową w kolorach brązu? Pozdrwienia dla wszyskich dziewuszek z oczkami jak żabka)))
KC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-16, 14:53   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Ach te wyłupiaste oczka:)))

Hej KC
To jest dość trudne oczko do malowania i też niewiele znajdziesz makijaży z takimi oczami.

Ale to jest to co znalazłam. Może Ci się przyda.

Generalnie kieruj się takimi wskazówkami:

* należy "zatrzeć" mocno wypukłą linie górnych powiek,
* najlepiej pomalować nad lub pod linią rzęs ciemniejszą kreskę eyelinerem lub kredką, ale nigdy nie zaznaczajmy konturów całego oka, najlepiej zaznaczyć tylko zewnętrzną krawędź,
* ciemniejsze cienie kładziemy na środkową część górnej powieki i dokładnie rozcieramy,
* zaznacz też cieniem dolną powiekę przy nasadzie nosa,
* nie używamy perłowych cieni!!
* rzęsy zwłaszcza przy zewnętrznych krawędziach dokładnie tuszujemy,

Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wypukle_calosc.jpg (58,9 KB, 401 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko_wypukle.jpg (24,3 KB, 365 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko_wypukle_malowanie.jpg (22,6 KB, 265 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 18:34   #3
Pippi
Raczkowanie
 
Avatar Pippi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 185
GG do Pippi
Jak pomalować takie oczy ?

Jak w tytule.
Koleżanka czasem prosi mnie, żeby zrobić jej makijaż i zawsze mam problem z jej oczami. Problemów jest kilka: są to duże oczy z dużą ruchomą powieką, pomalowanie cieniami calej ruchomej powieki daje efekt oczu clowna, nie mówiąc już o "wyjechaniu" za powiekę. Górna powieka ma opadający kącik - czytałam wątek na temat techniki malowania takich oczu, ale tu pojawia się kolejny problem - nierówna linia rzęs. Rzęsy są jakby na dwóch wysokościach i przy zew. kąciku gwałtownie opadają w dół, na dodatek są proste i "nie łapią" się w zalotkę. Nawet trudno je wytuszować. No i jeszcze opadający zew. kącik dolnej powieki. Na dodatek nie mogę jej malować kredką, bo zaczynają lecieć jej łzy, więc wszelkie kreski robię cieniami.
Mam nadzieję, że jesteście w stanie mi coś podpowiedzieć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM2546.JPG (98,9 KB, 626 załadowań)
Pippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 09:54   #4
Pippi
Raczkowanie
 
Avatar Pippi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 185
GG do Pippi
Dot.: Jak pomalować takie oczy ?

podciągam wątek
Pippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 15:07   #5
Awris
Raczkowanie
 
Avatar Awris
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 87
GG do Awris
Smile Dot.: Jak pomalować takie oczy ?

Nie jestem super-ekspertem ale moim zdaniem:
- malowałabym na jasne pastelowe odcienie (niebieski, różowy ale bardzo jasne);
- dodawałabym do tego na górną powiekę kreskę (niekoniecznie czarną, może ciemnoszarą... wiem że Twoja koleżanka nie znosi kredek, ale bardziej miękkie kredki nie podrażniają tak oczu i da się już coś na zamkniętej powiece narysować - też mam nadwrażliwą koleżakę )
- i bardzo ważna moim zdaniem rzecz - linia kredki/ ciemnego cienia nie może opadać razem z powieką, musisz ją pociągnąć prosto i zadrzeć do góry
- najlepiej wyglądałoby jakbyś po wewnętrznej stronie dolnej powieki narysowała jasną linię dobraną do koloru cieni ale obawiam się że przy łzawieniu będzie to niemożliwe... a szkda bo na tych oczkach efekt byłby świetny...
- dodałabym jeszcze jasny perłowy cień tuż pod łukiem brwiowym.. cudnie rozświetla spojrzenie zwłaszcza przy delikatnie pomalowanych oczkach
- co do rzęs to nie wiem jak bym sobie z nimi poradziła... chyba jedyne co mogę tu zaproponować to tusz podkręcający i to dosyć delikatny by zbytnio nie obciążyć optycznie już opadających powiek.

Życzę powodzenia!!!
__________________
The intelligence is like a river...
The deeper it is, the less noise it makes.
Awris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 16:16   #6
Pippi
Raczkowanie
 
Avatar Pippi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 185
GG do Pippi
Dot.: Jak pomalować takie oczy ?

Dzięki Awris. Co do kolorów cieni to jest akurat najmniejszy problem, bo mam już wypróbowane różne odcienie różu (zwłaszcza b.ładnie wygląda jasny róż z gaszonym ciemnym różem - miodzio), wszelkie fiolety, a także zieleń, kolor brzoskiwiniowy, morelowy. Kolor niebieski odpada, bo daje efekt "martwego oka". Rozjaśniacz pod łuk brwiowy daję za każdym razem.
Próbowałam robić kreskę od mniej więcej 1/3 oka, w miejscu gdzie powieka zaczyna opadać, ale wygląda to wg mnie bardzo nie naturalnie, bo kąt załamania powieki jest zbyt duży, do tego w tym miejscu inaczej też układają sie rzęsy (od tego miejsca widoczna jest "wierzchnia" strona rzęs). Te rzęsy to prawdziwa zmora, bo mimo, że są długie jak u żyrafy to b.trudno je pomalować. Usilnie namawiam koleżankę na trwałą na rzęsy i może w końcu mi się uda.
Przede wszystkim chciałabym się dowiedzieć jak optycznie zmniejszyć ruchomą powiekę górną i jak pomalować dolną powiekę.
Pippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 19:15   #7
Awris
Raczkowanie
 
Avatar Awris
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 87
GG do Awris
Dot.: Jak pomalować takie oczy ?

jedynym sposobem na zmniejszenie optyczne oczka to ciemny kolor... Rysując kreskę powinno się ją bardzo pogrubić przy opadającym kąciku ale taki makijaż będzie bardzo mocny. Pozostaje więc ciemniejszy cień albo zabawa kolorami. Wypróbowany sposób - skoro masz róż (najlepiej w miarę jasny) nałóż go na całą powiekę, od 1/3 od zewnętrznego kącika oka, tam gdzie zaczyna opadać używasz ciemniejszego - szarego. Z różem świetnie się komponuje i spełnia kamuflującą rolę
plus minus zrobiłabym coś takiego (sorki za kiepską jakość, robiłam szybko w bardzo prostym programie)
Kreska może przebiegać przez 2/3 oczka ale myślę że tu lepiej będzie na całej długości - będzie mniejszy kontrast gdy się ją pod konec pogrubi, no i oczywiście nie musi być taka ciemna, może być mocniejszy szary
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko.jpg (8,3 KB, 212 załadowań)
__________________
The intelligence is like a river...
The deeper it is, the less noise it makes.
Awris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-04, 21:20   #8
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Jak pomalować takie oczy ?

Awris, ten makijaż - to tak lekko po azjatycku, prawda? Tak w ogóle to bardzo fajny masz awatarek
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 08:19   #9
Awris
Raczkowanie
 
Avatar Awris
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 87
GG do Awris
Smile Dot.: Jak pomalować takie oczy ?

Owszem owszem, azjatycki Ja takie uwielbiam ( jak wszystko co orientalne... takie małe prywatne zboczenie )
__________________
The intelligence is like a river...
The deeper it is, the less noise it makes.
Awris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 13:03   #10
Pippi
Raczkowanie
 
Avatar Pippi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 185
GG do Pippi
Dot.: Jak pomalować takie oczy ?

Właśnie wyszła ode mnie ta koleżanka w nowym makijażu. Pechowo nie miałyśmy aparatu, żeby pstryknąć zdjęcie. A wyglądała obłędnie. Zrobiłam tak, jak podpowiedziała Awris. Z tym, że zew. kącik zrobiłam a'la delikatne smoky eyes oraz zamiast jednego różowego cienia użyłam: jaśniejszy na 2/3 i troszeczkę ciemniejszego przy łaczeniu z ciemno-szarym, żeby to przejście od jasno-różowego do ciemno-szarego jakoś płynnie połączyć. Pomęczyłyśmy też czarną kredkę, nawet na wew.dolnej powieki. Plus kreska pod dolnymi rzęsami i na górnej powiece nad rzęsami, oczywiście roztarte. Jak zwykle męczyłam się z rzęsami i pomalowałam je najpierw z wierzchu, potem od spodu. Wyglądało to jakoś, ale nadal nie jestem pewna jak powinno się tuszować takie rzęsy. Delikatne podkreślenie policzków (a ma piękne kości policzkowe) i na usta tylko bezbarwny błyszczyk. Wyszło tak, że klękajcie narody.
Wydaje mi się, że fajnie też wyjdzie w wersji z granatowym cieniem.
Jeszcze chciałam was zapytać jak malować usta przy tak podkreślonych oczach. Tak na czuja to podpasował mi tylko bezbarwny błyszczyk. Myślałam też o czymś beżowym, ale nie mam nic w takim kolorze.
Pippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 13:39   #11
Awris
Raczkowanie
 
Avatar Awris
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 87
GG do Awris
Smile Dot.: Jak pomalować takie oczy ?

Cieszę się że się udało
A usta rzeczywiście jaśniutkie... może być coś z jasnego różu (ale bardzo jasnego) wtedy będzie się łądnie komponować z resztą makijażu. Jeżeli cienie nie są błyszczące to może być błyszczyk
__________________
The intelligence is like a river...
The deeper it is, the less noise it makes.
Awris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-11, 19:09   #12
olifka16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 31
bardzo duuuuuuże oczy...

witam wszystkich! mam pytanko.Wiem ze czesto zadawane sa pytania jak optycznie powiekszyc oczy.Mo problem wiąże sie z zupełnie czym innym. Moje oczy sa wrecz za duż!Chcialabym wiedziec jak malowac oczy aby je optycznie pomniejszyć (a konkretniej sprawic aby wydawaly sie glebiej osadzone).Do tej pory uZywalam ciemnych cieni do oczu ale wydawalo mi sie ze to je jeszcze powieksza.Używalam takze ciemnej kredki do oczu. Prosze doradzcie czego co w tej sytuacji jest najlepsze!
olifka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 20:19   #13
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: bardzo duuuuuuże oczy...

Hmmm ja się tak do konca nie znam ale, spróbuj użyć czarnej kredki ale umalować nią dolną powieką bardziej w środku. Co do ciemnych cieni to wszędzie piszą, że zmniejszają oczy a mnie powiększają . Ja raczej zwykle staram się powiększyć oczy a poza tym duże oczy są bardzo sexy . Pozdrawiam
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 20:59   #14
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: bardzo duuuuuuże oczy...

Moim skromnym zdaniem duże oczy to bardzo duuuuży atut! Wiele sławnych aktorek i modelek ( Christina Ricci, Heather Marks- zdjęcia niżej) może sie takimi poszczycić. Ale jeśli myslisz, że sa naprawde zbyt duże i eksperymentowałaś juz z ciemnym makijażem oka, to może spróbuj dla równowagi mocniej akcentować usta, aby zachowac proporcje twarzy. A może jakaś grzywka wchodząca na oczy?
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 21:05   #15
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: bardzo duuuuuuże oczy...

To jeszcze raz ja. Jesli chcesz sprawić, żeby oczy wydawały sie głębiej osadzone, idealnym przykładem jest ostatnie zdjęcie z mojego poprzedniego postu. uzyć ciemniejszego cienia w zagłębieniu oczodołu, tam gdzie załamuje się powieka, natomiast na część ruchoma nałożyc troche jasniejszy.
Polecam także lekturę tego wątku:http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=56957
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 21:27   #16
urbi junior
Raczkowanie
 
Avatar urbi junior
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 137
Dot.: bardzo duuuuuuże oczy...

Cytat:
Napisane przez Króliczka
To jeszcze raz ja. Jesli chcesz sprawić, żeby oczy wydawały sie głębiej osadzone, idealnym przykładem jest ostatnie zdjęcie z mojego poprzedniego postu. uzyć ciemniejszego cienia w zagłębieniu oczodołu, tam gdzie załamuje się powieka, natomiast na część ruchoma nałożyc troche jasniejszy.
Polecam także lekturę tego wątku:http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=56957

mhm mi tez sie wydaje ze maljac oczy tuz przy balce wewnatrz na czarno pomniejsza sie
__________________
I've got soul but I'm not the soldier
urbi junior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 21:50   #17
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: bardzo duuuuuuże oczy...

tez wydaje mi sie, ze obrysowanie oka ciemna kredka,ale bardziej od wewnatrz powinno pomoc, no i zazwyczaj odradza sie dziewczynom laczenie kresek w kaciku oka <tzn schodzenia sie kreski z gornej powieki i dolnej przy zewnetrznym kaciku>bo to podobno pomniejsza-moze dla ciebie byloby rozwiazaniem,jesli masz brazowe/piwne teczowki,to moze wyprobuj do obrysowywania kredke w zblizonym odcieniu-powinna wygladac naturalniej i deliaktniej no i lepiej spelniac powierzone zadanie a z cieni napewno wybieraj matowe...
a jesli i to nie pomoze to pamietaj ze duze,piekne oczy to prawdziwy, kobiecy atut
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 22:43   #18
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: bardzo duuuuuuże oczy...

Biały lub perłowy cien nałozony na górna powieke i troche na dole zmniejsza oko ale tylko gdy oczy sa lekko wytuszowane bez obmalowania dodatkowo czarna kreska.
Pozdrawiam
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 23:20   #19
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: bardzo duuuuuuże oczy...

zdycydowanie zadnyh czarnych kredek!! tylko jasne cienie
a jesli juz nie mozesz z kredek rezygnowac to tylki i wylacznie gorna powieke w zanym razie dolnej!
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 08:38   #20
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: bardzo duuuuuuże oczy...

Z tego, co eksperymentowałam na sobie, wiem, że oczy pomniejsza na pewno jasny cień -nałozony na ruchomą powiekę i czarna kredka przy rzęsach na górnej powiece Sama maluję oczka brązowym cieniem i masz rację - brązowy cień powieksza oczka Kiedyś pomalowalam oczęta jasnym różem i dodalam czarna kredkę - byly o wiele mniejsze (i nie podobało mi się to ), więc zostalam przy brazach. Biały cień i jasny różowy na pewno pomniejszą ci oczka
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 15:42   #21
Vereena
Przyczajenie
 
Avatar Vereena
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1
Question makijaż studniówkowy dla wielkookiej;)

Za 3 tygodnie mam studniówkę, a nie wiem jak sie pomalować.Mam bardzo jasną cerę, bo jestem naturalną blondynką, ale włosy mam aktualnie zafarbowane na kruczoczarno.Solarium raczej odpada, nawet lubię swoją bladośćNie wiem jak pomalować oczy, są duze i zielone, na codzien robie tylko kreski eyelinerem i maluję rzęsy tuszem, chcialabym wygladac troche inaczej sukienke bede miec czarną, włosy czesciowo upięte, nie wiem tez jak pomalowac usta, pomózcie prosze!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (64,5 KB, 603 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (70,8 KB, 744 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (61,0 KB, 592 załadowań)
Vereena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 15:53   #22
parvaa
Wtajemniczenie
 
Avatar parvaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 562
Dot.: makijaż studniówkowy dla wielkookiej;)

Nie znam sie zbytnio na makijazu,ale nie moglam sie powstrzymac - na drugim zdjeciu wygladasz przecudnie,masz sliczne oczeta
parvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 16:03   #23
Viola16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 58
GG do Viola16
Dot.: makijaż studniówkowy dla wielkookiej;)

nie masz duzych oczu wcale masz ogroooomne
Viola16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 16:54   #24
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: makijaż studniówkowy dla wielkookiej;)

oczyska przecudne! Podkreslaj je, bo to coś w Tobie naprawdę oryginalnego. Nie znam się, ale na moje oko ( też niemałe;-)))) zewnętrzna kreska powiększa optycznie, więc może z niej zrezygnować?
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 17:18   #25
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Red face Dot.: makijaż studniówkowy dla wielkookiej;)

masz śliczne wielkie oczy...
ładna z Ciebie dziewczyna.. a duże oczy to ATUT! Podkreśl je więc..
Jeżeli chodzi o makijaż to może perłowe kolorki w różnych tonacjach - od jasnych na ruchomej powiece i wyżj przechodzące w ciemniejsze ?? I mocno wytuszowane rzęsy oraz ciemna kredka na dolej powiece "wewnątrz i na zewnatrz'' ?..
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu

Edytowane przez Rei
Czas edycji: 2012-06-06 o 23:04
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 17:26   #26
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: makijaż studniówkowy dla wielkookiej;)

Ja bym te przecudne i przeogromne oczy przydymiła. Nadałoby to twarzy jeszcze więcej charakteru.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 21:36   #27
iiikusia
Przyczajenie
 
Avatar iiikusia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7
duże oczy

hmm... mam duze oczy... (prznajmniej tak mówuia ) co mam zrobic zeby je bardziej wyeksponowac??? aktualnie używam czarnej kredjki chodzi mi tez o kolor są zielone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ika 3.jpg (25,2 KB, 895 załadowań)
iiikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 21:38   #28
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: duże oczy

tez mam duze oczy i tez zielone:P hihi
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 21:41   #29
ZooZoleQ=*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 513
Dot.: duże oczy

Skoro masz duze oczka to po co chcesz je jeszcze bardziej podkreslac?
Chyba, ze zle zrozumialam:P
ZooZoleQ=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 23:17   #30
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: duże oczy

Bo duze oczy sa wielka zaleta i nalezy je eksponowac a nie zostawiac same sobie (tak jak ja to robie, o makijazu nie lubie- zle sie z tym czuje)
Tez mam duze oczy i tez zielone
Moze tylko zielone sa duze???
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.