ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-25, 21:47   #1831
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

matuje buzie owszem, ale ja z nim na dwór nie wychodzę, tylko po domu. a po domu mi takie rzeczy jak matowienie nie są konieczne hehe wiec ci nie powiem jak sie zachowa pod makijazem itp, bo na dwór staram sie nakladac filtry itp
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 21:51   #1832
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
czy ACNE DERM matuje skore tak samo swietnie jak Skinoren? bo nie ma tylu skladnikow...
matuje jak jest na twarzy ale ja też się filtruję poza tym AD używam tylko na noc więc nie będę raczej pomocna w tej kwestii.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 22:18   #1833
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja w ogole bym polecala acne derm tylko na noc... w dzien lepiej zająć sie filtrowaniem i nawilzaniem.. kwas na noc wystarczy szczegolnie taki mocny
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 07:51   #1834
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja używam równy tydzień ale nie stosuję żadnych nawilżaczy, bo nie wiem kiedy ? Acne używam na noc, na dzień filtry, które powodują że żadnego wysuszenia nie odczuwam .... Wy mówicie o tych nawilżaczach pod filtr ?
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 08:01   #1835
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

lepiej znajdz chwilke czasu na nawilzanie, chocby maseczke... przekonasz sie predzej czy pozniej ze acne derm niezle wysusza nawet mocno tluste cery... naprawde znajdziesz na pewno chwilke na krem nawilzający
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 09:11   #1836
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
lepiej znajdz chwilke czasu na nawilzanie, chocby maseczke... przekonasz sie predzej czy pozniej ze acne derm niezle wysusza nawet mocno tluste cery... naprawde znajdziesz na pewno chwilke na krem nawilzający

No ale wtedy jak np. będę w domu, przed nocnym nałożeniem Acne Derm ? Dobrze zrozumiałam ? I jeszcze pytanko, ten Humaktan - który polecacie do nawilżenia to krem apteczny ?
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 10:32   #1837
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Acne derm nakłada się na czysta, dobrze osuszoną skóre ( zauważyąłm, ze jak jest napawde sucha, 10 minut po myciu odczekam, to tak nie szczypie). Smarowanie na krem kategorycznie odpada!! Czytałam, w tym watku, że ewentualne stosowanie kremu nawilżajacego po acne można wykonac na dobrą godzinę po nalożeniu acne. Jeśli stosujesz go na noc, to wystarczy sam acne derm, bez nawilżania, a nawilżaj skórę na dzień. Ponadto acne nie należy stosowac pod pudry, fliidy itp. bo moga powodować powstawanie wyprysków. Tak sie zastanawiam, czy filtra z avene do cery tradzikowej i mieszanej nie można stosowac jako nawilzajacego również? Boje sie nakałdać tyle specyfików na twarz, zeby sobie nie zaszkodzić.
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 11:33   #1838
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja tez dlugo zastanawialam sie jak tu na wszystkie specyfiki znaleźć czas.. prawda jest taka ze jak przychodzę do domu to nie jest tak że od razu buch i padam na łóżko spac.. więc przed wyjsciem z domu nakładam filtr i na to makijaz, po powrocie zmywam wszystko żelem, przecieram skórę tonikiem i nakładam nawilżający kremik, przed snem a po wieczornej kąpieli znów myję buzię żelem i nakładam acne derm-czekam aż zaschnie i kładę się spać. w każdym razie rzeczywiście dobry filtr nieźle pielęgnuje skórę jednak krem nawilżający to krem nawilżający

a co do pytania o humektan to rzeczywiscie krem dostępny w aptekach, ale dosc ciężko go zdobyc, lepiej udać sie do jakiejś większej apteki i jeśli go nie będą mieli to poprosić o zamowienie, następnego dnia powinien juz byc w twoich rękach o ile w hurtowni go będa mieli ale to pani aptekarka powinna od razu zadzwonic do hurtowni przy tobie i ci powiedziec o ktorej godzinie mozesz juz go odebrac mi jak pani zamawiala humektan popoludniu to juz nastepnego dnia rano moglam go odebrac a teraz się nim nacieszyć nie mogę mimo że podchodziłam do niego ze złym nastawieniem i nieufnością
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 12:28   #1839
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ja tez dlugo zastanawialam sie jak tu na wszystkie specyfiki znaleźć czas.. prawda jest taka ze jak przychodzę do domu to nie jest tak że od razu buch i padam na łóżko spac.. więc przed wyjsciem z domu nakładam filtr i na to makijaz, po powrocie zmywam wszystko żelem, przecieram skórę tonikiem i nakładam nawilżający kremik, przed snem a po wieczornej kąpieli znów myję buzię żelem i nakładam acne derm-czekam aż zaschnie i kładę się spać. w każdym razie rzeczywiście dobry filtr nieźle pielęgnuje skórę jednak krem nawilżający to krem nawilżający

a co do pytania o humektan to rzeczywiscie krem dostępny w aptekach, ale dosc ciężko go zdobyc, lepiej udać sie do jakiejś większej apteki i jeśli go nie będą mieli to poprosić o zamowienie, następnego dnia powinien juz byc w twoich rękach o ile w hurtowni go będa mieli ale to pani aptekarka powinna od razu zadzwonic do hurtowni przy tobie i ci powiedziec o ktorej godzinie mozesz juz go odebrac mi jak pani zamawiala humektan popoludniu to juz nastepnego dnia rano moglam go odebrac a teraz się nim nacieszyć nie mogę mimo że podchodziłam do niego ze złym nastawieniem i nieufnością

Dzięki za wyczerpującą informację
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 12:51   #1840
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ad. humektanu
w końcu dorwałam aptekę, która mi go zamówi. Superharm w Gdańsku.


ad. Acne Dermu- już czwarty tydzień bez pryszcza dodam jeszcze, że również zmieniłam dietę, więc mam nadzieję, że to działanie obu czynników.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 18:22   #1841
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

wczoraj skończyła mi się druga tubka acne dermu i pomyślałam,że może teraz zastosuję skinoren gel (w końcu to ten sam kwas) a Pani w aptece mi bez recepty nie chciała skinorenu sprzedać bo stwierdziła,że z acne to nawet porównania nie mahm hm nie wiem już.Myślałam,że acne to zamiennik skonorenu.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 19:03   #1842
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ja w ogole bym polecala acne derm tylko na noc... w dzien lepiej zająć sie filtrowaniem i nawilzaniem.. kwas na noc wystarczy szczegolnie taki mocny
ja tez uzywam skinorenu TYLKO NA NOC a nadzien obowiazkowo filtry, bo nie chce nabawic sie przebarwien.

ale przyznam sie - czasem jak wychodze do klubu wieczorem, nakladam go na twarz wlasnie dlatego ze tak cudownie matuje wtedy zaden makeup niepotrzebny (oprocz korektora pod oczy oczywiscie )
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 20:30   #1843
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

wieczorem to chyba dozwolone hehe jeszcze jak cie ładnie matuje i nie musisz nakładac make up-u to chyba juz calkiem cudownie ja zaczęłam dopiero używać drugą tubkę ale nie wiem czy juz teraz nie stosować go troszkę rzadziej niż codziennie-w końcu poprawa jest fenomenalna-zero krostek, zniknęły przebarwienia ale nie chce żeby skóra się do niego za bardzo przyzwyczaiła i żeby zawsze kiedy go będę potrzebować to żeby pięknie działał

dziewczynki a nie myślałyście żeby polepszyć stan swoich pielęgnowanych acne dermem cer przez połykanie dodatkowo jakiś fajnych tabletek? mam tu na myśli jakiś capivit a+e albo capivit hydrocontrol? stosowała któraś z was takie cudo kiedyś? a jak tak to czy warto?
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 08:35   #1844
oowisienkaoo
Przyczajenie
 
Avatar oowisienkaoo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ostatnio oglądałam reklamę właśnie tabletek capivit hydrocontrol, w której mówią, że woda w 90% w naszej skórze jest tak głęboko, że kremy juz nie docierają tam. Zastanawiałam, sie czy może i w ten sposób poprawić wygląd swojej skóry, lecz jeszcze nie używałam. ;P Zakupiłąm krem z filtrem PHARMACERIS A ( z faktorem 50) jest bardzo fajny po jednym nałożeniu moja skóra poczuła sie znacznie zawilżona, ale jak nakłądam acne derm to mam ślicznie matową skórę, a kiedy nałoże potem na to ten krem z faktorem to okropnie się świecę. Ale po coś wynaleźli te matujące pudry więc jakoś przeżyję.

Po jakim czasie można przerwać stosowanie AD? Jak przyjdzie lato fajniej byłoby nie nosić takiego blockera na twarzy i wyglądać jak ściana
oowisienkaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 09:04   #1845
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ja zaczęłam dopiero używać drugą tubkę ale nie wiem czy juz teraz nie stosować go troszkę rzadziej niż codziennie-w końcu poprawa jest fenomenalna-zero krostek, zniknęły przebarwienia ale nie chce żeby skóra się do niego za bardzo przyzwyczaiła i żeby zawsze kiedy go będę potrzebować to żeby pięknie działał

dziewczynki a nie myślałyście żeby polepszyć stan swoich pielęgnowanych acne dermem cer przez połykanie dodatkowo jakiś fajnych tabletek? mam tu na myśli jakiś capivit a+e albo capivit hydrocontrol? stosowała któraś z was takie cudo kiedyś? a jak tak to czy warto?
No właśnie też się zastanawiam kiedy należałoby odstawic czy przestawić się na rzadsze używanie Acne....Ja na razie wykorzystam jedną tubkę a po podejmę decyzję, zwłaszcza że w trakcie mam jeszcze eksfoliacje kwasami u kosmetyczki

Co do tabletek to ja łykam Omegę 3 i Omegę 6 i one prócz działania na ciało, działają świetnie na cerę. Moja kosmetyczka poleca tabletki w ogórecznika i z wiesiołka - ponoc lepsze niż Capivit . Używałam w zeszłym roku długo a teraz przerzuciłam się na Omegę i też O.K. Ogólnie ja łykam tyle specyfików, że nie mam kiedy łykać kolejnych
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 09:33   #1846
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

a ja sie zaczęłam łuszczyć ale nie jetem bez winy bo ostatnio odpuściłam sobie nawilżanie dziś jednak odbieram długo wyczekiwany humektan

wyskoczyła mi krostka na brodzie... ale na szczęście podskórna więc mam nadzieję, że obędzie sie bez ropniaków
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 10:12   #1847
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Na ulotce AD napisane jest, ze stosować przynajmniej miesiąc 2 razy dziennie, jednak zaleca się stosowanie dla lepszego efektu kilka miesięcy. Ja po miesiacu stosowania 2 razy w ciagu dnia, teraz smaruję tylko na noc. Efekty złuszczania sa widoczne,pełno drobniutkich skórek. Nawilzam skórę na dzień. Ale cały czas wyskakuja mi pojedyncze niespodzianki. Podejrzewam, że po AD najpierw wszystko, co siedzi musi wyjść, aby uzyskac ladny "pyszczek" . Dodatkowo nawilzam skórę pod oczami, bo czasami za daleko posmarowąlm sie acne, a efekt tego był koszmarny .
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 10:14   #1848
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A i jeszcze jedno.
Wyszytałam, ze skóra nie przyzwyczaja sie kwasu azaleinowego, wiec nie trzeba robic przerw. Co o tym myślicie??
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 12:16   #1849
pIWONIA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 609
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
a ja sie zaczęłam łuszczyć ale nie jetem bez winy bo ostatnio odpuściłam sobie nawilżanie dziś jednak odbieram długo wyczekiwany humektan

wyskoczyła mi krostka na brodzie... ale na szczęście podskórna więc mam nadzieję, że obędzie sie bez ropniaków
Ja przedwczoraj postawiłam na nawilżanie (niestety ostatnio jestem dużo poza domem i nie mam czasu na to - wieczorem AD, rano filtr...). Zrobiłam sobie maseczkę nawilżającą (nie zmywa się jej) i poszłam spać.

Rano na brodzie miałam podskórną gulę

Nałożyłam filtr (bo trzeba nawet jak się nie smaruje akurat danego dnia AD, no nie?;>)

Wieczorem AD

Wstaje rano - broda czysta haha

Coraz bardziej lubie AD
__________________
Get the point?
Good.
Lets dance!
pIWONIA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 14:55   #1850
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

a no to bardzo sie ciesze ze skora sie nie przyzwyczaja do tego kwasu co jest w acne dermie ja juz stosuję miesiąc na pewno tą kurację jak nie więcej i efekty są juz chyba maxymalne bo zadnych krostek i przebarwien wiec chyba zacznę zmniejszac stopniowo dawkę i będę obserwowac skóre-jesli będzie się pogarszac to wracam do częstszego stosowania ale jeśli będzie taka sama ladna to nie ma sensu jej non stop katowac a lepiej zająć się nawilżaniem itp ja własnie znalazlam w mojej wielkiej szufladzie jakies pojedyncze napoczęte listki witamin itp ktorych uzywalam ale jakos do ostatniego listka nie dotrwalam wiec zamierzam je w tym miesiącu zjeśc a potem poszukam odpowiedzi czy capivit hydrocontrol czy capivit a+e... ciekawe czy ktoras z was moze mi przedstawic korzysci jednego kontra drugiego nie znam sie na tym bo nie jestem farmaceutą
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 21:14   #1851
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Zamiast Capivit a+e moze byś sama vitamina a+e, a koszt duzo mniejszy. Ponadto wyszytałąm, ze są równiez tabletki z ogórecznika ( nie mam po drodze apteki, wiec nie sprawdziąlm ceny). Ten ogórecznik jest w Capivit Hydro Control. Capivit jest ogólnie drogim specyfikiem.
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 21:41   #1852
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

hmmm zainteresowal mnie ten olej z ogórecznika... czy mogłabyś mi powiedziec jakąś konkretną nazwę preparatu zebym mogla wrzucic do wyszukiwarki i sprawdzic cene itp?
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 06:03   #1853
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Znalazłam
Biogal, 350 mg,kapsułki, olej z nasion ogórecznika, 60 szt



Nasza cena:
8.91 zł
Cena sugerowana 10.43 zł
(średnia cena jaką zapłacą Państwo w tradycyjnej aptece) producent:
GAL
Olej z nasion ogórecznika lekarskiego jest jednym z najbardziej skutecznych źródeł kwasu gamma-linolenowego (GLA).







Postać
kapsułki
Opakowanie
60 kapsułek
Zastosowanie
zaburzenia przemian tłuszczowych (miażdżyca, nadciśnienie, wysoki poziom cholesterolu, choroba niedokrwienna serca) choroby skóry (trądzik, alergie, wypryski atopowe, łuszczyca) zaburzenia pracy gruczołów wewnętrznych (cukrzyca, otyłość, zespół napięcia przedmiesiączkowego) zaburzenia pracy układu immunologicznego
Skład
1 kapsułka zawiera 350,0 mg oleju z ogórecznika w tym 73,5 mg kwasu gamma-linolenowego i 126,0 mg kwasu cis-linolenowego, który wspomaga i reguluje procesy metaboliczne organizmu.
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, lub skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Opinie o produkcie
Brak opinii o tym produkcie
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 07:39   #1854
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Tak ja też polecam olej z ogórecznika , właśnie ten stosowałam, dobry i tani
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 07:44   #1855
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Mam pytanie do Dorinki.
To opakowanie zawiera 60 kapsułek. Wystarcza na 2 miesiace? Zażywa sie 1 raz dziennie, czy częsciej?
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 08:31   #1856
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Dorinki.
To opakowanie zawiera 60 kapsułek. Wystarcza na 2 miesiace? Zażywa sie 1 raz dziennie, czy częsciej?
Ja zażywałam jedną dziennie właśnie, więc masz kurację na 2 miesiące za grosze jak skończą mi się Omega to biegnę po ogórecznik
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 08:36   #1857
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dzięki za odpowiedz . Jutro ruszam po kapsułki z ogórecznika .
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 08:59   #1858
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Stosuję AD od tygodnia, codziennie rano budzę się z jakąś ropną niespodzianką na buzi. Kolor buzi trochę się ujednolicił, chyba że to złudzenie. Ale w ogóle się nie łuszczę (widocznie), nie mam suchej skóry. To normalne? Twarz po nałożeniu też mnie nie szczypie, przez jakieś 2min odczuwam jedynie takie delikatne mrowienie.
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 10:07   #1859
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Mnie z kolei bardzo piecze. Stosuję już ponad miesiac i codziennie jakas krosta sie pojawi. Zaskórniki są chyab bardziej widoczne, ale to pewnie przez złuszczanie naskórka, a łój przeciez siedzi głeboko w porach, wiec na efekty gładziutkiej buźki musze jeszcze poczekać. Rozjaśnił juz przebarwienia, z czego jestem zadowolona .
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 10:34   #1860
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez natuska17 Pokaż wiadomość
Stosuję AD od tygodnia, codziennie rano budzę się z jakąś ropną niespodzianką na buzi. Kolor buzi trochę się ujednolicił, chyba że to złudzenie. Ale w ogóle się nie łuszczę (widocznie), nie mam suchej skóry. To normalne? Twarz po nałożeniu też mnie nie szczypie, przez jakieś 2min odczuwam jedynie takie delikatne mrowienie.
tez się nie łuszczyłam w pierwszych dwóch tygodniach z AD.
w czwartym zaczęłam a poprawa ogólna jest nie do opisania
teraz włączam jeszcze produkty z BU i mam nadzieję, że na wiosnę nie będę już straszyć licem

kolanka mnie też piecze ale tylko czasami, nie mam pojęcia od czego to zależy...
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.