Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-09, 21:05   #1
jn007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 165
Unhappy

Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!


Witam szanowne Forumowiczki i proszę o konsultacje: jestem bardzo zdesperowana i przygnębiona, bo nie podobam sie sama sobie, a to chyba nie jest dobrzeL!



1.Jakim typem urody jestem? Lato? Wiosna? A może jeszcze coś innego?



a. opalam się raczej wolno niż szybko, najpierw na czerwono, potem brązowieję ale opalenizna ma kolor brązowo-czerwony(IndianinJ)



b. mam oczy ciemnoniebieskie wpadające w ciemną szarość, tęczówki mają po zewnętrznym obrysie nieco ciemniejszą obwódkę, w środku tęczówka nie jest idealnie czysta ma jaśniejsze plamki podłużne, przy źrenicy dopatrzyłam się nawet lekkiej żółci(J)



c. piegów brak



d. moja cera jest raczej blada, ale ma ciepły odcień, łatwo się rumienię na ciemny róż, mam skłonności do wypieków na twarzy, raz zrobiłam się na blond i moja twarz wyglądała jak skóra prosiaka- taka się wydawała różowaL



e. mogę skrócić włosy na półdługie, najchętniej na fryzurę która nie wymaga zbyt wielu zabiegów przy układaniu i nie jest czasochłonna (mam małe dziecko w domu). Mogę ufarbować je ewentualnie, ale nie teraz bo staram się o następnego szkraba, ewentualnie mogę sięgnąć po szamponetki. Obecnie mam kolor bardzo ciemny blond, wydaje mi się ze nawet jestem brunetką, włosy maja refleksy złcisto- brązowe, kiedyś były jaśniejsze 9ciemny blond) i miały nawet rudawy odcień ( w dzieciństwie). Na zdjęciach jest mój naturalny kolor, od 2 lat nie farbuję, na końcach mam jeszcze resztki po eksperymentach fryzjerskich, zjaśniały od farbowania.



f. maluję się do pracy (nauczyciel), używam cieni fioletów, beży i błękitów, mam wieczny problem z doborem szminki, wydaje mi się ze żadna nie pasuje…



g. ubranie zazwyczaj w kolorach takich jak makijaż, jestem bardzo ostrożna i często kupuję beże bo są najbardziej neutralne, ewentualnie biele, szarości i czerń. Lubie niebieski- błękitny, fioletowy, wrzosowy też są ok., myślę, że może przydałaby się też zieleń- mięta?







2. Czy mam oczy szeroko i głęboko osadzone? Bo nie wiem jak się malować?



3. Czy moja twarz to kwadrat czy owal?



4. Czy z podanych linków możecie mi powiedzieć, które kosmetyki(numerki) najlepiej by mi pasowały? Moze macie jakies lepsze linki do niedrogich kosmetykow i mozecie mi podac przyklady?



a. usta: http://www.bell.com.pl/index.php?opt...=29&Itemid=243

b. oczy: http://sklep.salonik.com.pl/sklep/in...th/171_173_175

c. podkład: http://www.bell.com.pl/index.php?opt...=69&Itemid=243

d. puder: http://www.bell.com.pl/index.php?opt...=65&Itemid=243

e. róż: nie mam przykladu



5. Co mogę zrobić z włosami? Jakie fryzurki i czy ewentualnie raczej przyciemnić czy rozjaśnić? Mam raczej gęste, ciężkie włosy, kiedy są krótkie lekko się kręcą.

4. Nie znoszę mojej sylwetki, nie wiem jak zatuszować tą okropną talię a raczej jej brak, czy macie jakieś pomysły, jeśli można to wklejcie jakieś przykłady ubrań, bardzo proszę.



Bardzo dziękuję za wszelką pomoc w mojej metamorfozie, liczę na Was, bo widzę, że Wasza wiedza jest ogromna, a o mojej desperacji niech świadczy fakt ze powstawiałam tyle swoich zdjęć mimo że się strasznie wstydzę.

Edytowane przez jn007
Czas edycji: 2005-08-21 o 15:42
jn007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 21:11   #2
jn007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 165
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

a tu jeszcze dwa moje zdjecia z moim najostrzejszym makijazem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8090015a.JPG (83,3 KB, 1881 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8090016a.JPG (73,3 KB, 1201 załadowań)
jn007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 21:36   #3
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Moim zdaniem jestes wiosenka, przynajmniej Twoje wlosy (maja ladny kolor!)mooocno na to wskazuja.
O kolorach odpowiednich dla tego typu urody mozesz poczytac tu (pewnie juz czytalas):
http://www.wizaz.pl/images/agatam/klasyczna_wiosna/
akurat Twoje ulubione niebieskosci i fiolety chyba niespecjalnie sa dla wiosny korzystne. W tej bezowej bluzeczce wygadasz blado. Ladnie Ci w tym ciemnym gorsecie/stroju kapielowym (bo wiekszy kontrast)
Buzie masz prostokatna wg mnie.

W pozostalych kwestiach jestem malo kompetentna, jako ze naleze do gatunku ktory podobnie jak Gaba Borejko nie bywa romantycznym motylem.

Acha, masz niezle nogi
pozdrawiam
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 21:47   #4
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

witaj z opisu wynika , że jesteś Wiosną lub typem wiosna-jesień , jak z Twoją oprawą oczu? Jest jasna i raczej bezbarwna czy mocna i ciemna?
Twraz jest owalna , lekko prostokątna. Oczy dość głęboko osadzone ( musisz je wydobyć makijażem) z opadającymi powiekami, co nadaje Ci smutne spojrzenie.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 22:30   #5
jn007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 165
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Asinku- moja imienniczko- dziekuje za komplementy ( to bardzo podnosi na duchu) i rady, Musierowicz uwielbiam , a w romantycznego motyla przeobrazam sie bardzo rzadko- niestety lenistwo i brak czasu, ale chce sie troche bardziej przylozyc dzieki za link- jak sie slusznie domyslilas juz sobie poszperalam na forum (ponad 8h co przy mezu i dziecku rocznym uwazam za nielada wyczyn!), ale wg mojegon slubnego ja inaczej widze kolory i ich odcienie: czerwienie pomarancze i dlatego prosze o rade bo sama nie dam rady.

Agabil1- witam cieplutko rowniez , dziekuje za odzew, oprawa oczu raczej z tych jasniejszych, niestety.
jn007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 23:00   #6
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

nie czesto udzielam sie ostatnio na forum ale tu postaram sie pomoc

po pierwsze: uwazam ze masz prostokatna twarz i troche zbyt wysokie czolo. pasowalaby ci grzywka ale ze masz powazny zawod i nie jestes nastolatka proponuje fryzure z fotki pierwszej (pani w jasnobordowej garsonce) ktora zakryje twoje niedoskonalosci, skoryguje troche wyglad twarzy a jednoczesnie bedzie elegancka i malo skomplikowana

po drugie: masz waskie usta wiec raczej powinnas unikac ciemnych kolorow szminek na korzysc cielistych, jasno rozowych i koniecznie zadbaj o to by na ustach zawsze byl jakis blyszczyk (nawet bezbarwny)

po trzecie: uwazam ze masz ladne nogi i szczuplutkie lydki co powinnas eksponowac np. czarnymi spodnicami do kolan (np. taka jak na fotce drugiej)

po czwarte: okulary. uwazam ze nie wygladasz w nich korzystnie. postarzaja, dodaja ci lat. moze zamienilabys je na soczewki? nie dosc ze sa wygodne nie zbija sie sa latwe w obsludze to na dodatek bedziesz o niebo lepiej wygladala

po piate: jesli chodzi o makijaz to niewiele pomoge bo od tego sa nasze forumowe specjalistki ale moim zdaniem powinnas zainwestowac w krem kryjacy czerwonosc skory (z tego co pamietam powiniem taki krem miec zolta albo zielona barwe)


to wszystko co przyszlo mi na mysl, mam nadzieje ze moje rady okaza sie pomocne pozdrawiam!
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 23:18   #7
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Też polecam jakiś mocny korektor albo zieloną bazę aby zatuszowac zaczerwienienia na buzi. Z droższych- kamuflaż ArtDeco, z tańszych Dermacol. Duzy wybór kosmetyków kolorowych ma Inglot- zarówno róży, jak i cieni, pomadek i lakierów. Jeśli chodzi o makijaż to również uważam, że powinnaś unikać ciemnych kolorów szminek. Powinnaś się raczej zwrócić w stronę jasnych połyskliwych szminek lub- jeśli możesz sobie na to pozwolić- błyszczyków (np w tubce z AA- mają dużo migotliwych drobinek, które optycznie uwypuklą usta). Na oczy polecam jasne cienie, również perłowe bądź z drobinkami (na wieczór) ponieważ masz głęboko osadzone oczy. Możesz także wewnetrzną powiekę pociągać białą kredką- to ładnie "otworzy" oko. I śmiało możesz malować mocniej rzęsy.

Co dofryzury to według mnie masz raczej cienkie włosy- dlatego chyba lepiej byłoby je podciąć, zlikwidować grzywkę (według mnie wyglądasz z nią niekorzystnie) i nawijać je na grube wałki. Jeśli miałabym fantazjować z kolorem to zmieniłabym go na ciepły brąz z jasnymi pasemkami
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-09, 23:20   #8
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Grzyweczka do likwidacji - a przynajmniej w takiej formie. Nogi rzeczywiscie masz zgrabne, wiec do woli mozesz wybierac sukienki i spodnice(oraz, jesli lubisz, ladne pantofelki na obcasach)
Ze szminek Bell wybralabym nr 23 (jesli rzeczywiscie jest taka miedziano-czerwona)
Z cieni: nr 22, oraz cos troche ciemniejszego, jakis zloty braz (czekoladowy)
Jeszcze rzucil mi sie w oczy kolor wlosow: co powiesz na czekoladowy braz? (na zdj.)
Pozdrawiam
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 23:23   #9
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

1. Typ kolorystyczny
Najbardziej pasujesz mi na wiosnę, ale powiedz jeszcze czy dobrze Ci w pomarańczu? (Czy może lepiej w różowym? Oceń to w świetle dziennym patrząc na twarz - nie na materiał).

Załączam palety dla Wiosny.

Edytowane przez Joey
Czas edycji: 2005-08-10 o 00:13
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 23:29   #10
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

2. Oczy
Wg mnie masz oczy raczej blisko osadzone, nie szeroko.
Wskazówki dla blisko osadzonych oczu:
- unikamy podkreślania całej krawędzi oka,
- najjaśniejszy cień kładziemy przy nasadzie nosa ( może być nawet biały),
ciemniejszym podkreślamy zewnętrzną krawędź oka na górnej i na dolnej powiece; jeśli efekt ma być mocniejszy możemy użyć do tego eyelinera lub kredki,
- doskonały efekt dają również doklejone kępki rzęs przy zewnętrznej krawędzi oka,
- od środka czoła brwi można trochę skrócić


Głeboko osadzone - rady:
- unikamy ciemnych cieni, najlepsze są jasne róże, łososiowy, szarości,
polecam również cienie perłowe ( o ile skóra nie jest zbyt wiotka, perłowe cienie niestety podkreślają zmarszczki)
- nie rysujemy kresek eyeliner'em jedynie możemy oko podkreślić tuż przy linii rzęs ( jasny brąz, szarości, błękity) ołówkiem dokładnie rozcierając linie, tracąc ostry kontur,
- wnętrze oka nad linią rzęs możemy pomalować białą, srebrną lub perłową kredką,
- dokładnie tuszujemy rzęsy, najlepiej maskarą wydłużającą a nie pogrubiającą,
- brwi przy takich oczach nie powinny być dorodne, należy dążyć do jak najcieńszej ich linii, oko wtedy bardziej się "otworzy",


(źrodło: kurs makijażu wizaz.pl)

Edytowane przez Joey
Czas edycji: 2005-08-10 o 01:07
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 23:36   #11
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

3. Kształt twarzy
Uważam, że masz twarz kwadratową (masz identyczny kształt jak ja ). Załączam obrazki jak korygować taką twarz pudrem brązującym/różem.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-09, 23:37   #12
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Fryzurka - podciełabym włoski i ozywiła jakimis pasemkami lub kolorkiem
Ciuchy itd - proponuję spódnice do kolan lub trochę za, lekko rozkloszowane u dołu - wyeksponuja zgrabne łydki a zasłonią szersze biodraPolecam jeszcze spodnie z czarnego, nie opinajacego materialu, luźne, nie rozszerzane u dołu, nie zwężane.Do tego jakieś bluzki koszulowe, żakiety. Buty na niewielkim obcasie - najlepsze są czarne bo pasują do wszystkiego.Torebka powinna być w kolorze butów - tworzą wtedy zgrany duet, lub chociaż mieć element w kolorze butów.
Okulary - zrezygnowałabym, są teraz na rynku fajne soczeki, które korygują wadę i są dostępne w różnych kolorach wię można nimi pogłębić kolor oka
Tańsze firmy kosmetyczne - Bell, Celia, Joko, Inglot, Paloma, Pierre Rene, Eris - podkłady, Mincer, Golden Rose, Gosh.
Ale przedewszystkim to uśmiech na buzię
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 00:04   #13
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

4. Kosmetyki
Może na wstępie - nie kupuj kosmetyków Bell'a. Co prawda mają niskie ceny, ale w tym przedziale cenowym znajdziesz inne kosmetyki lepszej jakości. Przejrzyj KWC ( http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ ). Osobiście mogę polecić Ci mój sposób przeglądania poszczególnych kategorii. Klikasz np. "Makijaż - Usta: szminki". Potem klikasz ten malutki obrazek przy napisie "Średnia oceny" - ostatnia kolumna. Po posortowaniu - "od najlepszych do najgorszych" kosmetykow, przeglądasz wyłapując firmy znane z niskich cen. Ja zwykle na te poniżej 3,5 gwiazdki juz nie patrze. Tak nie musisz przeglądac kazdego z osobna, wyłapujesz to co Cię interesuje.

a. usta: z niskiej półki na KWC bardzo dobre oceny mają pomadki Celia i Coty Co do odcieni - jeśli jesteś Wiosna, na co wszystko wskazuje, wybieraj CIEPŁE odcienie wpadające w brąz lub złoto Co do błyszczyka, myslę, że pasowałby ci L'oreal, Pastel Repair (mój ulubiony. Mam raczej małe usta i nie lubie kiedy rzucają się w oczy) Jest dyskretny, usta wyglądają ładnie, ale nie dominują na twarzy. Kosztuje 25 zł, jest bardzo wydajny. Odcien polecam brązowy. (link: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2719)

b. oczy: Inglot rzeczywiście ma dobre cienie Odcienie wybieraj ciepłe. Widziałabym Cię w raczej delikatnym makijażu - kolory typu brąz, złoto, może też jakaś ciemna zieleń?

c. podkład: dobre recenzje ma np. Astor, Natural Fit albo Vipera, fluid rozświetlający lub też Maybelline, Dream Matt Mouse, no i chyba najtańszy (ok. 8 zł) Hean, puder w kremie matujący. Ale jesli chcesz przestudiuj jeszcze KWC, bo ja tylko tak nań zerknęłam i mogłam coś pominąć. Odcienie wybieraj ciepłe, możesz w sklepie poprosić ekspedientkę o pomoc w wyborze odcienia ciepłego, bo czasem można mieć z tym problem No i sprawdz oczywiscie na szyi, ew. na wewnetrzej stronie nadgarstka, bo tam skóra ma kolor podobny do tej na twarzy

d. puder: Vipera ma dobre, tanie pudry Zarówno sypki rozswietlający jak i matujący cieszą sie uznaniem na KWC Jeszcze z tego co pamietam dobre recenzje miał puder prasowany brązujący ze świetlistymi drobinkami. Hean, puder rozswietlający sypki też ma dobre opinie.

e. róż: z tego co pamiętam dobre opinie ma Maybelline, Pure Blush oraz Vipera, Color of rouge, róże "Classic" i "Collage".

Edytowane przez Joey
Czas edycji: 2006-06-05 o 16:37
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 00:22   #14
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

5. Fryzura
Jeśli farbować - to na ciepły odcień. Załączam palete z kolorami włosów Tobie radziłabym ciemny, ciepły blond (może coś jak czwarty od lewej kolor?)

Co do ścięcia. Ja zrobiłabym tak jak na załączonym rysnku. Tam gdzie zaznaczyłam czerwoną klamrą - lekko bym wycieniowała. Z tyłu ścięte prosto I grzywka "na bok".

Edytowane przez Joey
Czas edycji: 2006-06-05 o 16:38
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 00:29   #15
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

6. Sylwetka
Myślę, że Twoja sylwetka to typ O - "Jabłko".
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:
przyrost masy ciała na wysokości talii , ogólne wrażenie okrągłości,brzuch i biust zelawają się ze sobą tworząc jeden element postaci

ZASADA:
celem jest skierowanie uwagi na dekolt i nogi , które są z reguły zgrabne gdyż tkanka tłuszczowa osadza się w górnej partii ciała

KORZYSTNE SĄ:
-komplety składające się z długiej ,prostej marynarki i spódnicy sięgającej lekko nad kolano,która dobrze zaakcentuje nogi
-szerokie wycięcia w literę V sięgające nawet nasady biustu
-krótkie i wąskie spódnice
-długie i wąskie spódnice- jeżeli już zakrywamy nogi to spódnica powinna być wysoko rozcięta by w ten sposób zdradzać zalety naszych nóg i wprowadzać element delikatnego erotyzmu
-zwężane spódnice , które po prostu optycznie wydłużają
-proste , koniecznie wąskie spodnie

NIEKORZYSTNE:
-fasony wcięte w talii
-zbędne dodatki na wysokości talii
-szerokie spódnice , które tuszują zgrabne partie ciała
-ubrania zapinane wysoko , które zakrywają dekolt
-golfy
-kołnierze na stójce
-obcisłe sukienki i opinające się bluzki
-poziome wstawki z kontrastujących ze sobą materiałów
-stroje z dzianiny i materiałów o strukturze , która sprawia , że przyczepiają sie do bielizny na przykład

Tkaniny wzorzyste.
Możemy wykorzystać je do apaszek wiązanych pod szyją , pod warunkiem , że nie jest ona krótka. W takim przypadku lepiej jest nosić niezbyt długie szale.

Kostium kąpielowy.
Idealny kostium dla typu O to połączenie ze sobą różnych pionowych wstawek.To korzystnie dzieli sylwetkę i optycznie ją wydłuża.Boki powinny być z ciemniejszego materiału niż środek


(Źródło: http://www.xl-pozytywnie.pl/arch/moda.htm )
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 00:46   #16
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Jeszcze parę słów ode mnie dotyczących rzeczy nie ujętych w punktach (Swoja drogą przepraszam, że tak dziwnie odpowiadałam ). Z Twoich wypowiedzi wynika, że nie lubisz swojego ciała. Nie chcę Ci prawić morałów, ale nie mogę powstrzymać się od komentarza skoro Twoje kompleksy są w dużej mierze wyimaginowane i bezpodstawne W Twojej twarzy nie doszukalabym się nic brzydkiego. Masz śliczne oczy! Bardzo też podoba mi się Twój nos Jest taki bardzo w porządku W ogóle wszystko Ci się tak ładnie komponuje Nie masz też wcale jakiejś tragicznej sylwetki - a już szczególnie spójrz jakie masz zgrabne nogi Poza tym jeśli jesteś typem Wiosna, a wszystko na to wskazuje, to nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale masz bardzo oryginalną urodę ! Naprawdę niewielki odsetek Polaków to Wiosny. Ja znam tylko 1 dziewczynę Wiosnę i raz na parę miesięcy widzę kogoś o tym typie w autobusie czy tramwaju Grunt to ubierać się w odpowiednie kolory. Ta moja właśnie koleżanka w chlodnych odcieniach wygląda dość pospolicie, ale kiedy założy cos pomarańczowego lub brązowego to wygląda tak: I wierzę, że w Twoim przypadku też kolory ubran mogą odegrać tak wielka rolę. I nie tylko ubrań. Wyzej wspomniana koleżanka kiedyś użyła brązowego błyszczyka i wyglądała w nim znów olśniewająco Wiosna to świetny typ, odpowiednie kolory sprawiają, że naprawdę wzbudza zachwyt oryginalną urodą. Niewielu osobom jest dobrze w pomarańczu, a Wiosna wygląda w nim cudownie

Acha, no i jeszcze coś. W związku z Twoimi bezpodstawnymi kompleksami chcę Ci polecić książkę, ktorej stałam się fanką po przeczytaniu 1 rozdziału i mam ochotę wszystkim naokoło ją polecić. Linda Papadopoulos "Lustereczko, powiedz przecie... Rewolucja w myśleniu o własnym wyglądzie". Naprawdę warto zapoznać sie z tą lekturą! Ja u siebie juz zauważam początki tytułowej rewolucji

Matko, ale się napisałam. Chyba pobiłam swój rekord

Cóż, wystarczy mi życzyć powodzenia w kreowaniu wizerunku
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 09:13   #17
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Z tanich i dobrych marek: Celia, Joko, Vipera
tu masz sposoby malowania oczu głęboko osadzonych z opadajacą powieką oraz wąskich ust
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg waskieusta.jpg (10,5 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwi twarz prostokatna.JPG (24,0 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3gleboko.jpg (26,6 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7opadajace.jpg (23,0 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amy_259.jpg (6,8 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d3.jpg (9,7 KB, 54 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 09:25   #18
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

wkleiłam Twoją twarz na palety wiosny i typu mieszanego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg probnikWIOSNA.jpg (90,0 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg probnikWIOSNAJESIEN.jpg (87,7 KB, 134 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 09:36   #19
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

i kilka uczesań-dobrze wyglądasz w skośnych i dłuższych grzywkach, uczesaniach raczej gładkich , lekko wycieniowanych na końchach i nie przylizanych na górze.
Kolory- ciepłe naturalne ciemne blondy oraz jasne brązy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (104,9 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (93,0 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (100,6 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (113,0 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e.jpg (105,2 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f.jpg (114,1 KB, 105 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-10, 09:57   #20
jn007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 165
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

jestescie wspaniale genialne, no brak mi slow!!!!! napisze wiecej po poludniu bo teraz aga demoluje mi mieszkanie sciskam was wszystkie, caluje i dziekuje
jn007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 10:01   #21
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Fryzurka nr 4 wklejona przez Agabil bardzo mi się podoba, do tego ten ciepły czekoladowy brązik (według mnie- najlepiej poprzecinany cieniutkimi złotawymi pasemkami) i jesteśmy w domu

I też Bell nie polecam, jak byłam młodsza miałam styczność z tymi kosmetykami i są raczej kiepskie jakościowo. Kolory też niespecjalne. Czasem warto zainwestować w lepsze firmy, ale do eksperymentów z kolorami lepszy jest właśnie Inglot. No i są też inne firmy, które wyżej polecają dziewczyny- najlepiej żebyś pogrzebała w drogerii
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 10:25   #22
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Widze że poważnie bierzesz się za siebie , dziewczyny też bardzo się postarały...ponieważ nie masz za dużo czasu może stopniowo będziesz dokonywać zmian nie pozwalajac spaśc wątkowi, my bedziemy mieć ciekawy wątek a Ty wiele profesjonalnych porad od dziewczynek... ja proponuje na początek zmienić włoski zobaczymy co dalej.. niestety aby wymyslić ciekawą fryzurke czeka Ci zapuszczenie grzywki wiec tak czy tak skup sie na kolorku zapuszczeniu grzyweczki a tymczasem ją do góry i swieży kolorek pomoże Ci przetrwać staranie sie o dzidziusa (szamponetki nie wiele pomogą na farbowane włosy), chyba że masz jakieś przeciwskazania zdrowotne co do farbowania, ale jeżeli nie ma to do roboty!!! bo przy dwójce dzieci bedzie jeszcze ciężej. Chyba że to jakiś zryw pod wpływem czytania wizażu i skończy sie na planach ja wyznaje zasade małymi kroczkami do celu, bo przy zrywach nigdy nie dobrnłam do końca. Nasza Aga BJ i jej metamorfozy są niesamowitym przykładem, chciaż jej wcześniejsze wcielenia tez mi sie podobały, jednak tu potrzeba prób i błedów...włoski to u kobietki podstawa moim zdaniem może się skusisz na zafarbowanie i zmiane fryzurki
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 10:59   #23
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Na początek powiem, że jesteś bardzo odważna kobietą, powierzając całą siebie w ręce nieznanych kobiet Podziwiam to. Co do fryzury, najbardziej podobała mi się druga z zaproponowanych przez Aga BJ. Wyglądałabyś w niej naprawdę ładnie - taka klasyczna elegancja, a o to Ci chyba chodzi. Nie bój sie kolorów - one ozywiają nie tylko twarz, ale całą postać. Wcale nie musisz chodzić żółto - pomarańczowa od stóp do głów! Nawet ciemne ubranie w połączeniu z kolorowymi dodatkami (kolczyki, korale, apaszka, a nawet lakier do paznokci). Życzę ci dużo wytrwałości w dążeniu do celu i silnej woli aby przeobrazić się w tego Kopciuszka, ale z balu, a nie kuchni
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 11:23   #24
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Aga - to co w końcu myślisz: wiosna, czy wiosna-jesien ?
Pozwoliłam sobie wziąc Twoje paletki i obrobiłam tam tez to drugie zdjęcie, gdzie twarz wygląda tak brzoskwiniowo Trochę wyszło zniekształcone, no ale myślę, że może choć trochę pomoże.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 11:25   #25
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

tak patrzę na te palety i myślę, że bardziej mi pasuje Wiosna. Wydaje mi się, że w palecie Wiosny widać mniej zaczerwień na twarzy i uroda wydaje się jakby bardziej czysta i wyrazista...
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 11:32   #26
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Joey
Aga - to co w końcu myślisz: wiosna, czy wiosna-jesien ?
Pozwoliłam sobie wziąc Twoje paletki i obrobiłam tam tez to drugie zdjęcie, gdzie twarz wygląda tak brzoskwiniowo Trochę wyszło zniekształcone, no ale myślę, że może choć trochę pomoże.
bardziej mi wiosna pasuje cera wygląda lepiej w żywszych odcieniach
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 11:52   #27
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

A ja sie zgadzam z Czarna.Nocą ze lepiej by Ci bylo w ciemniejszym brazie, dokladnie takim,jaki kolezanka zamiescila(zdjecie Adriany Limy).Uwazam,ze ciemniejszy,zdecydowany kolorek nadalby calej Twojej osobie wyrazu. Masz delikatna urode,dzieki ciemnemu kolorkowi na glowie wiecej by sie "dzialo".Nie uwazam,ze nauczycielki musza chodzic zakryte od stop do glow, wlosy wiazac w nudny kok, bron Boze! Sama uczeszczam do dosc renomowanej szkoly(hehe) ale mam nauczycielki,ktore sa dla uczennic wyznacznikiem w modzie Az milo popatrzec Dlatego nie uwazam,ze to nei prawda ze "nie wypada Ci" "zaszalec" z grzywka, ktora zdecydowanie by Ci pasowala i po prostu by Cie odmlodzila.
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 12:16   #28
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez agabil1
bardziej mi wiosna pasuje cera wygląda lepiej w żywszych odcieniach
czyli w sumie wszyscy ktorzy sie zabrali za typ koloryst. uważają, że jn007 jest Wiosenką
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 12:19   #29
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Joey
czyli w sumie wszyscy ktorzy sie zabrali za typ koloryst. uważają, że jn007 jest Wiosenką
chyba tak chłodne odpadają, próbowałam i nie jest ciekawie. Jesień też- za ciemno i intensywnie. Te dwa zestawienia wyglądały najsensowniej
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 13:17   #30
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Gdy tak patrzę na fotki, to chyba jednak korzystniejsza jest czwarta propozycja fryzury. Jakaś taka fajna, nieco zawadiacka, ożywiająca. i kobieca

Aga BJ---> jak ty to wszystko robisz??? Zazdroszczę... Chcę się nauczyć!
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.