powiększone usta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-07, 12:28   #1
marbella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 123

powiększone usta


Hej dziewczyny! Chciałam się dowiedzieć czy któraś z was używała już tego nowego błyszczyka powiększającego usta z Sephora? Czy on może być używany przez osobę młodą czy skierowany jest on nieco do starszych osób? Ja mam 18 lat i nie wiem czy coś takiego mi zaszkodzi.Jak coś wiecie to prosze napiszcie. Z góry dziękuje
marbella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 13:11   #2
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: powiększone usta

A o który błyszczyk ci chodzi konkretnie - bo są w sumie 3: 1. City Lips 2. Lip Injection i 3. Sephora Plump Effect.
Z tego co pamiętam był już wątek o tych błyszczykach i dziewczyny pisały, że to pic na wodę fotomontaż
Ja używam AA Fruit Kiss i jestem bardzo zadowolona

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 16:16   #3
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: powiększone usta

Marbella, najlepiej przejdź się do Sephory i wypróbuj, są testery, o ograniczeniach wiekowych nie słyszałam. "City lips" i "Lip injection" działają na podobnej zasadzie: drażnią usta, wywołują lekkie pieczenie, zaczerwienienie, a w efekcie delikatną opuchlizną, czyli powiększenie. Nie zaleca się stosować ich stale (takie drażnienie nie jest najzdrowsze dla nikogo, bez względu na wiek).

"Sephora Plump Effect" to bardzo gęsty, mocno silikonowy błyszczyk, który ma powiększać (optycznie) przez idealne wygładzenie powierzchni warg. Na pewno nieszkodliwy. Moim zdaniem zwykły błyszczyk, po prostu.

Wypróbowałam też "Lip injection" i muszę powiedzieć, że usta miałam bardzo podrażnione, mocno zaczerwienione, ale czy większe? No i trzeba uważać przy nakładaniu, żeby błyszczyk nie "wylał się" poza obręb warg, bo wtedy podrażni i zaczerwieni się także skóra w tych miejscach i w efekcie będziemy mieć niesymetryczne, wyglądające na niechlujnie umalowane usta.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 00:23   #4
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: powiększone usta

Właśnie, dziś w Sephorze wypróbowałam błyszczyk Lip Injection i powiem krótko- co za TRAUMA! Usta piekły mnie przez 3 godziny, tak, jakby właśnie użarła mnie osa albo jakbym przeżywała zabieg prawdziwego powiększania ust i to bez znieczulenia Oczywiście wargi trochę mi spuchły, w dodatku były całe zdrętwiałe, a gdy przez przypadek je polizałam, zaczął mnie piec równiez język! Serdecznie współczuję kobietom, które są w stanie takie rzeczy sobie aplikować. Tfu, bez sensu jest ten wynalazek.
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.